Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#30101 Re: Liverpool FC
Mogao bi mali Gomez biti u top 3 na kraju sezone ako ovako nastavi 
Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#30102 Re: Liverpool FC
20/08/2018 22:59zomri wrote: Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!
zomri wrote:Flop Bobby ako iko. Tuga me hvata što ovo pišem ali stvarno je bio među lošijim večeras.

Sorry al morao sam
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#30104 Re: Liverpool FC
Konacno odbrana proradila... a napad zakocio
Nadam se da ce uskoro "kliknuti"... mada je ocigledno da fali kreativnost u sredini... Keita se nije najbolje prilagodio EPL-u... Plus povrede. Steta sto se Cheberlain povredio...
Kako god... stvari idu na bolje, neki su se smijali kada sam prije dvije-tri godine pisao da ce Liverpool pod Kloppom doci do ovog nivoa samo mu treba vremena. Sada cu vam reci da ce sa njim konacno uzeti i Ligu u slijedece dvije tri godine.
Nadam se da ce uskoro "kliknuti"... mada je ocigledno da fali kreativnost u sredini... Keita se nije najbolje prilagodio EPL-u... Plus povrede. Steta sto se Cheberlain povredio...
Kako god... stvari idu na bolje, neki su se smijali kada sam prije dvije-tri godine pisao da ce Liverpool pod Kloppom doci do ovog nivoa samo mu treba vremena. Sada cu vam reci da ce sa njim konacno uzeti i Ligu u slijedece dvije tri godine.
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#30105 Re: Liverpool FC
Prijedlog:Korištenje "flop" bodova za oduzimanje bodova iz ukupnog poretka igrača koji su u određenim utakmicama imali lošije nastupe.AmiĐa_Idriz wrote:UKUPNO STANJE NA TABELI
TOP:
1. Virgil van Dijk - 119b
2. James Milner - 101b
3. Sadio Mane - 68b
4. Alisson Becker - 66b
5. Mohamed Salah - 65b
6. Joe Gomez - 59b
7. Roberto Firmino - 49b
8. Gini Wijnaldum - 45b
9. Xherdan Shaqiri - 41b
10. Naby Keita - 34b
11. Andy Robertson - 27b
12. Jordan Henderson - 18b
13. Dejan Lovren - 17b
14. Daniel Sturridge - 16b
15. Joel Matip / Trent Alexander-Arnold - 11b
16. Fabinho - 3b
17. Adam Lallana - 1b
________________________________________________________
ALBERTO MORENO SEZONE :
1. Sadio Mane - 16b
2. Trent Alexander-Arnold - 15b
3. Mohamed Salah - 11b
4. Xherdan Shaqiri - 7b
5. Alberto Moreno - 6b
6. Naby Keita / Roberto Firmino - 5b
7. Andy Robertson / Joe Gomez /Jordan Henderson / Gini Wijnaldum - 3b
8. Alisson Becker / Simon Mignolet - 2b
9. Daniel Sturridge / Dejan Lovren - 1b
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#30106 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:20/08/2018 22:59zomri wrote: Ovi što su glasali za Firmina u kategoriji Alberto Moreno, neka vam je na dušu!!!zomri wrote:Flop Bobby ako iko. Tuga me hvata što ovo pišem ali stvarno je bio među lošijim večeras.
![]()
Sorry al morao sam
fair enough, ali momak je juče ušao 11 minuta. shame on YOU!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#30107 Re: Liverpool FC
Bogme, nema izgovora.
Ekipa je nakrcana pojačanjima, ostanu li suha k*rca ove sezone, to se definitivno može tretirati kao Kloppov neuspjeh.
Ekipa je nakrcana pojačanjima, ostanu li suha k*rca ove sezone, to se definitivno može tretirati kao Kloppov neuspjeh.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#30108 Re: Liverpool FC
Kao da sam u napadu gledao neki tim iz Ligue One.
Katastrofa.
A i u odbrani je bilo cirkusa. Ispade VVD, fuli loptu, Lovrena u guyicu pogodi, sreća pa ovi još smotaniji. Bolji protivnik bi bar dva zabio. Ako se ne uhavizaju uskoro, bye bye prvo mjesto.
Katastrofa.
A i u odbrani je bilo cirkusa. Ispade VVD, fuli loptu, Lovrena u guyicu pogodi, sreća pa ovi još smotaniji. Bolji protivnik bi bar dva zabio. Ako se ne uhavizaju uskoro, bye bye prvo mjesto.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#30109 Re: Liverpool FC
Dobro, prošaran sastav sa par izostanaka. Tri boda se pišu, neće niko pamtiti osrednju igru.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#30110 Re: Liverpool FC
O ne ne, ja mu glasa nisam daozomri wrote:![]()
fair enough, ali momak je juče ušao 11 minuta. shame on YOU!
Nije loše, al kontam ako smo već ovako krenuli da ga završimo, pa ćemo mijenjati statut za sljedeću sezonuSmokingMan wrote: Prijedlog:Korištenje "flop" bodova za oduzimanje bodova iz ukupnog poretka igrača koji su u određenim utakmicama imali lošije nastupe.
To i ja mislim, da je bila neka ozbiljnija ekipa zabili bi nam sigurno jedan, al isto tako bi i drugačiji sastav bio.Charuga wrote:Dobro, prošaran sastav sa par izostanaka. Tri boda se pišu, neće niko pamtiti osrednju igru.
Sad Zvezda, vjerovatno najjače moguće izvesti na teren, ništa ne prepuštati slučaju
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#30111 Re: Liverpool FC
Zaboravio sam to da naglasim.AmiĐa_Idriz wrote:O ne ne, ja mu glasa nisam daozomri wrote:![]()
fair enough, ali momak je juče ušao 11 minuta. shame on YOU!
Nije loše, al kontam ako smo već ovako krenuli da ga završimo, pa ćemo mijenjati statut za sljedeću sezonuSmokingMan wrote: Prijedlog:Korištenje "flop" bodova za oduzimanje bodova iz ukupnog poretka igrača koji su u određenim utakmicama imali lošije nastupe.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#30112 Re: Liverpool FC
Meni je simptomatično da su nas glatko nadtrčali i Hudersfield i Napoli, neshvatljivo loša i pas igra, kao da nisu nikada treninga zajedno odradili a ne barem 50-100 utakmica zajedno odigrali. Da su Keita i Fabihno se odmah uklopili u ekipu, igra bi bila znatno fluidnija, ovako njih dvojica za sada flopine a veliki minus je i povreda Oxa, tako da smo na sredini bolno nekreativni. Hoću reći da timu u prvih 11 fali AMF i to kvalitetan, pa i na klupi treba još jedan takav, jer zaista među ovim veznjacima koji jesu borbeni ipak fali malo fudbalskog vica. Za sada se možemo krpiti sa Šaćirijem kao nekim veznjakom koji ulijeće iz drugog plana i puca po golu i to je sve, nikako trajno rješenje, samo na kraće staze, mada Šaćko je jedini u subotu pokazao neku kreativnost, imao i asistenciju, ali timu jednostavno treba taj klasni AMF iz ranije navedenih razloga ( Fab, Keita, Ox, jedva živi Lalana ).
-
Mustang1
- Posts: 29903
- Joined: 29/12/2010 17:31
#30113 Re: Liverpool FC
Ranijih godina se ovakav los period naplacivao manjkom od 10ak bodova u odnosu na prvog... Pa vi vidite..
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#30114 Re: Liverpool FC
Ako je ishod drugačiji, ne znači da problemi nisu ostali.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#30115 Re: Liverpool FC
Uvijek smo pod gasom otvarali sezonu, prošle smo u ovom periodu bili van top 4. Sad barem kupimo bodove jebeš ga 
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#30116 Re: Liverpool FC
Budimo realni, sreća ima velikog udjela.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#30117 Re: Liverpool FC
To su utakmice kojima se titula osvaja. Igra nije dobra to je bar svima jasno. I da su se svi ovi novi uklopili Poolu fali jedan klasan kreativac. Sto je Coutinho bio, vic za igru i kombinatoriku. Ni Keita ni Fabinho to nisu.
Salah fali sa svojim individualnim potezima i to je cinjenica.
Btw Pool od utakmice protiv Napolija prepusta protivniku da kontrolise igru. Da li je to neki vid takticke pozicije ne znam. Ali nije bas ni prije toga bio puni pressing koji su znali igrati. Sezona je fakat preduga. Igra ce varirati ali ovakve pobjede trajno daju garant samog vrha tabele.
Salah fali sa svojim individualnim potezima i to je cinjenica.
Btw Pool od utakmice protiv Napolija prepusta protivniku da kontrolise igru. Da li je to neki vid takticke pozicije ne znam. Ali nije bas ni prije toga bio puni pressing koji su znali igrati. Sezona je fakat preduga. Igra ce varirati ali ovakve pobjede trajno daju garant samog vrha tabele.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#30118 Re: Liverpool FC
Iz statistike se da iščitati da smo prosjek po pressingu - tačno u sredini lige, tako da se definitivno nešto promijenilo. e sad je li namjerno ili ne, ne bih znao.
jedino se iz kloppovih zadnjih izjava da iščitati da je ovo dio procesa što će reći da vjerovatno ima namjere. kaže da nismo loše igrali u zadnjoj trećini nego da je nedostajao po jedan pravi pass da matiramo protivnika. možda je prošle godine uvježbavao napad, a ove odbranu. kako god ako ovo nastavi loše se piše mom fantasy timu
jedino se iz kloppovih zadnjih izjava da iščitati da je ovo dio procesa što će reći da vjerovatno ima namjere. kaže da nismo loše igrali u zadnjoj trećini nego da je nedostajao po jedan pravi pass da matiramo protivnika. možda je prošle godine uvježbavao napad, a ove odbranu. kako god ako ovo nastavi loše se piše mom fantasy timu
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#30119 Re: Liverpool FC
Ma onaj Firminov pas išće šamar... pa jbt. ko da je prvi put na terenu pa ga trema spucala.
Čista mat šansa samo da je poslao kako treba muški, a ne ko pizda kakva.
Čista mat šansa samo da je poslao kako treba muški, a ne ko pizda kakva.
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#30120 Re: Liverpool FC
U kojoj minuti? Mozes li stavit video, nmg da nadjem?drug_profi wrote:Ma onaj Firminov pas išće šamar... pa jbt. ko da je prvi put na terenu pa ga trema spucala.
Čista mat šansa samo da je poslao kako treba muški, a ne ko pizda kakva.
Edit nasao sam. Mogao je i Shaqu dodat
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#30121 Re: Liverpool FC
Sadio Mané is to return to training today. He’s in contention to face Red Star. [Neil Jones]
Both Galatasaray & Besiktas are keen on striking a deal for Liverpool forward Divock Origi, and are set to go head-to-head in a bid to land him in January. [@fanatikcomtr]
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#30122 Re: Liverpool FC
Hoćel biti šta od Nabila? Eno Bayern ga prati, glavni scout iš'o da ga gleda ovu zadnju utakmicu, isti mu menadžer k'o Riberyu... Samo ka'em:)
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#30123 Re: Liverpool FC
Ma cinjenica je da su postilgi premalo golova dosada, svega 16 od cega je 4 dato West Hamu na startu. Mislim da ih vodi Mourinho razumio bih, ali ovako...
Niko ne trazi da umiru u ljepoti, da ne stvaraju sanse pa bi covjek rekao, ali ovako losa realizacija je bas neshvatljiva. Plus sto ti se moze to 1:0 kad tad obiti o glavu, zaluta neka frljoka u 90+ i onda se jebi...
Niko ne trazi da umiru u ljepoti, da ne stvaraju sanse pa bi covjek rekao, ali ovako losa realizacija je bas neshvatljiva. Plus sto ti se moze to 1:0 kad tad obiti o glavu, zaluta neka frljoka u 90+ i onda se jebi...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#30124 Re: Liverpool FC
Red Star Belgrade have suffered a major blow after Marko Marin was ruled out of their Champions League trip to Liverpool.
Moglo bi se ovo i uzetiManager Vladan Milojevic is also without left-back Milan Rodic and midfielder Jonathan Cafu, who is on loan from Bordeaux, for Wednesday night's Group C clash at Anfield.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#30125 Re: Liverpool FC
Trent Alexander-Arnold is expected to start against Red Star. [@LynchStandard]
