Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3026 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

samo_ovaj_put wrote: koji su to trofeji?
Image
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3027 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

jel ima jos nesto osim ove titule?
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3028 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

samo_ovaj_put wrote:jel ima jos nesto osim ove titule?
Ima. Muda, za razliku od ostalih trenera koji su do sad vodili bordo tim ;-)
User avatar
Roy
Posts: 100
Joined: 16/08/2009 00:27

#3029 Re: FK Sarajevo

Post by Roy »

Husrefa su potjerali i drvetom i kamenom...sad mu se satro vesele. Otuzno. Image

Nisam siguran da i Husref zna ko je napisao Orlovi rano lete :shock: ...Otprilike je to ista skola ko iJanjos, samo sto Husref ima malo vece disciplinu nad igracima...

Ali opet im prodaju istu fintu. Problem je, gospodo, vasa lopovsko-nesposobno-dzibersko-pedofilska uprava - a ne treneri.

Eto, bice mi drago ako doprinjeo na progledavanju.
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#3030 Re: FK Sarajevo

Post by cpt.picard »

samo_ovaj_put wrote:jel ima jos nesto osim ove titule?
Ima sa turnira jos para :D
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3031 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Roy wrote:Husrefa su potjerali i drvetom i kamenom...sad mu se satro vesele. Otuzno. Image

Nisam siguran da i Husref zna ko je napisao Orlovi rano lete :shock: ...Otprilike je to ista skola ko iJanjos, samo sto Husref ima malo vece disciplinu nad igracima...

Ali opet im prodaju istu fintu. Problem je, gospodo, vasa lopovsko-nesposobno-dzibersko-pedofilska uprava - a ne treneri.

Eto, bice mi drago ako doprinjeo na progledavanju.
Po sata cemo ja i ti da je sad trenutno ova vasa "uprava" tri puta gora.... Donijece Brkovic titulu pa i dobre igre u Evropi ali onda on odnese jedno 2 miliona zajedno sa Brkom i Zujom a vi opet na -4 miliona... Ti zaboravio kako ste ih otjerali nije to tako davno bilo........ Kod nas je razlika sto mi ove nismo jos nijednom uspjeli otjerati. Ako to uspijemo tesko da cemo ih ponovo prizivati taman da s novom upravom odemo u 2 ligu....
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3032 Re: FK Sarajevo

Post by nikad_izvini »

armin071 wrote:
Roy wrote:Husrefa su potjerali i drvetom i kamenom...sad mu se satro vesele. Otuzno. Image

Nisam siguran da i Husref zna ko je napisao Orlovi rano lete :shock: ...Otprilike je to ista skola ko iJanjos, samo sto Husref ima malo vece disciplinu nad igracima...

Ali opet im prodaju istu fintu. Problem je, gospodo, vasa lopovsko-nesposobno-dzibersko-pedofilska uprava - a ne treneri.

Eto, bice mi drago ako doprinjeo na progledavanju.
Po sata cemo ja i ti da je sad trenutno ova vasa "uprava" tri puta gora.... Donijece Brkovic titulu pa i dobre igre u Evropi ali onda on odnese jedno 2 miliona zajedno sa Brkom i Zujom a vi opet na -4 miliona... Ti zaboravio kako ste ih otjerali nije to tako davno bilo........ Kod nas je razlika sto mi ove nismo jos nijednom uspjeli otjerati. Ako to uspijemo tesko da cemo ih ponovo prizivati taman da s novom upravom odemo u 2 ligu....
Koliko sam upućen vi ste odavno najavili rat i tjeranje ove uprave, pa ćorak. Use i u svoje kljuse. Ne brini se za našu upravu, kontrolišu se računi za razliku od nekih privatnih i blokiranih računa ;-)
Nemoj mi seljačke filozofije "nek komšiji crkne krava", to je odlika papaka ;-)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3033 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

ovi internet manijaci zaboravili da smo "jaci" i na internetu, onomad se nije moglo zivjeti od kuknjave sta cete na nasoj temi, kompleksasi i slicna baljezganja, hocete li opet ili da gajimo dobre komsijske odnose ovdje?
nego kako rece fordas, jedan manje, jos i kleptomansku/sterilnu upravu da otjeramo, sasvim uredu rasplet situacije.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3034 Re: FK Sarajevo

Post by nikad_izvini »

Da pogodim, ti nisi zalazio na našu temu ? Mi sada trebamo da se ponašamo kao što si se ti ponašao ? :D
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3035 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Koliko sam upućen vi ste odavno najavili rat i tjeranje ove uprave, pa ćorak. Use i u svoje kljuse. Ne brini se za našu upravu, kontrolišu se računi za razliku od nekih privatnih i blokiranih računa ;-)
Nemoj mi seljačke filozofije "nek komšiji crkne krava", to je odlika papaka ;-)[/quote]
:lol:

Dobro cujemo se onda za jedno 2 godine. Toliko Brki i co. treba da "bljesnu" pokradu i naravno odu u "zasluzenu penziju".... Upamti dobro nijedan onaj penal niti "posteno sudjenje" nije djaba cjenovnik vec odavno postoji. Ali eto vasa je "krava" u punom pogonu i ne znam svrhu tvog diskutovanja na temi F.K. Sarajevo. Eto prvi ste Evropa vam se smjesi i ti opet na podforumu F.K. Sarajevo?!?
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3036 Re: FK Sarajevo

Post by nikad_izvini »

armin071 wrote:
Dobro cujemo se onda za jedno 2 godine. Toliko Brki i co. treba da "bljesnu" pokradu i naravno odu u "zasluzenu penziju".... Upamti dobro nijedan onaj penal niti "posteno sudjenje" nije djaba cjenovnik vec odavno postoji. Ali eto vasa je "krava" u punom pogonu i ne znam svrhu tvog diskutovanja na temi F.K. Sarajevo. Eto prvi ste Evropa vam se smjesi i ti opet na podforumu F.K. Sarajevo?!?
Ti si neka vidovita Džemila očito. Šta kažu kašike za dobitne brojeve lota, reci mi, pls :D

Po tvojoj priči ispada da je i tvoj klub kupio sudije u zadnjih par sezona. Jel tako ?

edit: evo, pokrenuo sam inicijativu da nam otvore temu PL, moramo se malo svađati :D a glupo je spamati konkretne teme o klubovima.
Last edited by nikad_izvini on 28/03/2010 19:44, edited 1 time in total.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3037 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

nikad_izvini wrote:Da pogodim, ti nisi zalazio na našu temu ? Mi sada trebamo da se ponašamo kao što si se ti ponašao ? :D
pa nisam odavno, bio je kao neki dogovor ovo ono, ali nije se problem vratiti na staro :D .
plava institucija
Posts: 27
Joined: 07/03/2010 20:43

#3038 Re: FK Sarajevo

Post by plava institucija »

Sta fali da vam turkovic preuzme prvi tim?
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3039 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

On voli sarajvo pravi je hordaš husref musemić jedan je od nas!
User avatar
reeves
Posts: 161
Joined: 06/06/2009 19:56

#3040 Re: FK Sarajevo

Post by reeves »

mali plavi razgulite s teme
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3041 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

Ja mislim da uopće ne trebamo dovoditi novog trenera niti gurati na mjesto trenera Zeku ili bilo koga drugog jer smo izgubili sezonu i dobro je da bilo kako čuvamo pare a pritom budemo i atrakcija kao jedina ekipa bez trenera ili tako nešto.
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3042 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Mozda jos i baner kakav da skontamo pa da reklame privucemo? Pa stvarno neozbiljno momci...

nego odlika prave ekipe je da nakon 3 gostujuca poraza, ma kakva ona god bila, otjeras trenera! Necemo valjda sebi dozvoliti da ne pobjedjujemo na strani, pa kao neki i po nekoliko sezona ;-) :D


P.S. nisam za husrefa nikako. ne zato sto nije dobar trener nego sto je vracanje na jedne te iste vise ofucano, ne mislim da moze poluciti rezultat koji ocekujemo
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3043 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Izgleda da će novi trener biti Mirza Varešanović. Bar tako "mahala" govori.
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3044 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Baltazar_khan wrote:Izgleda da će novi trener biti Mirza Varešanović. Bar tako "mahala" govori.
Pa kad mahala govori o svom tipicnom mahalskom predstavniku onda znajte da je to.
ne daj boze, strasno :twisted: :shock:
plava institucija
Posts: 27
Joined: 07/03/2010 20:43

#3045 Re: FK Sarajevo

Post by plava institucija »

uh on je poznati karatas sa klupe,ne bi vam bio los za gostovanja,jer lose stojite izvan sarajevskog kantona :D
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3046 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

ma jok ba, mi smo ti fina gradska raja ne trebaju nam takvi :D
User avatar
reeves
Posts: 161
Joined: 06/06/2009 19:56

#3047 Re: FK Sarajevo

Post by reeves »

plava institucija wrote:uh on je poznati karatas sa klupe,ne bi vam bio los za gostovanja,jer lose stojite izvan sarajevskog kantona :D
ti se ocito reggo samo da pises temi Sarajeva


Najaktivniji/a u temi:
FK Sarajevo
(9 post(ov)a / 31.03% od postova korisnika/ce)


lijepo je znati da nam se dive i fanovi manjeg sarajevskog kluba
TheOnlyOne
Posts: 21
Joined: 17/03/2010 22:27

#3048 Re: FK Sarajevo

Post by TheOnlyOne »

Hvala Bogu.
Hvala Cala za sve sto si uradio, kad bi jos mogao povesti upravu sa sobom....

Ko god bude novi trener, treba istrajati da celnici odu. To nam treba biti primarni cilj, ostalo je vrijedno zrtvovanja.
Jer, sa normalnom Upravom, sve ostalo bi doslo na svoje mjesto.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3049 Re: FK Sarajevo

Post by Max Bunker »

@Roy-evo ja cu ti reci, jel vidim da niko drugi od ovih mojih to nije uradio. Husrefa Musemica su iz kluba otjerali Muco i druzina a ne navijaci. Cak sta vise, navijaci su mu uvijek davali podrsku i uvijek bili na njegovoj strani.

@plava-institucija-takodje sam misljenja da do kraja prvenstva i konacnog raspleta na relaciji uprava-navijaci ( BP ), sansu treba dati Zeki.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#3050 Re: FK Sarajevo

Post by Topla voda »

zeku ovih 10 kola..pa skontati.
poznaje igrace,zna kolko ko moze,voli kreativnu igru..pustiti ga bez opterecenja,da pokaze kako on vidi da fks treba igrati.
protiv husrefa nista licno,samo ne volim da se vracam na staro...ko da se poslije dvije godine opet pocnem zabavljati s djevojkom,s kojom mi je bilo fino nekad :-D
jebo fino nekad ba,idemo dalje :D
Locked