SDA-All about

zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#30251 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

GoldenSpoon wrote:Sakib Softić ipak inkasirao 150.000 KM :thumbup:

http://www.avaz.ba/clanak/290703/softic ... 000-maraka
kako se bacaju pare a ovamo za cijeli kanton za skole ne dodje ni pola ovog iznosa
auta se kupuju svake 2 godine,sve po koji milion a poljoprivrednicima na cijelom kantonu budzet bude 3 miliona

jos Softa izjavi da bi trazio tri puta vise,jerBo je bio medijski izlozen napadima :D
zrtvovao se Softa krvavo za svojih 100 000 KM ,tacno mi ga zao :D

zasto niko ne pokrene tuzbu i protiv Bakira i protiv Softica...pa zar ovo nije dokazan kriminal...lik nije uopste bio agent a dobio pare od drzave,koje nije ni zaradio
pa ovakve slucajeve u normalnim drzavama rijese za 2 dana i gotova prica...imas dokaze,imas svjedoke,imas pocinioce
jbte jest nam SDA napravila banana drzavu
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30252 Re: SDA-All about

Post by jefff »

JThomas wrote:sad će vođa odsjeći granu na kojoj sjedi. samo da naoštri sjekiru :mrgreen:
Pa i Mao je radio to isto. Koji ce kurac oni Bakiru svi skupa? Pridonose njegovoj popularnosti?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30253 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

odlična paralela, baš sve ima sličnosti. kako se toga niko prije nije sjetio...
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30254 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Kao prvo političari nisu slični i različiti nego su svi isti. Jaje jajetu.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30255 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

kao i kina pedesetih današnjoj bosni.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#30256 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Taka je, sto bi rekli Bugari.
I kod nas imas aparat komunjara rastrcanih po strankama kao sto je u Kini bio komunjarski aparat koji je zdero i pio a jos ima i ta slicnost sto nase komunjare nas podvode Beogradu da nas guze a kineski je radio to isto za interes Moskve.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30257 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

sve si ti to dobro skontao, samo nisi skontao da sda i bake sjede na birokratskom aparatu i opstaju zahvaljujući njemu. i kroz glasove, i kroz kontrolu tokova javnog i privatnog novca - namete, dozvole, prostorne planove, tendere...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#30258 Re: SDA-All about

Post by spreca »

Pocelaje pred izborna kampanja....sledeci kandidat za clana Bosnjackog naroda Elena Izmetbegovic to uveliko radi.....treba zabraniti nenama i nananma gledati tv i vijesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebija- ... /170506070
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30259 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:Pocelaje pred izborna kampanja....sledeci kandidat za clana Bosnjackog naroda Elena Izmetbegovic to uveliko radi.....treba zabraniti nenama i nananma gledati tv i vijesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebija- ... /170506070
Toliko o ujedinjenoj opoziciji i laznoj ljevici.

Jos uvijek se glozu oko koske koju im je bacila SDA (Komsica) i ne postoji ni teoretska sansa da zajedno nastupe na izborima.

Nakon tri godine mandata, oni i dalje pametuju i kontaju sta treba, kao da do izbora ima jos pet godina.

Elena je juce osigurala barem 5,000 glasova za Predsjednistvo, a sta je "opozicija" uradila od 2014 do danas?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#30260 Re: SDA-All about

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:Pocelaje pred izborna kampanja....sledeci kandidat za clana Bosnjackog naroda Elena Izmetbegovic to uveliko radi.....treba zabraniti nenama i nananma gledati tv i vijesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebija- ... /170506070
Toliko o ujedinjenoj opoziciji i laznoj ljevici.

Jos uvijek se glozu oko koske koju im je bacila SDA (Komsica) i ne postoji ni teoretska sansa da zajedno nastupe na izborima.

Nakon tri godine mandata, oni i dalje pametuju i kontaju sta treba, kao da do izbora ima jos pet godina.

Elena je juce osigurala barem 5,000 glasova za Predsjednistvo, a sta je "opozicija" uradila od 2014 do danas?
Ma nemamo mi uopste prave opozicije......ja sam jednom vec rekao ......trazicemo mi da se LaguNdzija vrati :lol: ....Niksic je ko neki seoski mutevelija :lol: .....ali Elena ce ih sve sjebati ako se ne probude vec danas inace odosmo svi u tri lijepe....sad samo treba raditi na na daljnoj i stobrzoj razgradnji SDA.....pomoci ako treba Sepicu i ekipi
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30261 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:
Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:Pocelaje pred izborna kampanja....sledeci kandidat za clana Bosnjackog naroda Elena Izmetbegovic to uveliko radi.....treba zabraniti nenama i nananma gledati tv i vijesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebija- ... /170506070
Toliko o ujedinjenoj opoziciji i laznoj ljevici.

Jos uvijek se glozu oko koske koju im je bacila SDA (Komsica) i ne postoji ni teoretska sansa da zajedno nastupe na izborima.

Nakon tri godine mandata, oni i dalje pametuju i kontaju sta treba, kao da do izbora ima jos pet godina.

Elena je juce osigurala barem 5,000 glasova za Predsjednistvo, a sta je "opozicija" uradila od 2014 do danas?
Ma nemamo mi uopste prave opozicije......ja sam jednom vec rekao ......trazicemo mi da se LaguNdzija vrati :lol: ....Niksic je ko neki seoski mutevelija :lol: .....ali Elena ce ih sve sjebati ako se ne probude vec danas inace odosmo svi u tri lijepe....sad samo treba raditi na na daljnoj i stobrzoj razgradnji SDA.....pomoci ako treba Sepicu i ekipi
"Opozicija" se bori da osvoji Opstinu Centar, i na to trosi vecinu energije. U te tri godine, DF se fakticki raspao, SDP nije ojacao, kao ni NS, a ni nove stranke poput GS nemaju neke sanse.

I dok "opozicija" marljivo radi u kotlini, po obicaju zaboravljaju ostatak drzave - jer oni su FGR, a FGR ne zanimaju tamo neki "papci" u Cazinu ili Gracanici...

Sto je najgore, opet ce im i u kotlini SDA poderat guzove, jer jednostavno... Ne znaju ljudi...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#30262 Re: SDA-All about

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:

"Opozicija" se bori da osvoji Opstinu Centar, i na to trosi vecinu energije. U te tri godine, DF se fakticki raspao, SDP nije ojacao, kao ni NS, a ni nove stranke poput GS nemaju neke sanse.

I dok "opozicija" marljivo radi u kotlini, po obicaju zaboravljaju ostatak drzave - jer oni su FGR, a FGR ne zanimaju tamo neki "papci" u Cazinu ili Gracanici...

Sto je najgore, opet ce im i u kotlini SDA poderat guzove, jer jednostavno... Ne znaju ljudi...
I zato, samo slozno, samo SDA. Moj glas imaju.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30263 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

seln wrote:
Alfons Kauders wrote:

"Opozicija" se bori da osvoji Opstinu Centar, i na to trosi vecinu energije. U te tri godine, DF se fakticki raspao, SDP nije ojacao, kao ni NS, a ni nove stranke poput GS nemaju neke sanse.

I dok "opozicija" marljivo radi u kotlini, po obicaju zaboravljaju ostatak drzave - jer oni su FGR, a FGR ne zanimaju tamo neki "papci" u Cazinu ili Gracanici...

Sto je najgore, opet ce im i u kotlini SDA poderat guzove, jer jednostavno... Ne znaju ljudi...
I zato, samo slozno, samo SDA. Moj glas imaju.
Sebiji na nevidjeno dajem dva mandata u Predsjednistvu, mirne duse.

Jos decenija Izetbegovica, pa ko ziv ko mrtav. Meni ne smeta, ja mogu do smrti ovako... A sirotinja koja ne moze? E pa... To je njihov problem. Ko ih jebe, nek crknu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#30264 Re: SDA-All about

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:
Sebiji na nevidjeno dajem dva mandata u Predsjednistvu, mirne duse.

Jos decenija Izetbegovica, pa ko ziv ko mrtav. Meni ne smeta, ja mogu do smrti ovako... A sirotinja koja ne moze? E pa... To je njihov problem. Ko ih jebe, nek crknu.
Slutim da ce broj peraca sajbi na svakoj raskrsnici eksponencijalno rasti... ali... to je njima njihova SDA dala.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30265 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

seln wrote:
Alfons Kauders wrote:
Sebiji na nevidjeno dajem dva mandata u Predsjednistvu, mirne duse.

Jos decenija Izetbegovica, pa ko ziv ko mrtav. Meni ne smeta, ja mogu do smrti ovako... A sirotinja koja ne moze? E pa... To je njihov problem. Ko ih jebe, nek crknu.
Slutim da ce broj peraca sajbi na svakoj raskrsnici eksponencijalno rasti... ali... to je njima njihova SDA dala.
Audi A5 ima brisace, i za divno cudo cak nisu ni dio dodatne opreme (jer Audi smatra da i zmigavci trebaju biti dodatna oprema)

Stoga, ko ih jebe, po ko zna koji put.
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#30266 Re: SDA-All about

Post by volta dzontra »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:Pocelaje pred izborna kampanja....sledeci kandidat za clana Bosnjackog naroda Elena Izmetbegovic to uveliko radi.....treba zabraniti nenama i nananma gledati tv i vijesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebija- ... /170506070
Toliko o ujedinjenoj opoziciji i laznoj ljevici.

Jos uvijek se glozu oko koske koju im je bacila SDA (Komsica) i ne postoji ni teoretska sansa da zajedno nastupe na izborima.

Nakon tri godine mandata, oni i dalje pametuju i kontaju sta treba, kao da do izbora ima jos pet godina.

Elena je juce osigurala barem 5,000 glasova za Predsjednistvo, a sta je "opozicija" uradila od 2014 do danas?
Sebija ce zakucat na izborima. Sigurna oklada. Malo efekta prve zene .....jaka kampanja "zena, majka, kraljica". Bakira ce povijest pamtiti kao zivotnu druzicu SEBIJE IZETBEGOVIC
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30267 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

bakirovo je neotuđivo ljudsko pravo da bude papučar i taoc supruge. ali ako i narod direktnim glasanjem pristane da bude taoc bakirove supruge - e onda je stvarno glup k'o u vicevima.

a nije nemoguće, daleko od toga...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#30268 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

JThomas wrote:bakirovo je neotuđivo ljudsko pravo da bude papučar i taoc supruge. ali ako i narod direktnim glasanjem pristane da bude taoc bakirove supruge - e onda je stvarno glup k'o u vicevima.

a nije nemoguće, daleko od toga...
Zasto to ne bi posmatrali na nacin da mi i jesmo narod iz viceva i da smo viceve pravili i u ratu pretrcavajuci ulicu pod snajperskim dejstvom za "pehar"...zasto ne bi napravili jos jedan sa Sebijom pod izgovorom "kad moze spajati bolnice, mozda spoji i entitete" ...
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30269 Re: SDA-All about

Post by pici »

Igra li Mehmedović dvostruku ulogu: Neće u novi klub, nastavlja borbu za "bolju SDA"

dok je zeljkO imo aferu dva papka, NS qurdca jednog papka, eSDeA, puna paapaka al tamo vamo :bih:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#30270 Re: SDA-All about

Post by seln »

pici wrote:Igra li Mehmedović dvostruku ulogu: Neće u novi klub, nastavlja borbu za "bolju SDA"

dok je zeljkO imo aferu dva papka, NS qurdca jednog papka, eSDeA, puna paapaka al tamo vamo :bih:
Lesi se vratio kuci i liznuo ruku gazdi.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30271 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

ma izvadili mu neki fajl iz neke ladice, hvala bogu ima ih dovoljno...
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#30272 Re: SDA-All about

Post by mario001 »

JThomas wrote:ma izvadili mu neki fajl iz neke ladice, hvala bogu ima ih dovoljno...
Prije da su mu obecali mjesto predsjednika KO SDA ZE-DO Kantona
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30273 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

JThomas wrote:ma izvadili mu neki fajl iz neke ladice, hvala bogu ima ih dovoljno...
Đe lova od pušaka :lol: i mudžahedina :lol: đe lova koju je dobio izdajući lične i pasoše kozojebima... :lol:

Ovo je bilo "šuti da ne bi bio spakovan ko Zukić"...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#30274 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

mario001 wrote:
JThomas wrote:ma izvadili mu neki fajl iz neke ladice, hvala bogu ima ih dovoljno...
Prije da su mu obecali mjesto predsjednika KO SDA ZE-DO Kantona
Biće da je u pitanju paket: fajl + mjesto predsjednika.
Amaryl
Posts: 80
Joined: 23/09/2011 17:40

#30275 Re: SDA-All about

Post by Amaryl »

Banksy wrote:
mario001 wrote:
JThomas wrote:ma izvadili mu neki fajl iz neke ladice, hvala bogu ima ih dovoljno...
Prije da su mu obecali mjesto predsjednika KO SDA ZE-DO Kantona
Biće da je u pitanju paket: fajl + mjesto predsjednika.
Image
Post Reply