Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3026 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

ljulja u svakom slucaju :p
dunkemm3
Posts: 423
Joined: 07/02/2014 06:00

#3027 Re: Zemljotres maloprije..

Post by dunkemm3 »

Aaaa vidi bio je fakat... :-) :lol:
Magnitude ML 2.2
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2014-02-12 03:45:29.0 UTC
Location 43.95 N ; 18.52 E
Depth 10 km
Distances 17 km NE of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 04:45:29.0 2014-02-12
178 km N of Podgorica, Montenegro / pop: 136,473 / local time: 04:45:29.0 2014-02-12
182 km SW of Belgrade, Serbia / pop: 1,273,651 / local time: 04:45:29.0 2014-02-12

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=359254
Ovi iz federalnog zavoda ništa ne javljaju....
12.02.2014. - Земљотрес код Хотоња

Дана 12.02.2014. године, мрежом сеизмолошких станица Републичког хидрометеоролошког завода РС лоциран је земљотрес у 04 часа и 45 минута по локалном времену са магнитудом МL=2.2 јединица Рихтера и процијењеним интензитетом у епицентралној зони од 3 степена Меркалијеве скале, са епицентром на подручју Хотоња.

Земљотрес овог интензитета не може изазвати штете на објектима, а становништво га може осјетити.

Регион: Хотоњ
Вријеме: 04:45:29 (03:45:29 УТЦ)
Датум: 12.02.2014.
Гео.Коор.: 43.95° 18.52°
Дубина: 9.50 km
Магнитуда: Ml=2.2 јединица Рихтера
Интензитет: 3 степена Меркалијеве скале
Извор: РХМЗ РС
http://www.rhmzrs.com/%D1%81%D0%B5%D0%B ... D0%B8.html
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3028 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

nisam siguran moze li se ta magnituda osjetiti, ali eto nesto bi... :-)
dunkemm3
Posts: 423
Joined: 07/02/2014 06:00

#3029 Re: Zemljotres maloprije..

Post by dunkemm3 »

Skyfox wrote:nisam siguran moze li se ta magnituda osjetiti, ali eto nesto bi... :-)
Piše da može "а становништво га може осјетити", ali niko ništa nije javio. :lol:
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3030 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

jesmo mi... diskretno :D
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#3031 Re: Zemljotres maloprije..

Post by klixo »

Ja danas ostavih cigaru na tzv. "balans pepeljari" kad odjednom izgubi cigara izgubi ravnotezu i evo sad vidim ovdje pisete da je danas zemljotres ljuljno :D
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#3032 Re: Zemljotres maloprije..

Post by bosanceros_ »

di se to osjetio? :run: da begamo :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3033 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

dunkemm3 wrote:
Skyfox wrote:nisam siguran moze li se ta magnituda osjetiti, ali eto nesto bi... :-)
Piše da može "а становништво га може осјетити", ali niko ništa nije javio. :lol:
:lol:

hey, a da nije možda bilo nešto i jučer oko pola jedanaest a.m.? :?
User avatar
Truba
Posts: 93799
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3034 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

jel sad bilo nešto :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3035 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Nisrin »

Fino zatrese...
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#3036 Re: Zemljotres maloprije..

Post by DaffyDuck »

jesi brz :D
User avatar
Truba
Posts: 93799
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3037 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

a taman sam krenuo u wc
User avatar
adobabo
Posts: 5
Joined: 06/06/2013 18:16

#3038 Re: Zemljotres maloprije..

Post by adobabo »

sve za 5, jos samo da ne radim u twistu... :cry:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3039 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Big Ang »

adobabo wrote:sve za 5, jos samo da ne radim u twistu... :cry:
:lol:

ja ništa osjetila nisam :eh:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3040 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ladyblue18 »

Fino je zatreslo :mrgreen:
User avatar
ned424
Posts: 448
Joined: 07/08/2009 09:07

#3041 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ned424 »

Magnitude ML 2.7
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2014-02-18 07:40:36.0 UTC
Location 44.04 N ; 18.66 E
Depth 10 km
Distances 32 km NE of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 08:40:36.0 2014-02-18
12 km SE of Olovo, Bosnia and Herzegovina / pop: 3,305 / local time: 08:40:36.0 2014-02-18
User avatar
adobabo
Posts: 5
Joined: 06/06/2013 18:16

#3042 Re: Zemljotres maloprije..

Post by adobabo »

Big Ang wrote:
adobabo wrote:sve za 5, jos samo da ne radim u twistu... :cry:
:lol:

ja ništa osjetila nisam :eh:
na kojem si spratu :D ?
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3043 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Big Ang »

adobabo wrote:
Big Ang wrote:
adobabo wrote:sve za 5, jos samo da ne radim u twistu... :cry:
:lol:

ja ništa osjetila nisam :eh:
na kojem si spratu :D ?

Na drugom. A ti? :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#3044 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

nisam ga osjetio. mali je.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3045 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Alfons Kauders »

karanana wrote:nisam ga osjetio. mali je.
:D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3046 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

Alfons Kauders wrote:
karanana wrote:nisam ga osjetio. mali je.
:D
svaki put ovo. :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3047 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

mene probudio ali nisam skontao sta bi dok ne ugledah temu... :-)
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#3048 Re: Zemljotres maloprije..

Post by bach »

User avatar
adobabo
Posts: 5
Joined: 06/06/2013 18:16

#3049 Re: Zemljotres maloprije..

Post by adobabo »

ja ništa osjetila nisam :eh:[/quote]
na kojem si spratu :D ?[/quote]


Na drugom. A ti? :lol:[/quote]

na trecem :)

mogli smo vam dole propasti.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3050 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Alfons Kauders »

sheilak wrote:
Alfons Kauders wrote:
:D
svaki put ovo. :D
nisam ljubitelj zemljotresa, al spram onih koje sam dozivio u dalmaciji ovo je prdina bara... :D doduse imamo mi svoje medije, kako su prosli put isprepadali narod, ljudi spavali ispred zgrada u zenici... :D a zemljotres nije bio ni 4 stepena
Post Reply