Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#3026 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/49 ... a-i-kcerka


Nije valjda to taj isti covjek :shock:
Boze sacuvaj
ovo_mi_je_nick
Posts: 1804
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#3027 Re: Crna hronika BH cesta

Post by ovo_mi_je_nick »

Da je vozio po ograničenju opet ne bi valjalo jer šta će puž na cesti, smeta rejserima.
DonieBrasco
Posts: 20056
Joined: 31/08/2016 16:09

#3028 Re: Crna hronika BH cesta

Post by DonieBrasco »

Pamet u glavu ljudi postujte brzinu, pravila, signalizaciju i ostale ucesnike u saobracaju.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3029 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

mk ultra wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/49 ... a-i-kcerka


Nije valjda to taj isti covjek :shock:
Boze sacuvaj
:roll: :roll:
Mozda je lik bio rastresen zbog te diplome, ko će znat
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3030 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

ja se ne bih igrao forenzike, ovo je neki cudan udes....
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3031 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insomnia78 »

Da se nije išo ubiti
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3032 Re: Crna hronika BH cesta

Post by ek0 »

mk ultra wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/49 ... a-i-kcerka


Nije valjda to taj isti covjek :shock:
Boze sacuvaj
Nevjerovatno, ako je ovo istina onda se otvara nova opcija koja može objasniti udar u zid na ulazu u tunel, ali bolje da ne idem u tom smjeru.
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#3033 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Mozda nije mogao zivjeti sa sramotom? Samo dragi Bog zna.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3034 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Bakir1 wrote:ja se ne bih igrao forenzike, ovo je neki cudan udes....
Slažem se... idem ponovo u off...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3035 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

insomnia78 wrote:Da se nije išo ubiti
Boze sacuvaj....kako tuzna i tragicna prica
Naslovnica
Posts: 35420
Joined: 20/03/2013 15:38

#3036 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

insomnia78 wrote:Da se nije išo ubiti
Ubij sebe jarane, đeš djecu svoju ubijati...
Ne želim da vjerujem u to.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3037 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insomnia78 »

Naslovnica wrote:
insomnia78 wrote:Da se nije išo ubiti
Ubij sebe jarane, đeš djecu svoju ubijati...
Ne želim da vjerujem u to.
Ne bi bio prvi nazalost. Al sve je to u domenu laprdanja. Kako god teska tragedija.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3038 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Aoo imaju gdje kamere od AC ovdje da pokrivaju mozda ce biti jasnije o cemu je rijec...mozda se nihje htio ubiti mozda je covjeku sabotirano auto,cudne se stvari desavaju kad carkas mecku gdje ne treba...zao mi je djecice najvise...to su mazlumi nikom nista nisu duzni ni krivi
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3039 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

vjeshalica wrote:Aoo imaju gdje kamere od AC ovdje da pokrivaju mozda ce biti jasnije o cemu je rijec...mozda se nihje htio ubiti mozda je covjeku sabotirano auto,cudne se stvari desavaju kad carkas mecku gdje ne treba...zao mi je djecice najvise...to su mazlumi nikom nista nisu duzni ni krivi
sve i da ima, ja ga nikad ali nikad ne bih ucinio javno dostupnim...
ovo je tragedija na koju je dovoljno izraziti zaljenje....
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3040 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Jesam li ja rekla da se treba uciniti javno dostupnim i odakle si izmislio to? Ima ovdje jos ljudi koji valjda su dovoljno normalni da mogu procitati da nisam napisala ono sto ti navodis tj.sto ti izmisljas.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3041 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Ned071 »

spusti malo gas vjesalice. i nisu mazlumi, valjda su maksumi.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3042 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

a ko ti je to rekao da si rekla? ti inace imas problem ili?
ako ne mozes da vidis, a ne mozes, ja sam se samo nadovezao na tvoju konstataciju ako ima snimak, a posebno zbog snimka nesrece iz mostara i nesrece kada je mali nesretnik ubio 3 djevojke ;-)
Last edited by Bakir1 on 07/06/2019 13:27, edited 1 time in total.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3162
Joined: 16/06/2014 20:33

#3043 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Dosadno mii »

insomnia78 wrote:Da se nije išo ubiti
I meni prva pomisao
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#3044 Re: Crna hronika BH cesta

Post by emmir1 »

Ne znam, no pisao sam da je vrlo čudan udes.

Na onakvoj širokoj cesti i pravcu udariti u zid, trebao je baš dobro da skrene
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3045 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Ned071 wrote:spusti malo gas vjesalice. i nisu mazlumi, valjda su maksumi.
Jel bio pjan kako ti ono volis reci?
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3046 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Ned071 »

spusti gas... nije ni mjesto ni vrijeme za tvoje tersanje...
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#3047 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Zrno pameti nalaze da se uzdrzim od komentara.
Tragedija.

Pozivam svakog da se uzdrzi od osudjivanja vozaca, pominjanja sporne diplome i sl.

Budite ljudi i kad ste anonimni.
Sunculish
Posts: 417
Joined: 22/01/2013 13:27

#3048 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Sunculish »

drug_profi wrote:Zrno pameti nalaze da se uzdrzim od komentara.
Tragedija.

Pozivam svakog da se uzdrzi od osudjivanja vozaca, pominjanja sporne diplome i sl.

Budite ljudi i kad ste anonimni.
Bravo za komentar! :thumbup:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3049 Re: Crna hronika BH cesta

Post by un1ted »

Koji vam je kurac? Je li shvatate da je pored njega nastradala zena i dijete, a trece se jedva izvuklo? Kako mozete mahalati i iznositi bljuvotine na javnom forumu ni 2h nakon?
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3050 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

Ovdje na forumu je forenzika samo takva, ne mogu da vjerujem kako ljudi tako lako osudjuju, presudjuju,......
Post Reply