SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#30076 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

insomnia78 wrote:Strasna francuska policija

Fora je, samo u tome sto su kod njih patrole od najmanje 3 a najcesce 4-5 ljudi pa to sve djeluje drugacije
šta se ovdje dešava jbt

isto cirkus i reality nešto se naguravaju, deru se, izašlo po mahale svi se nešto petljaju i guraju s policijom :-)
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#30077 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by __Phoenix__ »

muha_sa wrote:
pogledaj na Č.Vili---kod vranicinih nebodera prodavnica
Zar to nije Otoka?




:P
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#30078 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ilkbahar »

Žalite se na policiju a eno NEfić upravo izjavio da sprovode redovne aktivnosti sa dugim cijevima po ilidži. zna li iko detalje?
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#30079 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Haris.ba »

User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#30080 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

nisam znao
zapravo sam se lagao i tjesio da je pejton mirno naselje sa finim ljudima
ali jbg kad vidim kuce od 600 kvadrata i kucetine dvorce vile...i da se kuca izgradi za 15 dana bukvalno...

cinjenica je da mora biti sumnjivog kapitala
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#30081 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Haris.ba »

Pa, uglavnom jeste. Imaš ritualne oružane krađe u Amku i Konzumu. Povremene krađe i paljenja auta. To što neko digne kuću za 15 dana ne znači ništa. Zgrada u kojoj je današnja racija nije ništa neobično. Pa kad bi policija zašla po Švicarskoj pola Ciriha bi bilo u zatvoru. :D

Ništa Pejton nije specijalno drugačiji od drugih naselja. Jedino, što ima široke (normalne) ceste, pa ne izgleda ko novonastala naselja.
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#30082 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

ima ljepse kuce no stari grad
i skuplje i vece
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#30083 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by holowey »

direstraits0078 wrote:
Vidi, ako dolazis s desne strane nekome ko skrece desno, po pravilu ti ne treba ostaviti prostor. U svim drugim slucajevima bi bilo kolegijalno da se ostavi prostor za prolazak biciklista, ako nema biciklisticke staze.
fulio si moj tekst... nije rijec o raskrsnici gdje neko skrece desno, nego o cesti koja ide pravo, auta stoje u koloni, i vozac bez potrebe tockom ide blize trotoaru da mi zagradi prolaz biciklom... cista obijest
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#30084 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by direstraits0078 »

holowey wrote:
direstraits0078 wrote:
Vidi, ako dolazis s desne strane nekome ko skrece desno, po pravilu ti ne treba ostaviti prostor. U svim drugim slucajevima bi bilo kolegijalno da se ostavi prostor za prolazak biciklista, ako nema biciklisticke staze.
fulio si moj tekst... nije rijec o raskrsnici gdje neko skrece desno, nego o cesti koja ide pravo, auta stoje u koloni, i vozac bez potrebe tockom ide blize trotoaru da mi zagradi prolaz biciklom... cista obijest
A svega u bozijoj basci... Sta ces.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#30085 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

Zato sto poslije mora guslati iza tebe a ne moze te zaobici
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#30086 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by holowey »

insomnia78 wrote:Zato sto poslije mora guslati iza tebe a ne moze te zaobici
guslati? u spici sam uvijek brzi od automobila :D
kolegione
Posts: 1385
Joined: 28/09/2013 02:29

#30087 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

zateznistub wrote:Nismo mi unikat ni u čemu...

Image
Image
Image
Ma nek si ti izrelativizirao to je bitno :D
Ja bih ipak iznio par apsolutnih istina :)

-MITO je misaona imenica u drzavama zapadne europe (hrvatske u zadnjih par godina)
-Posao se ne dobija sa 20.000KM
-Postoje mjere prevencije (osim u otpisanim naseljima, što je stvar više politike)
-Bahatost i neobrazovanos kadra je neuporediva.
-Zivot globalno je ovdje kurac za bio koju zapadniju drzavu odavde

OVO SU APSOLUTNE ISTINE A TI RELATIVIZIRAJ (ALI LJUDI ZNAJU KAKO STVARI STOJE)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#30088 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

2 godine prodjose, kako vrijeme leti :|

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /140403022
User avatar
SvojTiPos'o
Posts: 162
Joined: 02/04/2012 21:51

#30089 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by SvojTiPos'o »

Haris.ba wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/164 ... inala.html

Imaš imena u ovom tekstu.
Inta? Jesu koga klepili ili je samo pretres? Kad ovako šute obično ispadne nešto golemo.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#30090 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Sodom1 »

Parada za sire narodne mase, kao nesto radi se . Mlate praznu slamu
Kad mi samo nampadne nakon pljacke na Ilidzi spektakularnih hapsenja na Otoci i zaustavljanja Audija a u biti corak.
A onaj milicajac s foruma kao cestita deckima na profesionalno obavljenom zadatku :-)
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#30091 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

kolegione wrote:
Ma nek si ti izrelativizirao to je bitno :D
Ja bih ipak iznio par apsolutnih istina :)

-MITO je misaona imenica u drzavama zapadne europe (hrvatske u zadnjih par godina)
-Posao se ne dobija sa 20.000KM
-Postoje mjere prevencije (osim u otpisanim naseljima, što je stvar više politike)
-Bahatost i neobrazovanos kadra je neuporediva.
-Zivot globalno je ovdje kurac za bio koju zapadniju drzavu odavde

OVO SU APSOLUTNE ISTINE A TI RELATIVIZIRAJ (ALI LJUDI ZNAJU KAKO STVARI STOJE)
:lol: :lol: :lol:
Koliko je tebi godina?
Zar ti stvarno misliš da se na ovim prostorima bilo šta izmislilo u pogledu varanja, kriminala i korupcije? Zar stvarno misliš da su "naši" toliko pametni?
Idi gledaj crtane...
User avatar
SvojTiPos'o
Posts: 162
Joined: 02/04/2012 21:51

#30092 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by SvojTiPos'o »

Sodom1 wrote:Parada za sire narodne mase, kao nesto radi se . Mlate praznu slamu
Kad mi samo nampadne nakon pljacke na Ilidzi spektakularnih hapsenja na Otoci i zaustavljanja Audija a u biti corak.
A onaj milicajac s foruma kao cestita deckima na profesionalno obavljenom zadatku :-)
Što je Otoka bila ćorak, tad su uhapsili ako se ne varam jednog direktnog učesnika i bar dvoje saučesnika? I riješili u 24 sata, nalomili i saznali ko su ostali. To se tako radi, i što se milicije tiče svaka čast. Jedino ako ti je žao one trebe transformera što je išla u avaz plakat jer je malo dobila po pi... :mrgreen:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#30093 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Sodom1 »

Jesi ti dobar? Pusteni svi,Niko nije optuzen, a kamoli osudjen
User avatar
SvojTiPos'o
Posts: 162
Joined: 02/04/2012 21:51

#30094 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by SvojTiPos'o »

Informiši se bolje. To ko je pušten, optužen i osuđen nema veze s policijom nego pravosuđem.
Policija svoje odradila za 24 sata i to je činjenica koju im niko ne može osporit.
A čini mi se da je jedan od Sejfovića u pritvoru još. Hajradinović i Hajrović će biti ako već nisu izručeni Srbiji, ali ni to nije nešto što ima veze s policijom... njihovo je bilo da otkriju ko je i pohapse. Otkrili, pohapsili, ćao.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#30095 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Sodom1 »

Haj nek bude po tvom, nemam volje da crtam
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#30096 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

a ko je kemu ubio
jel pronadjen novac???
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#30097 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Sodom1 »

Ja mu to objasnjavam ,al dzaba :D , njemu je bitno neg se samo hapsi.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#30098 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

SvojTiPos'o wrote:Informiši se bolje. To ko je pušten, optužen i osuđen nema veze s policijom nego pravosuđem.
Policija svoje odradila za 24 sata i to je činjenica koju im niko ne može osporit.
A čini mi se da je jedan od Sejfovića u pritvoru još. Hajradinović i Hajrović će biti ako već nisu izručeni Srbiji, ali ni to nije nešto što ima veze s policijom... njihovo je bilo da otkriju ko je i pohapse. Otkrili, pohapsili, ćao.
:thumbup:
User avatar
SvojTiPos'o
Posts: 162
Joined: 02/04/2012 21:51

#30099 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by SvojTiPos'o »

Sodom1 wrote:Ja mu to objasnjavam ,al dzaba :D , njemu je bitno neg se samo hapsi.
Ne objašnjavaš njemu, nego njoj i to loše, pošto kolko god se trudim, ne vidim poentu. Ko je ubio Kemu i gdje su pare valjda pokaže istraga koja još traje i to nema veze s akcijom na Otoci, koja NIJE BILA FULA jer su uhapšeni učesnici i pomagači u pljački, stvarno ne znam koji dio ti nije jasan. Ne valja kad hapse, ne valja kad ne hapse, ko bi vam ugodio.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#30100 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Sodom1 »

SvojTiPos'o wrote:
Sodom1 wrote:Ja mu to objasnjavam ,al dzaba :D , njemu je bitno neg se samo hapsi.
Ne objašnjavaš njemu, nego njoj i to loše, pošto kolko god se trudim, ne vidim poentu. Ko je ubio Kemu i gdje su pare valjda pokaže istraga koja još traje i to nema veze s akcijom na Otoci, koja NIJE BILA FULA jer su uhapšeni učesnici i pomagači u pljački, stvarno ne znam koji dio ti nije jasan. Ne valja kad hapse, ne valja kad ne hapse, ko bi vam ugodio.
RADI SE O TOME DA TO NISU TI OSUMNJICENI I NEMAJU VEZE S PLJACKOM I UBISTVOM NA ILIDZI
Jel sad jasnije :D
Locked