Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Triple_XXX
Posts: 396
Joined: 14/11/2009 20:57

#3051 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Triple_XXX »

north_1987 wrote:@ xxx hvala ti.. nego da nemas slucajno na megaupload, posto nemam rs acc pa mi valja cekati.. :D
Bili su neki Megaupload linkovi, ali su u međuvremenu uginuli. Jedino da probaš ovaj torrent.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#3052 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

erni3 wrote:Moze li mi tko preporuciti par filmova za pogledati, nema veze zanr - samo da nije horor.
I naravno postaviti linkove za rapid za taj film (HD please) :)

Ali onako da je vrijedno gledanja, da ima radnju, zapled, rasplet i sve to i samo da nije radnja predvidiva tj. da film nije sablonski jer je to danas tesko naci ;)
u videoteku i lagano:

Image

ili:

http://rapidshare.com/files/94556479/Mi ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/94568542/Mi ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/94581550/Mi ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/94591416/Mi ... .part4.rar
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#3053 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by erni3 »

johnnykola wrote:
erni3 wrote:Moze li mi tko preporuciti par filmova za pogledati, nema veze zanr - samo da nije horor.
I naravno postaviti linkove za rapid za taj film (HD please) :)

Ali onako da je vrijedno gledanja, da ima radnju, zapled, rasplet i sve to i samo da nije radnja predvidiva tj. da film nije sablonski jer je to danas tesko naci ;)
u videoteku i lagano:

Image

ili:

http://rapidshare.com/files/94556479/Mi ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/94568542/Mi ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/94581550/Mi ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/94591416/Mi ... .part4.rar
Hvala, pogledacu, ima li jos koja preporuka( ne moraju linkovi)?
User avatar
open
Posts: 69
Joined: 10/11/2006 13:47

#3054 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by open »

erni3 wrote:
johnnykola wrote:
erni3 wrote:Moze li mi tko preporuciti par filmova za pogledati, nema veze zanr - samo da nije horor.
I naravno postaviti linkove za rapid za taj film (HD please) :)

Ali onako da je vrijedno gledanja, da ima radnju, zapled, rasplet i sve to i samo da nije radnja predvidiva tj. da film nije sablonski jer je to danas tesko naci ;)
u videoteku i lagano:

Image

ili:

http://rapidshare.com/files/94556479/Mi ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/94568542/Mi ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/94581550/Mi ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/94591416/Mi ... .part4.rar
Hvala, pogledacu, ima li jos koja preporuka( ne moraju linkovi)?
jarane, kompletna tema su preporuke..
The Machinist, Shutter Island, Mr Brooks..
ako hoces nesto malo drugacije Oldboy, 3-Iron, Silent Wedding

@law2 - gledo vec, nema. hvala u svakom slucaju, sacekat jos malo, vjerovatno ce se pojavit nesto uskoro
User avatar
alcho
Posts: 1610
Joined: 31/08/2006 09:08

#3055 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by alcho »

Carmina wrote:http://www.youtube.com/watch?v=dvksrEhVvJ0
Evo neki dan mi u videoteci dali film, kažu dobar, dobar. Gledam švedski :-) :-) :run: al ajd rekoh možda šta i bude. Na kraju se ispostavilo da su bili u pravu :thumbup: :thumbup: pa ako do sad nije bila preporuka :mrgreen: :mrgreen:
Za tebe nema filma do americkog? :lol: :lol: :lol:
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3056 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by sirocco »

za one koji vole ove kung-fu filmove , odem ja nekidan u videoteku i dignem ovaj

Ip Man [2008]
Image

i onda nebudem lijen i odem po drugi dio

Ip Man 2 [2010]
Image

:mrgreen: :dance:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3057 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by todd_smith »

Image

predobar film, 3 policajca iz Brooklyna, nalaze se u razlicitim fazama karijere i zivota

Ne bih da dalje opisujem, jer se treba pogledati :thumbup:
User avatar
north_1987
Posts: 292
Joined: 13/04/2010 00:17

#3058 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by north_1987 »

todd_smith wrote:Image

predobar film, 3 policajca iz Brooklyna, nalaze se u razlicitim fazama karijere i zivota

Ne bih da dalje opisujem, jer se treba pogledati :thumbup:
sinoc skinuo, nisam ga jos pregledao.. nako u prvih 10 minuta djeluje zanimljivo.. dalje nisam gledao,zaspo. jel onaj drot sto je onog u autu kokno??
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3059 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by elSaik »

Mojne ba o sadržaju filmova.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3060 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by bingov buraz »

Image

Dosad su me svi filmovi radjeni po igricama smorili,ustvari uspio sam do kraja pogledati samo ''resident evil'' i ''silent hill'' pa nisam ni imao visoka ocekivanja za ovaj film.Jos Gyllenhaal kao Dastan :shock: rekoh nema sanse...
Pa da se i jednom prijatno iznenadim,ne treba ocekivati umjetnicko djelo ali ovaj film i nije zamisljen da to bude,vrhunska zabava je zagarantovana.Ima dosta stvari iz igre ali radnja je zasebna tako da ne morate poznavati igru da shvatite radnju.
AfroSamurai
Posts: 45
Joined: 16/02/2010 17:56

#3061 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by AfroSamurai »

bingov buraz wrote:Image

Dosad su me svi filmovi radjeni po igricama smorili,ustvari uspio sam do kraja pogledati samo ''resident evil'' i ''silent hill'' pa nisam ni imao visoka ocekivanja za ovaj film.Jos Gyllenhaal kao Dastan :shock: rekoh nema sanse...
Pa da se i jednom prijatno iznenadim,ne treba ocekivati umjetnicko djelo ali ovaj film i nije zamisljen da to bude,vrhunska zabava je zagarantovana.Ima dosta stvari iz igre ali radnja je zasebna tako da ne morate poznavati igru da shvatite radnju.
I ja sam usao sa minimalnim ocekivanjima al me film prijatno iznenadio i pogotovo ce se svidjet ljubiteljima igra ali mislim da ga i svi ostali mogu slobodno pogledat i da ce im se svidjet
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3062 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by ja.neron »

MY NAME IS KHAN

Image


http://www.imdb.com/title/tt1188996/


moja preporuka :thumbup:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#3063 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by shiljak »

Image



meni se ovaj svidio, ima dobrih scena :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3064 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Loulou »

Ne znam je li neko već preporučio:

Image
Dobra drama o dinamici porodičnih odnosa, duhovima prošlosti, sadašnjem i minulom vremenu.
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3065

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 29/04/2015 06:29, edited 2 times in total.
User avatar
Komšinica
Posts: 1719
Joined: 30/03/2010 17:51
Location: Sarajevo

#3066 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Komšinica »

Chata87 wrote:Image
Danas pregledala, odličan film.
User avatar
law2
Posts: 646
Joined: 30/09/2008 01:00

#3068 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by law2 »

Image

Izvinjavam se ako je bio...super film
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3069 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by elSaik »

:mrgreen: Dobar izbor.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#3070 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by ljubav_aha »

Loulou wrote:Ne znam je li neko već preporučio:

Image
Dobra drama o dinamici porodičnih odnosa, duhovima prošlosti, sadašnjem i minulom vremenu.
domaci film ne moze biti propusten bez scene samaranja zene
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#3071 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by le piaf »

law2 wrote:Image

Izvinjavam se ako je bio...super film
klasik koji se mora pogledati!
User avatar
Vrteska
Posts: 661
Joined: 23/05/2010 05:10
Location: iza tebe

#3072 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Vrteska »

CarobLJak wrote:Nisam bas listao sve postove od pocetka do kraja pa ne znam da li je neko vec predlozio ali evo predlozicu ljubiteljima horror filmova paranormal activity. Da ne bih "spojlovao" ukratko cu. Radnja se desava iz ruke, dakle kompletan film je radnja u kuci i snimano tako da imate osjecaj kao da ste tu. Ko je gledao Cloverfield (isto jako dobar film) znace o cemu govorim. Na reklamama pise "nocne more zagarantovane" sto mogu iz prve ruke potvrditi. 7 noci sam se trudio da mi noge ne vire ispod deke :D :run:
Zbog Paranormal Activity? E, muko. :(
User avatar
Truba
Posts: 93827
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3073 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Truba »

dobar je i strašan
ali ne toliko
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#3074 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by zecko_kupuz »

Image
Simpa film. Lagan humor, atipičan razvoj događaja. :thumbup:
Apocalypto
Posts: 52
Joined: 10/05/2010 11:37
Location: ''Kod Štake''

#3075 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Apocalypto »

Evo i od mene

''Dok me moje noge nose''-odličan njemački film ,avantura,o njemačkom vojniku koji bježi iz ruskog logora u Sibiru i dajem mu ocjenu 9.

''Cold mountain'' ili Studen gora,može se naći u videotekama,sasvim dobar film, za ocjenu 8.

''Oko'' hongkongoški horor,vjerovatno su ga filmofili već davno odgledali ali za one koji nisu,preporučujem ga i dajem mu ocjenu debelu 9.

''Divne kosti'' ili Lovely bones od Petera Jacksona o pedofilu i ubici djece film koji obiluje bajkovitim i nadrealnim prizorima,al je film sa repom i glavom i dajem mu ocjenu 8.

''Platoon'' ili Vod smrti predobar stariji ratni film u tom žanru mogu reći savršen za 10.

''Živi i mrtvi'' bosansko hrvatski film po meni najbolji ratni film sa ex yu prostora za ocjenu 8.

Od novih filmova....zaista se nema tu šta preporučiti sad za sad.
Post Reply