Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#3026 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

veella wrote:
bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se... :thumbup:
Nur der BVB!!!
A tu si - trazio sam te na temi Bayern tamo - znam da pratis velke klubove uvijek :D

znaci ono sa wolfsburgom kradja ? eh steta taman sam te htio zezat malo
al posto je kradja onda nikom nista :D

Evo ja bas vodovodu pisem zalbu oko te utakmice pa cemo vidjet sta ce odgovoriti :-)
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3027 Re: Bundesliga

Post by simonese »

muhafuca wrote:
veella wrote:
bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se... :thumbup:
Nur der BVB!!!
A tu si - trazio sam te na temi Bayern tamo - znam da pratis velke klubove uvijek :D

znaci ono sa wolfsburgom kradja ? eh steta taman sam te htio zezat malo
al posto je kradja onda nikom nista :D

Evo ja bas vodovodu pisem zalbu oko te utakmice pa cemo vidjet sta ce odgovoriti :-)
[email protected]
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3028 Re: Bundesliga

Post by veella »

muhafuca wrote:
veella wrote:
bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se... :thumbup:
Nur der BVB!!!
A tu si - trazio sam te na temi Bayern tamo - znam da pratis velke klubove uvijek :D

znaci ono sa wolfsburgom kradja ? eh steta taman sam te htio zezat malo
al posto je kradja onda nikom nista :D

Evo ja bas vodovodu pisem zalbu oko te utakmice pa cemo vidjet sta ce odgovoriti :-)
Varas se, ja pratim klubove koji igraju lijep fudbal. BVB je trenutno klub koji igra najljepsi fudbal u Evropi. Izgubili smo i od Schalkea casno i posteno pa nisam pisao kradja. Ne zalim za porazom ni izgubljenim bodovima, samo sam ponosan na igrace i navijace BVB-a...
Poruka za navijace bayerna, vrijedim sam kao svi vi zajedno :thumbup:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3029 Re: Bundesliga

Post by simonese »

The Almighty Veella :run:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3030 Re: Bundesliga

Post by veella »

simonese wrote:The Almighty Veella :run:
Nisam svemoguci, samo sam realan :D
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#3031 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

Neda se ovom Hanoveru nikako
a stele li stele za Leverkuzen :oops:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3032 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:
simonese wrote:The Almighty Veella :run:
Nisam svemoguci, samo sam realan :D
:mrgreen:
cove41
Posts: 312
Joined: 12/12/2011 17:36

#3033 Re: Bundesliga

Post by cove41 »

veella wrote: Varas se, ja pratim klubove koji igraju lijep fudbal. BVB je trenutno klub koji igra najljepsi fudbal u Evropi. Izgubili smo i od Schalkea casno i posteno pa nisam pisao kradja. Ne zalim za porazom ni izgubljenim bodovima, samo sam ponosan na igrace i navijace BVB-a...
Poruka za navijace bayerna, vrijedim sam kao svi vi zajedno :thumbup:
Tačno - možeš izmisliti k'o svi mi zajedno :D
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3034 Re: Bundesliga

Post by simonese »

User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3035 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Nek izvede 3 slobodnjaka, sva tri nek pogodi i 3:0 za Hoff. :mrgreen:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3036 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Partijaner wrote:
Nek izvede 3 slobodnjaka, sva tri nek pogodi i 3:0 za Hoff. :mrgreen:
eh,da su u babe damu :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3037 Re: Bundesliga

Post by veella »

Hajmo Borussia Mönchengladbach :thumbup:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3038 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

veella wrote:Hajmo Borussia Mönchengladbach :thumbup:
Pa sta i da nas pobjede, to kao sticete nas ha ? :mrgreen: :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3039 Re: Bundesliga

Post by veella »

Partijaner wrote:
veella wrote:Hajmo Borussia Mönchengladbach :thumbup:
Pa sta i da nas pobjede, to kao sticete nas ha ? :mrgreen: :lol:
Jesi li cuo za izraz "ćeif" :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3040 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Nisam, prvi put cujem za tu rijec :mrgreen: , ali eto nek ti bude da nas dobiju jer ovako vise nije zanimljivo. :oops:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3041 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jel zna neko koliko igra bayern :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3042 Re: Bundesliga

Post by veella »

Vidjeti facu rumenka H Enesa neprocjenjivo :D
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3043 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Vidjeti facu rumenka H Enesa neprocjenjivo :D
a kad Klopp pizdi na autliniji
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3044 Re: Bundesliga

Post by just principe »

koja botina je u vrhu liste strijelaca :-)

http://www.youtube.com/watch?v=8kSlkVxwIOM
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3045 Re: Bundesliga

Post by veella »

just principe wrote:koja botina je u vrhu liste strijelaca :-)

http://www.youtube.com/watch?v=8kSlkVxwIOM
Koja tehnika, fantasticne makazice :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3046 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

veella wrote:Jel zna neko koliko igra bayern :D
Trebaš im se smijati na kraju utakmice ako izgube. Evo sad su izjednačili i još ako povedu pa onda pobjede ti ćeš ispasti smiješan. :D :P
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3047 Re: Bundesliga

Post by veella »

zlo87 wrote:
veella wrote:Jel zna neko koliko igra bayern :D
Trebaš im se smijati na kraju utakmice ako izgube. Evo sad su izjednačili i još ako povedu pa onda pobjede ti ćeš ispasti smiješan. :D :P
Sad se vidjelo da je fc bayern ciganska ekipa, Gomez trazi da mu sudi ne postojeci penal, igrajte ba imate 90 min pokazite sta znate ali ne oni ne znaju pa zato traze penal. E muko moja...
Bravo golmane bravo M' gladbach :thumbup:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3048 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Koji si ti pacenik samo. :lol: :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3049 Re: Bundesliga

Post by veella »

ledeni_caj wrote:Koji si ti pacenik samo. :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: meraklija jarane, ;-)
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3050 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

veella wrote:
zlo87 wrote:
veella wrote:Jel zna neko koliko igra bayern :D
Trebaš im se smijati na kraju utakmice ako izgube. Evo sad su izjednačili i još ako povedu pa onda pobjede ti ćeš ispasti smiješan. :D :P
Sad se vidjelo da je fc bayern ciganska ekipa, Gomez trazi da mu sudi ne postojeci penal, igrajte ba imate 90 min pokazite sta znate ali ne oni ne znaju pa zato traze penal. E muko moja...
Bravo golmane bravo M' gladbach :thumbup:
Realno svi traže nepostojeće penale. Reci mi samo jednu ekipu u kojoj igrači ne traže ofirne penale, eto samo jednu. :-)
Post Reply