SDA-All about

megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#30301 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

pici wrote:
Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
Image


panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda :bih:

Vidi govana.

Raspadaju se polako...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30302 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

Grohnula atmosfera u trezoru :lol:

Image
cvijet s reverom
Posts: 202
Joined: 05/04/2017 15:08

#30303 Re: SDA-All about

Post by cvijet s reverom »

megaman4 wrote:
pici wrote:
Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
Image


panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda :bih:

Vidi govana.

Raspadaju se polako...
Raspadaju se u limburgu.U javnom prostoru postoji samo SDA i ovi što ko biva više nisu SDA.I niko više.
A onda će za SDA glasati njihova armija a za ove druge ovi kontra SDA.Pa ćemo nakon izbora imati,hajde pogodi koju koaliciju.
statixx
Posts: 9837
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#30304 Re: SDA-All about

Post by statixx »

Vidim drmaju se Hepokovi sokovi otkako su Arapi preuzeli firmu.

Nista ACE i Selimovic, jelte... :lol:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#30305 Re: SDA-All about

Post by House »

raspad sistema
Image
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#30306 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

statixx wrote:Vidim drmaju se Hepokovi sokovi otkako su Arapi preuzeli firmu.
.. :lol:
Apple ti daje sn0gu!
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30307 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Sječa Tihićevih
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#30308 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

nigdje mlada i obrazovana insana u predsjednistvu SDA...nije ni cudo sto im je lopovluk jedini domet
nikog mladjeg od 40 godina jbte...sve banda iz vremena Tita

kako ce ovi matuzalemi kontati tehnoloski napredak,IT sektor i privredu...kako da oni sta znaju jbte,vidi faca i vidi godista
dobro mi jos i gace na sebi imamo,sa kakvom mrakom imamo posla
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30309 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

jel to hoćeš da kažeš da kifla nije mlad i obrazovan? :lol:
cvijet s reverom
Posts: 202
Joined: 05/04/2017 15:08

#30310 Re: SDA-All about

Post by cvijet s reverom »

Skaka je mlad :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30311 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

a još antiantifašista...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#30312 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Alfons Kauders wrote:Grohnula atmosfera u trezoru :lol:

Image
Image
Senad von Stauffenberg,
vođa zaverenika

:mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#30313 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

pici wrote:
Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
Image


panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda :bih:
Ovo sve na kamaru kad stavis ne mozes dana konkretnog radnog staza naci. Citav zivot guzeljanje po kojekakvim kabinetima, normalno da ce biti odvojeni od realnosti.
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#30314 Re: SDA-All about

Post by Hamolj »

Ljudi će od Senada Šepića napraviti novog Fahrudina Radončića, ili čak ne daj Bože Fikreta Abdića. Ovo je uhljup svoje vrste.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30315 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Ahmetović odgovorio da li će se priključiti drugoj stranci

http://ba.n1info.com/a153988/Vijesti/Vi ... ranci.html

....."Mi smo bili za to da ne trebamo glasati za akcize jer one još više građane BiH dovode u težu poziciju jer ta izgradnja puteva bi bila iz osiromašenih džepova građana a pri tome taj izvještaj o potrošenom novcu koji je ubiran iz akciza proteklih 9 godina niko neće da položi račun".....

.....i Šefik Džaferović je dobar pravnik, i jedino što mu mogu poručiti je da ukoliko je on dosljedan, trebao je zatražiti da Bakir Izetbegović vrati mandat narodu nakon blamaže za reviziju presude koju je napravio. Napravio je to najosjetljivijoj populaciji a to je narod u Srebrenici. Ovdje se radi o historijskoj greški, nije mandatna, nije politika koja će se zaboraviti, ovo se nikada zaboraviti neće s i tim u vezi se treba krenuti odavde kada su u pitanju prinipi dosljednosti"........

....Ahmetović je za N1 rekao i kako nisu pravili stranku "da bi Džaferović bio doživotni poslanik u Parlamentu i da kada se treba govoriti o važnim pitanjima, onda šuti ili sluša svog predsjednika".......
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30316 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Konobar po zanimanju
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#30317 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Valjda nam je sada jasno nakon svega, da je SDA=SKBiH. Ovi se danas kriju iza vjere a metode su im komunisticke. Jedina je razlika sto je iza vladavine SKBiH, koja je trajala 50 godina, ostala izgradjena mnogobrojna infrastruktura i fabrike.

Iza zelenih nakon 50 godina, nece ostati nista, pa ni drzava BiH, samo ako se ranije ne desi narod a blizu je.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30318 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

megaman4 wrote:Valjda nam je sada jasno nakon svega, da je SDA=SKBiH. Ovi se danas kriju iza vjere a metode su im komunisticke. Jedina je razlika sto je iza vladavine SKBiH, koja je trajala 50 godina, ostala izgradjena mnogobrojna infrastruktura i fabrike.

Iza zelenih nakon 50 godina, nece ostati nista, pa ni drzava BiH, samo ako se ranije ne desi narod a blizu je.
Oni "nekad" su se bojali Golog otoka a Boga nisu priznavali.Ovi "sadašnji" se ne boje ni Boga ni Golog otoka.
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30319 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30320 Re: SDA-All about

Post by jefff »

pici wrote:
Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
Image


panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda :bih:
Znajuli ovi tartufi da i njih sutra isto ceka?
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#30321 Re: SDA-All about

Post by avenija »

SDA i SBB sutra odlucuje o prodaju Ljubije , ukoliko budu papci kupljeni moguce je da Zenici nanesu tezak udarac.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#30322 Re: SDA-All about

Post by Jimmy McNulty »

avenija wrote:SDA i SBB sutra odlucuje o prodaju Ljubije , ukoliko budu papci kupljeni moguce je da Zenici nanesu tezak udarac.
Neće, ima Mittal alternative. :)
Brodom do Ploča i onda do Zenice. Ako prodaju Ljubiju ŽRS odmah mogu da se ugase.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#30323 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

jefff wrote:
pici wrote:
Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
Image


panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda :bih:
Znajuli ovi tartufi da i njih sutra isto ceka?
Cim sute znaju. Narod ih je ozbiljno uzeo na zub. Nemaju nista pametno za reci.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#30324 Re: SDA-All about

Post by prljavi Hare »


Iz zatvora u Zenici pobjegao cuvar kojeg je Amir Zukic smorio sa pricom o ljepoti Rogatice i Foce
:mrgreen:
By admin on Maj 16, 2017

Image

Rano Jutros odma po dolasku na posao iz zatvora u Zenici pobjegao je i cuvar kojeg je amir Zukic najbrutalnije smorio svakodnevno sa svojom
pricom o ljepoti njegovog mjesta rogatice i okoline saznaje Sarajevo365.com,nakon sto je od odlaska Zukica u pritvorsku jedinicu svakodnevno
slusao mnogobrojno hvaliasnje na racun svog rodnog sela cuvar je pio cajeve i pio tablete za smirenja i pored toga upisao je casove joge 20
puta isao da mu saljevaju stravu te kako otkriva sarajevo365 cak jednom je i dao otkaz pa su ga nadlezni ubjedili da se vrati na posao ovaj
nesretni cuvar je odlucio da uzme stvar u svoje ruke i pobjegao iz zatvora u Zenici samo da ne slusa price o rogatici
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30325 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Nepotizam & Korupcija

Kćerke, sinovi, braća, rođaci i odani kadrovi: Objavljujemo spisak novozaposlenih članova SDA u Rudniku Banovići!

http://www.zurnal.info/novost/20467/obj ... u-banovici
Post Reply