NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#3026 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

inace navijam za bullse, ali i ja mislim da bi boston trebao uzeti veceras. opet je uspjeh ukrasti jednu od prve dvije u gostima i preuzeti prednost domaceg terena.
jeli sistem utakmica 2-3-2?
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3027 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

karanana wrote:inace navijam za bullse, ali i ja mislim da bi boston trebao uzeti veceras. opet je uspjeh ukrasti jednu od prve dvije u gostima i preuzeti prednost domaceg terena.
jeli sistem utakmica 2-3-2?
taj je format samo u finalu, a do finala su sve serije 2-2-1-1-1
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3028 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

karanana wrote:inace navijam za bullse, ali i ja mislim da bi boston trebao uzeti veceras. opet je uspjeh ukrasti jednu od prve dvije u gostima i preuzeti prednost domaceg terena.
jeli sistem utakmica 2-3-2?
2-2-1-1-1
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#3029 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

ovo ide na 7 utakmica, boston - chicago
odlična igra zasad
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#3030 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

dobra tekma. ja sam se bojao sporijeg tempa i bolje odbrane. na pocetku sam se prepao da ce boston vrlo brzo napraviti veliku razliku, ali dobri bullsi, imaju samopuzdanja.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3031 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by nikad_izvini »

Predlažem da Boston igra sa šest igrača u na terenu jer im ni sudijska pomoć ne pomaže dovoljno. Fali Garnet, zaista im nedostaje al ako niste u stanju da dobijete Čikago koji je ipak sasvim prosječna ekipa, ispadnite brate, blamirate se bezveze a navodno branite titulu. Jah.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#3032 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by pOZz »

Ben Gordone, fuli nešto Bog'te. :shock: Nije normalan lik.

Ubode je Ray Allen 2 sekunde prije kraja... Koje muke čovječe, prejebena tekma.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#3033 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

ovo je bilo nevjerovatno
najbolja utakmica definitvno ove godine
ray 2 sekunde prije kraja pogađa trojku za 118 - 115
ben gordon :thumbup: :dance:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3034 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

Nisam gledao bolju tekmu odavno, nije mi žao što jutros jedva gledam na oči :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#3035 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

shaqqa wrote:Nisam gledao bolju tekmu odavno, nije mi žao što jutros jedva gledam na oči :mrgreen:
copy/paste ovo gore. ne pamtim bolju tekmu.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3036 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

karanana wrote:
shaqqa wrote:Nisam gledao bolju tekmu odavno, nije mi žao što jutros jedva gledam na oči :mrgreen:
copy/paste ovo gore. ne pamtim bolju tekmu.
ja otisao spavat na poluvremenu :sad:
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3037 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

hocel biti reprize? :| ...kad slijedecu prenose?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3038 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by burek_in_space »

rado_vidjen wrote:hocel biti reprize? :| ...kad slijedecu prenose?

Srijeda na chetvrtak,02:00 Atlanta-Miami,ako sam dobro zapamtio.Pored ove,bice josh dva prenosa ove sedmice,svaki drugi dan.Nemam pojma ima li snimak sinocnje tekme,ali je bash bila luda i shteta shto Bullsi nisu uspjeli odvesti utakmicu u produzhetak,jer mislim da bi tada bilo 2-0 u seriji za njih.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3039 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Utakmica :thumbup:

Moram reci,iako su Bullsi izgubili da su Zelenasi bananizirani.
Sta im uradi Thomas,samo da je malo bolje kontrolisao defanzivni skok,ja bih ga proglasio igracem utakmice i pored
Gordonovih 42 pts.
Bas sam se sinoc nesta nasiljio i navijao za Bullse i kad
Rose opuca Pircea,ludnica.
Eh, ATL-MIA tek u 2.Malo mi je kasno to,a bas bi volio gledati Smitha.
Covjece,jeste l' gledali prvu utakmicu? Leti! Prosto nevjerovatno.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3040 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Denver siluje one NOH. :dance: 8-)
Miami ocekivano.Jednostavno su bolja ekipa i pored odlicnog Johnsona i Smitha.
Nek je i Orlando dobio,mada bi mogli oplakat sad u petak.Navijat cu za PHI.
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3041 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

Nuggets all the way!
Hocemo Lakerse u finalu zapada!
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3042 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

LAL-UTH 2-1
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
Vazno je da DEN sigurno koraca ka polufinalu konferencije i izgleda da ce Dallas biti slj. zrtva.
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3043 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MaroonBrigade »

cikcanga wrote:Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
Jel' se ovo zezas ili fakat? :lol: Kobe je imao katastrofa utamkicu i mislim da ce mu ovo biti najgora utakmica u play off-u ove sezone.
cikcanga wrote:CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
Moglo se vidjeti koliko je Boston zrelija ekipa. Ako se nadate da ce sampioni tek tako ispasti u prvom krugu, grdno se varate.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#3044 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by alphonse kauders »

Rajon Rondo, prosjek u prve tri utakmice:

PTS: 22.67, REB: 10.67, ASS: 9.67, STL: 4.0, FG: 50%

MVP, MVP, MVP :D
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3045 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

cikcanga wrote:LAL-UTH 2-1
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
CHI me razocara sinoc,al' otom potom.
Vazno je da DEN sigurno koraca ka polufinalu konferencije i izgleda da ce Dallas biti slj. zrtva.


evo malo slika iz Pepsi Centra u Denveru, bilo je fenomenalno:
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3046 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

cikcanga wrote:LAL-UTH 2-1
Prpa guzi?
Ne podjeduje se u SLC svaki dan.
Ovo LAL moze dobiti samo u 7 utakmica.
:lol: :lol: :lol: :lol:
ocito nit si gledao utakmicu ni nista pa dajes ovakve komentare...
ono sinoc je bila prvenstveno losa utakmica lakersaa ne dobra utakmica utah-a...prvenstveno kobe i gasol(koji nije mogo slobodnog pogodit i koji je imao par vaznih izgubljenih lopti)...kobe ocajan sut...al to se ne moze vise ponovit...a i pored svega toga jazz dosao do pobjede tek 3 sekunde prije kraja...tako da...nemoj se javljat ako nemas sta pametno da kazes.... :skoljka: :run:
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#3047 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rIder »

dje's od jute izgubit :D mora da se mailman vratio na parket :oops: :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3048 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Ma utah ima sansi jedino ako se lakersima neko od glavnih igraca povrijedi, pa propusti ostatak serije. Realno utah-u fali memo, koji bi serijom trica mogao barem jednu pobjedu vise u serij osigurati i koji bi zbog dobrog suta stalno izvlacio bynuma iz reketa i otvarao vise prostora za ulaze d.-willa. I eventualno bi sa njim i uz jednu dozu srece serija mogla otici u 7 tekmi, ovako stvarno ne vidim kako je to moguce, al eto, forum je pa moze svak laprdat sta mu je ceif.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3049 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

sesalmir wrote:Ma utah ima sansi jedino ako se lakersima neko od glavnih igraca povrijedi, pa propusti ostatak serije. Realno utah-u fali memo, koji bi serijom trica mogao barem jednu pobjedu vise u serij osigurati i koji bi zbog dobrog suta stalno izvlacio bynuma iz reketa i otvarao vise prostora za ulaze d.-willa. I eventualno bi sa njim i uz jednu dozu srece serija mogla otici u 7 tekmi, ovako stvarno ne vidim kako je to moguce, al eto, forum je pa moze svak laprdat sta mu je ceif.
Ma ja.
Naravno da se zaboravlja da su LAL izgubili zadnjih 8 od 10 utakmica protiv Jazza u SLC-u u playoffu.
Veceras se vraca i Okur cime ce se poboljsati napadacke opcije.
Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.

Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3050 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

cikcanga wrote:
sesalmir wrote:Ma utah ima sansi jedino ako se lakersima neko od glavnih igraca povrijedi, pa propusti ostatak serije. Realno utah-u fali memo, koji bi serijom trica mogao barem jednu pobjedu vise u serij osigurati i koji bi zbog dobrog suta stalno izvlacio bynuma iz reketa i otvarao vise prostora za ulaze d.-willa. I eventualno bi sa njim i uz jednu dozu srece serija mogla otici u 7 tekmi, ovako stvarno ne vidim kako je to moguce, al eto, forum je pa moze svak laprdat sta mu je ceif.
Ma ja.
Naravno da se zaboravlja da su LAL izgubili zadnjih 8 od 10 utakmica protiv Jazza u SLC-u u playoffu.
Veceras se vraca i Okur cime ce se poboljsati napadacke opcije.
Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.

Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
Prvi bold - aha, isto kao i prošle godine.
Drugi bold - yebo me svak' ako ti imaš pojma šta pričaš (Paul 32p, 12a, 5s - Billups - 16p, 6a, 7s)...
Post Reply