Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ProbuseniDolar
- Posts: 1007
- Joined: 13/05/2008 00:18
- Location: Rajvosa
#3026 Re: Manchester United FC
Od Stoke ja ovo sve pocelo. Vidjelo se da nesto ne stima, igraci se cine pasivni i nezainteresovani. Ipak, ne sumnjam da ce ih Fergi vratiti na pravi put. Ipak je on tu najbolji. Do kraja sezone ce se vidjeti zasto je ManU veliki klub.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3027 Re: Manchester United FC
JoseMujica wrote: Leet more tebi smiješno biti ali za United je do danas City bio isto što je za Real M. Rayo
donositi onakve zakljucke poslije 1 utakmice je vise nego smijesno
ocekujem da se evans proda u neki klub iz championshipa
- police04
- Posts: 4
- Joined: 21/10/2011 14:02
- Location: NYPD
#3028 Re: Manchester United FC
Glory glory Man.Utd
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#3029 Re: Manchester United FC
quasar wrote:I to je lekcija igracima. Sta je mogao uraditi sa igracem manje i nabrijanim protivnikom?Creasy wrote:Bez Skolsa, Vidica i Gigsa - druga ekipa. S Fergusonom ocigledno nesto nije uredu, dok nije nista mijenjao na kraju, nego je pustio da ih onako gaze...
Sta je mogao uraditi? Salis li se? Recimo nakon crvenog Evansu, izbaciti jednog ofanzivnog igraca, a ubaciti Vidica jer je ocito da je odbrana bila suplja k'o sir. Tad je jos bilo 0:1 i moglo se igrati...
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3030 Re: Manchester United FC
trailer pornića
http://www.mysoccerplace.net/video/manc ... highlights
opss. mislio sam ovo na cityevu temu
http://www.mysoccerplace.net/video/manc ... highlights
opss. mislio sam ovo na cityevu temu
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3031 Re: Manchester United FC
Ovo je bolno.Ali vratit ce se United....kao i uvijek.
Zato ih obozavam.
Glavu gore...ovo je samo fudbal.
Slicne stvari svakodnevno dozivljavamo u zivotu u drugim oblicima i sta radimo?
Nastavljamo se boriti.
Zato ih obozavam.
Glavu gore...ovo je samo fudbal.
Slicne stvari svakodnevno dozivljavamo u zivotu u drugim oblicima i sta radimo?
Nastavljamo se boriti.
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#3032 Re: Manchester United FC
police04 wrote:Glory glory Man.Utd
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3033 Re: Manchester United FC
Hvala... a ja tražio na youporn, xvideos i sličnim sajtovimaodesveuhonduras wrote:trailer pornića![]()
http://www.mysoccerplace.net/video/manc ... highlights
opss. mislio sam ovo na cityevu temu
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3034 Re: Manchester United FC
Mislim da ce Ferguson nakon ovakve blamaze nekog dobro naribati. Za pocetak Evansa! Vidic je morao igrati od prve minute i nema nikakvog opravdanja za njegovo drzanje na klupi kad se zna koje i sta je Vidic za odbranu Man. UTD-a! Sramota je da primis prvi gol, a da protivnik prije toga nije prisao tvom golu i da ti ga dadne neizivljeni djecacic Balotelli. Jedino u ovom porazu sto me raduje je dobra forma Dzeke i nadam se da ce ovako zabijati Portugalcima!
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3035 Re: Manchester United FC
To je isto uradio Mancini u Minhenu. Tek onda ne bi nista prema naprijed uradili jer ni dotad nisu imali sanse da valja.Creasy wrote:quasar wrote:I to je lekcija igracima. Sta je mogao uraditi sa igracem manje i nabrijanim protivnikom?Creasy wrote:Bez Skolsa, Vidica i Gigsa - druga ekipa. S Fergusonom ocigledno nesto nije uredu, dok nije nista mijenjao na kraju, nego je pustio da ih onako gaze...
Sta je mogao uraditi? Salis li se? Recimo nakon crvenog Evansu, izbaciti jednog ofanzivnog igraca, a ubaciti Vidica jer je ocito da je odbrana bila suplja k'o sir. Tad je jos bilo 0:1 i moglo se igrati...
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3036 Re: Manchester United FC
Mislim da je SAF ipak ostavio kako jeste da ne bi dao alibi nekom za ovaj poraz. U smislu izasao, pa je manje kriv.Better Man wrote:Mislim da ce Ferguson nakon ovakve blamaze nekog dobro naribati. Za pocetak Evansa! Vidic je morao igrati od prve minute i nema nikakvog opravdanja za njegovo drzanje na klupi kad se zna koje i sta je Vidic za odbranu Man. UTD-a! Sramota je da primis prvi gol, a da protivnik prije toga nije prisao tvom golu i da ti ga dadne neizivljeni djecacic Balotelli. Jedino u ovom porazu sto me raduje je dobra forma Dzeke i nadam se da ce ovako zabijati Portugalcima!
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3037 Re: Manchester United FC
Moj Boze sta se sve nece dozivjeti s ovim klubom. Stvarno su sposobni za sve.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3038 Re: Manchester United FC
to je united,ne bi bilo zanimljivo da se sve tekme odigraju kao s arsenalom. Ovo je pokazatelj da uu engleskoj moras imati klaxicnog centarfora, nema glumit Barcu. Jedino sta me nije razocaralo je to da je smjena generacija i da je United jedna mlada talentovana ekipai oscilacije u igri su tako reci normalne. Mada meni ove SAFove ludosti izgledaju tako kao da zeli sto bezbolnije da odjebe Ferdinanda , Evru, Vidica, Berbu i ako jos koji ima preko 30 banke.Riddle wrote:Moj Boze sta se sve nece dozivjeti s ovim klubom. Stvarno su sposobni za sve.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3039 Re: Manchester United FC
Kad se igra drugi set? 
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#3040 Re: Manchester United FC
hz__semir wrote:Kad se igra drugi set?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3041 Re: Manchester United FC
Ferguson trazio medical time outComrad wrote:hz__semir wrote:Kad se igra drugi set?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3042 Re: Manchester United FC
hz__semir wrote:Kad se igra drugi set?
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3043 Re: Manchester United FC
Fergie je dobro rekao da im je taj njihov pobjednički mentalitet vraćanja iz mrtvih ovaj put dohakao... kad je Fletcher zabio oni su po navici nagrnuli naprijed, mislili su da će se City prepasti. Protiv onako kvalitetne ekipe to je surovo kažnjeno.
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3044 Re: Manchester United FC
You win some, You lose some.
United forever

United forever
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3045 Re: Manchester United FC
Bez obzira na rezultat United je i uvijek će biti institucija za City. Tom proizvodu na steroidima će trebati dvije-tri decenije uz ovakvo Menadžer trošenje da primirišu velikim klubovima.
Nije u šoldima sve...
Nije u šoldima sve...
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3046 Re: Manchester United FC
Pa dobro bio je i Utd na steroidima i soldima prije 15 godina kad je poceo da se gura u top timove.vaučer wrote:Bez obzira na rezultat United je i uvijek će biti institucija za City. Tom proizvodu na steroidima će trebati dvije-tri decenije uz ovakvo Menadžer trošenje da primirišu velikim klubovima.
Nije u šoldima sve...
To je proces, a ne vjerujem da ce se zaustaviti. Prije bi moglo da se desi da Utd zbog manjka para pocne gubiti sjaj.
Danas je ipak sve u šoldima. Da se pika samo tradicija, Juventus, Roma, Olimpiakos, C.Zvezda, bi i danas bili vrh evropskog fudbala.
- seketa88
- Posts: 90
- Joined: 25/08/2011 15:31
- Location: Tamni Vilajet
#3047 Re: Manchester United FC
united je kup evrope osvojio 1968..kad ovi nisu ni znali za evropu i to ti je pokazatelj da united nije poceo s osvajanjem titula prije 15 god..i to je bilo nakon dolaska fergia koji nije placao igrace basnoslovnim ciframa, vec su sa svojim igracima iz akademije, generacijom iz 92 koji su tada osvojili fa youth cup, napravio od njih zvijezde..scholes, giggs, beckham itd..i prije toga su imali sedam titula osvojenih..i jos da nije bilo tragedije 57 u minhenu ko zna sta su mogli sve jos osvojit..i tako da nije tacno da je united krenuo sa kupovinom igraca, a i ono sto su bili kupili kao cantona iz leedsa je bilo placano smijesnim ciframa po dva- tri miliona...tek u zadnjih par godina je united poceo sa izdvajanjem vecih cifara za igrace jer je ona generacija iz 92 bila na zalasku karijere a neko ih je morao zamijeniti pa su doveli ferdinanda, rooneya itd..i to je opet nista u usporedbi sa ovim danas..sat rade pojedini klubovi..ali to isto namece i ovima ostalima da moraju pratit njih i placat velike cifre da bi bili konkurentni..jer da nije chelsea uzeo abramovich ne bi ni united imao neke ozbiljnije konkurencije, osim arsenala, proslu deceniju i nebi mozda ni oni trosili..ali united i kad dovede oni dovedu po jednog ili dvojicu igraca i to ne za neke basnoslovne cifre kao ovi iz spanije ili chelsea i city..
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#3048 Re: Manchester United FC
Cudno je koliko je nama vazna ta historija. Generalno, u svemu. Prvo historija, prvo sta je bilo...pa onda sta je danas. Al bitnije je ono sta je bilo.
Koga ba briga gdje je bio City, a gdje United prije 50 godina. Bitno je danas, a to je da City prvi i kraj price.
Svaki klub je morao krenuti ispocetka. Prema pojedincima svi manji klubovi, svi klubovi koji su bili u nizim ligama nemaju pravo da budu veliki klubovi, bez obzira na sve. Sta sad, City izabrao drugi put od Uniteda (vidjet cemo na sta ce ispasti). Ne mora znaciti da sutra nece skontati, zasto da trosimo pare, ajmo sad malo pravit igrace.
Analogno ovoj prici, mi kao reprezentacija sutra da osvojimo EP smo i dalje qrac repka i ne zasluzujemo da budemo tu.
Koga ba briga gdje je bio City, a gdje United prije 50 godina. Bitno je danas, a to je da City prvi i kraj price.
Svaki klub je morao krenuti ispocetka. Prema pojedincima svi manji klubovi, svi klubovi koji su bili u nizim ligama nemaju pravo da budu veliki klubovi, bez obzira na sve. Sta sad, City izabrao drugi put od Uniteda (vidjet cemo na sta ce ispasti). Ne mora znaciti da sutra nece skontati, zasto da trosimo pare, ajmo sad malo pravit igrace.
Analogno ovoj prici, mi kao reprezentacija sutra da osvojimo EP smo i dalje qrac repka i ne zasluzujemo da budemo tu.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#3049 Re: Manchester United FC
Sta reci? Kakvu posluku porati?
Želim pozdraviti mame: Evansu, Evri, Andersonu. Posebno pozdravljam uzu i siru familiju Fletcheru koji nikad u životu fudabala nije igro, jer samo krpi loptu, ne zna izdati loptu na 5 metara, svako ga živ prolazi jer nece da trči, fudbalska inteligencija nepostojeća, kad kod štoper ili bek ima loptu on se krije iza protivničkih igrača. Kud ga onaj virus nije udaljio sa terena za sva vremena. 'bo mu Carrick mater. Ovo se moglo tolerisati do jucer.
Želim pozdraviti mame: Evansu, Evri, Andersonu. Posebno pozdravljam uzu i siru familiju Fletcheru koji nikad u životu fudabala nije igro, jer samo krpi loptu, ne zna izdati loptu na 5 metara, svako ga živ prolazi jer nece da trči, fudbalska inteligencija nepostojeća, kad kod štoper ili bek ima loptu on se krije iza protivničkih igrača. Kud ga onaj virus nije udaljio sa terena za sva vremena. 'bo mu Carrick mater. Ovo se moglo tolerisati do jucer.
- seketa88
- Posts: 90
- Joined: 25/08/2011 15:31
- Location: Tamni Vilajet
#3050 Re: Manchester United FC
ovo je bio odgovor na prethodni post gdje je receno da united nije bio veliki klub do prije 15 god i da su tad kupili igrace da bi dosli do titlula sto nije istina kao sto sam naveo.. ured city je bio bolji i zasluzeno slavio i prvi je to je neupitno. Nisam mislio na to da ''mali klubovi'' nemaju pravo da osvajaju i postanu ''veliki'', to nikad nisam dovodio u pitanje..onda ne bi bilo zanimljivo pratiti fudbal i sport općenito..vec da to danas postaje trend i vec na pocetku prvenstva mozes reci ko ce biti dva ili tri favorita za titulu i sto je najgore odmah u startu ovi manji zbog finansijske situacije nemaju iste uslove da pariraju velikima i da se nose sa njihovom finansijskom moci..to je isto da u trci na 100m das nekome prednost od 50m a ovima drugima stavis tegove na noge..jer u startu su jedni osteceni..nebitno o kome se radi..jer si do prije 10 il 20 god mogao biti najveci strucnjak ali nisi mogao znati ko ce osvojiti ligu ili ligu prvaka prije starta a danas to se i prije nego krene sezona zna..isto to vazi i za reprezentacije..grcka je osvojila euro 2004 pa nije ni otisla na svjetsko 2006 i sljedeca takmicenja..a njemacka, italija, i ove vece reprezentacije su uvijek tu na prvenstvu i to 1/4 finale ili dalje(uz par izuzetaka)..citav sistem je pokvaren jer nema jednakih uslova za sve..zato su amerikanci i napravili salary cap..da svi imaju priblizne uslove i da bi svi imali istu sansu za osvajanje..pa tvoje je da sastavis ekipu a da ne predjes taj prag koji je isti za sve.. nevezano za historiju nekog kluba ili sta je osvojio jer svi klubovi imaju neku historiju ili povijest..samo neki su u njoj znacajnije upisani nego drugi..ali bez obzira na to opet ti klubovi imaju svoje navijace koji ih dolaze pratit i navijat..bilo to u prvoj, drugoj ili trecoj ligi pa i u oni nizim divizijama..
