Pa uredu je to ali eto ja recimo uzivam kada takve prenose radi Marjan ti mozda ne ali ja hocu da gledam utakmicu punu emicija,naboja da to lici na fudbal da skacem sa Marjanom,urlam,derem se ad se cuje u trecu ulicu.Jednostavno navijam sa Marjanom.goshpar wrote:apsolutno se slazem...luckylaka wrote:Pogresno,,gasphar,,Cini mi se da je svugdje u svijetu normalno da se reprezentacija prenosi najkvalitetnijom opremom a to bi valjda trebale imati drzavne tv kuce.U nasem slucaju molimo Dragog Boga da bilo koja druga tv kuca preuzme prenos nase reprezentacije jer cemo imati kakav takav kvalitet samo da to ne rade lezi hljebovici sa BHT svojom tehnikom iz 45-e.Zato se zahvaljujem ekipi Facetv sto nam omoguci da gledamo koliko-toliko normalnu utakmicu.Opet da podvucem govorim u svoje ime.
nazalost, drzavna tv-kuca nema tehniku koja bi nam omogucila najkvalitetniji moguci signal, ali zasto je to tako je drugo pitanje i necemo sad o tome.
druga, komercijalna tv-kuca, vidi svoju sansu i otkupi prava za neke utakmice, i to je isto jedna normalna situacija na trzistu.
eh sad, ono sto meni smeta kod toga je da se od normalne situacije, a sto je svakako prenos nekog tv-dogadjaja, pravi totalni cirkus. kako cirkus: pa lijepo, on krenuo na put, pa slikanje... hej, ON KRENUO na put da prenosi tekmu. kad je iko igdje na bilo kojoj tv vidio kako komentator krece na put i da se od toga pravi neka vijest. pa onda dnevnik sa stadiona prije utakmice, kakve majke ti veze ima dnevnik, tj. pregled dogadjaja dana, sa prenosom fudbalske utakmice. pa onda DERNJAVA, IZDISANJE i kakvi sve ne, neartikulisani zvuci tokom te utakmice, a ne komentarisanje dogadjaja tj. ono sto gledalac ocekuje da cuje tokom utakmice. pa onda supercirkus na kraju sa igracima i selektorom... mogu samo da zamislim na sta ce to sve da lici kad pobijedimo u litvi...
sve ovo sto sam nabrojao je po meni, vrijedjanje, potcjenjivanje i omalovazavanje gledalaca...
najsretniji bih bio kad bi nam dali samo sliku sa stadiona, u tom hd-u i bez ikakvog komentara. to bi zaista bilo uzivanje...
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3001 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3002 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Čestitam ekipi BHRT-a što je napokon ostvarila svoju zakonsku obavezu i otkupila pravo prenosa državnih reprezentativnih dešavanja od kojekakvih samoproglašenih televizijskih kuća kakva je naslovljena, kojima su te utakmice samo još jedan u nizu načina da oderu dijasporu za koju Senad misli da je valjda rupa bez dna, pa da iz nje uzima, otima, čupa na sve strane.
Ovo sa kodiranjem signala dan prije utakmice je u toj mjeri bezobzirno da je jednostavno nepojmljivo da neko kome patriotizam ne ispada iz usta, može da se bavi takvim radnjama. Valjda svjesni da će ljudi dati sve da gledaju svoje reprezentaciju, isti su kartice zacijenili, kao da se radi u najmanju ruku o paketu od 14 HBO-a, a ne televiziji sa četiri emisije koje se vrte od sabaha do jacije.
Nadam se da će BHRT konačno shvatiti da se utakmice ne mogu raditi sa doniranom opremom i da će se se, makar malo renovirati. O HD signalu nema govora. Za sve nejasnoće obratiti se na adresu Ministarstva saobraćaja i telekomunikacija BiH. Isto tako, nadam se da će se Senad vratiti onom što najbolje zna, a to je servilnost i podatnost svakoj političkoj budaletini koju dovede u svoju emisiju.
Ako Bog da, još samo 90 minuta pozdrava za ljubav u Bihaću, i Avdu Koljenovića iz Švajcarske, by - Marjan Mijajlović, i onda dotični može okačiti mikrofon o klin. Ponovo.
Ovo sa kodiranjem signala dan prije utakmice je u toj mjeri bezobzirno da je jednostavno nepojmljivo da neko kome patriotizam ne ispada iz usta, može da se bavi takvim radnjama. Valjda svjesni da će ljudi dati sve da gledaju svoje reprezentaciju, isti su kartice zacijenili, kao da se radi u najmanju ruku o paketu od 14 HBO-a, a ne televiziji sa četiri emisije koje se vrte od sabaha do jacije.
Nadam se da će BHRT konačno shvatiti da se utakmice ne mogu raditi sa doniranom opremom i da će se se, makar malo renovirati. O HD signalu nema govora. Za sve nejasnoće obratiti se na adresu Ministarstva saobraćaja i telekomunikacija BiH. Isto tako, nadam se da će se Senad vratiti onom što najbolje zna, a to je servilnost i podatnost svakoj političkoj budaletini koju dovede u svoju emisiju.
Ako Bog da, još samo 90 minuta pozdrava za ljubav u Bihaću, i Avdu Koljenovića iz Švajcarske, by - Marjan Mijajlović, i onda dotični može okačiti mikrofon o klin. Ponovo.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3003 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mi koji pratimo sport ipak bi da uzivamo malo u normalnom kvalitetu slike u odnosu na vas kojima je bitno samo neka ima slika pa moze i crno-bijela samo neka trepei.Cuj o HD signalu nema govora.Jeli ovo pise forumas ili glavni i odgovorni.Do sledeci kvalifikacija koje ce ne daj Boze prenositi BHt samo oni i Tv Igman mozda nece moci emitovati program u digitali ali nije to bitno uopste za sve je kriv Marjan i FacetvIt_is_a_Leclerc wrote:Čestitam ekipi BHRT-a što je napokon ostvarila svoju zakonsku obavezu i otkupila pravo prenosa državnih reprezentativnih dešavanja od kojekakvih samoproglašenih televizijskih kuća kakva je naslovljena, kojima su te utakmice samo još jedan u nizu načina da oderu dijasporu za koju Senad misli da je valjda rupa bez dna, pa da iz nje uzima, otima, čupa na sve strane.
Ovo sa kodiranjem signala dan prije utakmice je u toj mjeri bezobzirno da je jednostavno nepojmljivo da neko kome patriotizam ne ispada iz usta, može da se bavi takvim radnjama. Valjda svjesni da će ljudi dati sve da gledaju svoje reprezentaciju, isti su kartice zacijenili, kao da se radi u najmanju ruku o paketu od 14 HBO-a, a ne televiziji sa četiri emisije koje se vrte od sabaha do jacije.
Nadam se da će BHRT konačno shvatiti da se utakmice ne mogu raditi sa doniranom opremom i da će se se, makar malo renovirati. O HD signalu nema govora. Za sve nejasnoće obratiti se na adresu Ministarstva saobraćaja i telekomunikacija BiH. Isto tako, nadam se da će se Senad vratiti onom što najbolje zna, a to je servilnost i podatnost svakoj političkoj budaletini koju dovede u svoju emisiju.
Ako Bog da, još samo 90 minuta pozdrava za ljubav u Bihaću, i Avdu Koljenovića iz Švajcarske, by - Marjan Mijajlović, i onda dotični može okačiti mikrofon o klin. Ponovo.
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#3004 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
It_is_a_Leclerc wrote:... na televiziji sa četiri emisije koje se vrte od sabaha do jacije...
...Ako Bog da, još samo 90 minuta pozdrava za ljubav u Bihaću, i Avdu Koljenovića iz Švajcarske, by - Marjan Mijajlović, i onda dotični može okačiti mikrofon o klin. Ponovo.
Hajde allaha ti reci iskreno - bi li ovako pisao da se Marjan Mijajlović zove Muhamed Mijajlović
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#3005 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
M.M. je i za mene veoma veoma naporan, i nisam ljubitelj njegovih metoda komentiranja, pa ma kako god se on zvao, ali progutam to zbog kvaliteta slike.
Mislim, na kraju 2013.godine u Evropi onakvu sliku poput BHT1 i FTV servirati ljudima (i još ljudi plaćaju tzv.TV taksu za to
) stvarno nema smisla, čak šta više ja bih to nazvao
u zdrav mozak!
Zato FACE TV

Mislim, na kraju 2013.godine u Evropi onakvu sliku poput BHT1 i FTV servirati ljudima (i još ljudi plaćaju tzv.TV taksu za to
Zato FACE TV
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3006 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
0:50 bili su u Češkoj jer Senad voli Češku
A od 3:54
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3007 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Daj nemojte zajebavati da ce kodirati dan prije utakmice?!? Gdje stoji to napismeno?
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#3008 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa bili su u petak poslijepodne kodirali signal,ali ni jedna kartica nije mogla otvoriti kanal,i za sada ide free. Da li ce do utorka skontat u cemu je problem,ostaje da vidimo.
Tapatalk 2
Tapatalk 2
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3009 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Naravno da bih.akcid wrote:It_is_a_Leclerc wrote:... na televiziji sa četiri emisije koje se vrte od sabaha do jacije...
...Ako Bog da, još samo 90 minuta pozdrava za ljubav u Bihaću, i Avdu Koljenovića iz Švajcarske, by - Marjan Mijajlović, i onda dotični može okačiti mikrofon o klin. Ponovo.
Hajde allaha ti reci iskreno - bi li ovako pisao da se Marjan Mijajlović zove Muhamed Mijajlović
Loš komentator je loš, pa kako god da se zvao.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3010 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jel to Marijan forumski o kojem su ovolike stranice ispisane dok nije na face tvIt_is_a_Leclerc wrote:Naravno da bih.
Loš komentator je loš, pa kako god da se zvao.
http://www.klix.ba/forum/i-nije-im-valj ... 99100.html
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#3011 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tačno tako. Cirkus od A do Žgoshpar wrote:apsolutno se slazem...luckylaka wrote:Pogresno,,gasphar,,Cini mi se da je svugdje u svijetu normalno da se reprezentacija prenosi najkvalitetnijom opremom a to bi valjda trebale imati drzavne tv kuce.U nasem slucaju molimo Dragog Boga da bilo koja druga tv kuca preuzme prenos nase reprezentacije jer cemo imati kakav takav kvalitet samo da to ne rade lezi hljebovici sa BHT svojom tehnikom iz 45-e.Zato se zahvaljujem ekipi Facetv sto nam omoguci da gledamo koliko-toliko normalnu utakmicu.Opet da podvucem govorim u svoje ime.
nazalost, drzavna tv-kuca nema tehniku koja bi nam omogucila najkvalitetniji moguci signal, ali zasto je to tako je drugo pitanje i necemo sad o tome.
druga, komercijalna tv-kuca, vidi svoju sansu i otkupi prava za neke utakmice, i to je isto jedna normalna situacija na trzistu.
eh sad, ono sto meni smeta kod toga je da se od normalne situacije, a sto je svakako prenos nekog tv-dogadjaja, pravi totalni cirkus. kako cirkus: pa lijepo, on krenuo na put, pa slikanje... hej, ON KRENUO na put da prenosi tekmu. kad je iko igdje na bilo kojoj tv vidio kako komentator krece na put i da se od toga pravi neka vijest. pa onda dnevnik sa stadiona prije utakmice, kakve majke ti veze ima dnevnik, tj. pregled dogadjaja dana, sa prenosom fudbalske utakmice. pa onda DERNJAVA, IZDISANJE i kakvi sve ne, neartikulisani zvuci tokom te utakmice, a ne komentarisanje dogadjaja tj. ono sto gledalac ocekuje da cuje tokom utakmice. pa onda supercirkus na kraju sa igracima i selektorom... mogu samo da zamislim na sta ce to sve da lici kad pobijedimo u litvi...
sve ovo sto sam nabrojao je po meni, vrijedjanje, potcjenjivanje i omalovazavanje gledalaca...
najsretniji bih bio kad bi nam dali samo sliku sa stadiona, u tom hd-u i bez ikakvog komentara. to bi zaista bilo uzivanje...
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3012 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jeste to je tajKatarinaKosaca wrote:Jel to Marijan forumski o kojem su ovolike stranice ispisane dok nije na face tvIt_is_a_Leclerc wrote:Naravno da bih.
Loš komentator je loš, pa kako god da se zvao.![]()
http://www.klix.ba/forum/i-nije-im-valj ... 99100.html
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#3013 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Marjan Mijajlovic je los komentator, naporan do bola, sa napornim glasom i onim glupim nadimcima, dijamant, zmajevi, sarajevski smeker, plavo oko, mali princ... 
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#3014 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kako se ljudi zahmete glupostima.
Zahvalis se ljudima sto mozes pogledati utakmicu, pogledas, pobjedis i akBgda ides u Brazil
Ostalo je preseravanje i izdrkivanje tipicnog napacenog Bosanca, kojem sve smeta, niko i nista ne valja
Zahvalis se ljudima sto mozes pogledati utakmicu, pogledas, pobjedis i akBgda ides u Brazil
Ostalo je preseravanje i izdrkivanje tipicnog napacenog Bosanca, kojem sve smeta, niko i nista ne valja
-
stup_i_do
- Posts: 14
- Joined: 11/05/2011 13:23
#3015 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Glupi nadimci?
Od kako je Marjan rekao Zmajevi od Bosne, a to se desilo u nekoj od utakmica Hoffenheima dok su harali po Njemackoj a vazilo je za Vedu i Seju, pa evo do ovog momenta manje vise sve osobe koje su mogle sastaviti cijelu rijec od sedam slova za sve reprezentativne selekcije BIH su bar jednom rekli Zmajevi
Zmajevi, to je postalo skoro pa sluzbeni naziv za reprezentaciju BiH, a ako vec nije sve su prilike da ubrzo i hoce.
Do Marjana svi ostali su bili orlovi, vatreni, albion, racku/lacpa osim sto nasa rekpa nije imala cestito ime. I bilo je nekakvih traljavih pokusaja kojih se vise niko i ne sjeca, jer objektivno ovo ime kao da postoji od uvijek, a repke su dosle na gotovo.
http://www.uefa.com/worldcup/season=201 ... index.html
Da je samo to, a daleko od tog da jeste, dosta.
Novinare da ne pominjemo, Plavooki Bombarder, Mali Princ itd... redovno koriste u pojasnjvanju o kome je rijec, ako ime i prezime nije dovoljno, pogledajte na gugl, bice dosta.
Covjek koji nam je dao ime, Marjan Mijajlovic, je sjedio jedan dan u Begoradskom studiu i postao kum reprezentacijama ove zemlje, i ne samo njima, sto jest jest.
Da je samo to, a nije, golemo je.
Sto se tice kako komentira, poseban je u svakom slucaju. Radi na silu? Pa svi smo mi ljudi, ima dana kad radimo na silu, ima dana kad nam ide dobro. (ako radimo i znamo sta znaci uraditi nesto)
A imam utisak da svi komentatori u zadnje vrijeme galame po ugledu na njega da bi kao digli atmosferu, a ta sila tek zvuci lose.
U svakom slucaju, respect, svaka cast i hvala
Od kako je Marjan rekao Zmajevi od Bosne, a to se desilo u nekoj od utakmica Hoffenheima dok su harali po Njemackoj a vazilo je za Vedu i Seju, pa evo do ovog momenta manje vise sve osobe koje su mogle sastaviti cijelu rijec od sedam slova za sve reprezentativne selekcije BIH su bar jednom rekli Zmajevi
Zmajevi, to je postalo skoro pa sluzbeni naziv za reprezentaciju BiH, a ako vec nije sve su prilike da ubrzo i hoce.
Do Marjana svi ostali su bili orlovi, vatreni, albion, racku/lacpa osim sto nasa rekpa nije imala cestito ime. I bilo je nekakvih traljavih pokusaja kojih se vise niko i ne sjeca, jer objektivno ovo ime kao da postoji od uvijek, a repke su dosle na gotovo.
http://www.uefa.com/worldcup/season=201 ... index.html
Da je samo to, a daleko od tog da jeste, dosta.
Novinare da ne pominjemo, Plavooki Bombarder, Mali Princ itd... redovno koriste u pojasnjvanju o kome je rijec, ako ime i prezime nije dovoljno, pogledajte na gugl, bice dosta.
Covjek koji nam je dao ime, Marjan Mijajlovic, je sjedio jedan dan u Begoradskom studiu i postao kum reprezentacijama ove zemlje, i ne samo njima, sto jest jest.
Da je samo to, a nije, golemo je.
Sto se tice kako komentira, poseban je u svakom slucaju. Radi na silu? Pa svi smo mi ljudi, ima dana kad radimo na silu, ima dana kad nam ide dobro. (ako radimo i znamo sta znaci uraditi nesto)
A imam utisak da svi komentatori u zadnje vrijeme galame po ugledu na njega da bi kao digli atmosferu, a ta sila tek zvuci lose.
U svakom slucaju, respect, svaka cast i hvala
- al_akhisari
- Posts: 1887
- Joined: 25/07/2008 10:28
#3016 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
...mnogo toga tačnog je ovdje kazanostup_i_do wrote:Glupi nadimci?
Od kako je Marjan rekao Zmajevi od Bosne, a to se desilo u nekoj od utakmica Hoffenheima dok su harali po Njemackoj a vazilo je za Vedu i Seju, pa evo do ovog momenta manje vise sve osobe koje su mogle sastaviti cijelu rijec od sedam slova za sve reprezentativne selekcije BIH su bar jednom rekli Zmajevi
Zmajevi, to je postalo skoro pa sluzbeni naziv za reprezentaciju BiH, a ako vec nije sve su prilike da ubrzo i hoce.
Do Marjana svi ostali su bili orlovi, vatreni, albion, racku/lacpa osim sto nasa rekpa nije imala cestito ime. I bilo je nekakvih traljavih pokusaja kojih se vise niko i ne sjeca, jer objektivno ovo ime kao da postoji od uvijek, a repke su dosle na gotovo.
http://www.uefa.com/worldcup/season=201 ... index.html
Da je samo to, a daleko od tog da jeste, dosta.
Novinare da ne pominjemo, Plavooki Bombarder, Mali Princ itd... redovno koriste u pojasnjvanju o kome je rijec, ako ime i prezime nije dovoljno, pogledajte na gugl, bice dosta.
Covjek koji nam je dao ime, Marjan Mijajlovic, je sjedio jedan dan u Begoradskom studiu i postao kum reprezentacijama ove zemlje, i ne samo njima, sto jest jest.
Da je samo to, a nije, golemo je.
Sto se tice kako komentira, poseban je u svakom slucaju. Radi na silu? Pa svi smo mi ljudi, ima dana kad radimo na silu, ima dana kad nam ide dobro. (ako radimo i znamo sta znaci uraditi nesto)
A imam utisak da svi komentatori u zadnje vrijeme galame po ugledu na njega da bi kao digli atmosferu, a ta sila tek zvuci lose.
U svakom slucaju, respect, svaka cast i hvala
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#3017 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Picajzla wrote:Marjan Mijajlovic je los komentator, naporan do bola, sa napornim glasom i onim glupim nadimcima, dijamant, zmajevi, sarajevski smeker, plavo oko, mali princ...
Bio bi bolji, zanimljiviji, da ne pretjeruje u eskalaciji emocija, da ne glumi, da ne stenje po nekoliko minuta zbog nekakve bezze situacije ili gola... da se ne dodvorava nalogodavcu...
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3018 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
stup_i_do wrote:Glupi nadimci?
Od kako je Marjan rekao Zmajevi od Bosne, a to se desilo u nekoj od utakmica Hoffenheima dok su harali po Njemackoj a vazilo je za Vedu i Seju, pa evo do ovog momenta manje vise sve osobe koje su mogle sastaviti cijelu rijec od sedam slova za sve reprezentativne selekcije BIH su bar jednom rekli Zmajevi
Zmajevi, to je postalo skoro pa sluzbeni naziv za reprezentaciju BiH, a ako vec nije sve su prilike da ubrzo i hoce.
Do Marjana svi ostali su bili orlovi, vatreni, albion, racku/lacpa osim sto nasa rekpa nije imala cestito ime. I bilo je nekakvih traljavih pokusaja kojih se vise niko i ne sjeca, jer objektivno ovo ime kao da postoji od uvijek, a repke su dosle na gotovo.
http://www.uefa.com/worldcup/season=201 ... index.html
Da je samo to, a daleko od tog da jeste, dosta.
Novinare da ne pominjemo, Plavooki Bombarder, Mali Princ itd... redovno koriste u pojasnjvanju o kome je rijec, ako ime i prezime nije dovoljno, pogledajte na gugl, bice dosta.
Covjek koji nam je dao ime, Marjan Mijajlovic, je sjedio jedan dan u Begoradskom studiu i postao kum reprezentacijama ove zemlje, i ne samo njima, sto jest jest.
Da je samo to, a nije, golemo je.
Sto se tice kako komentira, poseban je u svakom slucaju. Radi na silu? Pa svi smo mi ljudi, ima dana kad radimo na silu, ima dana kad nam ide dobro. (ako radimo i znamo sta znaci uraditi nesto)
A imam utisak da svi komentatori u zadnje vrijeme galame po ugledu na njega da bi kao digli atmosferu, a ta sila tek zvuci lose.
U svakom slucaju, respect, svaka cast i hvala
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3019 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nevidjeno glup nadimak zmajevi, uvijek mislim da govore o Olimpiji iz Ljubljane.
Ljiljani su OK
Ljiljani su OK
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3020 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Na "zmajevi" se loze samo mala djecica. Cuj zmajevi.
- zeko071
- Posts: 463
- Joined: 23/06/2008 12:03
- Location: Sarajevo
#3021 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
i od mene hvalaHavatar wrote:stup_i_do wrote:Glupi nadimci?
Od kako je Marjan rekao Zmajevi od Bosne, a to se desilo u nekoj od utakmica Hoffenheima dok su harali po Njemackoj a vazilo je za Vedu i Seju, pa evo do ovog momenta manje vise sve osobe koje su mogle sastaviti cijelu rijec od sedam slova za sve reprezentativne selekcije BIH su bar jednom rekli Zmajevi
Zmajevi, to je postalo skoro pa sluzbeni naziv za reprezentaciju BiH, a ako vec nije sve su prilike da ubrzo i hoce.
Do Marjana svi ostali su bili orlovi, vatreni, albion, racku/lacpa osim sto nasa rekpa nije imala cestito ime. I bilo je nekakvih traljavih pokusaja kojih se vise niko i ne sjeca, jer objektivno ovo ime kao da postoji od uvijek, a repke su dosle na gotovo.
http://www.uefa.com/worldcup/season=201 ... index.html
Da je samo to, a daleko od tog da jeste, dosta.
Novinare da ne pominjemo, Plavooki Bombarder, Mali Princ itd... redovno koriste u pojasnjvanju o kome je rijec, ako ime i prezime nije dovoljno, pogledajte na gugl, bice dosta.
Covjek koji nam je dao ime, Marjan Mijajlovic, je sjedio jedan dan u Begoradskom studiu i postao kum reprezentacijama ove zemlje, i ne samo njima, sto jest jest.
Da je samo to, a nije, golemo je.
Sto se tice kako komentira, poseban je u svakom slucaju. Radi na silu? Pa svi smo mi ljudi, ima dana kad radimo na silu, ima dana kad nam ide dobro. (ako radimo i znamo sta znaci uraditi nesto)
A imam utisak da svi komentatori u zadnje vrijeme galame po ugledu na njega da bi kao digli atmosferu, a ta sila tek zvuci lose.
U svakom slucaju, respect, svaka cast i hvala
- Sabirni centar
- Posts: 1522
- Joined: 23/06/2012 16:02
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3023 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Reprezentacija nije bila niti ce kada biti bez nadimka, oni su uvijek bili ZLATNI LJIJLANI, a kome se ne svidja i ko ne shvata, zao mi je! To sto nas preko noci prekrstise u drugo ime, to me savrseno zaboli. Sam Marjna je rekao da je to bilo spontano, bez ikakvog povoda, a danas mi ljudi dolaze i objasnjavaju kako to ima veze sa Huseinom Gradascevicem i ostalim sranjima, manite se suplje ba!
Cuj repka nije imala cestito ime, oj majko draga sta ces ovdje sce procitati...
Cuj repka nije imala cestito ime, oj majko draga sta ces ovdje sce procitati...
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3024 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
svaka čast na postuIt_is_a_Leclerc wrote:Čestitam ekipi BHRT-a što je napokon ostvarila svoju zakonsku obavezu i otkupila pravo prenosa državnih reprezentativnih dešavanja od kojekakvih samoproglašenih televizijskih kuća kakva je naslovljena, kojima su te utakmice samo još jedan u nizu načina da oderu dijasporu za koju Senad misli da je valjda rupa bez dna, pa da iz nje uzima, otima, čupa na sve strane.
Ovo sa kodiranjem signala dan prije utakmice je u toj mjeri bezobzirno da je jednostavno nepojmljivo da neko kome patriotizam ne ispada iz usta, može da se bavi takvim radnjama. Valjda svjesni da će ljudi dati sve da gledaju svoje reprezentaciju, isti su kartice zacijenili, kao da se radi u najmanju ruku o paketu od 14 HBO-a, a ne televiziji sa četiri emisije koje se vrte od sabaha do jacije.
Nadam se da će BHRT konačno shvatiti da se utakmice ne mogu raditi sa doniranom opremom i da će se se, makar malo renovirati. O HD signalu nema govora. Za sve nejasnoće obratiti se na adresu Ministarstva saobraćaja i telekomunikacija BiH. Isto tako, nadam se da će se Senad vratiti onom što najbolje zna, a to je servilnost i podatnost svakoj političkoj budaletini koju dovede u svoju emisiju.
Ako Bog da, još samo 90 minuta pozdrava za ljubav u Bihaću, i Avdu Koljenovića iz Švajcarske, by - Marjan Mijajlović, i onda dotični može okačiti mikrofon o klin. Ponovo.
još samo da dodam
Koje je silovanje ljudskih umova, inteligencije i omalovažavanje istih od strane Senada i njegove televizije, da se to graniči sa bezobrazlukom.
Televizija koja se zasniva na 'HU,Ha, Ho' i sličnim povicima nadraživanja i animiranja gledalaca .... na lafini, samohvali, samohvali i samohvali.
Krkanluk, papanluk i seljakljuk umotan u HD rezoluciji.
Više volim slušati dosadnog komentatora sa FTV ili BHT, pa čak i sa lošom slikom, nego da slušam nečije urlanje, svršavanje i idiotizam. Da nam je država iole normalna, nikada ova TV ne bi mogla imati pravo prenosa, a zahvaljivati Senada na prenosima je ludost, jer da nije njega, tekmu bi prenosila bilo koja druga TV. Zašto i kako je on uspio isposlovati prijenos je druga priča, ali ne bismo ostali bez prijenosa da nije Senada, kako ovdje netko to hoće da prikaže.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3025 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Cim ne valja "urbanim ljiljanima" znaci da je mnogo dobar i zato
i za Marjana i za Senada
