crna i?VenomousV wrote:wewa wrote:kupila sam suknju![]()
![]()
![]()
ovo sam i ja neki dan trebala napisat, bas isto ovako![]()
ustvari, cak sam 2 kupila![]()
What to wear???
Moderator: anex
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3026 Re: What to wear???
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3027 Re: What to wear???
wewa wrote:crna i?VenomousV wrote:wewa wrote:kupila sam suknju![]()
![]()
![]()
ovo sam i ja neki dan trebala napisat, bas isto ovako![]()
ustvari, cak sam 2 kupila![]()
siva
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3028 Re: What to wear???
VenomousV wrote:wewa wrote: crna i?
siva![]()
i moja je crna
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#3029 Re: What to wear???
Je majke mi. Uvjerila se samaalica.k wrote:neeeeeeeeeeeeeGospoda Ministarka wrote:Na asosu 15% popusta na SVE.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3030 Re: What to wear???
baby steps

-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3032 Re: What to wear???
Kod nas zemske nose suknje samo u specijalnim prilikama 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3033 Re: What to wear???
kako koje vala.shin wrote:Kod nas zemske nose suknje samo u specijalnim prilikama
mada svi ti odma kazu da si se "picnula" ako obuces ne daj boze suknju
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3034 Re: What to wear???
Ja govorim o suknjama, ne o dipichnjacima
Dominđos nisam vidio godinama na cesti 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3035 Re: What to wear???
ne govorim ni ja o dopicnjacima :Sshin wrote:Ja govorim o suknjama, ne o dipichnjacimaDominđos nisam vidio godinama na cesti
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3036 Re: What to wear???
bitno je da ima nadeVenomousV wrote:baby steps![]()
jesi sigurna da to ovaj grad moze podnijeti?*mima* wrote:hajte u carsiju da vas vidim u suknjama
aha - jednom svakih 15 godinashin wrote:Kod nas zemske nose suknje samo u specijalnim prilikama
-
inspire_me
- Posts: 748
- Joined: 18/10/2005 14:38
#3037 Re: What to wear???
I jaVenomousV wrote:wewa wrote:kupila sam suknju![]()
![]()
![]()
ovo sam i ja neki dan trebala napisat, bas isto ovako![]()
ustvari, cak sam 2 kupila![]()
koznu i plisiranu
- 6.april
- Posts: 820
- Joined: 12/10/2011 09:50
#3038 Re: What to wear???
Gdje ima kupiti tih suknji i po kojoj cijeni?
Trebalo bi mi za bajrama - opet poklon.
Trebalo bi mi za bajrama - opet poklon.
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3039 Re: What to wear???
za alicu - pidžama u Lindex-u barem u BBI centru nemaIrm@ wrote:pidzame u Extreme Intimo su oooodlicne..moje su vecinom od tamo (nakon sto sa ostalim prodavnicama sam imala lose iskustvo)..ugl i muske su im divne i jako kvalitetne![]()
a ove Extreme Intimo su oko 45 KM i stvarno su lijepe
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3040 Re: What to wear???
extreme intimo je izvrsna firmazamzija wrote:za alicu - pidžama u Lindex-u barem u BBI centru nemaIrm@ wrote:pidzame u Extreme Intimo su oooodlicne..moje su vecinom od tamo (nakon sto sa ostalim prodavnicama sam imala lose iskustvo)..ugl i muske su im divne i jako kvalitetne![]()
a ove Extreme Intimo su oko 45 KM i stvarno su lijepe
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3041 Re: What to wear???
ovo je bilo u importanne, stajale odmah pored kasezamzija wrote:za alicu - pidžama u Lindex-u barem u BBI centru nemaIrm@ wrote:pidzame u Extreme Intimo su oooodlicne..moje su vecinom od tamo (nakon sto sa ostalim prodavnicama sam imala lose iskustvo)..ugl i muske su im divne i jako kvalitetne![]()
a ove Extreme Intimo su oko 45 KM i stvarno su lijepe
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3042 Re: What to wear???
Prijavljujem se, zgrijesila sam 
Kao htjela ja sebi d akupim nesto samo ono da bude novo za Bajram i onda kupila svilenu satensku košulju ona tamno plava skroz, kupila jedan dzemperak onaj debeli pleteni ko djeciji i jednu pletenu haljinu prljavo rozu-sve slucajno, nisma mislila stvarno
Što se tiče pidzama, ja pidzamu nosim ono po kući, a kad krenem spavati ond ato skinem i obučem onaj kao šorčić za spavanje, oni su mi najdrazi (njih naravno kad je toplo nosim i onako po kuci), i to imam jedan crveni karo iz benetona, cekala ga prosle godine sve odk nije stigao kod nas i jedan mali iz la senze i jedan iz etama
Jooj a dobila sma od dragog preeedivnu pidzamu satenksu Etam, al sve je ko cuvam nisma je jos pronosala
Kao htjela ja sebi d akupim nesto samo ono da bude novo za Bajram i onda kupila svilenu satensku košulju ona tamno plava skroz, kupila jedan dzemperak onaj debeli pleteni ko djeciji i jednu pletenu haljinu prljavo rozu-sve slucajno, nisma mislila stvarno
Što se tiče pidzama, ja pidzamu nosim ono po kući, a kad krenem spavati ond ato skinem i obučem onaj kao šorčić za spavanje, oni su mi najdrazi (njih naravno kad je toplo nosim i onako po kuci), i to imam jedan crveni karo iz benetona, cekala ga prosle godine sve odk nije stigao kod nas i jedan mali iz la senze i jedan iz etama
Jooj a dobila sma od dragog preeedivnu pidzamu satenksu Etam, al sve je ko cuvam nisma je jos pronosala
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3043 Re: What to wear???
Nadi, nemoj da pisem spisak sta sve kupih u inozemstvu 
Nego, jel se mexx otvorio? Odem ja u bbi ali samo na trening, nikako da prohodam po istom
Nego, jel se mexx otvorio? Odem ja u bbi ali samo na trening, nikako da prohodam po istom
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3044 Re: What to wear???
nije jos, al' mescini da ce skoroMichun wrote:Nadi, nemoj da pisem spisak sta sve kupih u inozemstvu
Nego, jel se mexx otvorio? Odem ja u bbi ali samo na trening, nikako da prohodam po istom
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3045 Re: What to wear???
Ooo ima ti da u utorak pdoneses izvjestaj ako te sramota ovdjeMichun wrote:Nadi, nemoj da pisem spisak sta sve kupih u inozemstvu
Nego, jel se mexx otvorio? Odem ja u bbi ali samo na trening, nikako da prohodam po istom
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3046 Re: What to wear???
Ja sam probal ajuce u Azelu jednu plisiranu, pravo je lijepa stvarno,onaj tanki plet, ima crna i siva (bar u zenici), lai meni ne stoji6.april wrote:Gdje ima kupiti tih suknji i po kojoj cijeni?
Trebalo bi mi za bajrama - opet poklon.
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3047 Re: What to wear???
Jok nije - eno stoje još papiri zalijepljeni unutra. Ne daju nam da vidimo šta imaMichun wrote: Nego, jel se mexx otvorio? Odem ja u bbi ali samo na trening, nikako da prohodam po istom
Vidi je što se folira sa spiskom iz inozemstva
- 6.april
- Posts: 820
- Joined: 12/10/2011 09:50
#3048 Re: What to wear???
Hvala.
Mada Zenica je malo daleko - ali pogledati u Azelu ovdje.
Mada Zenica je malo daleko - ali pogledati u Azelu ovdje.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3049 Re: What to wear???
Oui...ama bas se samu sebe obradovalazamzija wrote:Jok nije - eno stoje još papiri zalijepljeni unutra. Ne daju nam da vidimo šta imaMichun wrote: Nego, jel se mexx otvorio? Odem ja u bbi ali samo na trening, nikako da prohodam po istom![]()
Vidi je što se folira sa spiskom iz inozemstva
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3050 Re: What to wear???
Ma da, to je najbolje - kad sebe obraduješ nečim lijepim, što ti se stvaaaarno sviđa 
