Logosoft
Moderator: Benq
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3001 Re: Logosoft ALL ABOUT
Sve je isto na ARENI 1, ništa ne kontam
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#3002 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jeste, ali će se mijenjati program kada bude naša liga se igrala i s vremenom će promijeniti program i prilagoditi našem tržištu.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3003 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kakav je ovo novi kanal? Nevidi se, nije na listi a doooobaaarrrr 
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3004 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ima li naziv taj kanal hehSakazulu wrote:Kakav je ovo novi kanal? Nevidi se, nije na listi a doooobaaarrrr
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3005 Re: Logosoft ALL ABOUT
afannedim wrote:Ima li naziv taj kanal hehSakazulu wrote:Kakav je ovo novi kanal? Nevidi se, nije na listi a doooobaaarrrr
ššššš ne smijem glasno
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3006 Re: Logosoft ALL ABOUT
ok i kod mene extra slika al neću reći koji je

-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3007 Re: Logosoft ALL ABOUT
Postao/la afannedim dana 19/09/2012 19:03Sakazulu wrote:ššššš ne smijem glasnoafannedim wrote:Ima li naziv taj kanal hehSakazulu wrote:Kakav je ovo novi kanal? Nevidi se, nije na listi a doooobaaarrrr
ok i kod mene extra slika al neću reći koji je
Ej ima i stereo zvuk kad je na mono uštekan
-
kikilika
- Posts: 285
- Joined: 10/01/2011 22:41
#3008 Re: Logosoft ALL ABOUT
drugi dan nemam history channel, u stvari ide samo titl, bez slike i tona
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3009 Re: Logosoft ALL ABOUT
Postao/la afannedim dana 19/09/2012 19:03
ok i kod mene extra slika al neću reći koji je

Ej ima i stereo zvuk kad je na mono uštekan
[/quote]
Još HD heh
ok i kod mene extra slika al neću reći koji je
Ej ima i stereo zvuk kad je na mono uštekan
Još HD heh
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#3010 Re: Logosoft ALL ABOUT
Koji je to kanal,ako ga uopštr i ima.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3011 Re: Logosoft ALL ABOUT
Evo dodali su i HDMI na njega. OJSAAA
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3012 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pitanje da li mogu i kako namjestiti da kad upalim računar automatski budem konektovan na net, DUO+ paket koristim mrsko mi stalno se konektovat
-
nino90
- Posts: 1352
- Joined: 26/04/2007 19:36
#3013 Re: Logosoft ALL ABOUT
mozes, treba ti ili router, ili da modem tkao konfigurises da ti on to sam
ja mislime ppoe tako nes da se odabere i ukuca user i pass, neko sa vise iskustva moze mozda reci tacne postavke
ja mislime ppoe tako nes da se odabere i ukuca user i pass, neko sa vise iskustva moze mozda reci tacne postavke
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#3014 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja koristim ovaj program:
ADSL Autoconnect 2.0.6 F7 - Freeware
http://www.softpedia.com/get/Network-To ... nect.shtml
Radi savršeno pod XP, automatski me konektuje kad se PC uključi / restartuje, jer sam ga postavio kao win service. Ima sve potrebne opcije i zaista pomaže - naročito nama koji smo dosta konektovani, a ne konektuje nam se ručno
ADSL Autoconnect 2.0.6 F7 - Freeware
http://www.softpedia.com/get/Network-To ... nect.shtml
Radi savršeno pod XP, automatski me konektuje kad se PC uključi / restartuje, jer sam ga postavio kao win service. Ima sve potrebne opcije i zaista pomaže - naročito nama koji smo dosta konektovani, a ne konektuje nam se ručno
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3015 Re: Logosoft ALL ABOUT
ako neko može da mi pomogne kako da uradim ovo ppoe, molbareni-90 wrote:mozes, treba ti ili router, ili da modem tkao konfigurises da ti on to sam
ja mislime ppoe tako nes da se odabere i ukuca user i pass, neko sa vise iskustva moze mozda reci tacne postavke
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3016 Re: Logosoft ALL ABOUT
niko,može i na pp
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3017 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vrati se koju stranicu kroz ove postove. Nedavno sam pitao da li može da se komp sam spaja bez pppoe konekcije iz razloga, što kad je pppoe bio aktivan tv i telefon su zezali... Tad su iz LOL-a namjestili da sam spajam, kao nekad ono dial - up.
I tako dopisujući se ovdje na kraju sam se sjetio da možeš u opcijama postaviti da komp sam spaja net, bez nekih dodatnih freeware progića i sl.
I tako dopisujući se ovdje na kraju sam se sjetio da možeš u opcijama postaviti da komp sam spaja net, bez nekih dodatnih freeware progića i sl.
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#3018 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jel neko koristi hosting koji dođe u okviru paketa ? Može pp u tom slučaju...
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3019 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne kontam kako ovaj ping ne moze biti stabilan bar 7 dana... prije 5-6 dana uradim speedtest prema tri Hr servera, ping bude 12, 30, 40... sad 35, 50, 60...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3020 Re: Logosoft ALL ABOUT
ne ide mi nikako, ako može pomoć kako ući u postavke pa da odradim pppoeSakazulu wrote:Vrati se koju stranicu kroz ove postove. Nedavno sam pitao da li može da se komp sam spaja bez pppoe konekcije iz razloga, što kad je pppoe bio aktivan tv i telefon su zezali... Tad su iz LOL-a namjestili da sam spajam, kao nekad ono dial - up.
I tako dopisujući se ovdje na kraju sam se sjetio da možeš u opcijama postaviti da komp sam spaja net, bez nekih dodatnih freeware progića i sl.
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#3021 Re: Logosoft ALL ABOUT
I mene zanima da li još ima ovaj hosting i ako da, koliki je kako mu pristupiti, jer bih rado stavio neke informacije na WEB.novi.dan.nova.nafaka wrote:Jel neko koristi hosting koji dođe u okviru paketa ? Može pp u tom slučaju...
-
zilog
- Posts: 9069
- Joined: 06/03/2009 11:19
#3022 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pa pokazi sta ti smeta, napravi "tracert" u tom trenutku, kada ti je dobar ping i napravi kada ti ne valja. Ovako, samo grah mozemo bacati da vidimo sta ti je.KPNCTNJAH wrote:Ne kontam kako ovaj ping ne moze biti stabilan bar 7 dana... prije 5-6 dana uradim speedtest prema tri Hr servera, ping bude 12, 30, 40... sad 35, 50, 60...
P.S. Speedtest nije mjerodavan za ping, cak ni pingtest.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3023 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kako se to radi sa Tracert? OK otvorimo cmd i šta onda?
-
zilog
- Posts: 9069
- Joined: 06/03/2009 11:19
#3024 Re: Logosoft ALL ABOUT
Otvoris CmdSakazulu wrote:Kako se to radi sa Tracert? OK otvorimo cmd i šta onda?
Okucas (za trace do Google-a):
tracert www.google.com
Na svaku IP adresu na putu, odu po tri pinga.
Mozes ukucati i web adresu onih provajdera sa speedtest-a (nalaze se u donjem desnom uglu kod testiranja).
Mozes ukucati i konkretnu IP adresu, ako te interesuje put i ping do nekog servera za koji imas IP adresu.
Prekidas sa Ctrl-C, ukoliko pocne izbacivati zvjezdice (ako se nesto nalazi iza firewall-a, ili je ping tog uredjaja onemogucen).
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3025 Re: Logosoft ALL ABOUT
Evo do www.google.com izmjeri mi između 47 do 49.
A ovako preko speedtesta
.
Inače je moj ping između 60 i 90, da li je to loše jer koristim Trio paket?
A ovako preko speedtesta
.Inače je moj ping između 60 i 90, da li je to loše jer koristim Trio paket?
