šta se ovdje dešava jbtinsomnia78 wrote:Strasna francuska policija
Fora je, samo u tome sto su kod njih patrole od najmanje 3 a najcesce 4-5 ljudi pa to sve djeluje drugacije
isto cirkus i reality nešto se naguravaju, deru se, izašlo po mahale svi se nešto petljaju i guraju s policijom



