What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3001 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Partizzanka wrote:ovo rade sve moguce i nemoguce kompanije za proizvodnju garderobe i obuce i odjece

ovakav tekst nedavno je izasao za Zaru ... i opet je svi kupuju!
ako pogledate etikete nikada necete vidjeti made in USA ili neka evropska zemlja
vazda je to Indija, Koreja, Kina, ili neka druga mnogobrojna nacija gdje obicno izrabljuju djecu :(
tuzno ali istinito
Upravo tako!
I što je najžalosnije ne odnosi se samo na proizvodnju obuće i odjeće, nego i tehnike i prehrane
Sve je to sada preseljeno u zemlje "trećeg svijeta" gdje jeftina radna snaga radi u nemogućim uslovima,uglavnom žene i djeca i sve to košta neizmjerno jeftino ali dok dođe u zemlje zapada cijena se poveća i do 500 %.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3002 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Dobro jutro drage dame, sta ste se ovo uspavale danas??
Evo prijedloga danasnje kombinacije-skidamo Oliviu Palermo :D
http://malezensketeme.com/post/9476
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3003 Re: What to wear???

Post by alica.k »

kratka informacija, river island sada dostavlja u BiH sa svoje stranice, za 8 funti postarine :)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3004 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:kratka informacija, river island sada dostavlja u BiH sa svoje stranice, za 8 funti postarine :)
Auuu za mustuluka si :-) Jos da je kakvih para :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3005 Re: What to wear???

Post by alica.k »

inspire_me wrote:
alica.k wrote:kratka informacija, river island sada dostavlja u BiH sa svoje stranice, za 8 funti postarine :)
Auuu za mustuluka si :-) Jos da je kakvih para :D :D
joj znam.
jadno je kolko sam se obradovala.
User avatar
Majuska
Posts: 487
Joined: 25/10/2011 18:48

#3006 Re: What to wear???

Post by Majuska »

Nadinka wrote: Super Majuska, svidjaju mi se i ove veselije boje za zimu, ja ih i nemam bas, kod mene od tih jacih nijansi jedino ciklama je zastupljena
ma ja ne volim mnogo niti sive niti crne,a ni ostale tamnije boje (u velikoj kolicini),pogotovu za svaki dan,za neke posebne prilike je ok...
ovo sam iskombinovala prema svojim mogucnostima,odnosno prema onome sto i sama imam ili sto je barem slicno onome sto imam :D
User avatar
Obskurni
Posts: 795
Joined: 17/10/2011 09:19

#3007 Re: What to wear???

Post by Obskurni »

Gdje bih mogao naci kaput za zimu :?
Image
Nešto slicno, klasicni đubretarac ili neka varijacija. M velicine :mrgreen:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3008 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Aaaaaa - što volim ovu bojuuuuu :D
Kamel Kaputi

http://malezensketeme.com/post/7946
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3009 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Obskurni wrote:Gdje bih mogao naci kaput za zimu :?
Image
Nešto slicno, klasicni đubretarac ili neka varijacija. M velicine :mrgreen:
Probaj u Sportini u BBI centru, nekom sam već na forumu preporučila imaju široki izbor finih muških stvari i raznih brandova
Na prvom spratu imaš i Amadeus - to ti je hrvatski brand, relativno jeftin a kvalitetan - imaju dio za muškarce
( obiđi čitav BBi ima još radnji u kojima bi možda mogao naći )
Probaj Sisley, Benneton...
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#3010 Re: What to wear???

Post by Angel_of... »

Obskurni wrote:Gdje bih mogao naci kaput za zimu :?
Image
Nešto slicno, klasicni đubretarac ili neka varijacija. M velicine :mrgreen:
Skoro isti u Azelu u Titovoj, 120-150 KM :wink:
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3011 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih :)
6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3012 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Nadinka wrote:Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih :)
6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Kombinacije su stvarno super! :-D

A ko voli pidžame neka pogleda: http://malezensketeme.com/post/9595

:-D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#3013 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Na asosu 15% popusta na SVE.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3014 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Gospoda Ministarka wrote:Na asosu 15% popusta na SVE.
neeeeeeeeeeeee
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#3015 Re: What to wear???

Post by CherryLips »

Obskurni wrote:Gdje bih mogao naci kaput za zimu :?
Image
Nešto slicno, klasicni đubretarac ili neka varijacija. M velicine :mrgreen:
U subotu sam na Siranu vidjela isti,al ne znam kolko je para...
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#3016 Re: What to wear???

Post by CherryLips »

zamzija wrote:
Nadinka wrote:Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih :)
6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Kombinacije su stvarno super! :-D

A ko voli pidžame neka pogleda: http://malezensketeme.com/post/9595

:-D
Cojku u mene bi trebala pidzama al do sada sta god da uzmemo,obavezno se pokupi,fakat mi nije jasno kako.
Meni se nijedna ne skupi u pranju a njemu svaka,nakon dva pranja ko da je od nekog ukro. Pa ako neko ima pozitvna iskustva sa nekom kvalitetnom pidzamom,javljajte:) mogla bih ga obradovati za Bajram:)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3017 Re: What to wear???

Post by Michun »

CherryLips wrote:
zamzija wrote:
Nadinka wrote:Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih :)
6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Kombinacije su stvarno super! :-D

A ko voli pidžame neka pogleda: http://malezensketeme.com/post/9595

:-D
Cojku u mene bi trebala pidzama al do sada sta god da uzmemo,obavezno se pokupi,fakat mi nije jasno kako.
Meni se nijedna ne skupi u pranju a njemu svaka,nakon dva pranja ko da je od nekog ukro. Pa ako neko ima pozitvna iskustva sa nekom kvalitetnom pidzamom,javljajte:) mogla bih ga obradovati za Bajram:)
Ima super radnja (opet ime ne znam) na principovom mostu, druga od apoteke. Tamo sam kupila pidjamu, mantil tanji od frotira i odlicno je. Imaju divnih muskih pidjama i mantila.
Extreme intimo ima finih stvari, sad da li se skupe ne znam. Meni se donji ves nije skupio.
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#3018 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

pidzame u Extreme Intimo su oooodlicne..moje su vecinom od tamo (nakon sto sa ostalim prodavnicama sam imala lose iskustvo)..ugl i muske su im divne i jako kvalitetne :) ;-)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3019 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

vidim da se neko na mzt pozalio da su skupe, ja kupujem na snizenjima (zato sto obozvam pidzame pa da bankrotiram) tako da obicno zimi kupujem ljetne a ljeti zimske :D :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3020 Re: What to wear???

Post by alica.k »

za zenske pidjame, u lindexu je jedno vrijeme bio set zimska pidjama za 30KM, jos dodje upakovana u nekakve satenske trakice i nesto, a preslatka. i vrijedi vise od 30KM (jer je super kvalitet).
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3021 Re: What to wear???

Post by wewa »

kupila sam suknju :shock: :-) :roll: :lol:
*mima*

#3022 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ma lazes
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3023 Re: What to wear???

Post by wewa »

majkemi mama mi svjedok
*mima*

#3024 Re: What to wear???

Post by *mima* »

:lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3025 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

wewa wrote:kupila sam suknju :shock: :-) :roll: :lol:

ovo sam i ja neki dan trebala napisat, bas isto ovako :lol:

ustvari, cak sam 2 kupila :D :D
Post Reply