X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
sRKi mouche
Posts: 43
Joined: 19/02/2014 16:53

#3026 Re: X FACTOR Adria

Post by sRKi mouche »

Dakle završi se i ovo čudo.
Danijel manje više zasluženo pobjedio. Jedan glas sam sinoć dao Tamari, ali... Nije konstantna iako od njih 5 u finalu sigurno ima najveće glasovne mogućnosti. J.be je neko samopouzdanje, plaši se greške. Utisak je da je ona plava nepravedno izbačena i možda Ilma bi dale finalu jaču konkurenciju. Oni Doktori ne vežu.

p.s. Razumijem pristrasnost, ali reći da je Maid najbolji glas i najveći potencijal kad je muzika u pitanju je :lol: . Ono što Tamara, Ilma, Danijel mogu otpjevati, Maid neće nikad moći. Ali XFactor nije samo glas, već mnogo više, to je ono što on ima a recimo ona nepravedno izbačena nije imala. Ili Ilma.

Ko je glasao više od jedanput :roll: bezze je puni džepove drugima. :-D
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#3027 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

jastuk1 wrote:Jel Danijel ima pravo na one neke spotove i pjesme kao nagradu ili se to sad zaboravlja'????? :!: :!: :!: :!:
Ima dok se kamere ne iskljuce :oops:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#3028 Re: X FACTOR Adria

Post by cenecimoveocino »

Picajzla wrote:
jastuk1 wrote:Jel Danijel ima pravo na one neke spotove i pjesme kao nagradu ili se to sad zaboravlja'????? :!: :!: :!: :!:
Ima dok se kamere ne iskljuce :oops:
+1
Isto na farmi,Memo jos nije dobio repa.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#3029 Re: X FACTOR Adria

Post by Irm@ »

cenecimoveocino wrote:
Picajzla wrote:
jastuk1 wrote:Jel Danijel ima pravo na one neke spotove i pjesme kao nagradu ili se to sad zaboravlja'????? :!: :!: :!: :!:
Ima dok se kamere ne iskljuce :oops:
+1
Isto na farmi,Memo jos nije dobio repa.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
da, doista Farma i XFactor mogu pod isti kisobran :roll: :facepalm:
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#3030 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

WildRedRose wrote:A iskreno, ja sam kontala glasati par puta, i skontam bolje trosit kredit za npr onu bolesnu djevojku iz vogosce.. zali Boze toliko potrosenih para na show..
Btw kao da ce nasi glasovi sta promijeniti.
:thumbup: :kiss:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3031 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Partizzanka wrote:Moj osvrt na sinosnje finale

prvo, otegli su ko teraviju
mislila sam u jednom trenutku ovi ce pjevati do jutarnjeg programa, pa pravo tamo prebaciti pobjednika da gostuje
simon da je umro, ako sinoc nije, prevrtao bi se u grobu
onoliko produkcijskih propusta ja mislim da u burkini faso ne naprave
svi okrivljuju nekog tonca za propuste, ja mislim da tonac nije kriv - TONCA NIJE NIKADA NI BILO KOD NJIH!
takmicenje se u sustini svodilo na to koja je od dvije mentorice kvalitetnije izbacila sise, ovdje mislim na takmicenje kamermana

kikiju zastala matrica - uklela ga ilma, ima i slika :)


konacno sam sinoc definisala tamaru i njeno pjevanje
kao dijete kad ga izbace (njegovom voljom) na stage da pjeva a ono se sjebe i onda zamuckuje i pogledom trazi mamu (bas joj je to pogled) - nije zasluzila drugo mjesto, jeste onu nagradu exita s tim da ona sigurno nece biti na nekom main stageu exita ...
doktori su kao i obicno pustali glasove kao 5 rastimanih gitara ... nista novo ni ono da je onaj najvisociji opet strkljavio iz skupine
lukijan, STA JE ONO ZA BOGA MILOGA?? u toku cijelog shova nije imao energije ni nos ispuhati a sinoc on kao skace po stageu obucen kao pokusaj will smitha 90tih i to u leopard uzorku PLAVE BOJE! nije ga oblacila emina sigurno!
maid - zaista. ali zaista bez ikakvih nacionalnih ili bilo kakvih drugih naginjanja - mislim da je trebao da bude on drugo mjesto ...
inace u prvo mjesto ne vjerujem, u kompletnu tu produkciju nakon showa cisto sumnjam - pogotvo jer za daniela niti bilo koga drugog nema mjesta u evropi niti svijetu ... tako da danijel sa svojim nepoznavanjem nasih jezika, i bez osjecaja za pjevanje nasih pjesama moze da uzme onaj minimoris i spakuje svoje iritantno blagodarivanje i vrati se u bec, I OBAVEZNO DA VRATI KOMSINICI 200E!
ZASTO BIH DALA MAIDU drugo mjesto, da mu dam onih 5000e da moze covjek snimiti barem dvije pjesme sa zeljkom ... grehota je da ga ne slusamo opet nekada

ali opet kada skontas, marija nije uspjela puno kao pobjednica evrovizije, sta ocekivati
btw dobra joj pjesma!
:skoljka:
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#3032 Re: X FACTOR Adria

Post by staradis »

Lukijan je bas fuletina ahaha
User avatar
Svemirco
Posts: 534
Joined: 06/10/2008 16:06
Location: U LOL bunkeru.

#3033 Re: X FACTOR Adria

Post by Svemirco »

Tehnička greška ili nam Klix nešto pokušava reći? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Image
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#3034 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Znao sam :lol:

DANIEL KAJMAKOSKI: Nisam dobio ni pare ni auto iz X Factora, niti znam kad ću! (FOTO) : http://www.telegraf.rs/jetset/1043585-d ... ad-cu-foto
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#3035 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

Neces ni dobiti sine.
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#3036 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Nije ni Memo dobio 50.000 a kamoli on 250.000€ + Auto
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3037 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Kreće novi X factor, s tim da se u ovu sezonu uključuje RTL i čini mi se da će imati vodeću riječ u projektu i da će se šou snimati u Zagrebu. U Srbiji sa Pinka prelazi na Prvu što znači da će i u BiH preći na neku drugu televiziju. Pretpostavljam dvojac OBN/BN ili FTV/RTRS. Voditeljka će biti Antonija Blaće. http://www.rtl.hr/tabloid/scena/1447799 ... iju-blace/
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3038 Re: X FACTOR Adria

Post by StupskaBitanga »

Kako je ovo Pink sfušerio i bolje je što nije ponovo kod njih
Voice kreće na HRT a ovo na RTL
Još je bolja vijest da u žiriju neće biti mutave Emine, i dive zvane Željka Joksimović
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#3039 Re: X FACTOR Adria

Post by Zeljoooo »

A koja je svrha ovog takmicenja?

Pa nisu ni proslogodisnje takmicare ispostovali a krecu sa novim :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3040 Re: X FACTOR Adria

Post by StupskaBitanga »

pa to je i svrha
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#3041 Re: X FACTOR Adria

Post by amiliana »

Bolje ovo nego Pinkove zvezde i Zvezde Granda
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3042 Re: X FACTOR Adria

Post by StupskaBitanga »

sve je to isto u pitanju su nijanse
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3043 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Ovaj X factor nema veze sa prošlom sezonom. Ne radi ga ista produkcija niti će se emitovati na istoj televiziji tako da ovi nemaju nikakvu obavezu prema učesnicima prošle sezone. Vjerujem da će RTL ovo odraditi na vrhunskom nivou.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3044 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

pa hoce li to biti dva xfactora?
posto srbi najavljuju jedan a hrvati drugi?
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3045 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Isti je za BiH, Srbiju, Hrvatsku, Crnu Goru i Makedoniju s tim da ovaj put se neće emitovati iz Beograda nego iz Zagreba.
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3046 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

StupskaBitanga wrote:sve je to isto u pitanju su nijanse
Da, mada ima razlika. Na X faktoru se pjeva domaći i strani pop-rok, a na PZ i ZG sve. Na PZ i ZG takmičari sami biraju šta će pjevati, a na X faktoru im to određuje mentor. Na ZG je prošlu sezonu pobjedio momak koji je definitivno bolji pop pjevač nego pobjednik XF.
Najveća razlika nastaje nakon što se šou završi. Kod ZG prvih 8-10 preuzima najjača produkcija na Balkanu, snima im pjesme i album pobjedniku i ugovara nastupe. Tako da manje više svi finalisti ZG i dalje rade i čuje se za njih. Kod ostalih takmičenja nakon proglašenja pobjednika i za njega se više rijetko čuje, a kamoli za one koji su bili 2 i 3. Ko se više sjeća ko je pobjedio u "Operaciji Trijumf"?
Ja vjerujem da će RTL to odraditi vrhunski. Sigurno puno bolje od Pinka lani. Samo je skoro sigurno da će pobjednici vrlo brzo pasti u anonimnost kao što su i prošli ako ih ne preuzme neka jaka produkcija.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3047 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Po najavama su voditelji trebali biti Antonija Blaće i Ivan Ivanović, ali je Ivanović to demantovao.

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3048 Re: X FACTOR Adria

Post by StupskaBitanga »

I.I je omražena ličnost u BiH obzirom da su mu scenaristi uvalili neumjesnu salu na koju je on skliznuo.
Siguran sam da ima boljih i kvalitetnijih a najbitnije da ne pokušavaju biti duhoviti
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3049 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

StupskaBitanga wrote:I.I je omražena ličnost u BiH obzirom da su mu scenaristi uvalili neumjesnu salu na koju je on skliznuo.
Siguran sam da ima boljih i kvalitetnijih a najbitnije da ne pokušavaju biti duhoviti
Voditelji su tu po meni najmanje bitni. Možda je i bolje da bude neko ko nije toliko poznat pošto u prvom planu trebaju biti kandidati.
Važnije je ko će biti u žiriju. Po nekim najavama (nadam se netačnim) to će biti Jelena Karleuša i Severina. Za Severinu i nekako (mada je ona tanak vokal), ali mi nije jasno šta će tu Karleuša.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3050 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Voditelj je itekako bitan, i dobro je što to neće biti Ivanović sa svojim pokušajima duhovitosti.
Da, rekoše da će u žiriju biti Karleuša, Severina, Dino Merlin i Marija Šerifović. E sad, koliko je to tačno... Bili bi suludo da Karleuša bude u žiriju. Volio bih da Merlin bude, zanimaju me njegovi komentari. :)
Post Reply