SDA-All about

User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#30276 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

PM72 wrote:
JThomas wrote:ma izvadili mu neki fajl iz neke ladice, hvala bogu ima ih dovoljno...
Đe lova od pušaka :lol: i mudžahedina :lol: đe lova koju je dobio izdajući lične i pasoše kozojebima... :lol:

Ovo je bilo "šuti da ne bi bio spakovan ko Zukić"...
Nebitno ima li Mehmedovica u aferama ''mudzahedini'', ''oruzje'' ili sta vec ali se digla frka oko toga hoce
li napustiti SDA i preci u nezavisne, je li se predomislio pa ce se vratiti i, kao, iznutra popravljati stanje
ili sta vec..ono sto zelim reci je pitanje hoce li se ikada desiti da jedan ''Mehmedovic'' kaze ''pokusao sam
dati sve od sebe za bolju BiH, borio sam, davao sam se al' ne ide, ne mogu promijeniti stanje nabolje..zbog
toga se povlacim iz politike''.

Pa pleme im jebem, 20 i kusur godina primaju plate iz budzeta, dinara nisu zaradili sposobnoscu svojom
nego prodavajuci ublehe narodu i sad' se mi kao pitamo sta li ce uraditi Mehmedovic? Hoce li glasati za akcize ovako
ili onako? Trakavica o jebenom Mehmedovicu koji je ovu drzavu kostao bar milion maraka od
rata do danas i ko zna koliko ce nas jos kostati.

A blentavi narod zauzeo stranu i navija, nesvjestan da mu od usta uzimaju da bi dali Mehmedovicu i drugima.
Nije da sam jutros nesto posebno depresivan ili sta vec ali mislim da je ova drzava bespovratno izgubljena.
Jedino je pitanje hoce li je nestati ovako ili onako.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30277 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#30278 Re: SDA-All about

Post by problemnatravunu »

Image
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30279 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

ZVIZDIĆ UPUTIO PORUKU „ODMETNUTIM ZASTUPNICIMA“: „Oni su iskusni kadrovi, imaju ozbiljan autoritet, pozivam ih da ostanu raditi s ostalim zastupnicima SDA“

"Riječ je zaista o iskrenim, realnim, stvarnim patriotima i ljudima koji sigurno vole ovu državu, vole BiH. Takvi su i svi ostali zastupnici u Klubu SDA", izjavio je predsjedavajući Vijeća ministara BiH

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/518 ... a_sda.html
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#30280 Re: SDA-All about

Post by Dr. Kuca »

Zlatka lagumdjiju postujem samo zato jer su njegovi ljudi bili vojnici i ovo bi proslo makar sutra vlada pala. Bake naredjuje ko i u kuci.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30281 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Komunjare drale koljena na namazu pa sada napustaju brod koji tone.
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#30282 Re: SDA-All about

Post by Vipsilon »

PM72 wrote:Svi oni su produkt SDA.Haris,da mu nije bilo rata,i sad bi prevodio sa arapskog za Energoinvest u nekoj memljivoj baraci.Fahro bi uređivao rubriku o mrtvima u podgoričkim vijestima a Nikšićev bi plafon bio član podpredsjednik ribolovačkog udruženja u Konjicu.
Stavljati Harisa i ova dva mazluma u isti koš stvarno nije uredu.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#30283 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Dr. Kuca wrote:Zlatka lagumdjiju postujem samo zato jer su njegovi ljudi bili vojnici i ovo bi proslo makar sutra vlada pala. Bake naredjuje ko i u kuci.
Odgovorno tvrdim da Zlatko Lagumdzija nije egoist kao sto jest, da bi davno HDZ i SDA bile na smetljistu istorije.

Skolovanijeg covjeka u politici mi trenutno nemamo. Mozda Haris Silajdzic i Ejup Ganic su jos tu negdje?

Bakir i slicni njemu nisu samo nepismeni, nego i ne znaju pricati sa svijetom i gdje god dodje, bruka se. Rejting nam je na nuli zbog njega.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#30284 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Novak20 wrote:ZVIZDIĆ UPUTIO PORUKU „ODMETNUTIM ZASTUPNICIMA“: „Oni su iskusni kadrovi, imaju ozbiljan autoritet, pozivam ih da ostanu raditi s ostalim zastupnicima SDA“

"Riječ je zaista o iskrenim, realnim, stvarnim patriotima i ljudima koji sigurno vole ovu državu, vole BiH.
Takvi su i svi ostali zastupnici u Klubu SDA", izjavio je predsjedavajući Vijeća ministara BiH

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/518 ... a_sda.html
Reče Zvizdić koji se s prvim metkom izmjestio u Italiju.
Nema ološa do SDA.
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#30285 Re: SDA-All about

Post by GoldenSpoon »

Banksy wrote:
Novak20 wrote:ZVIZDIĆ UPUTIO PORUKU „ODMETNUTIM ZASTUPNICIMA“: „Oni su iskusni kadrovi, imaju ozbiljan autoritet, pozivam ih da ostanu raditi s ostalim zastupnicima SDA“

"Riječ je zaista o iskrenim, realnim, stvarnim patriotima i ljudima koji sigurno vole ovu državu, vole BiH.
Takvi su i svi ostali zastupnici u Klubu SDA", izjavio je predsjedavajući Vijeća ministara BiH

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/518 ... a_sda.html
Reče Zvizdić koji se s prvim metkom izmjestio u Italiju.
Nema ološa do SDA.
Ma to je on uradio iz patriotskih razloga, mozda je mislio da sa distance moze objektivnije da sagleda stvari ? :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#30286 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

GoldenSpoon wrote:
Banksy wrote:
Novak20 wrote:ZVIZDIĆ UPUTIO PORUKU „ODMETNUTIM ZASTUPNICIMA“: „Oni su iskusni kadrovi, imaju ozbiljan autoritet, pozivam ih da ostanu raditi s ostalim zastupnicima SDA“

"Riječ je zaista o iskrenim, realnim, stvarnim patriotima i ljudima koji sigurno vole ovu državu, vole BiH.
Takvi su i svi ostali zastupnici u Klubu SDA", izjavio je predsjedavajući Vijeća ministara BiH

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/518 ... a_sda.html
Reče Zvizdić koji se s prvim metkom izmjestio u Italiju.
Nema ološa do SDA.
Ma to je on uradio iz patriotskih razloga, mozda je mislio da sa distance moze objektivnije da sagleda stvari ? :lol:
Radio na sebi, usavršavao se, spremao za velike, ozbiljne stvari. A ne k'o fukara, da uzme pušku i, ne daj bože, strada. Ko bi nam, onda, danas bio premijer? Na sve je mislio. :thumbup:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#30287 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Banksy wrote:
ZVIZDIĆ UPUTIO PORUKU „ODMETNUTIM ZASTUPNICIMA“: „Oni su iskusni kadrovi, imaju ozbiljan autoritet, pozivam ih da ostanu raditi s ostalim zastupnicima SDA“

"Riječ je zaista o iskrenim, realnim, stvarnim patriotima i ljudima koji sigurno vole ovu državu, vole BiH.
Takvi su i svi ostali zastupnici u Klubu SDA", izjavio je predsjedavajući Vijeća ministara BiH

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/518 ... a_sda.html
Reče Zvizdić koji se s prvim metkom izmjestio u Italiju.
Nema ološa do SDA.
Može li se ta informacija gdje provjeriti? :)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#30288 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Pisali su mediji, baš Slobodna Bosna, prije nego ih je stavio pod šapu. A i znam da su svi Gačani, kolektivno, prezimili u Italiji. Teško da će ti danas to neko ponovo objaviti...
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#30289 Re: SDA-All about

Post by Gojeni H »

Banksy wrote:
Novak20 wrote:ZVIZDIĆ UPUTIO PORUKU „ODMETNUTIM ZASTUPNICIMA“: „Oni su iskusni kadrovi, imaju ozbiljan autoritet, pozivam ih da ostanu raditi s ostalim zastupnicima SDA“

"Riječ je zaista o iskrenim, realnim, stvarnim patriotima i ljudima koji sigurno vole ovu državu, vole BiH.
Takvi su i svi ostali zastupnici u Klubu SDA", izjavio je predsjedavajući Vijeća ministara BiH

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/518 ... a_sda.html
Reče Zvizdić koji se s prvim metkom izmjestio u Italiju.
Nema ološa do SDA.
Hvala, hvala ... htio sam ja prokomnetarisati, ali uvijek sam previse emotivan na ovo odbrana i patriotizam, pa cete reci "evo ga opet ...".
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#30290 Re: SDA-All about

Post by Innovation »

Banksy wrote:Pisali su mediji, baš Slobodna Bosna, prije nego ih je stavio pod šapu. A i znam da su svi Gačani, kolektivno, prezimili u Italiji. Teško da će ti danas to neko ponovo objaviti...
A ne k'o fukara, da uzme pušku i, ne daj bože, strada
Recimo, da su neki bili ranjeni, pa su sad invalidi /lijeva ruka/.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#30291 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Innovation wrote: Recimo, da su neki bili ranjeni, pa su sad invalidi /lijeva ruka/.
Gdje je Zvizdić proveo rat? Ne gdje se zatekao kad je počeo, nego gdje je bio '93, '95?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#30292 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

prave patrijote sumorale bit nedze vani ane ubosni
kobi vas ovdie hranijo ipare vam slao danie bilo njiha
ne zahvalnici jedni
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#30293 Re: SDA-All about

Post by Dr. Kuca »

megaman4 wrote:
Dr. Kuca wrote:Zlatka lagumdjiju postujem samo zato jer su njegovi ljudi bili vojnici i ovo bi proslo makar sutra vlada pala. Bake naredjuje ko i u kuci.
Odgovorno tvrdim da Zlatko Lagumdzija nije egoist kao sto jest, da bi davno HDZ i SDA bile na smetljistu istorije.

Skolovanijeg covjeka u politici mi trenutno nemamo. Mozda Haris Silajdzic i Ejup Ganic su jos tu negdje?

Bakir i slicni njemu nisu samo nepismeni, nego i ne znaju pricati sa svijetom i gdje god dodje, bruka se. Rejting nam je na nuli zbog njega.

Falilo i njemu postenja.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#30294 Re: SDA-All about

Post by seln »

hizo ramidovic wrote:prave patrijote sumorale bit nedze vani ane ubosni
kobi vas ovdie hranijo ipare vam slao danie bilo njiha
ne zahvalnici jedni
Ne znaju ljudi kako se on tamo patio... pa, dva koktela su bila 20000 lira, pa ti vidi kako provesti vece...
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30295 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Obraćanje člana Predsjedništva BiH Bakira Izetbegovića na otvorenju obnovljene Careve džamije u Foči, 12. maja 2017. godine

http://bakirizetbegovic.ba/novost/10335 ... 17.-godine
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30296 Re: SDA-All about

Post by pici »

Na sjednici Predsjedništva Stranke demokratske akcije (SDA) koja je zakazana za danas, razgovarat će o aktuelnoj političkoj situaciji.
Image


panika panika... kako izvarat a bitnut posten...minderaska banda :bih:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#30297 Re: SDA-All about

Post by strong69 »

Ovaj Zvizdic stalno prica o BiH kao o Svajcarskoj... Ali sa kreditima.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#30298 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Cestitke SDA i SBB na podrsci aktivistima u organizaciji LGBT+ protestnog skupa. Nista nisu zabranili, lijepo osigurali skup, sve bez problema. :mrgreen: :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30299 Re: SDA-All about

Post by pici »

sad Kenjac ce imati povecanje plate posto sikterisu clanove, hudan sav se izbezumijo sam sve radi... trc do rajfazena vidi jel uplaceno pa digni koju milju da te zelja mine... :bih:
User avatar
badalpur
Posts: 589
Joined: 08/10/2009 15:50

#30300 Re: SDA-All about

Post by badalpur »

strong69 wrote:Ovaj Zvizdic stalno prica o BiH kao o Svajcarskoj... Ali sa kreditima.
Zvizdić je davno izgubio dodir s realnošću. Lik kao da živi u paralelnoj dimenziji.
Post Reply