SDA-All about

User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30101 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

PM72 wrote:
JoseMujica wrote:
PM72 wrote:JoseMujica,moke 31,iz Mostara,Seln,Jazzer...

:thumbup: :kiss:

Viši ste ćafiri od mene.Gorićete džehenemskom vatrom.Ja sam davno rekao - ako ikad glasam za fašiste iz SDA neka mi se ruka osuši iste sekunde.vi ste gori od mene. :lol:

ako misliš na tom imaginarom svijetu...zaboli me kurac šta će biti sa mnom kada umrem jer sam mrtav.

Jedini džehenem koji postoji je ovaj koji živimo zadnjih 27 godina, a čini ga još gorim spoznaja da ne mora uopće ovako da bude. Živimo džehenem koji je direktan proizvod upravljanja ograničenih, gladnih i nadasve taštih tupana.
Jedan moj jaran bi to bolje rekao ...kaže,jebe mi se kad umrem hoće li rasti iznad mene ljiljan ili žara. :D

A čitam zadnji vijest,onaj imaginarni arapski grad kod Trnova...propao".Neka je.
Jebo ga ti, kako je mogao propast ako je u startu imaginarni? :D
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#30102 Re: SDA-All about

Post by raoul duke »

Alfons Kauders wrote:
Ali oni to ne vide tako. Mislis da to im to ima veze?

Pricamo o ljudima koji vjeruju da je mamlaz otvorio 50,000 radnih mjesta, dok je izgradio 100km autoputa (da, sad je prica kako cemo ipak "imati" 100 i kusur kilometara autoputa na kraju mandata, tako sto cemo sabrati sve sto ima i dodati kilometre gdje udarimo krampom u zemlju)

Dohako je svemu sto je dotako, osim zla kojem je trebao dohakat - Sebiji.

I nista. Opet ga botovi brane i opet ce dogodine glasati za SDA, sa ili bez Bakira.
Tuzno moj Alfonse, tuzno.. :cry:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30103 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Alfonse,

poznajem mnogo glupana koji su se kleli u milijarde i procvat imaginarnog grada a ja ih od početka spuštao na zemlju govoreći da arapi nikom hajra nisu donjeli...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30104 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

PM72 wrote:Alfonse,

poznajem mnogo glupana koji su se kleli u milijarde i procvat imaginarnog grada a ja ih od početka spuštao na zemlju govoreći da arapi nikom hajra nisu donjeli...
Ma dobro, ima vazda optimista... Ja vala i nisam nesto plaho o tome s rajom osim recimo s burazom i starim kad udarimo po politici, i u startu cirkus pravili, tako da nesto i ne znam za ostatak naroda... Ne sumnjam da je bilo i dobronamjerne raje koja se nadala najboljem, al jebiga fakat mi nisu jasni.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30105 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Pravo da ti kažem,nisam oduševljen tim "arapskim naseljima" u i oko grada.Prvo jebem mater Srbima koji su im to prodali pa će srati kako ih je neko otjerao pa onda našim vlastima.
Naprave desetak istih kuća,urade infrastrukturu,ograde se zidovima i to prdi prazno 10 mjeseci .Izdavaće to ljeti svojim sunarodnicima i uzimati im pare.Država i kanton neće ni taksu hajrovati a sve donose sa sobom.Zamisli kad bi Hrvati u Hrvatskoj svakoj šuši s parama pustili da im prave naselja po Pelješcu,Mljetu ili oko Dubrovnika.Nećeš majčin sine ni halu napraviti.
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#30106 Re: SDA-All about

Post by statixx »

"Socioloske" i historijske opservacije gosp. Izetbegovica uvijek imaju teolosko utemeljenje u kojem je Bog uvijek prisutan kao hipoteza. Za donosenje zakljucaka nisu potrebna istrazivanja ni fakti. Cetnici su u proslom ratu bili zesci nego u pretproslom, kada su bili milosrdniji, zato sto su ovi neocetnici odgojeni u ateistickom okruzenju. Komunizam su stvorili "dobri i plemeniti ljudi puni dobrih namjera" zeljni pravde na zemlji, ali im je zamisao propala jer je povezana sa ateizmom.
:D
Komunizam, kao "dobra zamisao dobrih i plemenitih ljudi, nije propao jer je povezan sa ateizmom", vec zato sto je u sebi imao konstruktivnu gresku - drzavnu svojinu, kao materijalnu podlogu za totalitarizam i tiraniju. Ma koliko se vladajuca stranka trudila da isturi naprijed "postene i podobne" svoje clanove iz prvog safa, drzavna svojina koju je ozakonila reprodukuje korupciju, prevaru i drugi nemoral.
[urlhttps://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67-281/101/tekst101.htm][/url]
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#30107 Re: SDA-All about

Post by statixx »

PM72 wrote:Pravo da ti kažem,nisam oduševljen tim "arapskim naseljima" u i oko grada.Prvo jebem mater Srbima koji su im to prodali pa će srati kako ih je neko otjerao pa onda našim vlastima.
Naprave desetak istih kuća,urade infrastrukturu,ograde se zidovima i to prdi prazno 10 mjeseci .Izdavaće to ljeti svojim sunarodnicima i uzimati im pare.Država i kanton neće ni taksu hajrovati a sve donose sa sobom.Zamisli kad bi Hrvati u Hrvatskoj svakoj šuši s parama pustili da im prave naselja po Pelješcu,Mljetu ili oko Dubrovnika.Nećeš majčin sine ni halu napraviti.
To se medju SDA glasacima naziva investicijom... :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30108 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

PM72 wrote:Pravo da ti kažem,nisam oduševljen tim "arapskim naseljima" u i oko grada.Prvo jebem mater Srbima koji su im to prodali pa će srati kako ih je neko otjerao pa onda našim vlastima.
Naprave desetak istih kuća,urade infrastrukturu,ograde se zidovima i to prdi prazno 10 mjeseci .Izdavaće to ljeti svojim sunarodnicima i uzimati im pare.Država i kanton neće ni taksu hajrovati a sve donose sa sobom.Zamisli kad bi Hrvati u Hrvatskoj svakoj šuši s parama pustili da im prave naselja po Pelješcu,Mljetu ili oko Dubrovnika.Nećeš majčin sine ni halu napraviti.



Inace, pustili bi Hrvati...

...ali za vise šoldi :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#30109 Re: SDA-All about

Post by General War »

Banksy wrote:

Buroj Ozone City: Žičara će povezivati turistički grad s Bjelašnicom


Image

Kakav Monty Python, kakvi Nadrealisti...

aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#30110 Re: SDA-All about

Post by aratet »

PM72 wrote:Alfonse,

poznajem mnogo glupana koji su se kleli u milijarde i procvat imaginarnog grada a ja ih od početka spuštao na zemlju govoreći da arapi nikom hajra nisu donjeli...
Cek cek, u stvarnosti, ne na forumu je bilo imbecila koji su vjerovali u ono čudo kod Trnova? :shock:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#30111 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

aratet wrote:
PM72 wrote:Alfonse,

poznajem mnogo glupana koji su se kleli u milijarde i procvat imaginarnog grada a ja ih od početka spuštao na zemlju govoreći da arapi nikom hajra nisu donjeli...
Cek cek, u stvarnosti, ne na forumu je bilo imbecila koji su vjerovali u ono čudo kod Trnova? :shock:
..piramida, ramzes...sudzuka pakovana kao toblerone...ihhh torabija da ne pominjemo..
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#30112 Re: SDA-All about

Post by aratet »

GeeTnT wrote:
aratet wrote:
PM72 wrote:Alfonse,

poznajem mnogo glupana koji su se kleli u milijarde i procvat imaginarnog grada a ja ih od početka spuštao na zemlju govoreći da arapi nikom hajra nisu donjeli...
Cek cek, u stvarnosti, ne na forumu je bilo imbecila koji su vjerovali u ono čudo kod Trnova? :shock:
..piramida, ramzes...sudzuka pakovana kao toblerone...ihhh torabija da ne pominjemo..
Torabi je nesto drugo, imam u komsiluku lika koji se na isti nacin obogatio.
Ti ljudi sto mu dolaze i ostavljaju pare nisu glupi vec jednostavno bolesni, to im je jedina nada u zivotu. :(
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#30113 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

eto vidis kolkosu bosnjaci ne zafalni
arapisu stjeli upumpat jos para alse nasli naki strucnjaci dahin traze nake papire idozvole
User avatar
pici
Posts: 46389
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30114 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image
Kamen temeljac je položen 19. septembra 2016., a početak radova je najavljen za isti mjesec. Od toga perioda pa do sada, ništa se nije promijenilo. Nepregledne livade zjape, bez mašina i radnika.

ako nista ostadose livade da se nahrani gladna mrmad :bih:
Novak20
Posts: 15242
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30115 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Žurnal: Zanimljiva prepiska na zvaničnoj Facebook stranici SDA

http://ba.n1info.com/a151040/Vijesti/Vi ... i-SDA.html
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30116 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ne znam šta tu ima biti zanimljivo...odavno je praksa da sva prava koja imaš i kao državljanin BiH, a i ova kao povlaštena prava za borce, invalide i porodice poginuliih, možeš ostvariti samo ako si u njihovim šemama, tj. preko štele

iz ličnog primjera kao RVI imam samo rješenje na papiru i mogu se slikati sa njim, a živim već više od deceniju kao podstanar.....na koja god sam vrata zakucao da pitam kako se ostvaruju ta posebna prava za RVI naišao sam samo na slijeganje ramenima, od zavnih udruženja do zvaničnih kancelarija u općini i kurtonu ....e to vam je SDA reality check, a da se ne lažemo isto je i u onim kratkim periodima kad su drugi vladali


ako nisi u šemi bolje ti je da si mrtav
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#30117 Re: SDA-All about

Post by iz Mostara »

JoseMujica wrote:ne znam šta tu ima biti zanimljivo...odavno je praksa da sva prava koja imaš i kao državljanin BiH, a i ova kao povlaštena prava za borce, invalide i porodice poginuliih, možeš ostvariti samo ako si u njihovim šemama, tj. preko štele

iz ličnog primjera kao RVI imam samo rješenje na papiru i mogu se slikati sa njim, a živim već više od deceniju kao podstanar.....na koja god sam vrata zakucao da pitam kako se ostvaruju ta posebna prava za RVI naišao sam samo na slijeganje ramenima, od zavnih udruženja do zvaničnih kancelarija u općini i kurtonu ....e to vam je SDA reality check, a da se ne lažemo isto je i u onim kratkim periodima kad su drugi vladali


ako nisi u šemi bolje ti je da si mrtav
Tačno imaju podobni i nepodobni RVI
User avatar
pici
Posts: 46389
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30118 Re: SDA-All about

Post by pici »

kad god su imali apsolutnu vlast HDZ i SDA pijavice, nakace se na budjet pozaposljavaju fHemiliju i samo sisu li sisu... paraziti
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30119 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:ne znam šta tu ima biti zanimljivo...odavno je praksa da sva prava koja imaš i kao državljanin BiH, a i ova kao povlaštena prava za borce, invalide i porodice poginuliih, možeš ostvariti samo ako si u njihovim šemama, tj. preko štele

iz ličnog primjera kao RVI imam samo rješenje na papiru i mogu se slikati sa njim, a živim već više od deceniju kao podstanar.....na koja god sam vrata zakucao da pitam kako se ostvaruju ta posebna prava za RVI naišao sam samo na slijeganje ramenima, od zavnih udruženja do zvaničnih kancelarija u općini i kurtonu ....e to vam je SDA reality check, a da se ne lažemo isto je i u onim kratkim periodima kad su drugi vladali


ako nisi u šemi bolje ti je da si mrtav
Ko ti je kriv kad nisi ratovao sa Švrakićima... Ha ja...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30120 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Alfons Kauders wrote:
JoseMujica wrote:ne znam šta tu ima biti zanimljivo...odavno je praksa da sva prava koja imaš i kao državljanin BiH, a i ova kao povlaštena prava za borce, invalide i porodice poginuliih, možeš ostvariti samo ako si u njihovim šemama, tj. preko štele

iz ličnog primjera kao RVI imam samo rješenje na papiru i mogu se slikati sa njim, a živim već više od deceniju kao podstanar.....na koja god sam vrata zakucao da pitam kako se ostvaruju ta posebna prava za RVI naišao sam samo na slijeganje ramenima, od zavnih udruženja do zvaničnih kancelarija u općini i kurtonu ....e to vam je SDA reality check, a da se ne lažemo isto je i u onim kratkim periodima kad su drugi vladali


ako nisi u šemi bolje ti je da si mrtav
Ko ti je kriv kad nisi ratovao sa Švrakićima... Ha ja...

jebga ja naivac sa 17 godina išao da se borim za RBiH...nisam ko Izmetbeyi i ekipa mislio na ZK izvatke
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30121 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:
Alfons Kauders wrote:
JoseMujica wrote:ne znam šta tu ima biti zanimljivo...odavno je praksa da sva prava koja imaš i kao državljanin BiH, a i ova kao povlaštena prava za borce, invalide i porodice poginuliih, možeš ostvariti samo ako si u njihovim šemama, tj. preko štele

iz ličnog primjera kao RVI imam samo rješenje na papiru i mogu se slikati sa njim, a živim već više od deceniju kao podstanar.....na koja god sam vrata zakucao da pitam kako se ostvaruju ta posebna prava za RVI naišao sam samo na slijeganje ramenima, od zavnih udruženja do zvaničnih kancelarija u općini i kurtonu ....e to vam je SDA reality check, a da se ne lažemo isto je i u onim kratkim periodima kad su drugi vladali


ako nisi u šemi bolje ti je da si mrtav
Ko ti je kriv kad nisi ratovao sa Švrakićima... Ha ja...

jebga ja naivac sa 17 godina išao da se borim za RBiH...nisam ko Izmetbeyi i ekipa mislio na ZK izvatke
Mladost ludost.

Umjesto da si selamao i klanjao dzenaze ko pravi patriJota, ti isao ratovati? I to maloljetan?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30122 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

štaš klasični glupan :roll:
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#30123 Re: SDA-All about

Post by iz Mostara »

Znam nekolicinu RVI iz Mostara, srba i hrvata(bili u armiji), neki su još podstanari, neki imaju kuće bez fasada pravljene kreditima od invalidnina, kad ih upitam jesu li tražili nešto od ministarstva boračke itd ljudi samo slegnu ramenima, probali i bili izvarani dok podrumaši dižu kućerine, ljudi su diskriminirani po svakom osnovu i dan danas im neka SDA seljačina zna dobacit vidi četnika ili vidi ustaše, to je ta fina SDA.

Od muke odo sebi viski usut :(
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30124 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

nisam ja ni srbin ni hrvat...imam čak veoma milozvučno ime, samo ne hodam po iftarima da se nekome uvlačim u šupak i ne selamam se
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#30125 Re: SDA-All about

Post by iz Mostara »

JoseMujica wrote:nisam ja ni srbin ni hrvat...imam čak veoma milozvučno ime, samo ne hodam po iftarima da se nekome uvlačim u šupak i ne selamam se
pišem uopšteno ne mislim na tebe lično, ali nek se zna, i treba pisat javno sve šta ova podrumaška banda radi.
Post Reply