Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
-
Mrki_ma
- Posts: 119
- Joined: 09/08/2012 19:19
#3001 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I ako ti nece X-fire probaj rucno pronaci exe file igre i dodati ga u x-fire.
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3002 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
i to sam radio ali nece, probat cu ovaj napredniji programMrki_ma wrote:I ako ti nece X-fire probaj rucno pronaci exe file igre i dodati ga u x-fire.
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3003 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
postoji samo 1 problem sa dxtory, video od 12 minuta zauzima 30 GB.... kako to a sa we game sam snimao po sat vremena video koji zauzima 10GB a ista su podesavanja bila i rezolucija.... nazalost WeGame su ukinuli pa nemam puno izboraBosnian Dragon1 wrote:i to sam radio ali nece, probat cu ovaj napredniji programMrki_ma wrote:I ako ti nece X-fire probaj rucno pronaci exe file igre i dodati ga u x-fire.
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3004 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
a kako da namjestim na dxtory autoscreenshot, hocu da namjestim naprimjer da mi nakon svako 10 sekundi uslika
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3005 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

kako da ukinem da mi psie ovo gore ma vrhu dxtory.com, registrovana mi je verzija programa
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3006 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
da li postoji kakva sifra za iskljucivanje policije,ali zauvijek na GTA Episodes from LC..znam onu 267-555-01..al to je samo jednom 
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3007 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ukicaj AEZAKMI 
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Mrki_ma
- Posts: 119
- Joined: 09/08/2012 19:19
#3008 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ako ti je dobro registrovan onda ne bi trebao imati nista na ekranu. Evo gledam, mislim da nema opcija za auto-screenshot.
Velcinu videa mozes smanjiti ako smanjis format.
A mozes probati i program snagit ili ovaj, nisam ga nikad kosrtio pa ne znam http://autoscreenshot.en.softonic.com/
Velcinu videa mozes smanjiti ako smanjis format.
A mozes probati i program snagit ili ovaj, nisam ga nikad kosrtio pa ne znam http://autoscreenshot.en.softonic.com/
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3009 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nema da namjestis nakon koliko sekundi hoces novi screenshot vec on sam odredi mislim da je svako 3-4 sekunde ali hajd dobro je to nego samo da mi je ukinuti ovo kad snimim video i kad ga pregledam pise gore na vrhu velikim slovima dxtory.com, a pise da je registrovan u opcijamaMrki_ma wrote:Ako ti je dobro registrovan onda ne bi trebao imati nista na ekranu. Evo gledam, mislim da nema opcija za auto-screenshot.
Velcinu videa mozes smanjiti ako smanjis format.
A mozes probati i program snagit ili ovaj, nisam ga nikad kosrtio pa ne znam http://autoscreenshot.en.softonic.com/
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3010 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Quaresma wrote:ukicaj AEZAKMI
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
bi al nemam kredita
- fatality
- Posts: 2160
- Joined: 24/02/2008 14:11
#3011 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
imam jedan mali problemcic.
Naime uhvatila me nostalgija i danas instalirah C&C Generals (Zero Hour). Instalacija prosla bez problema. E sad kad hocu da pokrenem igricu veli mi "Please ensure that you have installer direct-x 8.1 or later. Check if your graphic card meets the minimum requierements", i naravno nece da se pokrene.
Nabacio sam najnoviji driver za graficku, i imam directx 11. Nadalje sam igricu pokusao prebaciti u WindowsXP mode ali nista ne pomaze. Listao sam malo po netu, pise da neki option.ini treba izbrisat, ali meni ne dodje do toga da taj fajl uopste kreira (jer je to haman problem kod onih koji su nekad pokretali igricu ali odjednom vise ne mogu)
Elem da nema neko savjet kako da ovo rijesim ?
Ah da radi se o quad core racunaru sa g-force 555m 1GB
Edit : windows 7 64bit
Pozz
Naime uhvatila me nostalgija i danas instalirah C&C Generals (Zero Hour). Instalacija prosla bez problema. E sad kad hocu da pokrenem igricu veli mi "Please ensure that you have installer direct-x 8.1 or later. Check if your graphic card meets the minimum requierements", i naravno nece da se pokrene.
Nabacio sam najnoviji driver za graficku, i imam directx 11. Nadalje sam igricu pokusao prebaciti u WindowsXP mode ali nista ne pomaze. Listao sam malo po netu, pise da neki option.ini treba izbrisat, ali meni ne dodje do toga da taj fajl uopste kreira (jer je to haman problem kod onih koji su nekad pokretali igricu ali odjednom vise ne mogu)
Elem da nema neko savjet kako da ovo rijesim ?
Ah da radi se o quad core racunaru sa g-force 555m 1GB
Edit : windows 7 64bit
Pozz
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6557
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#3013 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne volim ih nikako, ali ako uspijes ovako nesto za strategije ili sportske simulacije naci, bio bih veoma zahvalan
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3014 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
probaj otici tamo gdje ti je igra instalirana ( ono local disk program files i folder od te igre) te nadjes tu directx i instalirasfatality wrote:imam jedan mali problemcic.
Naime uhvatila me nostalgija i danas instalirah C&C Generals (Zero Hour). Instalacija prosla bez problema. E sad kad hocu da pokrenem igricu veli mi "Please ensure that you have installer direct-x 8.1 or later. Check if your graphic card meets the minimum requierements", i naravno nece da se pokrene.
Nabacio sam najnoviji driver za graficku, i imam directx 11. Nadalje sam igricu pokusao prebaciti u WindowsXP mode ali nista ne pomaze. Listao sam malo po netu, pise da neki option.ini treba izbrisat, ali meni ne dodje do toga da taj fajl uopste kreira (jer je to haman problem kod onih koji su nekad pokretali igricu ali odjednom vise ne mogu)
Elem da nema neko savjet kako da ovo rijesim ?
Ah da radi se o quad core racunaru sa g-force 555m 1GB
Edit : windows 7 64bit
Pozz
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3015 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ima li ko da prodaje battlefield 3 neka mi javi na pm ili ovdje
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3016 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
prodao bih ti ja da mi nije bc2 nakacen na origin
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3017 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne razumijem zar nemas posebno akaunt za bf3?Quaresma wrote:prodao bih ti ja da mi nije bc2 nakacen na origin
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3018 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
bf3 mi je vezan za moj ea account na kojem je i bad company, tako da ako ti prodam bf3 onda i bc2 ide u paketu, a meni treba bc2 jer ga igram
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3019 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Zna li neko kako se dize motor na zadnji u gta eflc ? 
- Pokerboy11
- Posts: 865
- Joined: 06/02/2010 19:40
#3020 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Probaj Ctrl Shift sa lijeve strane.f1deL wrote:Zna li neko kako se dize motor na zadnji u gta eflc ?
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3021 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jel moguce razdvojiti te akaunte kad kupim bf3 ne bi volio da mi je zahedno sa bc2Quaresma wrote:bf3 mi je vezan za moj ea account na kojem je i bad company, tako da ako ti prodam bf3 onda i bc2 ide u paketu, a meni treba bc2 jer ga igram
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3022 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pokerboy11 wrote:Probaj Ctrl Shift sa lijeve strane.f1deL wrote:Zna li neko kako se dize motor na zadnji u gta eflc ?
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3023 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne nazalost, a steta jer bas i ne igram bf3 vec duze vrijemeBosnian Dragon1 wrote:jel moguce razdvojiti te akaunte kad kupim bf3 ne bi volio da mi je zahedno sa bc2Quaresma wrote:bf3 mi je vezan za moj ea account na kojem je i bad company, tako da ako ti prodam bf3 onda i bc2 ide u paketu, a meni treba bc2 jer ga igram
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3024 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne nazalost, a steta jer bas i ne igram bf3 vec duze vrijemeQuaresma wrote:Bosnian Dragon1 wrote:jel moguce razdvojiti te akaunte kad kupim bf3 ne bi volio da mi je zahedno sa bc2Quaresma wrote:bf3 mi je vezan za moj ea account na kojem je i bad company, tako da ako ti prodam bf3 onda i bc2 ide u paketu, a meni treba bc2 jer ga igram
ali meni bc2 nije uopste na originu , ja sam akaunt taj kreirao prije godinu na ea stranici nije imalo nikakve veze sa originom nisam ni znao tada da postoji origin kad sam bc2 kupio . Kad kupim bf3 bilo da kupim akaunt od nekog il da kupim u radnji jel moram kreirati akaunt na originu , u tom slucaju bi opet bili razdovjeni akaunti ne znam kako je tebi to spojeno
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3025 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
meni je spojeno jer sam ga aktivirao na origin, on je dosao s battlefieldom jos tamo prije izlaska tacnije kod bf3 alpha verzije otprilike
vidi na piku tko prodaje ja sam uzeo od hsamir, limited edition za 60km prije izlaska igre narucio poslao pare sutradan na dan izlaska za evropu on meni poslao kod
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
vidi na piku tko prodaje ja sam uzeo od hsamir, limited edition za 60km prije izlaska igre narucio poslao pare sutradan na dan izlaska za evropu on meni poslao kod
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
