pici wrote:Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
![]()
panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda
Vidi govana.
Raspadaju se polako...
pici wrote:Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
![]()
panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda

Raspadaju se u limburgu.U javnom prostoru postoji samo SDA i ovi što ko biva više nisu SDA.I niko više.megaman4 wrote:pici wrote:Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
![]()
panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda
Vidi govana.
Raspadaju se polako...
Apple ti daje sn0gu!statixx wrote:Vidim drmaju se Hepokovi sokovi otkako su Arapi preuzeli firmu.
..
Alfons Kauders wrote:Grohnula atmosfera u trezoru![]()

Ovo sve na kamaru kad stavis ne mozes dana konkretnog radnog staza naci. Citav zivot guzeljanje po kojekakvim kabinetima, normalno da ce biti odvojeni od realnosti.pici wrote:Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
![]()
panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda
Oni "nekad" su se bojali Golog otoka a Boga nisu priznavali.Ovi "sadašnji" se ne boje ni Boga ni Golog otoka.megaman4 wrote:Valjda nam je sada jasno nakon svega, da je SDA=SKBiH. Ovi se danas kriju iza vjere a metode su im komunisticke. Jedina je razlika sto je iza vladavine SKBiH, koja je trajala 50 godina, ostala izgradjena mnogobrojna infrastruktura i fabrike.
Iza zelenih nakon 50 godina, nece ostati nista, pa ni drzava BiH, samo ako se ranije ne desi narod a blizu je.
Znajuli ovi tartufi da i njih sutra isto ceka?pici wrote:Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
![]()
panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda
Neće, ima Mittal alternative.avenija wrote:SDA i SBB sutra odlucuje o prodaju Ljubije , ukoliko budu papci kupljeni moguce je da Zenici nanesu tezak udarac.
Cim sute znaju. Narod ih je ozbiljno uzeo na zub. Nemaju nista pametno za reci.jefff wrote:Znajuli ovi tartufi da i njih sutra isto ceka?pici wrote:Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
![]()
panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda
Iz zatvora u Zenici pobjegao cuvar kojeg je Amir Zukic smorio sa pricom o ljepoti Rogatice i Foce![]()
By admin on Maj 16, 2017
Rano Jutros odma po dolasku na posao iz zatvora u Zenici pobjegao je i cuvar kojeg je amir Zukic najbrutalnije smorio svakodnevno sa svojom
pricom o ljepoti njegovog mjesta rogatice i okoline saznaje Sarajevo365.com,nakon sto je od odlaska Zukica u pritvorsku jedinicu svakodnevno
slusao mnogobrojno hvaliasnje na racun svog rodnog sela cuvar je pio cajeve i pio tablete za smirenja i pored toga upisao je casove joge 20
puta isao da mu saljevaju stravu te kako otkriva sarajevo365 cak jednom je i dao otkaz pa su ga nadlezni ubjedili da se vrati na posao ovaj
nesretni cuvar je odlucio da uzme stvar u svoje ruke i pobjegao iz zatvora u Zenici samo da ne slusa price o rogatici