Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Aoo imaju gdje kamere od AC ovdje da pokrivaju mozda ce biti jasnije o cemu je rijec...mozda se nihje htio ubiti mozda je covjeku sabotirano auto,cudne se stvari desavaju kad carkas mecku gdje ne treba...zao mi je djecice najvise...to su mazlumi nikom nista nisu duzni ni krivi
vjeshalica wrote:Aoo imaju gdje kamere od AC ovdje da pokrivaju mozda ce biti jasnije o cemu je rijec...mozda se nihje htio ubiti mozda je covjeku sabotirano auto,cudne se stvari desavaju kad carkas mecku gdje ne treba...zao mi je djecice najvise...to su mazlumi nikom nista nisu duzni ni krivi
sve i da ima, ja ga nikad ali nikad ne bih ucinio javno dostupnim...
ovo je tragedija na koju je dovoljno izraziti zaljenje....
Jesam li ja rekla da se treba uciniti javno dostupnim i odakle si izmislio to? Ima ovdje jos ljudi koji valjda su dovoljno normalni da mogu procitati da nisam napisala ono sto ti navodis tj.sto ti izmisljas.
a ko ti je to rekao da si rekla? ti inace imas problem ili?
ako ne mozes da vidis, a ne mozes, ja sam se samo nadovezao na tvoju konstataciju ako ima snimak, a posebno zbog snimka nesrece iz mostara i nesrece kada je mali nesretnik ubio 3 djevojke
Last edited by Bakir1 on 07/06/2019 13:27, edited 1 time in total.
Koji vam je kurac? Je li shvatate da je pored njega nastradala zena i dijete, a trece se jedva izvuklo? Kako mozete mahalati i iznositi bljuvotine na javnom forumu ni 2h nakon?