SDA-All about
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#30026 Re: SDA-All about
Ako SDA izgubi, svi ćemo morati jesti krmetinu, a to u džehenem goni ljude. 
-
iz Mostara
- Posts: 456
- Joined: 08/04/2017 17:40
#30027 Re: SDA-All about
eto belaja, biće u čipsu i smokiju krmetinehladan.preminger wrote:Ako SDA izgubi, svi ćemo morati jesti krmetinu, a to u džehenem goni ljude.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30028 Re: SDA-All about
Stanite malo...
Hocemo li jesti krmetinu ili ce nas Srbi sve poklati?
Hoce li komunjare porusit dzamije kad dodju na vlast, kao 2010?
Hocemo li jesti krmetinu ili ce nas Srbi sve poklati?
Hoce li komunjare porusit dzamije kad dodju na vlast, kao 2010?
-
breuer
- Posts: 7881
- Joined: 06/07/2009 15:44
#30029 Re: SDA-All about
Kud ne porušiše onu "crvenu" na Ciglanama, ah da, oni su i dali dozvolu za građenje...zaboravite...
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#30030 Re: SDA-All about
Sve troje.Alfons Kauders wrote:Stanite malo...
Hocemo li jesti krmetinu ili ce nas Srbi sve poklati?
Hoce li komunjare porusit dzamije kad dodju na vlast, kao 2010?
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#30031 Re: SDA-All about
Kao što su nam podvalili Haribo sa želatinom od odoječeta.iz Mostara wrote:eto belaja, biće u čipsu i smokiju krmetinehladan.preminger wrote:Ako SDA izgubi, svi ćemo morati jesti krmetinu, a to u džehenem goni ljude.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#30032 Re: SDA-All about
I onu haram džamiju na dječijem igralištu niže centra za omladninu na grbavici.breuer wrote:Kud ne porušiše onu "crvenu" na Ciglanama, ah da, oni su i dali dozvolu za građenje...zaboravite...
-
iz Mostara
- Posts: 456
- Joined: 08/04/2017 17:40
#30033 Re: SDA-All about
Meni su čips i smoki odavno suMLJivi, tačno se osjeti mrad krmetine na prstima.hladan.preminger wrote:Kao što su nam podvalili Haribo sa želatinom od odoječeta.iz Mostara wrote:eto belaja, biće u čipsu i smokiju krmetinehladan.preminger wrote:Ako SDA izgubi, svi ćemo morati jesti krmetinu, a to u džehenem goni ljude.
-
STUDENAC
- Posts: 6
- Joined: 05/06/2007 22:26
#30034 Re: SDA-All about
hladan.preminger wrote:Ako SDA izgubi, svi ćemo morati jesti krmetinu, a to u džehenem goni ljude.
Ha ja! 100-ak forumasa ubise se da prikazu SDA kao losu stranku!
Na stotine sela su uz SDA! Ma..hiljade!
SDA im je omogucio rad na crno....SDA im je omogucio 400 KM ako su u
https://www.hercegovina.info/vijesti/vi ... nja-dubica
...samo pitam BOSANCE ....zalosno, bijedno da nas cetnici, ustase i ova saudijska- turska govna u olicenju Bakira jebu 20 i kusur godina!
P
-
PeraDzetic
- Posts: 241
- Joined: 04/01/2017 09:29
#30035 Re: SDA-All about
PM72 wrote:salihh wrote:Zippo... nemam ja sta kome oci otvarati. Sve je ovdje jasno. Ja znam ovakvih kao PM72 i znam odakle dolaze i koja im je namjera... moje su oci otvorene i dobro znam grijehe SDA i koliko nas sve njihove greske kostaju... ali jednako dobro znam i ovu i ovakvu alternativu i ako mi je to izbor, onda SDA...
Demantuj me u bilo čemukad već znaš "odakle dolazim" i koja mi je namjera- reci naglas,neka svi znaju ko me plaća i zašto sam ovdje.Vjeruj da i mene interesuje.
![]()
Veće zlo od Izetbegovića i SDA Bosnu nikad nije zadesilo.Prođu rimljani,huni,Napoleon,autrougari,švabe,talijani,četnici,ustaše...pa ih preživismo ali posljedice politike SDA po Bosnu i Bošnjake su štetnije i dugotrajnije nego radijacija u Hirošimi.
Javljaju se iz centrale, da nam kazu da je i dalje sda jedina alternativa svakog bosnje.
-
Hendrix
- Posts: 5283
- Joined: 27/02/2004 00:00
#30036 Re: SDA-All about
Ili mozda iz mobilnog "Skoda Superb" tima?PeraDzetic wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Javljaju se iz centrale, da nam kazu da je i dalje sda jedina alternativa svakog bosnje.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#30037 Re: SDA-All about
Potpuno nebitno u tadasnjoj regionalnoj konstalaciji, gdje su Slobine slike izlzile iz pastete, Kosovo cizmom pritisnuto, a u Kninu odjekivalo......salji salate. Infatilno je, onda, brojati dane i datume osnivanja SDS-a, jer Bosna nije mogla biti neutralna Svica u tomePM72 wrote:dezurni_ucenik wrote:PM72 wrote:SDA je osnovana prije SDS-a.
I?
pa ništa,trebali su jedni drugima.Još mu bilo drago pa na osnivačkoj skupštini u Holidej inu rekao kako su ih čekali... a Radovan poslije rekao da niko nije bolje odradio kampanju za SDS od one koju je uradila SDA...
- muha_sa
- Posts: 140428
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#30038 Re: SDA-All about
KatarinaKosaca wrote: Potpuno nebitno u tadasnjoj regionalnoj konstalaciji, gdje su Slobine slike izlzile iz pastete, Kosovo cizmom pritisnuto, a u Kninu odjekivalo......salji salate. Infatilno je, onda, brojati dane i datume osnivanja SDS-a, jer Bosna nije mogla biti neutralna Svica u tome
mnogi su zaboravili
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#30039 Re: SDA-All about
ma, naravno. Jedno je koliko je kriminalna i lopovska SDA, ali spocitavati joj rat je bas bez veze. Forumas PM ima dovoljno godina da se i on sjeti.muha_sa wrote:KatarinaKosaca wrote: Potpuno nebitno u tadasnjoj regionalnoj konstalaciji, gdje su Slobine slike izlzile iz pastete, Kosovo cizmom pritisnuto, a u Kninu odjekivalo......salji salate. Infatilno je, onda, brojati dane i datume osnivanja SDS-a, jer Bosna nije mogla biti neutralna Svica u tome![]()
mnogi su zaboravilial nas ima koji se sjecamo i bar to ne zaboravljamo
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#30040 Re: SDA-All about
evo taman da podjelite građevinske parcele invalidima i borcimaRADOVI NISU POČELI
Buroj Ozone prodaje nepostojeće nekretnine u Trnovu, vlasnik napustio BiH?
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30041 Re: SDA-All about
Prije su seljake po Trnovu kupovali ovcom ili teletom.JoseMujica wrote:evo taman da podjelite građevinske parcele invalidima i borcimaRADOVI NISU POČELI
Buroj Ozone prodaje nepostojeće nekretnine u Trnovu, vlasnik napustio BiH?
Raste cijena.
- kamberovica polje
- Posts: 4104
- Joined: 28/01/2012 11:38
#30042 Re: SDA-All about
aldinjo wrote:salihh wrote:Sve dok se protiv SDA kampanja vodi na nacin kako to radi PM72 SDA ce imati glasace... ja kad procitam njegove patoloski zle i jadne komentare odmah zaboravim i bakira i uhljebe i skontam da je bosna puna jos gorih ublehasa koji jedva cekaju da zajasu i pocnu svoj pir... nece moci
Ko vas ne zna SDA ovce, skupo bi vas platio, lafo iz revolta glasate za ovu bagru i onda se još tim hvalite. Barem jednom prestanite bit pičkice i priznajte da svršavate na ovu kriminalnu organizaciju i glavate poluobrazovane muflone koji je vode.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30043 Re: SDA-All about
Svi se nadali da ce kad-tad i na njih doci red... Ali kako sada stvari stoje...kamberovica polje wrote:aldinjo wrote:![]()
![]()
![]()
Ko vas ne zna SDA ovce, skupo bi vas platio, lafo iz revolta glasate za ovu bagru i onda se još tim hvalite. Barem jednom prestanite bit pičkice i priznajte da svršavate na ovu kriminalnu organizaciju i glavate poluobrazovane muflone koji je vode.
Ups.
Dzaba se uclanise.
- sargon
- Posts: 826
- Joined: 26/11/2011 03:47
- Location: Niodaklevci
#30044 Re: SDA-All about
Islamsku zajednicu možeš uporediti sa našom državom. Politička vrhuška je nešto kao Rijaset, ubiru sve plodove, malo rade, mešetare, politički su poltroni itd. Vjerski slubenici (imami), ili bar većina njih, odrađuju većinu posla, prikupljaju budžetska sredstva zajednice (da ovi mogu trpšiti i zapošljavati rodbinu)... Kada zafali para u budžetu vrši se pritisak na niže službenike da se prikuplja više Zekata i donacija... Znači nezdravi dio Zajednice su većinom oni koji je vode...PM72 wrote:iz Mostara wrote:Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30045 Re: SDA-All about
IZ BiH = SDAsargon wrote:Islamsku zajednicu možeš uporediti sa našom državom. Politička vrhuška je nešto kao Rijaset, ubiru sve plodove, malo rade, mešetare, politički su poltroni itd. Vjerski slubenici (imami), ili bar većina njih, odrađuju većinu posla, prikupljaju budžetska sredstva zajednice (da ovi mogu trpšiti i zapošljavati rodbinu)... Kada zafali para u budžetu vrši se pritisak na niže službenike da se prikuplja više Zekata i donacija... Znači nezdravi dio Zajednice su većinom oni koji je vode...PM72 wrote:iz Mostara wrote: Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.
Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
Po svemu, pa i organizacionoj semi.
- sargon
- Posts: 826
- Joined: 26/11/2011 03:47
- Location: Niodaklevci
#30046 Re: SDA-All about
Da nažalost, i to je jedan balast bošnjačkog naroda koga će se morati riješiti inače će ljudi potpuno izgubiti povjerenje u IZ, a već ga poprilično gubeAlfons Kauders wrote:
IZ BiH = SDA
Po svemu, pa i organizacionoj semi.
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#30047 Re: SDA-All about
Da je sve istina što pišete o Islamskoj zajednici (a nije), znajte da to samo čini SDA jačom.sargon wrote:PM72 wrote:
Islamsku zajednicu možeš uporediti sa našom državom. Politička vrhuška je nešto kao Rijaset, ubiru sve plodove, malo rade, mešetare, politički su poltroni itd. Vjerski slubenici (imami), ili bar većina njih, odrađuju većinu posla, prikupljaju budžetska sredstva zajednice (da ovi mogu trpšiti i zapošljavati rodbinu)... Kada zafali para u budžetu vrši se pritisak na niže službenike da se prikuplja više Zekata i donacija... Znači nezdravi dio Zajednice su većinom oni koji je vode...
Sve dok opozicija se ne kane ovakve priče o Islamskoj zajednici - ostaće opozicija.
Sve dok opozicija ne napusti lažnu logiku da vjernici mogu samo biti desničari, a da su jerbo opozicija nevjernici - SDA će uzimati lopatom.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30048 Re: SDA-All about
Koje povjerenje? Ko to nakon Cerica ima "povjerenje" u IZ BiH?sargon wrote:Da nažalost, i to je jedan balast bošnjačkog naroda koga će se morati riješiti inače će ljudi potpuno izgubiti povjerenje u IZ, a već ga poprilično gubeAlfons Kauders wrote:
IZ BiH = SDA
Po svemu, pa i organizacionoj semi.
Imaju ga jedino SDA-ovci. Vecini naroda IZ BiH = SDA, sasvim opravdano.
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#30049 Re: SDA-All about
Neke ovde treba podsjetiti da je sda starija od interneta, klixa i "Bosnja"... ali sa druge strane vrlo interesantno je citati postove ovih generacija koji se rodise i iskolovase u doba esdea(za drugoo doba i ne znaju), bojim se i pomisliti koliko ce ovo stanje i ova tema potrajati...Ti mladi ljudi zapravo i ne znaju kako je zivjeti bez kriminalnih stranaka, udruzenja, partija i kako ocekivati od njih da imaju ideju, kada im je ista sahranjena u startu.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#30050 Re: SDA-All about
Koliko vjernika koji glasaju za opcije mimo SDA poznajes? Ja vrlo malo, na prste ih mogu nabrojati, i skidam kapu svakom kojeg licno poznajem. Ne kazemo da mogu biti samo densicari, vec konkretno SDA-ovci (a ne znam sta je to desnica u SDA?).Haris.ba wrote:Da je sve istina što pišete o Islamskoj zajednici (a nije), znajte da to samo čini SDA jačom.sargon wrote:PM72 wrote:
Islamsku zajednicu možeš uporediti sa našom državom. Politička vrhuška je nešto kao Rijaset, ubiru sve plodove, malo rade, mešetare, politički su poltroni itd. Vjerski slubenici (imami), ili bar većina njih, odrađuju većinu posla, prikupljaju budžetska sredstva zajednice (da ovi mogu trpšiti i zapošljavati rodbinu)... Kada zafali para u budžetu vrši se pritisak na niže službenike da se prikuplja više Zekata i donacija... Znači nezdravi dio Zajednice su većinom oni koji je vode...
Sve dok opozicija se ne kane ovakve priče o Islamskoj zajednici - ostaće opozicija.
Sve dok opozicija ne napusti lažnu logiku da vjernici mogu samo biti desničari, a da su jerbo opozicija nevjernici - SDA će uzimati lopatom.
Lazno se predstavljaju brate.
Nije to nikakva Islamska Zajednica Bosne i Hercegovine, vec Islamska Zajednica Stranke Demokratske Akcije.
Kada prestanu biti dio SDA i kada se pocnu baviti svojim poslom umjesto politikom, "opozicija" i "nevrjernici" nece imati nikakvog razloga da se bave djelovanjem IZ BiH.
Dok god drze SDA na vlasti, za mene su dio SDA i legitimna meta u politickim raspravama.
