supercali wrote:greatful_and_dead wrote:
Uglavnom, doktori su vrh, roditelji su dno. Bitno je da nam se doktor odmori, a dijete može i umrijet. Jebaji ga, pravićemo drugo, lakše je nego napraviti doktora.
P.S. nemam djece
ajde procitaj fino sve sta sam napisao i ne zakljucuj na osnovu rijeci iz konteksta
doktori ako se odmaraju i sl onda se treba zaliti na to a ne da je istjerao ljude poslije svog radnog vremena
Pročitao sve, i još uvijek pomalo imam osjećaj da se zajebaješ. Ako ne, izvini, ali razmišljanje ti je potpuno besmisleno.
Ako hoćeš da kažeš da bi ti mogao djete koje bolesno čeka 2 sata, zato što je neka sestra roditeljima rekla "pričekat ćete malo", vratiti kući tako bolesno, bez imalo grižnje savjesti, svaka čast. Volio bih da sam takav.
Ova priča oko drugih domova zdravlja, koševa i sl. ti je isto tako besmislena. Gdje god da je došao, vratili bi ga u ovaj dom zdravlja.
Zašto čekati 2 sata? Pa jebem ga, valjda kontaš kod doktora si, najsigurnije je tu.