ima li 1.6 68kw 2014.godina fap filter i plivajuci zamajac?
Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#3051 Re: Citroen All About
tri put ulazim na temu sve kontam fulio sam, rasprava o nisanu golfovima mazdi...
ima li 1.6 68kw 2014.godina fap filter i plivajuci zamajac?
ima li 1.6 68kw 2014.godina fap filter i plivajuci zamajac?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3052 Re: Citroen All About
FAP ima sigurno,za zamajac nisam siguran.
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#3053 Re: Citroen All About
Mislim da ove nove generacije imaju zamajac.ranger wrote:tri put ulazim na temu sve kontam fulio sam, rasprava o nisanu golfovima mazdi...![]()
ima li 1.6 68kw 2014.godina fap filter i plivajuci zamajac?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3054 Re: Citroen All About
ima taj iako je slabija verzija , ne sekiraj , traju na njima samo ga vozi ko covjek i ne gusi garanger wrote:
ima li 1.6 68kw 2014.godina fap filter i plivajuci zamajac?
Last edited by amar1994 on 23/10/2017 14:17, edited 1 time in total.
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#3055 Re: Citroen All About
ranger wrote:tri put ulazim na temu sve kontam fulio sam, rasprava o nisanu golfovima mazdi...![]()
Nemoj ni da ulazis na teme o poluproizvodima...
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#3056 Re: Citroen All About
zamajac ok
sta s ovim fap-om ukinut odma softverski ili...? dijagnostika kaze da je 98% pun (jos ne izbacuje greske niti gusi auto)
sta s ovim fap-om ukinut odma softverski ili...? dijagnostika kaze da je 98% pun (jos ne izbacuje greske niti gusi auto)
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3057 Re: Citroen All About
kako se napunio , koji su ti simptomi , meni se regn otprilike svaka 2 mjeseca upali .ranger wrote:zamajac ok
sta s ovim fap-om ukinut odma softverski ili...? dijagnostika kaze da je 98% pun
prvo ga probaj nasilu preko dijagnostike regenerisat , pa ako to ne uspije imas ovo https://www.olx.ba/artikal/24838951/cis ... le-filter/, pa imas dobar zamjenski sa 3 god garancije, zadnje treba da ti bude skidanje
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#3058 Re: Citroen All About
ma uzo punac citrusa i isprintali mu s dijagnostike i pise da je 98% postotak pepela u pročistaču čestica, mada jos nikakvih promjena nemaamar1994 wrote:kako se napunio , koji su ti simptomi , meni se regn otprilike svaka 2 mjeseca upali .ranger wrote:zamajac ok
sta s ovim fap-om ukinut odma softverski ili...? dijagnostika kaze da je 98% pun
prvo ga probaj nasilu preko dijagnostike regenerisat , pa ako to ne uspije imas ovo https://www.olx.ba/artikal/24838951/cis ... le-filter/, pa imas dobar zamjenski sa 3 god garancije, zadnje treba da ti bude skidanje
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#3059 Re: Citroen All About
A sto mu nisu rekli kad je bila zadnja regeneracija i ako je davno, zasto?
Amar je u pravu, spasiti po svaki slucaj, a ne da ga vade, naplate, pa prodaju.
Amar je u pravu, spasiti po svaki slucaj, a ne da ga vade, naplate, pa prodaju.
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#3060 Re: Citroen All About
ma nista viĐeĆemo hoće li je palit, a morao bi jer je 95% gradska voznjabasicm wrote:A sto mu nisu rekli kad je bila zadnja regeneracija i ako je davno, zasto?
Amar je u pravu, spasiti po svaki slucaj, a ne da ga vade, naplate, pa prodaju.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3061 Re: Citroen All About
vazda si bio moj glas razuma i pouzdan strucni konsultant...konektovan wrote:Hidraulicar, klasa zesca, al' ne treba ti taj stress u zivotu.radostan dan wrote:I šta bi junaci?radostan dan wrote:imal ko guzice da stisne, da kupi citroen c5 2.0 hdi, 2010., 163 ks, sa 230 milja na satu?
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3062 Re: Citroen All About
Cuj glas razuma
I zene su stress u zivotu, paa ne treba
?! 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3063 Re: Citroen All About
ja...u pravu si...samo sto bi ja ovdje bio jeban...a nejmam tije gej sklonosti. 
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3064 Re: Citroen All About
Ne bih komentarisao da nas zajednicki drug ne bi nesto pogresno shvatio 
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3065 Re: Citroen All About
Radosni, nastavi zivjeti svojim mirnim, skladnim I opustenim zivotom, k'o I do sad,..

Bio sam na licu mjesta, kad cojek na istom mjenja prednji amortizer I ja vidim samo jedan upakovan I upitam cojeka, zasto jedan????? Odgovor je bio, pa zato sto je jedan 550 KM I to zamjenski, ma da ja mislim da se to moze naci dosta jeftinije. Gume nestandardizovanih dimenzija, takodjer mogu novcanik olaksati pofino, a svaki problemcic na hidraulici moze potencijalno da bude nerjesiv k'o Izraelsko - palestinski sukob.

Bio sam na licu mjesta, kad cojek na istom mjenja prednji amortizer I ja vidim samo jedan upakovan I upitam cojeka, zasto jedan????? Odgovor je bio, pa zato sto je jedan 550 KM I to zamjenski, ma da ja mislim da se to moze naci dosta jeftinije. Gume nestandardizovanih dimenzija, takodjer mogu novcanik olaksati pofino, a svaki problemcic na hidraulici moze potencijalno da bude nerjesiv k'o Izraelsko - palestinski sukob.
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#3066 Re: Citroen All About
konektovan wrote:Radosni, nastavi zivjeti svojim mirnim, skladnim I opustenim zivotom, k'o I do sad,..![]()
Bio sam na licu mjesta, kad cojek na istom mjenja prednji amortizer I ja vidim samo jedan upakovan I upitam cojeka, zasto jedan????? Odgovor je bio, pa zato sto je jedan 550 KM I to zamjenski, ma da ja mislim da se to moze naci dosta jeftinije. Gume nestandardizovanih dimenzija, takodjer mogu novcanik olaksati pofino, a svaki problemcic na hidraulici moze potencijalno da bude nerjesiv k'o Izraelsko - palestinski sukob.![]()
550 KM je originalni hidraulicni amortizer i ne moze ga sam covjek na ulici promijeniti.
Inace to auto nije bas za svakoga.
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3067 Re: Citroen All About
Niko nije rekao da ga na ulici mjenja, to je bilo u servisu.Me_again wrote:konektovan wrote:Radosni, nastavi zivjeti svojim mirnim, skladnim I opustenim zivotom, k'o I do sad,..![]()
Bio sam na licu mjesta, kad cojek na istom mjenja prednji amortizer I ja vidim samo jedan upakovan I upitam cojeka, zasto jedan????? Odgovor je bio, pa zato sto je jedan 550 KM I to zamjenski, ma da ja mislim da se to moze naci dosta jeftinije. Gume nestandardizovanih dimenzija, takodjer mogu novcanik olaksati pofino, a svaki problemcic na hidraulici moze potencijalno da bude nerjesiv k'o Izraelsko - palestinski sukob.![]()
550 KM je originalni hidraulicni amortizer i ne moze ga sam covjek na ulici promijeniti.
Inace to auto nije bas za svakoga.
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#3068 Re: Citroen All About
E hebi ga, ja mislio ti neki ulicarkonektovan wrote:Niko nije rekao da ga na ulici mjenja, to je bilo u servisu.Me_again wrote:konektovan wrote:Radosni, nastavi zivjeti svojim mirnim, skladnim I opustenim zivotom, k'o I do sad,..![]()
Bio sam na licu mjesta, kad cojek na istom mjenja prednji amortizer I ja vidim samo jedan upakovan I upitam cojeka, zasto jedan????? Odgovor je bio, pa zato sto je jedan 550 KM I to zamjenski, ma da ja mislim da se to moze naci dosta jeftinije. Gume nestandardizovanih dimenzija, takodjer mogu novcanik olaksati pofino, a svaki problemcic na hidraulici moze potencijalno da bude nerjesiv k'o Izraelsko - palestinski sukob.![]()
550 KM je originalni hidraulicni amortizer i ne moze ga sam covjek na ulici promijeniti.
Inace to auto nije bas za svakoga.![]()
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3069 Re: Citroen All About
ma bih ja, nego imam petaka u padže viška, pa me žulja, pa počnem da jedem go.na i izmišljam...znaš kako to već ide.konektovan wrote:Radosni, nastavi zivjeti svojim mirnim, skladnim I opustenim zivotom, k'o I do sad,..![]()
![]()
- ElRe
- Posts: 16905
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3071 Re: Citroen All About
Vidjećemo na šta će to ličiti. Konačno bar neko osvježenje.
- ElRe
- Posts: 16905
- Joined: 12/12/2011 11:28
#3072 Re: Citroen All About
http://auto.blog.rs/blog/auto/vesti/201 ... 21.-godine
Menadzment PSA nema vizije i tu su rame uz rame sa menadzmentom FCA. Donose adhoc odluke bez planiranja. Citroen su sveli na kombije i jos 2 modela (C3 i Picasso), prodaja nikad manja. Okrenuli se Kini, a ni tamo ne blistaju, tj prodaja im opada. Deklarativno podrzavaju brend DS, ali nema novih modela (izuzev DS7 koji opet nije evropski orjentisan a ni uspjesan na kineskom trzistu).
Menadzment PSA nema vizije i tu su rame uz rame sa menadzmentom FCA. Donose adhoc odluke bez planiranja. Citroen su sveli na kombije i jos 2 modela (C3 i Picasso), prodaja nikad manja. Okrenuli se Kini, a ni tamo ne blistaju, tj prodaja im opada. Deklarativno podrzavaju brend DS, ali nema novih modela (izuzev DS7 koji opet nije evropski orjentisan a ni uspjesan na kineskom trzistu).
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3073 Re: Citroen All About
To je generalno problem kad pod kapom imas vise kompanija
Fiat ne zna sta ce sa alfom i lanciom
Psa ne zna sta ce sa citroenom sa opelom cemo jos vidjeti
Vw ne zna sta ce sa seatom sa skodom se zaguzvalo jer raste prodaja ugrozava maticnu marku
Tamo po americi gm i ford ne znaju i nisu znali sta ce sa gomilom tih nekih malih marki saturn oldsmobile itd pa su neke ugasili neke se vuku na 2-3 modela neke prodaju kao sto je slucaj sa opelom
Kod japanaca skoro sl situacija pa se udruzuju sa svim i svakim i tako redom
Fiat ne zna sta ce sa alfom i lanciom
Psa ne zna sta ce sa citroenom sa opelom cemo jos vidjeti
Vw ne zna sta ce sa seatom sa skodom se zaguzvalo jer raste prodaja ugrozava maticnu marku
Tamo po americi gm i ford ne znaju i nisu znali sta ce sa gomilom tih nekih malih marki saturn oldsmobile itd pa su neke ugasili neke se vuku na 2-3 modela neke prodaju kao sto je slucaj sa opelom
Kod japanaca skoro sl situacija pa se udruzuju sa svim i svakim i tako redom
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3075 Re: Citroen All About
Ma ovo je staro bar 2 godine
Bilo je tu izmjena dosta
Najpoznatija opel pod PSA grupom
Bilo je tu izmjena dosta
Najpoznatija opel pod PSA grupom

