Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#3026 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Danas je solidno bilo. Cak se i publika probudila kad je postalo guravo. Ali moze i mora jos bolje. Nadam se da ce u drugom krugu biti bolje, mada je tekma u srijedu u 20:45 u vrijeme A repke, tako da...
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#3027 Re: Reprezentacija BiH

Post by matematicar_teski »

neno znas li sta o todorovicu nekom? Kazu da je dobar,ko je sta je? i hoce li igrati za nas??
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#3028 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Znam. Dejan Todorovic, igrao zajedno sa Kuzmicem u Rinconu, filijali Unicaje. Ubica u najavi, trebao za nas igrati, ali vjerovatno nece.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3029 Re: Reprezentacija BiH

Post by ganjeta »

Lijepo ih je bilo vidjeti na tekmi večeras, i to većina sa rekvizitima Želje, predvođeni Đedovićem :thumbup:
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#3030 Re: Reprezentacija BiH

Post by Jokericious »

Lijepo je da su tri glavna igraca Vrabac, Nurkic i Buza "nasi", tako da ne treba da brinemo hoce li igrati za komsije (susjede). :dance:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3031 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

CollegeGunner wrote:Lijepo je da su tri glavna igraca Vrabac, Nurkic i Buza "nasi", tako da ne treba da brinemo hoce li igrati za komsije (susjede). :dance:
Bice reakcija na ovu izjavu, vec vidim, iako je jako realna.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#3032 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tvrtko II Kotromanić »

ArthurSpooner wrote:
CollegeGunner wrote:Lijepo je da su tri glavna igraca Vrabac, Nurkic i Buza "nasi", tako da ne treba da brinemo hoce li igrati za komsije (susjede). :dance:
Bice reakcija na ovu izjavu, vec vidim, iako je jako realna.
a "ciji" je bio Preldzic :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3033 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Ničiji, kao ni Begić, Rizvić, Omić. O toj djeci čuli smo tek kad su za Sloveniju nastupili. Toliko se o njima vodilo računa.
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3034 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

^^Oni su se bar rodili u Sloveniji. Franjo Arapovic, Marko Batina, Stanko Barac, Josip Bilinovac, Bojan Bogdanovic, Matej Mamic, Damir Markota, Zoran Planinic, Vedran Princ, Ivan Ramljak, Jasmin Repesa, Robert Rikic, Marin Rozic, Andrija Stipanovic, Goran Suton se ne mogu porediti sa jednim bosnjackim igracem (znaci koji je rodjen i odrastao u BiH) koji se kukavicki odlucio za igra za drugu drzavu...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3035 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

ArthurSpooner wrote:^^Oni su se bar rodili u Sloveniji. Franjo Arapovic, Marko Batina, Stanko Barac, Josip Bilinovac, Bojan Bogdanovic, Matej Mamic, Damir Markota, Zoran Planinic, Vedran Princ, Ivan Ramljak, Jasmin Repesa, Robert Rikic, Marin Rozic, Andrija Stipanovic, Goran Suton se ne mogu porediti sa jednim bosnjackim igracem (znaci koji je rodjen i odrastao u BiH) koji se kukavicki odlucio za igra za drugu drzavu...
Srećom pa Slovence i Croate redovno razbijamo...

Ima ovdje jedan što ide slaviti po gradu dobre partije Buntića i Alilovića, pa nas je obavijestio da za BiH igraju "prosječni" igrači Širokog, dok oni najbolji igraju za Hrvatsku. Dosta simptomatično je da ti prosječni već treći put brišu patos sa najboljima.
A tu ne planiraju stati. :bih: :D
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#3036 Re: Reprezentacija BiH

Post by matematicar_teski »

neno#4 wrote:Znam. Dejan Todorovic, igrao zajedno sa Kuzmicem u Rinconu, filijali Unicaje. Ubica u najavi, trebao za nas igrati, ali vjerovatno nece.
steta :x
Trebo bi harun tamo malo otici,zavrnuti mu siju :-D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3037 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Halo, nije Markota u taj vakat bio. Nagradno pitanje, kako se prije prezivao ? :lol: . Smrad jedan ;-)

Šteta za tog Todorovića.

Nikada mi neće biti jasni ljudi koji navijaju za susjede. Jedno je simpatizirati repku drugu, državu , pa i navijati ali da još neko navija za susjede i hoda u njihovim dresovima, opija se , izaziva incidente je neprihvatljivo. Izjašnjavati se za nešto što ne postoji :lol:

Bosna i Hercegovina filijala za susjede ?

- Svi pljuju po njoj, a BiH je dala toliko sjajnih igrača koji su igrali i za BiH i za druge države . Čak se jedan toliko osjećao odbačenim da je glumio Amerikanca, te nastupa za Tursku. :mrgreen:
- Svi rođeni u BiH, njihove dede, nene, pradede, pranene itd, a glume patriote u susjednim zemljama.
- Svi se izvlače nemaju uvjete, kao da ih je Mirza imao. Pitali su ga je li bilo poziva za drugu repku . Mirza je na to odgovorio i da je BiH najlošija reprezentacija, ja bi za nju igrao jer je to moja država ;-)
- Od fudbala, košarke, rukometa itd BiH je obična filijala za susjede. Uzimaju ono što im paše nagovarajući igrača da se bori za "svoju" državu.
- I opet pljuju po BiH, prozivaju je, govore da nije država, ne trebaju im titule, a toliko se raduju kada je dobiju. Licemjerstvo ?

Ljudi bez obraza i karaktera od Bosne i Hercegovine žele uzimati ono što im odgovara, a napadati sve što im ne paše. Hoće da ljudi plešu po njihovim tonovima. E ne može to tako. :bih:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#3038 Re: Reprezentacija BiH

Post by Herr Flick »

It_is_a_Leclerc wrote:
Herr Flick wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:66-58 za nas..

Nurkić opet double-double.. Buza 21 poen.. :thumbup:

Ali je bogami bilo nezgodno :D
What are you doing here peasant??? :lol: :lol: :lol:
I'm just ordinary onion sailsman. Who would buy my onion ?! :lol: :lol: :lol:

Go away or you will be shooted :lol: :lol: :-)
KIMBO
Posts: 122
Joined: 02/07/2012 14:06
Location: niđe

#3039 Re: Reprezentacija BiH

Post by KIMBO »

imali u ovim mlađim selekcijama ijedan dobar plej za budućnost?
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#3040 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Sandro Gacic.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3041 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

ArthurSpooner wrote:^^Oni su se bar rodili u Sloveniji.
Sva trojica rođena u BiH :roll:
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#3042 Re: Reprezentacija BiH

Post by IlijaLadin »

neno#4 wrote:Znas li uopce o kojim Selimovicima se radi?
jel ovi iz pivare? neki krimosi?
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3043 Re: Reprezentacija BiH

Post by Admir_1984 »

IlijaLadin wrote:
neno#4 wrote:Znas li uopce o kojim Selimovicima se radi?
jel ovi iz pivare? neki krimosi?
i mene zanima
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3044 Re: Reprezentacija BiH

Post by phillie »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Tkd wrote:Halo, nije Markota u taj vakat bio. Nagradno pitanje, kako se prije prezivao ? :lol: . Smrad jedan ;-)

Šteta za tog Todorovića.

Nikada mi neće biti jasni ljudi koji navijaju za susjede. Jedno je simpatizirati repku drugu, državu , pa i navijati ali da još neko navija za susjede i hoda u njihovim dresovima, opija se , izaziva incidente je neprihvatljivo. Izjašnjavati se za nešto što ne postoji :lol:

Bosna i Hercegovina filijala za susjede ?

- Svi pljuju po njoj, a BiH je dala toliko sjajnih igrača koji su igrali i za BiH i za druge države . Čak se jedan toliko osjećao odbačenim da je glumio Amerikanca, te nastupa za Tursku. :mrgreen:
- Svi rođeni u BiH, njihove dede, nene, pradede, pranene itd, a glume patriote u susjednim zemljama.
- Svi se izvlače nemaju uvjete, kao da ih je Mirza imao. Pitali su ga je li bilo poziva za drugu repku . Mirza je na to odgovorio i da je BiH najlošija reprezentacija, ja bi za nju igrao jer je to moja država ;-)
- Od fudbala, košarke, rukometa itd BiH je obična filijala za susjede. Uzimaju ono što im paše nagovarajući igrača da se bori za "svoju" državu.
- I opet pljuju po BiH, prozivaju je, govore da nije država, ne trebaju im titule, a toliko se raduju kada je dobiju. Licemjerstvo ?

Ljudi bez obraza i karaktera od Bosne i Hercegovine žele uzimati ono što im odgovara, a napadati sve što im ne paše. Hoće da ljudi plešu po njihovim tonovima. E ne može to tako. :bih:


omerhodžić
Dobro, to je prica, dijete razvedenih roditelja, otac Musliman majka Hrvatica, problemi u porodici, dijete odlucilo da zivi sa majkom i tako uzima njeno prezime....i sve ostalo. Eh sad, mozemo mi pljuvati po njemu i "takvim" ali njegov zivot, njegova odluka...nama je deverati sa ovim sta imamo kako znamo i umijemo.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#3045 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Admir_1984 wrote:
IlijaLadin wrote:
neno#4 wrote:Znas li uopce o kojim Selimovicima se radi?
jel ovi iz pivare? neki krimosi?
i mene zanima
Naravno da ne.
fini dečko
Posts: 405
Joined: 30/04/2009 14:02
Location: Ispod olimpijskih planina

#3046 Re: Reprezentacija BiH

Post by fini dečko »

crkvice wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Tkd wrote:Halo, nije Markota u taj vakat bio. Nagradno pitanje, kako se prije prezivao ? :lol: . Smrad jedan ;-)

Šteta za tog Todorovića.

Nikada mi neće biti jasni ljudi koji navijaju za susjede. Jedno je simpatizirati repku drugu, državu , pa i navijati ali da još neko navija za susjede i hoda u njihovim dresovima, opija se , izaziva incidente je neprihvatljivo. Izjašnjavati se za nešto što ne postoji :lol:

Bosna i Hercegovina filijala za susjede ?

- Svi pljuju po njoj, a BiH je dala toliko sjajnih igrača koji su igrali i za BiH i za druge države . Čak se jedan toliko osjećao odbačenim da je glumio Amerikanca, te nastupa za Tursku. :mrgreen:
- Svi rođeni u BiH, njihove dede, nene, pradede, pranene itd, a glume patriote u susjednim zemljama.
- Svi se izvlače nemaju uvjete, kao da ih je Mirza imao. Pitali su ga je li bilo poziva za drugu repku . Mirza je na to odgovorio i da je BiH najlošija reprezentacija, ja bi za nju igrao jer je to moja država ;-)
- Od fudbala, košarke, rukometa itd BiH je obična filijala za susjede. Uzimaju ono što im paše nagovarajući igrača da se bori za "svoju" državu.
- I opet pljuju po BiH, prozivaju je, govore da nije država, ne trebaju im titule, a toliko se raduju kada je dobiju. Licemjerstvo ?

Ljudi bez obraza i karaktera od Bosne i Hercegovine žele uzimati ono što im odgovara, a napadati sve što im ne paše. Hoće da ljudi plešu po njihovim tonovima. E ne može to tako. :bih:


omerhodžić
Dobro, to je prica, dijete razvedenih roditelja, otac Musliman majka Hrvatica, problemi u porodici, dijete odlucilo da zivi sa majkom i tako uzima njeno prezime....i sve ostalo. Eh sad, mozemo mi pljuvati po njemu i "takvim" ali njegov zivot, njegova odluka...nama je deverati sa ovim sta imamo kako znamo i umijemo.
U ovom slučaju je do saveza i KK Bosne. Njega je otac doveo iz Švedske i ponudio našem savezu i KK Bosni da igra za njih, na što mu je rečeno parafraziram, imamo mi takvih koliko hoćeš. Čovjek malog za ruku i razgulio, ostatak priče je poznat... :x
User avatar
sinuhe
Posts: 12587
Joined: 03/06/2011 11:33

#3047 Re: Reprezentacija BiH

Post by sinuhe »

Kakav otac, pa covjek jedva da zna za oca.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#3048 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Kakav Markota, covjek i ozbiljna kosarka dva razlicita pojma. Gdje god je igrao ili je otjeran ili je sam otisao. Ko ne vjeruje nek' pogleda sta mu Repesa govori na time - outu kad su igrali s nama. Nama je ta pozicija najjaca u timu.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3049 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Danas igraju Island-Finska i Crna Gora-Švedska. Pobjednici ovih duela su naši protivnici u sljedećoj rundi.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3050 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Naravno da je bez veze igrač. Bio je prije bolji, obećavao. No ovdje je uzet samo za primjer kako se djele igrači.
Post Reply