jah, nisi ti mene fudara do kraja shvatio... nejse...Fudo387 wrote:I to je korisnije od gledanja sa strane.Chmoljo wrote:![]()
aha, bi. u radnom vodu.
Mada, vidi mi su po cehi da bi ga drugi dan tromblon opalio u prsa, dobro Bosnjo koji ne kalkulise kad glave lete.
ne sjećam se jesi li Sarajlija, ali ljudi koji su na Žuč išli i koji su Žuč branili, sa punim pravom mogu začepiti usta svim seratorima koji vaze da su Sarajlije bile nesposobne za odbranu. u prevodu, ko je prošao Žuč, prošao je sito i rešeto.
spominjati ovog glavonju u tom kontekstu, kontekstu odbrane Žuči je vrijeđanje tih ljudi.
toliko.

