Koja tuga, šta se radi od ovog naroda.zippoo87 wrote:jeste...Bosanski_kralj wrote: Je li ovo stvarno?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/previse ... /170524065
SDA-All about
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#30351 Re: SDA-All about
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#30352 Re: SDA-All about
Pridružujem se iskrenim čestitkamabersK wrote:sarajevo999999 wrote:Svih 1218 stranica može se sažeti u vijest da je Njemačka ambasada radi prevelike gužve stopirala dalje rezervacije termina, valjda se doslo do 2018. godine.
Sjeme im se zatrlo, kosti raspale a glasačima-ovcama ruke osušile. Ko god je član i glasač SDA neka se zapita na šta ste sveli ovu državu majku li vam jebem.
Vrhunska čestitka za 27 godina postojanja.![]()
![]()
- Billy The Pljuc
- Posts: 4081
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#30353 Re: SDA-All about
Absofuckinglutely, stoku treba jahati, upregnuti, klati dok ne pocrka i nestane, naravno mi smo stoka, nista bolje ni ne zasluzujemo.Cherry-Cherry wrote:Pridružujem se iskrenim čestitkamabersK wrote:sarajevo999999 wrote:Svih 1218 stranica može se sažeti u vijest da je Njemačka ambasada radi prevelike gužve stopirala dalje rezervacije termina, valjda se doslo do 2018. godine.
Sjeme im se zatrlo, kosti raspale a glasačima-ovcama ruke osušile. Ko god je član i glasač SDA neka se zapita na šta ste sveli ovu državu majku li vam jebem.
Vrhunska čestitka za 27 godina postojanja.![]()
![]()
- problemnatravunu
- Posts: 18758
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#30354 Re: SDA-All about
Billy The Pljuc wrote:Absofuckinglutely, stoku treba jahati, upregnuti, klati dok ne pocrka i nestane, naravno mi smo stoka, nista bolje ni ne zasluzujemo.bersK wrote:sarajevo999999 wrote:Svih 1218 stranica može se sažeti u vijest da je Njemačka ambasada radi prevelike gužve stopirala dalje rezervacije termina, valjda se doslo do 2018. godine.
Sjeme im se zatrlo, kosti raspale a glasačima-ovcama ruke osušile. Ko god je član i glasač SDA neka se zapita na šta ste sveli ovu državu majku li vam jebem.
Vrhunska čestitka za 27 godina postojanja.![]()
![]()
Pridružujem se iskrenim čestitkama

-
realna do boli
- Posts: 1674
- Joined: 08/06/2006 13:04
- Location: na mjestu ...
#30355 Re: SDA-All about
Nas narod ima obrnutu percepciju dobrog i loseg..sto se vise iznosi cinjenica da nesto nije dobro i da je neko lopov..narod iz nekakvog inata podrzava bas tog kandidata.
Mozda ih treba poceti hvaliti..da preovlada onaj nas mentalitet..ako je nesto u reklami EPP..garant ne valja.
Mozda ih treba poceti hvaliti..da preovlada onaj nas mentalitet..ako je nesto u reklami EPP..garant ne valja.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30356 Re: SDA-All about
Neka podrzavaju, ko ih jebe. Dabogda vladali jos 100 godina, dok se stoka ne raseli ili izgladni.realna do boli wrote:Nas narod ima obrnutu percepciju dobrog i loseg..sto se vise iznosi cinjenica da nesto nije dobro i da je neko lopov..narod iz nekakvog inata podrzava bas tog kandidata.
Mozda ih treba poceti hvaliti..da preovlada onaj nas mentalitet..ako je nesto u reklami EPP..garant ne valja.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#30357 Re: SDA-All about
Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed
Pu, p.... ti materina
Nije dosta sto nas
nego jos i
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor
Pu, p.... ti materina
Nije dosta sto nas
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#30358 Re: SDA-All about
"Imate u ovoj zemlji stranke koje se bave time kako da joj nanesu štetu, kako da je podijele, kako da u njoj naprave neke nove entitete, kako da prikupe političke poene, a imate ovu (SDA) koja je cement, vezivo ove zemlje, koja nudi rješenja, vuče naprijed, ne laže narod i nudi realna rješenja", rekao je Izetbegović.
Aaaaaaaaaaaaaa šta reče jebem li ti svu familiju. Mrš u tri pičke materine.
Cement, vezivo, rješenja, naprijed, ne laže.....

Aaaaaaaaaaaaaa šta reče jebem li ti svu familiju. Mrš u tri pičke materine.
Cement, vezivo, rješenja, naprijed, ne laže.....
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#30359 Re: SDA-All about
Bake komedijaš 
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#30360 Re: SDA-All about
Pa sto odmah ne rece da nam je dobro, ne bih dolazio u Njemacku 
-
realna do boli
- Posts: 1674
- Joined: 08/06/2006 13:04
- Location: na mjestu ...
#30361 Re: SDA-All about
Zivo nam ti Bakire jos sto godina..ako treba poslacu ti i WD 40 za bolji motor.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#30362 Re: SDA-All about
A revizija i laganje naroda godinu dana oko ovlaštenja "agenta" ?Logovan wrote:"Imate u ovoj zemlji stranke koje se bave time kako da joj nanesu štetu, kako da je podijele, kako da u njoj naprave neke nove entitete, kako da prikupe političke poene, a imate ovu (SDA) koja je cement, vezivo ove zemlje, koja nudi rješenja, vuče naprijed, ne laže narod i nudi realna rješenja", rekao je Izetbegović.
Aaaaaaaaaaaaaa šta reče jebem li ti svu familiju. Mrš u tri pičke materine.
Cement, vezivo, rješenja, naprijed, ne laže.....![]()
![]()
![]()
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#30363 Re: SDA-All about
Bake zvani nisam ocekivao ovako brzo odgovor.
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#30365 Re: SDA-All about
pa mi i ne znamo koliko nam je dobro, a SDA je ocito nadljudska snaga poslana da sirote bosnje i bosnu spasi.med i mlijeko.Novak20 wrote:Govor B.I. na proslavi 27 rođendana SDA.
http://ba.n1info.com/a155977/Vijesti/Vi ... ncica.html
U doba komunizma, na slicnim manifestacijama i tito je bio malo samokritican (onako, reda radi), a ovi nista.
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#30366 Re: SDA-All about
Đe si Bakire vezivni,nisam te prepozno?Tomahawk11 wrote:Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed
Pu, p.... ti materina![]()
Nije dosta sto nasnego jos i
![]()
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor
Bake vezivno tkivo i motor BiH,a Guardian lokomotiva regiona!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#30367 Re: SDA-All about
Sta mu onda Čovke dođeprljavi Hare wrote:Đe si Bakire vezivni,nisam te prepozno?Tomahawk11 wrote:Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed
Pu, p.... ti materina![]()
Nije dosta sto nasnego jos i
![]()
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor![]()
![]()
![]()
Bake vezivno tkivo i motor BiH,a Guardian lokomotiva regiona!![]()
![]()
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#30368 Re: SDA-All about
Pa Europjevac godine.Tomahawk11 wrote:Sta mu onda Čovke dođeprljavi Hare wrote:Đe si Bakire vezivni,nisam te prepozno?Tomahawk11 wrote:Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed
Pu, p.... ti materina![]()
Nije dosta sto nasnego jos i
![]()
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor![]()
![]()
![]()
Bake vezivno tkivo i motor BiH,a Guardian lokomotiva regiona!![]()
![]()
Bake gura BiH,Guardian region a Čovke nas uvodi u EU!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#30370 Re: SDA-All about
Samo se vi zezajte.


-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#30371 Re: SDA-All about
Poslije jutrošnjeg brisanja mog komentara o SDA zaključio sam da na ovom sajtu moraš pričati sve pozitivno o SDA ako misliš da ti komentari ostanu.Inače ideš u ćošak.
Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA.
Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30372 Re: SDA-All about
Dobrodosao u klub!PM72 wrote:Poslije jutrošnjeg brisanja mog komentara o SDA zaključio sam da na ovom sajtu moraš pričati sve pozitivno o SDA ako misliš da ti komentari ostanu.Inače ideš u ćošak.
Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA.
Od danas ce ti biti puno lakse u zivotu.
I ko nije spreman, da da zivot za Bakira... Neka istupi odmah, ja cu ga licno ubit, eto.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#30373 Re: SDA-All about
Ja sam vazda bio za SDA, samo da se zna. Mnogi moji postovi govore o odusevljenju njihovimAlfons Kauders wrote:Dobrodosao u klub!PM72 wrote:Poslije jutrošnjeg brisanja mog komentara o SDA zaključio sam da na ovom sajtu moraš pričati sve pozitivno o SDA ako misliš da ti komentari ostanu.Inače ideš u ćošak.
Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA.
Od danas ce ti biti puno lakse u zivotu.
I ko nije spreman, da da zivot za Bakira... Neka istupi odmah, ja cu ga licno ubit, eto.
vladanjem prethodnih 27 godina. Pa da nije SDA ne bi bilo ni bosnjaka, neka vam je to jasno.
Zato, SDA na svim nivoima. Do posljednjeg bosnjaka
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#30374 Re: SDA-All about
http://ba.n1info.com/a156042/Vijesti/Vi ... odika.html
Jel moguće ovoliko cmizdriti da su za sve drugi krivi, a da oni kao brane od toga?
Shvata li iko ovog krelca ozbiljno?
Jel moguće ovoliko cmizdriti da su za sve drugi krivi, a da oni kao brane od toga?
Shvata li iko ovog krelca ozbiljno?
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#30375 Re: SDA-All about
Ko ti je krelac? Nemoj tako.Najbolji u Bošnjaka još sin velikog vođe i stvaratelja države.Gdje će ti duša? Njegova supruga je emigrirala iz Crne Gore radi Bosne i bošnjaštva a ti tako o njenom suprugu...njegova majka je bruh dobila skupljajući po Turskoj zlato i devize za...odbranu Bosne.
Što rek'o Alfons,ko mi dirne u Bakira imaće posla lično samnom.Iskopaću zaštekane kalašnjikove pa raspaliti po ovima što se bune.Ako treba-žrtvovaću i svoj život.
Što rek'o Alfons,ko mi dirne u Bakira imaće posla lično samnom.Iskopaću zaštekane kalašnjikove pa raspaliti po ovima što se bune.Ako treba-žrtvovaću i svoj život.

