Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#30101 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Mogao bi mali Gomez biti u top 3 na kraju sezone ako ovako nastavi :izet:

Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#30102 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
20/08/2018 22:59
zomri wrote:Flop Bobby ako iko. Tuga me hvata što ovo pišem ali stvarno je bio među lošijim večeras.

Image

:lol: :lol:

Sorry al morao sam :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#30103 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

:lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#30104 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Konacno odbrana proradila... a napad zakocio :-)

Nadam se da ce uskoro "kliknuti"... mada je ocigledno da fali kreativnost u sredini... Keita se nije najbolje prilagodio EPL-u... Plus povrede. Steta sto se Cheberlain povredio...

Kako god... stvari idu na bolje, neki su se smijali kada sam prije dvije-tri godine pisao da ce Liverpool pod Kloppom doci do ovog nivoa samo mu treba vremena. Sada cu vam reci da ce sa njim konacno uzeti i Ligu u slijedece dvije tri godine.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#30105 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

AmiĐa_Idriz wrote:UKUPNO STANJE NA TABELI

TOP:

1. Virgil van Dijk - 119b
2. James Milner - 101b
3. Sadio Mane - 68b
4. Alisson Becker - 66b
5. Mohamed Salah - 65b
6. Joe Gomez - 59b
7. Roberto Firmino - 49b
8. Gini Wijnaldum - 45b
9. Xherdan Shaqiri - 41b
10. Naby Keita - 34b
11. Andy Robertson - 27b
12. Jordan Henderson - 18b
13. Dejan Lovren - 17b
14. Daniel Sturridge - 16b
15. Joel Matip / Trent Alexander-Arnold - 11b
16. Fabinho - 3b
17. Adam Lallana - 1b


________________________________________________________

ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Sadio Mane - 16b
2. Trent Alexander-Arnold - 15b
3. Mohamed Salah - 11b
4. Xherdan Shaqiri - 7b
5. Alberto Moreno - 6b
6. Naby Keita / Roberto Firmino - 5b
7. Andy Robertson / Joe Gomez /Jordan Henderson / Gini Wijnaldum - 3b
8. Alisson Becker / Simon Mignolet - 2b
9. Daniel Sturridge / Dejan Lovren - 1b
Prijedlog:Korištenje "flop" bodova za oduzimanje bodova iz ukupnog poretka igrača koji su u određenim utakmicama imali lošije nastupe.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#30106 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote: Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
20/08/2018 22:59
zomri wrote:Flop Bobby ako iko. Tuga me hvata što ovo pišem ali stvarno je bio među lošijim večeras.

Image

:lol: :lol:

Sorry al morao sam :mrgreen:
:mrgreen:


fair enough, ali momak je juče ušao 11 minuta. shame on YOU!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30107 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Bogme, nema izgovora.
Ekipa je nakrcana pojačanjima, ostanu li suha k*rca ove sezone, to se definitivno može tretirati kao Kloppov neuspjeh.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#30108 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kao da sam u napadu gledao neki tim iz Ligue One.
Katastrofa.
A i u odbrani je bilo cirkusa. Ispade VVD, fuli loptu, Lovrena u guyicu pogodi, sreća pa ovi još smotaniji. Bolji protivnik bi bar dva zabio. Ako se ne uhavizaju uskoro, bye bye prvo mjesto.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#30109 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Dobro, prošaran sastav sa par izostanaka. Tri boda se pišu, neće niko pamtiti osrednju igru.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#30110 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: :mrgreen:


fair enough, ali momak je juče ušao 11 minuta. shame on YOU!
O ne ne, ja mu glasa nisam dao :mrgreen:
SmokingMan wrote: Prijedlog:Korištenje "flop" bodova za oduzimanje bodova iz ukupnog poretka igrača koji su u određenim utakmicama imali lošije nastupe.
Nije loše, al kontam ako smo već ovako krenuli da ga završimo, pa ćemo mijenjati statut za sljedeću sezonu :mrgreen:
Charuga wrote:Dobro, prošaran sastav sa par izostanaka. Tri boda se pišu, neće niko pamtiti osrednju igru.
To i ja mislim, da je bila neka ozbiljnija ekipa zabili bi nam sigurno jedan, al isto tako bi i drugačiji sastav bio.

Sad Zvezda, vjerovatno najjače moguće izvesti na teren, ništa ne prepuštati slučaju :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#30111 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote: :mrgreen:


fair enough, ali momak je juče ušao 11 minuta. shame on YOU!
O ne ne, ja mu glasa nisam dao :mrgreen:
SmokingMan wrote: Prijedlog:Korištenje "flop" bodova za oduzimanje bodova iz ukupnog poretka igrača koji su u određenim utakmicama imali lošije nastupe.
Nije loše, al kontam ako smo već ovako krenuli da ga završimo, pa ćemo mijenjati statut za sljedeću sezonu :mrgreen:
Zaboravio sam to da naglasim. :mrgreen: :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#30112 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Meni je simptomatično da su nas glatko nadtrčali i Hudersfield i Napoli, neshvatljivo loša i pas igra, kao da nisu nikada treninga zajedno odradili a ne barem 50-100 utakmica zajedno odigrali. Da su Keita i Fabihno se odmah uklopili u ekipu, igra bi bila znatno fluidnija, ovako njih dvojica za sada flopine a veliki minus je i povreda Oxa, tako da smo na sredini bolno nekreativni. Hoću reći da timu u prvih 11 fali AMF i to kvalitetan, pa i na klupi treba još jedan takav, jer zaista među ovim veznjacima koji jesu borbeni ipak fali malo fudbalskog vica. Za sada se možemo krpiti sa Šaćirijem kao nekim veznjakom koji ulijeće iz drugog plana i puca po golu i to je sve, nikako trajno rješenje, samo na kraće staze, mada Šaćko je jedini u subotu pokazao neku kreativnost, imao i asistenciju, ali timu jednostavno treba taj klasni AMF iz ranije navedenih razloga ( Fab, Keita, Ox, jedva živi Lalana ).
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#30113 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ranijih godina se ovakav los period naplacivao manjkom od 10ak bodova u odnosu na prvog... Pa vi vidite..
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#30114 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ako je ishod drugačiji, ne znači da problemi nisu ostali.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#30115 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Uvijek smo pod gasom otvarali sezonu, prošle smo u ovom periodu bili van top 4. Sad barem kupimo bodove jebeš ga :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#30116 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Budimo realni, sreća ima velikog udjela.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#30117 Re: Liverpool FC

Post by Nadzorna_ploca »

To su utakmice kojima se titula osvaja. Igra nije dobra to je bar svima jasno. I da su se svi ovi novi uklopili Poolu fali jedan klasan kreativac. Sto je Coutinho bio, vic za igru i kombinatoriku. Ni Keita ni Fabinho to nisu.
Salah fali sa svojim individualnim potezima i to je cinjenica.
Btw Pool od utakmice protiv Napolija prepusta protivniku da kontrolise igru. Da li je to neki vid takticke pozicije ne znam. Ali nije bas ni prije toga bio puni pressing koji su znali igrati. Sezona je fakat preduga. Igra ce varirati ali ovakve pobjede trajno daju garant samog vrha tabele.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#30118 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Iz statistike se da iščitati da smo prosjek po pressingu - tačno u sredini lige, tako da se definitivno nešto promijenilo. e sad je li namjerno ili ne, ne bih znao.

jedino se iz kloppovih zadnjih izjava da iščitati da je ovo dio procesa što će reći da vjerovatno ima namjere. kaže da nismo loše igrali u zadnjoj trećini nego da je nedostajao po jedan pravi pass da matiramo protivnika. možda je prošle godine uvježbavao napad, a ove odbranu. kako god ako ovo nastavi loše se piše mom fantasy timu :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#30119 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma onaj Firminov pas išće šamar... pa jbt. ko da je prvi put na terenu pa ga trema spucala.
Čista mat šansa samo da je poslao kako treba muški, a ne ko pizda kakva.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#30120 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

drug_profi wrote:Ma onaj Firminov pas išće šamar... pa jbt. ko da je prvi put na terenu pa ga trema spucala.
Čista mat šansa samo da je poslao kako treba muški, a ne ko pizda kakva.
U kojoj minuti? Mozes li stavit video, nmg da nadjem?

Edit nasao sam. Mogao je i Shaqu dodat :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#30121 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sadio Mané is to return to training today. He’s in contention to face Red Star. [Neil Jones]
Both Galatasaray & Besiktas are keen on striking a deal for Liverpool forward Divock Origi, and are set to go head-to-head in a bid to land him in January. [@fanatikcomtr]
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#30122 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

Hoćel biti šta od Nabila? Eno Bayern ga prati, glavni scout iš'o da ga gleda ovu zadnju utakmicu, isti mu menadžer k'o Riberyu... Samo ka'em:)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#30123 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma cinjenica je da su postilgi premalo golova dosada, svega 16 od cega je 4 dato West Hamu na startu. Mislim da ih vodi Mourinho razumio bih, ali ovako...
Niko ne trazi da umiru u ljepoti, da ne stvaraju sanse pa bi covjek rekao, ali ovako losa realizacija je bas neshvatljiva. Plus sto ti se moze to 1:0 kad tad obiti o glavu, zaluta neka frljoka u 90+ i onda se jebi...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#30124 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Red Star Belgrade have suffered a major blow after Marko Marin was ruled out of their Champions League trip to Liverpool.
Manager Vladan Milojevic is also without left-back Milan Rodic and midfielder Jonathan Cafu, who is on loan from Bordeaux, for Wednesday night's Group C clash at Anfield.
Moglo bi se ovo i uzeti :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#30125 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Trent Alexander-Arnold is expected to start against Red Star. [@LynchStandard]
Post Reply