UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3026 Re: Champions league 15/16
Nedosadna tekma 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3027 Re: Champions league 15/16
Kingsley i Müller kostase Bayern finala.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3028 Re: Champions league 15/16
Kakva je seljacina ovaj Simeone... Dugo veceg papka nisam vidio na klupi..Sablja je mala
maca za njega
A Gvardioli skidam kapu , jer frajer uzima cifru a ne moze meda u ligi prvaka..Bundesligu ne racunam jer tamo bi i ja sa ovom ekipom bio prvak 
maca za njega
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3030 Re: Champions league 15/16
Next bitch please 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3031 Re: Champions league 15/16
Sretno bilo Atletiku,navijam za vas u finalu.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3032 Re: Champions league 15/16
usprkos najboljim toresovim naporima da to spriječi atletico ipak ide u finale

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3033 Re: Champions league 15/16
Kad je AtM u pitanju, cilj opravdava sredstvo
Bayern je bio favorit. Definitivno su zajebali u prvoj utakmici, tu su bas potcijenili AtM.
Bayern je bio favorit. Definitivno su zajebali u prvoj utakmici, tu su bas potcijenili AtM.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3034 Re: Champions league 15/16
Lewandovski dosao u Bayern da bi osvojio isto i manje cak je s BvB igrao bar finale LP

- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3035 Re: Champions league 15/16
Ispuhali na kraju ko pred Staljingradom 
Cholo na kraju miran ko bubica. Barem nije nikom prst u oko
Cholo na kraju miran ko bubica. Barem nije nikom prst u oko
- dale cooper
- Posts: 31356
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3036 Re: Champions league 15/16
Još da ispadne mrski Real i da se vrati ravnoteža u silu. 
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3037 Re: Champions league 15/16
City - Atletico finale u rangu Leicestera šampionadale cooper wrote:Još da ispadne mrski Real i da se vrati ravnoteža u silu.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3038 Re: Champions league 15/16
Oblak igrac utakmice - svaka cast - dugo nisam vidio cuda da pravi golman kao sto je radio danas on.... mozda Navas na Mundijalu

- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3039 Re: Champions league 15/16
nije to što su prošli, al treba imat dobar želudac da se gleda ovaj Simeone
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3040 Re: Champions league 15/16
Potencijalni epilog oba finala:
City vs Atletiko - najdosadnije finale ikad u najavi.
Real vs Atletiko - deset Realovih na nosilima, za jedanaestim se traga...kako bi ih Simeone naložio za ono finale i La Decimu...
City vs Atletiko - najdosadnije finale ikad u najavi.
Real vs Atletiko - deset Realovih na nosilima, za jedanaestim se traga...kako bi ih Simeone naložio za ono finale i La Decimu...
- animals
- Posts: 21618
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3041 Re: Champions league 15/16
Ne volim bas nesto Athletico, ali zasluzeno..
cestitke...
cestitke...
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3042 Re: Champions league 15/16
Neutralnom gledaocu su odvratni za gledati, nesto kao Mourinhov Chelsea, ali biti navijac ovog Atletica, koji evo 2-3 godine prkosi "velikim" je super.
Neutralcima su i simpaticni bili u prvi mah, ono David protiv Golijata, against modern football, velikani na koljenima itd... Ali vremenom ova ultra defanziva i spartansko udaranje pocinje nervirati.
Neutralcima su i simpaticni bili u prvi mah, ono David protiv Golijata, against modern football, velikani na koljenima itd... Ali vremenom ova ultra defanziva i spartansko udaranje pocinje nervirati.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3043 Re: Champions league 15/16
Što? Vidi se da čovjek živi fudbal.p206 wrote:nije to što su prošli, al treba imat dobar želudac da se gleda ovaj Simeone
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3044 Re: Champions league 15/16
Cestitke Atletiku.
Bayern, bice bolje kad Hummels dodje.
Bayern, bice bolje kad Hummels dodje.
- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3045 Re: Champions league 15/16
Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom.BHF_Manijak wrote:Ja sam kont'o samo kod nas ima ekipa ala Travnik, Sloboda birvaktile itd... Medjutim, prevario sam se.
- dale cooper
- Posts: 31356
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3046 Re: Champions league 15/16
Jer ovu igru trebaju igrati samo oni koji imaju para da pokupe sve najskuplje igrače?tzipiripi wrote:City - Atletico finale u rangu Leicestera šampionadale cooper wrote:Još da ispadne mrski Real i da se vrati ravnoteža u silu.
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#3047 Re: Champions league 15/16
Pep nova zrtva Cholo Simeonea
Cholo dize pehar na svojoj Meazzi
Cholo dize pehar na svojoj Meazzi
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3048 Re: Champions league 15/16
Barem nije dosadan ni on ni njegov fudbalp206 wrote:nije to što su prošli, al treba imat dobar želudac da se gleda ovaj Simeone
Poslije onakvog Bayerna pod Hejnekesom Pep ga je unazadio za 5 godina svojom filozofijom.
Last edited by mali_milojica on 03/05/2016 22:47, edited 1 time in total.
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3049 Re: Champions league 15/16
dobro to, al previše je prgav za moj ukus i to širi na svoju okolinuVelkoski wrote:Što? Vidi se da čovjek živi fudbal.p206 wrote:nije to što su prošli, al treba imat dobar želudac da se gleda ovaj Simeone
ono kad se spoje Ćiro i Mourinho u jedno
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3050 Re: Champions league 15/16
Oblak top
Tores flop
Celavi ublehas dovidjenja
Tores flop
Celavi ublehas dovidjenja

