SDA-All about

User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#30351 Re: SDA-All about

Post by Bosanski_kralj »

zippoo87 wrote:
Bosanski_kralj wrote: Je li ovo stvarno? :shock:
jeste...
https://www.klix.ba/vijesti/bih/previse ... /170524065
Koja tuga, šta se radi od ovog naroda.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#30352 Re: SDA-All about

Post by Cherry-Cherry »

bersK wrote:
sarajevo999999 wrote:Svih 1218 stranica može se sažeti u vijest da je Njemačka ambasada radi prevelike gužve stopirala dalje rezervacije termina, valjda se doslo do 2018. godine.

Sjeme im se zatrlo, kosti raspale a glasačima-ovcama ruke osušile. Ko god je član i glasač SDA neka se zapita na šta ste sveli ovu državu majku li vam jebem.

Vrhunska čestitka za 27 godina postojanja. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pridružujem se iskrenim čestitkama :thumbup:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4081
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#30353 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Cherry-Cherry wrote:
bersK wrote:
sarajevo999999 wrote:Svih 1218 stranica može se sažeti u vijest da je Njemačka ambasada radi prevelike gužve stopirala dalje rezervacije termina, valjda se doslo do 2018. godine.

Sjeme im se zatrlo, kosti raspale a glasačima-ovcama ruke osušile. Ko god je član i glasač SDA neka se zapita na šta ste sveli ovu državu majku li vam jebem.

Vrhunska čestitka za 27 godina postojanja. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pridružujem se iskrenim čestitkama :thumbup:
Absofuckinglutely, stoku treba jahati, upregnuti, klati dok ne pocrka i nestane, naravno mi smo stoka, nista bolje ni ne zasluzujemo.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18758
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#30354 Re: SDA-All about

Post by problemnatravunu »

Billy The Pljuc wrote:
bersK wrote:
sarajevo999999 wrote:Svih 1218 stranica može se sažeti u vijest da je Njemačka ambasada radi prevelike gužve stopirala dalje rezervacije termina, valjda se doslo do 2018. godine.

Sjeme im se zatrlo, kosti raspale a glasačima-ovcama ruke osušile. Ko god je član i glasač SDA neka se zapita na šta ste sveli ovu državu majku li vam jebem.

Vrhunska čestitka za 27 godina postojanja. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pridružujem se iskrenim čestitkama :thumbup:
Absofuckinglutely, stoku treba jahati, upregnuti, klati dok ne pocrka i nestane, naravno mi smo stoka, nista bolje ni ne zasluzujemo.
Image
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#30355 Re: SDA-All about

Post by realna do boli »

Nas narod ima obrnutu percepciju dobrog i loseg..sto se vise iznosi cinjenica da nesto nije dobro i da je neko lopov..narod iz nekakvog inata podrzava bas tog kandidata.
Mozda ih treba poceti hvaliti..da preovlada onaj nas mentalitet..ako je nesto u reklami EPP..garant ne valja.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30356 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

realna do boli wrote:Nas narod ima obrnutu percepciju dobrog i loseg..sto se vise iznosi cinjenica da nesto nije dobro i da je neko lopov..narod iz nekakvog inata podrzava bas tog kandidata.
Mozda ih treba poceti hvaliti..da preovlada onaj nas mentalitet..ako je nesto u reklami EPP..garant ne valja.
Neka podrzavaju, ko ih jebe. Dabogda vladali jos 100 godina, dok se stoka ne raseli ili izgladni. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30357 Re: SDA-All about

Post by Tomahawk11 »

Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed

Pu, p.... ti materina :angry:
Nije dosta sto nas :izet: nego jos i :nasolji1:
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30358 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

"Imate u ovoj zemlji stranke koje se bave time kako da joj nanesu štetu, kako da je podijele, kako da u njoj naprave neke nove entitete, kako da prikupe političke poene, a imate ovu (SDA) koja je cement, vezivo ove zemlje, koja nudi rješenja, vuče naprijed, ne laže narod i nudi realna rješenja", rekao je Izetbegović.

Aaaaaaaaaaaaaa šta reče jebem li ti svu familiju. Mrš u tri pičke materine.

Cement, vezivo, rješenja, naprijed, ne laže..... :zid: :zid: :zid: :zid:
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#30359 Re: SDA-All about

Post by Truba »

Bake komedijaš :lol:
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#30360 Re: SDA-All about

Post by zforumas »

Pa sto odmah ne rece da nam je dobro, ne bih dolazio u Njemacku :mrgreen:
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#30361 Re: SDA-All about

Post by realna do boli »

Zivo nam ti Bakire jos sto godina..ako treba poslacu ti i WD 40 za bolji motor.
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#30362 Re: SDA-All about

Post by hladan.preminger »

Logovan wrote:"Imate u ovoj zemlji stranke koje se bave time kako da joj nanesu štetu, kako da je podijele, kako da u njoj naprave neke nove entitete, kako da prikupe političke poene, a imate ovu (SDA) koja je cement, vezivo ove zemlje, koja nudi rješenja, vuče naprijed, ne laže narod i nudi realna rješenja", rekao je Izetbegović.

Aaaaaaaaaaaaaa šta reče jebem li ti svu familiju. Mrš u tri pičke materine.

Cement, vezivo, rješenja, naprijed, ne laže..... :zid: :zid: :zid: :zid:
A revizija i laganje naroda godinu dana oko ovlaštenja "agenta" ? :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#30363 Re: SDA-All about

Post by madner »

Bake zvani nisam ocekivao ovako brzo odgovor.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30364 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Govor B.I. na proslavi 27 rođendana SDA.

http://ba.n1info.com/a155977/Vijesti/Vi ... ncica.html
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#30365 Re: SDA-All about

Post by smjesko071 »

Novak20 wrote:Govor B.I. na proslavi 27 rođendana SDA.

http://ba.n1info.com/a155977/Vijesti/Vi ... ncica.html
pa mi i ne znamo koliko nam je dobro, a SDA je ocito nadljudska snaga poslana da sirote bosnje i bosnu spasi.med i mlijeko.
U doba komunizma, na slicnim manifestacijama i tito je bio malo samokritican (onako, reda radi), a ovi nista.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#30366 Re: SDA-All about

Post by prljavi Hare »

Tomahawk11 wrote:Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed

Pu, p.... ti materina :angry:
Nije dosta sto nas :izet: nego jos i :nasolji1:
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor :skoljka:
Đe si Bakire vezivni,nisam te prepozno? :lol: :lol: :lol:

Bake vezivno tkivo i motor BiH,a Guardian lokomotiva regiona! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30367 Re: SDA-All about

Post by Tomahawk11 »

prljavi Hare wrote:
Tomahawk11 wrote:Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed

Pu, p.... ti materina :angry:
Nije dosta sto nas :izet: nego jos i :nasolji1:
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor :skoljka:
Đe si Bakire vezivni,nisam te prepozno? :lol: :lol: :lol:

Bake vezivno tkivo i motor BiH,a Guardian lokomotiva regiona! :lol: :lol: :lol:
Sta mu onda Čovke dođe :?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#30368 Re: SDA-All about

Post by prljavi Hare »

Tomahawk11 wrote:
prljavi Hare wrote:
Tomahawk11 wrote:Izetbegović: SDA je vezivo ove zemlje, motor koji vuče stvari naprijed

Pu, p.... ti materina :angry:
Nije dosta sto nas :izet: nego jos i :nasolji1:
Kakvo vezivo, kakav motor....rak rana i truhli motor :skoljka:
Đe si Bakire vezivni,nisam te prepozno? :lol: :lol: :lol:

Bake vezivno tkivo i motor BiH,a Guardian lokomotiva regiona! :lol: :lol: :lol:
Sta mu onda Čovke dođe :?
Pa Europjevac godine. :lol: :lol: :lol:

Bake gura BiH,Guardian region a Čovke nas uvodi u EU! :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30369 Re: SDA-All about

Post by Tomahawk11 »

prljavi Hare wrote:
Bake gura BiH,Guardian region a Čovke nas uvodi u EU! :mrgreen:
Image
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30370 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Samo se vi zezajte.

Image
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30371 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Poslije jutrošnjeg brisanja mog komentara o SDA zaključio sam da na ovom sajtu moraš pričati sve pozitivno o SDA ako misliš da ti komentari ostanu.Inače ideš u ćošak.

Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA. :bih:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30372 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

PM72 wrote:Poslije jutrošnjeg brisanja mog komentara o SDA zaključio sam da na ovom sajtu moraš pričati sve pozitivno o SDA ako misliš da ti komentari ostanu.Inače ideš u ćošak.

Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA. :bih:
Dobrodosao u klub!

Od danas ce ti biti puno lakse u zivotu.

I ko nije spreman, da da zivot za Bakira... Neka istupi odmah, ja cu ga licno ubit, eto. :)
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#30373 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Alfons Kauders wrote:
PM72 wrote:Poslije jutrošnjeg brisanja mog komentara o SDA zaključio sam da na ovom sajtu moraš pričati sve pozitivno o SDA ako misliš da ti komentari ostanu.Inače ideš u ćošak.

Bakir je car.Volimo te Bakire.Živjela SDA. :bih:
Dobrodosao u klub!

Od danas ce ti biti puno lakse u zivotu.

I ko nije spreman, da da zivot za Bakira... Neka istupi odmah, ja cu ga licno ubit, eto. :)
Ja sam vazda bio za SDA, samo da se zna. Mnogi moji postovi govore o odusevljenju njihovim
vladanjem prethodnih 27 godina. Pa da nije SDA ne bi bilo ni bosnjaka, neka vam je to jasno.
Zato, SDA na svim nivoima. Do posljednjeg bosnjaka :) .
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#30374 Re: SDA-All about

Post by bersK »

http://ba.n1info.com/a156042/Vijesti/Vi ... odika.html

Jel moguće ovoliko cmizdriti da su za sve drugi krivi, a da oni kao brane od toga?

Shvata li iko ovog krelca ozbiljno?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30375 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Ko ti je krelac? Nemoj tako.Najbolji u Bošnjaka još sin velikog vođe i stvaratelja države.Gdje će ti duša? Njegova supruga je emigrirala iz Crne Gore radi Bosne i bošnjaštva a ti tako o njenom suprugu...njegova majka je bruh dobila skupljajući po Turskoj zlato i devize za...odbranu Bosne.

Što rek'o Alfons,ko mi dirne u Bakira imaće posla lično samnom.Iskopaću zaštekane kalašnjikove pa raspaliti po ovima što se bune.Ako treba-žrtvovaću i svoj život. :D
Post Reply