Slabo poznata marka malo ljudi ima te mobitele u rangu sa Doogee i Cubot, za manje možeš uzeti npr. THL 4000, samo nemojte one inew v3 tanke pola ljudi se žali da su im ispali ekranimuxa wrote:Kakvi su Jiake telefoni. Evo ima na Pandi veliko snizenje mobitela. Jiake JK10 za 100 dolara a redovna cijena mu je oko 170 dolara
Kineski mobiteli
Moderator: Benq
-
daramo
- Posts: 501
- Joined: 22/06/2013 18:57
#3026 Re: Kineski mobiteli
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#3027 Re: Kineski mobiteli
Imao ja Jiake, i, rekao nikad više. Možda je moj bio sa "fabričkim" problemima, ali, nakon par dana "normalnog" rada počeli su problemi. Na kraju, rikne mi i displej. Naručim zamjenski, ugradim, i taj crkne nakon dva sata rada. E, sad, možda je moj telefon došao sa "fabričkom" greškom, ali, ako nije, onda su Jiake uređaji daleko iza Doogee i Cubot smartphone-adaramo wrote:Slabo poznata marka malo ljudi ima te mobitele u rangu sa Doogee i Cubot, za manje možeš uzeti npr. THL 4000, samo nemojte one inew v3 tanke pola ljudi se žali da su im ispali ekranimuxa wrote:Kakvi su Jiake telefoni. Evo ima na Pandi veliko snizenje mobitela. Jiake JK10 za 100 dolara a redovna cijena mu je oko 170 dolara
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#3028 Re: Kineski mobiteli
U nekoliko shopova je na akciji tcl s720: http://www.coolicool.com/tcl-s720-mtk65 ... ne-g-34736 http://www.1949deal.com/tcl-s720-mtk659 ... black.html
http://www.minideal.net/tcl-s720-octa-c ... guage.html
Na 1949 je najjeftiniji ali ima samo u crnoj boji, na coolicool ima crna i crvena dok na minideal ima crna i bijela.
Kakva su vasa iskustva sa ovim shopovima, koji je najpouzdaniji, ima li neko lose iskustvo?
http://www.minideal.net/tcl-s720-octa-c ... guage.html
Na 1949 je najjeftiniji ali ima samo u crnoj boji, na coolicool ima crna i crvena dok na minideal ima crna i bijela.
Kakva su vasa iskustva sa ovim shopovima, koji je najpouzdaniji, ima li neko lose iskustvo?
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3029 Re: Kineski mobiteli
pouzdani su svi. Coolicool pripada ja mislim efoxu, kao i Antelife.
Nisam cuo da je neko narucivao sa 1949 na ovoj temi, ali mislim da su pouzdani.
Ali opet ako je ta razlika u par dolara, onda prije uzmi sa coolicool ili minideal.
evo ima i na pandawill za 119
Nisam cuo da je neko narucivao sa 1949 na ovoj temi, ali mislim da su pouzdani.
Ali opet ako je ta razlika u par dolara, onda prije uzmi sa coolicool ili minideal.
evo ima i na pandawill za 119
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#3030 Re: Kineski mobiteli
Ima i na efoxu tcl s720 na akciji.
Jel ima neko mozda kupon za minideal, efox ili neki drugu od ovih gore nabrojanih shopova?
Edit: Jel i efox ima free shiping?
Jel ima neko mozda kupon za minideal, efox ili neki drugu od ovih gore nabrojanih shopova?
Edit: Jel i efox ima free shiping?
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#3031 Re: Kineski mobiteli
Stigao mi je mobitel na carinu i na T.N pise vracanje posiljke sa carine, a dosao mi onaj papir da posaljem izvod sa paypal i jos mi postar govori da je dosao neki paket on ga vidio u posti. Sad mi nije jasno, ako je u posti sto mi ovi traze da posaljem ovo? evo detaljno sta pise
2014-12-30 07:36
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
2014-12-29 17:49
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
2014-12-29 12:47
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
2014-12-30 07:36
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
2014-12-29 17:49
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
2014-12-29 12:47
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3032 Re: Kineski mobiteli
i SONY-u se isto desilo. Otidi u postu i nista jos ne salji. Ako ima paket, mora biti i neka uplatnica ili nesto. Ako mozes podignuti da nista ne platis, boli te briga, uzmi mobitel i ne odgovaraj na to pismo.kazo wrote:Stigao mi je mobitel na carinu i na T.N pise vracanje posiljke sa carine, a dosao mi onaj papir da posaljem izvod sa paypal i jos mi postar govori da je dosao neki paket on ga vidio u posti. Sad mi nije jasno, ako je u posti sto mi ovi traze da posaljem ovo? evo detaljno sta pise
2014-12-30 07:36
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
2014-12-29 17:49
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
2014-12-29 12:47
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#3033 Re: Kineski mobiteli
kao sto dino rece idi prvo u postu mozda ti naplate samo carinski pregleddinooh wrote:i SONY-u se isto desilo. Otidi u postu i nista jos ne salji. Ako ima paket, mora biti i neka uplatnica ili nesto. Ako mozes podignuti da nista ne platis, boli te briga, uzmi mobitel i ne odgovaraj na to pismo.kazo wrote:Stigao mi je mobitel na carinu i na T.N pise vracanje posiljke sa carine, a dosao mi onaj papir da posaljem izvod sa paypal i jos mi postar govori da je dosao neki paket on ga vidio u posti. Sad mi nije jasno, ako je u posti sto mi ovi traze da posaljem ovo? evo detaljno sta pise
2014-12-30 07:36
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
2014-12-29 17:49
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
2014-12-29 12:47
BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#3034 Re: Kineski mobiteli
Uu sad ste me obradovali opasno
idem sutra da vidim, valjda ce raditi posta. Sta da im kazem, dosao sam da vidim da nije slucajno stigo paket ili da kazem da mi pise na t.n da je stigla posiljka pa da podignem, ako moze?
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3035 Re: Kineski mobiteli
Pitaj ima li paket za tebe, ponesi licnu i taj papir od carine. Ali licna je ja mislim dovoljna.kazo wrote:Uu sad ste me obradovali opasnoidem sutra da vidim, valjda ce raditi posta. Sta da im kazem, dosao sam da vidim da nije slucajno stigo paket ili da kazem da mi pise na t.n da je stigla posiljka pa da podignem, ako moze?
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3036 Re: Kineski mobiteli
Do koliko para?der ee wrote:Znam da ne spada u ovu kategoriju, htio bi uzeti fudbalski dres Stivena Gerrarda nova sezona, veličina XL. Na ebayu je to preskupo, ima li iko da uzima na ovim lijevim stranicama garderobu, možda ima i dresova?
- w0rld
- Posts: 336
- Joined: 01/06/2013 12:41
#3037 Re: Kineski mobiteli
Prijatelju cekam tvoj review, dvoumim se da li uzeti ili neAzrail wrote:Sedmicu sam se nabrijavao na THL 4000, pročitao gomilu review-a i na kraju kupio CUBOT S200. Javim vam za 25 dana jel' valja
- w0rld
- Posts: 336
- Joined: 01/06/2013 12:41
#3039 Re: Kineski mobiteli
Kako sam primjetio sto se tice cijene su isti ( 107$ ) samo je razlika u tome sto je u S208 slabija baterija 2000mAh
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#3040 Re: Kineski mobiteli
Tek danas primjetio da je dolar skocio na 1.65 a mobitel mi carini
Sony, nazalost sad cemo jos vise platiti dadzbine.
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#3041 Re: Kineski mobiteli
Ma, valjda su nam poslali telefone konačno sa carine, a, platiti ćemo koliko platimokazo wrote:Tek danas primjetio da je dolar skocio na 1.65 a mobitel mi carini![]()
Sony, nazalost sad cemo jos vise platiti dadzbine.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#3042 Re: Kineski mobiteli
kako je krenulo ja ne kupujem kineza u skorije vrijeme 
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#3043 Re: Kineski mobiteli
Ja kada sam kupovao S200 je na geekbuying bio na "akciji" pa mu je cijena bila 89$, još sam upisao kupon i spustio na 84$. Ali baterija mi je glavna stavka svakako.w0rld wrote:Kako sam primjetio sto se tice cijene su isti ( 107$ ) samo je razlika u tome sto je u S208 slabija baterija 2000mAh
Ništa čekam da dođe pa ću i vama da prenesem utiske.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3044 Re: Kineski mobiteli
A kad bas hoces dres legende zasto ne originalan sa Liverpulovog shopa?
- w0rld
- Posts: 336
- Joined: 01/06/2013 12:41
#3045 Re: Kineski mobiteli
Azrail jesil dobio ti s200 sto si narucio ili cekas jos, vec sam negdje napisao da cekam tvoj review za taj mob 
Last edited by w0rld on 07/01/2015 16:33, edited 1 time in total.
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#3046 Re: Kineski mobiteli
Čekam još uvijek. Bit će review čim stigne ne brini.w0rld wrote:Azrail jesil dobio ti s200 sto si narucio ili cekas jos, vec sam negdje napisao da cekam tovj review za taj mob
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#3047 Re: Kineski mobiteli
Da li je netko ovih dana dobio paket koji je poslan sa carine?
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#3048 Re: Kineski mobiteli
Pa na ebay mu preskupo, naveo je već a na oficijelnoj je još skuplje (ne sam dres nego dostava te dadžbine lijpoj nam našoj državi).drugi profil wrote:A kad bas hoces dres legende zasto ne originalan sa Liverpulovog shopa?
Ja lično ne bih preporučio te dresove, imam kopiju (fakat je identičan) ali materijal je nezahvalan i loš (barem u mom slučaju a dres bio cca 80KM).
Sretno u svakom slučaju!
- marketleader
- Posts: 393
- Joined: 03/04/2010 22:56
#3049 Re: Kineski mobiteli
Irac, kakvi su ti utisci za UMI ZERO? Isplati li se kupovina? Planiram ga kupiti isto na e-fox da isporuce u njemackoj. Sad je kod njih 160€ iz CN, a 180€ u DE. S tim da trenutno nemaju na stanju u njemackom skladistu.AhmetShabo wrote:sve zavisi koji su telefoni, ko god je narucio UMI Zero, ima isti problem kao i ja.irac300 wrote:Ja naručio tri telefona sa efoxa u nedjelju, koji se nalaze u njemčkim skladištima, sad mi sestra javi da su je kontaktirali i da danas stiže pošiljka. Jbg, kako se kome zalomi.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#3050 Re: Kineski mobiteli
Nisam ja kupio UMI ZERO. Ne mogu ti ništa reći na osnovu svog iskustva.marketleader wrote:Irac, kakvi su ti utisci za UMI ZERO? Isplati li se kupovina? Planiram ga kupiti isto na e-fox da isporuce u njemackoj. Sad je kod njih 160€ iz CN, a 180€ u DE. S tim da trenutno nemaju na stanju u njemackom skladistu.AhmetShabo wrote:sve zavisi koji su telefoni, ko god je narucio UMI Zero, ima isti problem kao i ja.irac300 wrote:Ja naručio tri telefona sa efoxa u nedjelju, koji se nalaze u njemčkim skladištima, sad mi sestra javi da su je kontaktirali i da danas stiže pošiljka. Jbg, kako se kome zalomi.
