Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3026 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
http://fkzeljeznicar.ba/bh-telecom-prem ... -20152016/
Ovde je tabela u redu, nismo više četvrti ... ☺
Ovde je tabela u redu, nismo više četvrti ... ☺
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3027 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
niste ni igrali sa strasnom Drinom, a vec trazite pauzu cccRas Al Ghul wrote:Kad je opet ona pauza radi reprezentacije?
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3028 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Bez zajebancije treba mi, kako da uskladim godišnjeg malo što mi je ostalotodd_smith wrote:niste ni igrali sa strasnom Drinom, a vec trazite pauzu cccRas Al Ghul wrote:Kad je opet ona pauza radi reprezentacije?
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3029 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Logovan wrote:nosara wrote:Takticka kupovina bodova...Tako je, a biće ih još u ovoj sezoni. Brat bratu jedno 10.House wrote:taktičko-ofirno kupljena utakmica
Ni to ne garantuje titulu, tako da treba ići na sigurno, pa zaokružiti to na jedno 15....I na Grbavici ćemo kupiti, baš kao i prošle godine, red je da nas opet puste, neka se ugledaju na Radnik kako se dva puta zaredom pušta
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3030 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dzeko otisao u Romu, ne trebaju im pare ove sezone, pise nam se crno protiv Zelje.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3031 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Misliš?todd_smith wrote:Dzeko otisao u Romu, ne trebaju im pare ove sezone, pise nam se crno protiv Zelje.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3032 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Naravno, Tanovi placenici nisu nikakva konkurencija djeci poput Stokica.
-
testni_akaunt
- Posts: 683
- Joined: 26/06/2013 08:44
#3033 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne bi bilo fer da nas izrade za bodove na Grbavici ove godine.
Nisu valjda i na njih računali u borbi za titulu?
Nisu valjda i na njih računali u borbi za titulu?
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3034 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne zezaš me?todd_smith wrote:Naravno, Tanovi placenici nisu nikakva konkurencija djeci poput Stokica.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3035 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sarajevu je recept da mijenja svako 2 mjeseca trenera, ima ovo efekta, jebi ti to.

- insaneinthebrain
- Posts: 25527
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3036 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
cim uvezu par kikseva eto dzenA nazad

- insaneinthebrain
- Posts: 25527
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3037 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jesam, uz pomoc tvoje mame. ona je bila od krucijalne pomoci za dolazak do takvog zakljuckaleškarenje wrote:Tako jeinsaneinthebrain wrote:cim uvezu par kikseva eto dzenA nazad![]()
jesi li ovo sam zaključio
zena se razumije u fudbal, sto jest
- SmokingMan
- Posts: 22581
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3038 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ima se,može nam se....Logovan wrote:nosara wrote:Takticka kupovina bodova...Tako je, a biće ih još u ovoj sezoni. Brat bratu jedno 10.House wrote:taktičko-ofirno kupljena utakmica
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3039 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”insaneinthebrain wrote:jesam, uz pomoc tvoje mame. ona je bila od krucijalne pomoci za dolazak do takvog zakljucka![]()
zena se razumije u fudbal, sto jest
» insaneinthebrain
14 dana
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3040 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
insaneinthebrain wrote:jesam, uz pomoc tvoje mame. ona je bila od krucijalne pomoci za dolazak do takvog zakljuckaleškarenje wrote:Tako jeinsaneinthebrain wrote:cim uvezu par kikseva eto dzenA nazad![]()
jesi li ovo sam zaključio
![]()
zena se razumije u fudbal, sto jest
- SmokingMan
- Posts: 22581
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3041 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
leškarenje wrote:Ovu smo dobili gratis u cijeni koju smo platili prošle godine i u koju je ulazio i trijumf radnika u Novom SarajevuSmokingMan wrote:
Ima se,može nam se....
Bili smo varalice i ostali....
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3042 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zašto bih, nisam se ja zakačio s tobom, a da mi je smiješno, jeste, jebiga, znam da je majka u pitanju, halalileškarenje wrote:Tebi ovo smiješnopa budi i ti mangup Rasalgule i napisi nešto slično, ha ja...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3043 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Olimpik 1-0, jbte Velez bas grohnuo 
Edit:
Travnik, sudeci prema kometatoru na BHTu, dobio novog igraca. "Koada"

Edit:
Travnik, sudeci prema kometatoru na BHTu, dobio novog igraca. "Koada"
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3045 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
poklon kvota na Siroki bila 2.50
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3046 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3047 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Bila bi fora da Borac ispadne a ostanu Slavija i Radnik

-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3048 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jeste da su nas onda poderali u izgubili smo šansu za titulu, ali mi žao Rođenih majke mi, treći najveći klub u državi jebote da opet ispadne, valjda se dohavizaju, ali sad Boga mi teško 
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3049 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sad Velez moze spasiti samo neka Vahina direktna donacija od milion KM! Bas mi zao da gledaju u ledja livadarima! 
- luckylaka
- Posts: 26218
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3050 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Raduj se Slaviji i Radniku da ostanuKemal Malovčić wrote:Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
