Bili su neki Megaupload linkovi, ali su u međuvremenu uginuli. Jedino da probaš ovaj torrent.north_1987 wrote:@ xxx hvala ti.. nego da nemas slucajno na megaupload, posto nemam rs acc pa mi valja cekati..
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#3051 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3052 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
u videoteku i lagano:erni3 wrote:Moze li mi tko preporuciti par filmova za pogledati, nema veze zanr - samo da nije horor.
I naravno postaviti linkove za rapid za taj film (HD please)
Ali onako da je vrijedno gledanja, da ima radnju, zapled, rasplet i sve to i samo da nije radnja predvidiva tj. da film nije sablonski jer je to danas tesko naci

ili:
http://rapidshare.com/files/94556479/Mi ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/94568542/Mi ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/94581550/Mi ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/94591416/Mi ... .part4.rar
- erni3
- Posts: 1007
- Joined: 19/01/2010 10:27
#3053 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Hvala, pogledacu, ima li jos koja preporuka( ne moraju linkovi)?johnnykola wrote:u videoteku i lagano:erni3 wrote:Moze li mi tko preporuciti par filmova za pogledati, nema veze zanr - samo da nije horor.
I naravno postaviti linkove za rapid za taj film (HD please)
Ali onako da je vrijedno gledanja, da ima radnju, zapled, rasplet i sve to i samo da nije radnja predvidiva tj. da film nije sablonski jer je to danas tesko naci
ili:
http://rapidshare.com/files/94556479/Mi ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/94568542/Mi ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/94581550/Mi ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/94591416/Mi ... .part4.rar
- open
- Posts: 69
- Joined: 10/11/2006 13:47
#3054 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
jarane, kompletna tema su preporuke..erni3 wrote:Hvala, pogledacu, ima li jos koja preporuka( ne moraju linkovi)?johnnykola wrote:u videoteku i lagano:erni3 wrote:Moze li mi tko preporuciti par filmova za pogledati, nema veze zanr - samo da nije horor.
I naravno postaviti linkove za rapid za taj film (HD please)
Ali onako da je vrijedno gledanja, da ima radnju, zapled, rasplet i sve to i samo da nije radnja predvidiva tj. da film nije sablonski jer je to danas tesko naci
ili:
http://rapidshare.com/files/94556479/Mi ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/94568542/Mi ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/94581550/Mi ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/94591416/Mi ... .part4.rar
The Machinist, Shutter Island, Mr Brooks..
ako hoces nesto malo drugacije Oldboy, 3-Iron, Silent Wedding
@law2 - gledo vec, nema. hvala u svakom slucaju, sacekat jos malo, vjerovatno ce se pojavit nesto uskoro
- alcho
- Posts: 1610
- Joined: 31/08/2006 09:08
#3055 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Za tebe nema filma do americkog?Carmina wrote:http://www.youtube.com/watch?v=dvksrEhVvJ0
Evo neki dan mi u videoteci dali film, kažu dobar, dobar. Gledam švedski![]()
![]()
al ajd rekoh možda šta i bude. Na kraju se ispostavilo da su bili u pravu
![]()
pa ako do sad nije bila preporuka
![]()
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3056 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
za one koji vole ove kung-fu filmove , odem ja nekidan u videoteku i dignem ovaj
Ip Man [2008]

i onda nebudem lijen i odem po drugi dio
Ip Man 2 [2010]


Ip Man [2008]

i onda nebudem lijen i odem po drugi dio
Ip Man 2 [2010]

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3057 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

predobar film, 3 policajca iz Brooklyna, nalaze se u razlicitim fazama karijere i zivota
Ne bih da dalje opisujem, jer se treba pogledati
- north_1987
- Posts: 292
- Joined: 13/04/2010 00:17
#3058 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
sinoc skinuo, nisam ga jos pregledao.. nako u prvih 10 minuta djeluje zanimljivo.. dalje nisam gledao,zaspo. jel onaj drot sto je onog u autu kokno??todd_smith wrote:
predobar film, 3 policajca iz Brooklyna, nalaze se u razlicitim fazama karijere i zivota
Ne bih da dalje opisujem, jer se treba pogledati
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3059 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Mojne ba o sadržaju filmova.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#3060 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Dosad su me svi filmovi radjeni po igricama smorili,ustvari uspio sam do kraja pogledati samo ''resident evil'' i ''silent hill'' pa nisam ni imao visoka ocekivanja za ovaj film.Jos Gyllenhaal kao Dastan
Pa da se i jednom prijatno iznenadim,ne treba ocekivati umjetnicko djelo ali ovaj film i nije zamisljen da to bude,vrhunska zabava je zagarantovana.Ima dosta stvari iz igre ali radnja je zasebna tako da ne morate poznavati igru da shvatite radnju.
-
AfroSamurai
- Posts: 45
- Joined: 16/02/2010 17:56
#3061 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
I ja sam usao sa minimalnim ocekivanjima al me film prijatno iznenadio i pogotovo ce se svidjet ljubiteljima igra ali mislim da ga i svi ostali mogu slobodno pogledat i da ce im se svidjetbingov buraz wrote:
Dosad su me svi filmovi radjeni po igricama smorili,ustvari uspio sam do kraja pogledati samo ''resident evil'' i ''silent hill'' pa nisam ni imao visoka ocekivanja za ovaj film.Jos Gyllenhaal kao Dastanrekoh nema sanse...
Pa da se i jednom prijatno iznenadim,ne treba ocekivati umjetnicko djelo ali ovaj film i nije zamisljen da to bude,vrhunska zabava je zagarantovana.Ima dosta stvari iz igre ali radnja je zasebna tako da ne morate poznavati igru da shvatite radnju.
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#3063 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

meni se ovaj svidio, ima dobrih scena
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#3064 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Ne znam je li neko već preporučio:

Dobra drama o dinamici porodičnih odnosa, duhovima prošlosti, sadašnjem i minulom vremenu.

Dobra drama o dinamici porodičnih odnosa, duhovima prošlosti, sadašnjem i minulom vremenu.
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- Komšinica
- Posts: 1719
- Joined: 30/03/2010 17:51
- Location: Sarajevo
#3066 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Danas pregledala, odličan film.Chata87 wrote:
- covjek_sam_zeno
- Posts: 484
- Joined: 18/01/2009 12:42
- law2
- Posts: 646
- Joined: 30/09/2008 01:00
#3068 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Izvinjavam se ako je bio...super film
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#3070 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
domaci film ne moze biti propusten bez scene samaranja zeneLoulou wrote:Ne znam je li neko već preporučio:
Dobra drama o dinamici porodičnih odnosa, duhovima prošlosti, sadašnjem i minulom vremenu.
- le piaf
- Posts: 420
- Joined: 13/12/2006 23:25
- Location: sarajevo
#3071 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
klasik koji se mora pogledati!law2 wrote:
Izvinjavam se ako je bio...super film
- Vrteska
- Posts: 661
- Joined: 23/05/2010 05:10
- Location: iza tebe
#3072 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Zbog Paranormal Activity? E, muko.CarobLJak wrote:Nisam bas listao sve postove od pocetka do kraja pa ne znam da li je neko vec predlozio ali evo predlozicu ljubiteljima horror filmova paranormal activity. Da ne bih "spojlovao" ukratko cu. Radnja se desava iz ruke, dakle kompletan film je radnja u kuci i snimano tako da imate osjecaj kao da ste tu. Ko je gledao Cloverfield (isto jako dobar film) znace o cemu govorim. Na reklamama pise "nocne more zagarantovane" sto mogu iz prve ruke potvrditi. 7 noci sam se trudio da mi noge ne vire ispod deke![]()
- Truba
- Posts: 93827
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3073 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
dobar je i strašan
ali ne toliko
ali ne toliko
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#3074 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Simpa film. Lagan humor, atipičan razvoj događaja.
-
Apocalypto
- Posts: 52
- Joined: 10/05/2010 11:37
- Location: ''Kod Štake''
#3075 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Evo i od mene
''Dok me moje noge nose''-odličan njemački film ,avantura,o njemačkom vojniku koji bježi iz ruskog logora u Sibiru i dajem mu ocjenu 9.
''Cold mountain'' ili Studen gora,može se naći u videotekama,sasvim dobar film, za ocjenu 8.
''Oko'' hongkongoški horor,vjerovatno su ga filmofili već davno odgledali ali za one koji nisu,preporučujem ga i dajem mu ocjenu debelu 9.
''Divne kosti'' ili Lovely bones od Petera Jacksona o pedofilu i ubici djece film koji obiluje bajkovitim i nadrealnim prizorima,al je film sa repom i glavom i dajem mu ocjenu 8.
''Platoon'' ili Vod smrti predobar stariji ratni film u tom žanru mogu reći savršen za 10.
''Živi i mrtvi'' bosansko hrvatski film po meni najbolji ratni film sa ex yu prostora za ocjenu 8.
Od novih filmova....zaista se nema tu šta preporučiti sad za sad.
''Dok me moje noge nose''-odličan njemački film ,avantura,o njemačkom vojniku koji bježi iz ruskog logora u Sibiru i dajem mu ocjenu 9.
''Cold mountain'' ili Studen gora,može se naći u videotekama,sasvim dobar film, za ocjenu 8.
''Oko'' hongkongoški horor,vjerovatno su ga filmofili već davno odgledali ali za one koji nisu,preporučujem ga i dajem mu ocjenu debelu 9.
''Divne kosti'' ili Lovely bones od Petera Jacksona o pedofilu i ubici djece film koji obiluje bajkovitim i nadrealnim prizorima,al je film sa repom i glavom i dajem mu ocjenu 8.
''Platoon'' ili Vod smrti predobar stariji ratni film u tom žanru mogu reći savršen za 10.
''Živi i mrtvi'' bosansko hrvatski film po meni najbolji ratni film sa ex yu prostora za ocjenu 8.
Od novih filmova....zaista se nema tu šta preporučiti sad za sad.



