NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3026 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
inace navijam za bullse, ali i ja mislim da bi boston trebao uzeti veceras. opet je uspjeh ukrasti jednu od prve dvije u gostima i preuzeti prednost domaceg terena.
jeli sistem utakmica 2-3-2?
jeli sistem utakmica 2-3-2?
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3027 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
taj je format samo u finalu, a do finala su sve serije 2-2-1-1-1karanana wrote:inace navijam za bullse, ali i ja mislim da bi boston trebao uzeti veceras. opet je uspjeh ukrasti jednu od prve dvije u gostima i preuzeti prednost domaceg terena.
jeli sistem utakmica 2-3-2?
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3028 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
2-2-1-1-1karanana wrote:inace navijam za bullse, ali i ja mislim da bi boston trebao uzeti veceras. opet je uspjeh ukrasti jednu od prve dvije u gostima i preuzeti prednost domaceg terena.
jeli sistem utakmica 2-3-2?
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3029 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ovo ide na 7 utakmica, boston - chicago
odlična igra zasad
odlična igra zasad
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3030 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
dobra tekma. ja sam se bojao sporijeg tempa i bolje odbrane. na pocetku sam se prepao da ce boston vrlo brzo napraviti veliku razliku, ali dobri bullsi, imaju samopuzdanja.
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3031 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Predlažem da Boston igra sa šest igrača u na terenu jer im ni sudijska pomoć ne pomaže dovoljno. Fali Garnet, zaista im nedostaje al ako niste u stanju da dobijete Čikago koji je ipak sasvim prosječna ekipa, ispadnite brate, blamirate se bezveze a navodno branite titulu. Jah.
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#3032 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ben Gordone, fuli nešto Bog'te.
Nije normalan lik.
Ubode je Ray Allen 2 sekunde prije kraja... Koje muke čovječe, prejebena tekma.
Ubode je Ray Allen 2 sekunde prije kraja... Koje muke čovječe, prejebena tekma.
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3033 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ovo je bilo nevjerovatno
najbolja utakmica definitvno ove godine
ray 2 sekunde prije kraja pogađa trojku za 118 - 115
ben gordon

najbolja utakmica definitvno ove godine
ray 2 sekunde prije kraja pogađa trojku za 118 - 115
ben gordon
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3034 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nisam gledao bolju tekmu odavno, nije mi žao što jutros jedva gledam na oči 
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3035 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
copy/paste ovo gore. ne pamtim bolju tekmu.shaqqa wrote:Nisam gledao bolju tekmu odavno, nije mi žao što jutros jedva gledam na oči
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3036 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ja otisao spavat na poluvremenukaranana wrote:copy/paste ovo gore. ne pamtim bolju tekmu.shaqqa wrote:Nisam gledao bolju tekmu odavno, nije mi žao što jutros jedva gledam na oči
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3037 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
hocel biti reprize?
...kad slijedecu prenose?
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3038 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
rado_vidjen wrote:hocel biti reprize?...kad slijedecu prenose?
Srijeda na chetvrtak,02:00 Atlanta-Miami,ako sam dobro zapamtio.Pored ove,bice josh dva prenosa ove sedmice,svaki drugi dan.Nemam pojma ima li snimak sinocnje tekme,ali je bash bila luda i shteta shto Bullsi nisu uspjeli odvesti utakmicu u produzhetak,jer mislim da bi tada bilo 2-0 u seriji za njih.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3039 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Utakmica
Moram reci,iako su Bullsi izgubili da su Zelenasi bananizirani.
Sta im uradi Thomas,samo da je malo bolje kontrolisao defanzivni skok,ja bih ga proglasio igracem utakmice i pored
Gordonovih 42 pts.
Bas sam se sinoc nesta nasiljio i navijao za Bullse i kad
Rose opuca Pircea,ludnica.
Eh, ATL-MIA tek u 2.Malo mi je kasno to,a bas bi volio gledati Smitha.
Covjece,jeste l' gledali prvu utakmicu? Leti! Prosto nevjerovatno.
Moram reci,iako su Bullsi izgubili da su Zelenasi bananizirani.
Sta im uradi Thomas,samo da je malo bolje kontrolisao defanzivni skok,ja bih ga proglasio igracem utakmice i pored
Gordonovih 42 pts.
Bas sam se sinoc nesta nasiljio i navijao za Bullse i kad
Rose opuca Pircea,ludnica.
Eh, ATL-MIA tek u 2.Malo mi je kasno to,a bas bi volio gledati Smitha.
Covjece,jeste l' gledali prvu utakmicu? Leti! Prosto nevjerovatno.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3040 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Denver siluje one NOH.
Miami ocekivano.Jednostavno su bolja ekipa i pored odlicnog Johnsona i Smitha.
Nek je i Orlando dobio,mada bi mogli oplakat sad u petak.Navijat cu za PHI.
Miami ocekivano.Jednostavno su bolja ekipa i pored odlicnog Johnsona i Smitha.
Nek je i Orlando dobio,mada bi mogli oplakat sad u petak.Navijat cu za PHI.
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3041 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nuggets all the way!
Hocemo Lakerse u finalu zapada!
Hocemo Lakerse u finalu zapada!
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3042 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
LAL-UTH 2-1
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
Vazno je da DEN sigurno koraca ka polufinalu konferencije i izgleda da ce Dallas biti slj. zrtva.
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
Vazno je da DEN sigurno koraca ka polufinalu konferencije i izgleda da ce Dallas biti slj. zrtva.
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3043 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Jel' se ovo zezas ili fakat?cikcanga wrote:Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
Moglo se vidjeti koliko je Boston zrelija ekipa. Ako se nadate da ce sampioni tek tako ispasti u prvom krugu, grdno se varate.cikcanga wrote:CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#3044 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Rajon Rondo, prosjek u prve tri utakmice:
PTS: 22.67, REB: 10.67, ASS: 9.67, STL: 4.0, FG: 50%
MVP, MVP, MVP
PTS: 22.67, REB: 10.67, ASS: 9.67, STL: 4.0, FG: 50%
MVP, MVP, MVP
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3045 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
cikcanga wrote:LAL-UTH 2-1
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
Vazno je da DEN sigurno koraca ka polufinalu konferencije i izgleda da ce Dallas biti slj. zrtva.
evo malo slika iz Pepsi Centra u Denveru, bilo je fenomenalno:





- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3046 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
cikcanga wrote:LAL-UTH 2-1
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
ocito nit si gledao utakmicu ni nista pa dajes ovakve komentare...
ono sinoc je bila prvenstveno losa utakmica lakersaa ne dobra utakmica utah-a...prvenstveno kobe i gasol(koji nije mogo slobodnog pogodit i koji je imao par vaznih izgubljenih lopti)...kobe ocajan sut...al to se ne moze vise ponovit...a i pored svega toga jazz dosao do pobjede tek 3 sekunde prije kraja...tako da...nemoj se javljat ako nemas sta pametno da kazes....
- rIder
- Posts: 1002
- Joined: 09/03/2004 00:00
#3047 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
dje's od jute izgubit
mora da se mailman vratio na parket

- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3048 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ma utah ima sansi jedino ako se lakersima neko od glavnih igraca povrijedi, pa propusti ostatak serije. Realno utah-u fali memo, koji bi serijom trica mogao barem jednu pobjedu vise u serij osigurati i koji bi zbog dobrog suta stalno izvlacio bynuma iz reketa i otvarao vise prostora za ulaze d.-willa. I eventualno bi sa njim i uz jednu dozu srece serija mogla otici u 7 tekmi, ovako stvarno ne vidim kako je to moguce, al eto, forum je pa moze svak laprdat sta mu je ceif.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3049 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ma ja.sesalmir wrote:Ma utah ima sansi jedino ako se lakersima neko od glavnih igraca povrijedi, pa propusti ostatak serije. Realno utah-u fali memo, koji bi serijom trica mogao barem jednu pobjedu vise u serij osigurati i koji bi zbog dobrog suta stalno izvlacio bynuma iz reketa i otvarao vise prostora za ulaze d.-willa. I eventualno bi sa njim i uz jednu dozu srece serija mogla otici u 7 tekmi, ovako stvarno ne vidim kako je to moguce, al eto, forum je pa moze svak laprdat sta mu je ceif.
Naravno da se zaboravlja da su LAL izgubili zadnjih 8 od 10 utakmica protiv Jazza u SLC-u u playoffu.
Veceras se vraca i Okur cime ce se poboljsati napadacke opcije.
Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.
Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3050 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Prvi bold - aha, isto kao i prošle godine.cikcanga wrote:Ma ja.sesalmir wrote:Ma utah ima sansi jedino ako se lakersima neko od glavnih igraca povrijedi, pa propusti ostatak serije. Realno utah-u fali memo, koji bi serijom trica mogao barem jednu pobjedu vise u serij osigurati i koji bi zbog dobrog suta stalno izvlacio bynuma iz reketa i otvarao vise prostora za ulaze d.-willa. I eventualno bi sa njim i uz jednu dozu srece serija mogla otici u 7 tekmi, ovako stvarno ne vidim kako je to moguce, al eto, forum je pa moze svak laprdat sta mu je ceif.
Naravno da se zaboravlja da su LAL izgubili zadnjih 8 od 10 utakmica protiv Jazza u SLC-u u playoffu.
Veceras se vraca i Okur cime ce se poboljsati napadacke opcije.
Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.
Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
Drugi bold - yebo me svak' ako ti imaš pojma šta pričaš (Paul 32p, 12a, 5s - Billups - 16p, 6a, 7s)...
