Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3026 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

http://fkzeljeznicar.ba/bh-telecom-prem ... -20152016/

Ovde je tabela u redu, nismo više četvrti ... ☺
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3027 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Ras Al Ghul wrote:Kad je opet ona pauza radi reprezentacije?
niste ni igrali sa strasnom Drinom, a vec trazite pauzu ccc
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3028 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

todd_smith wrote:
Ras Al Ghul wrote:Kad je opet ona pauza radi reprezentacije?
niste ni igrali sa strasnom Drinom, a vec trazite pauzu ccc
Bez zajebancije treba mi, kako da uskladim godišnjeg malo što mi je ostalo :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3029 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Logovan wrote:
nosara wrote:Takticka kupovina bodova...
House wrote:taktičko-ofirno kupljena utakmica :D
Tako je, a biće ih još u ovoj sezoni. Brat bratu jedno 10. :D

Ni to ne garantuje titulu, tako da treba ići na sigurno, pa zaokružiti to na jedno 15....I na Grbavici ćemo kupiti, baš kao i prošle godine, red je da nas opet puste, neka se ugledaju na Radnik kako se dva puta zaredom pušta :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3030 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Dzeko otisao u Romu, ne trebaju im pare ove sezone, pise nam se crno protiv Zelje.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3031 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

todd_smith wrote:Dzeko otisao u Romu, ne trebaju im pare ove sezone, pise nam se crno protiv Zelje.
Misliš?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3032 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Naravno, Tanovi placenici nisu nikakva konkurencija djeci poput Stokica.
testni_akaunt
Posts: 683
Joined: 26/06/2013 08:44

#3033 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by testni_akaunt »

Ne bi bilo fer da nas izrade za bodove na Grbavici ove godine.
Nisu valjda i na njih računali u borbi za titulu?
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3034 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

todd_smith wrote:Naravno, Tanovi placenici nisu nikakva konkurencija djeci poput Stokica.
Ne zezaš me?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3035 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Sarajevu je recept da mijenja svako 2 mjeseca trenera, ima ovo efekta, jebi ti to. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25527
Joined: 12/08/2013 12:51

#3036 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

cim uvezu par kikseva eto dzenA nazad :oops: :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25527
Joined: 12/08/2013 12:51

#3037 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

leškarenje wrote:
insaneinthebrain wrote:cim uvezu par kikseva eto dzenA nazad :oops: :D
Tako je :thumbup: jesi li ovo sam zaključio :shock:
jesam, uz pomoc tvoje mame. ona je bila od krucijalne pomoci za dolazak do takvog zakljucka :shock: :thumbup:
zena se razumije u fudbal, sto jest
User avatar
SmokingMan
Posts: 22581
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3038 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by SmokingMan »

Logovan wrote:
nosara wrote:Takticka kupovina bodova...
House wrote:taktičko-ofirno kupljena utakmica :D
Tako je, a biće ih još u ovoj sezoni. Brat bratu jedno 10. :D
Ima se,može nam se.... :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3039 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

insaneinthebrain wrote:jesam, uz pomoc tvoje mame. ona je bila od krucijalne pomoci za dolazak do takvog zakljucka :shock: :thumbup:
zena se razumije u fudbal, sto jest
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» insaneinthebrain

14 dana
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3040 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

insaneinthebrain wrote:
leškarenje wrote:
insaneinthebrain wrote:cim uvezu par kikseva eto dzenA nazad :oops: :D
Tako je :thumbup: jesi li ovo sam zaključio :shock:
jesam, uz pomoc tvoje mame. ona je bila od krucijalne pomoci za dolazak do takvog zakljucka :shock: :thumbup:
zena se razumije u fudbal, sto jest
:lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22581
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3041 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by SmokingMan »

leškarenje wrote:
SmokingMan wrote:
Ima se,može nam se.... :D
Ovu smo dobili gratis u cijeni koju smo platili prošle godine i u koju je ulazio i trijumf radnika u Novom Sarajevu
:thumbup:

Bili smo varalice i ostali.... :D
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3042 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

leškarenje wrote:Tebi ovo smiješno :razz: pa budi i ti mangup Rasalgule i napisi nešto slično, ha ja...
Zašto bih, nisam se ja zakačio s tobom, a da mi je smiješno, jeste, jebiga, znam da je majka u pitanju, halali :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3043 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Olimpik 1-0, jbte Velez bas grohnuo :|

Edit:

Travnik, sudeci prema kometatoru na BHTu, dobio novog igraca. "Koada"

:mrgreen:
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#3044 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by celava_dlaka »

Velez..
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3045 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

poklon kvota na Siroki bila 2.50
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3046 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kemal Malovčić »

Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#3047 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Herr Flick »

Bila bi fora da Borac ispadne a ostanu Slavija i Radnik :lol: :lol:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3048 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

jeste da su nas onda poderali u izgubili smo šansu za titulu, ali mi žao Rođenih majke mi, treći najveći klub u državi jebote da opet ispadne, valjda se dohavizaju, ali sad Boga mi teško :roll:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3049 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by shake69 »

Sad Velez moze spasiti samo neka Vahina direktna donacija od milion KM! Bas mi zao da gledaju u ledja livadarima! :(
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#3050 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by luckylaka »

Kemal Malovčić wrote:Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
Raduj se Slaviji i Radniku da ostanu :-)
Locked