Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Partizzanka wrote:ovo rade sve moguce i nemoguce kompanije za proizvodnju garderobe i obuce i odjece
ovakav tekst nedavno je izasao za Zaru ... i opet je svi kupuju!
ako pogledate etikete nikada necete vidjeti made in USA ili neka evropska zemlja
vazda je to Indija, Koreja, Kina, ili neka druga mnogobrojna nacija gdje obicno izrabljuju djecu
tuzno ali istinito
Upravo tako!
I što je najžalosnije ne odnosi se samo na proizvodnju obuće i odjeće, nego i tehnike i prehrane
Sve je to sada preseljeno u zemlje "trećeg svijeta" gdje jeftina radna snaga radi u nemogućim uslovima,uglavnom žene i djeca i sve to košta neizmjerno jeftino ali dok dođe u zemlje zapada cijena se poveća i do 500 %.
Nadinka wrote:
Super Majuska, svidjaju mi se i ove veselije boje za zimu, ja ih i nemam bas, kod mene od tih jacih nijansi jedino ciklama je zastupljena
ma ja ne volim mnogo niti sive niti crne,a ni ostale tamnije boje (u velikoj kolicini),pogotovu za svaki dan,za neke posebne prilike je ok...
ovo sam iskombinovala prema svojim mogucnostima,odnosno prema onome sto i sama imam ili sto je barem slicno onome sto imam
Obskurni wrote:Gdje bih mogao naci kaput za zimu
Nešto slicno, klasicni đubretarac ili neka varijacija. M velicine
Probaj u Sportini u BBI centru, nekom sam već na forumu preporučila imaju široki izbor finih muških stvari i raznih brandova
Na prvom spratu imaš i Amadeus - to ti je hrvatski brand, relativno jeftin a kvalitetan - imaju dio za muškarce
( obiđi čitav BBi ima još radnji u kojima bi možda mogao naći )
Probaj Sisley, Benneton...
Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih 6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Nadinka wrote:Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih 6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Nadinka wrote:Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih 6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Cojku u mene bi trebala pidzama al do sada sta god da uzmemo,obavezno se pokupi,fakat mi nije jasno kako.
Meni se nijedna ne skupi u pranju a njemu svaka,nakon dva pranja ko da je od nekog ukro. Pa ako neko ima pozitvna iskustva sa nekom kvalitetnom pidzamom,javljajte:) mogla bih ga obradovati za Bajram:)
Nadinka wrote:Trazile ste i kombinacije sa kamel kaputima, nakon jucerasnje liste, a kako ja vas slusam evo ih 6 kombinacija uz vas kamel kaput:http://malezensketeme.com/post/9783
Cojku u mene bi trebala pidzama al do sada sta god da uzmemo,obavezno se pokupi,fakat mi nije jasno kako.
Meni se nijedna ne skupi u pranju a njemu svaka,nakon dva pranja ko da je od nekog ukro. Pa ako neko ima pozitvna iskustva sa nekom kvalitetnom pidzamom,javljajte:) mogla bih ga obradovati za Bajram:)
Ima super radnja (opet ime ne znam) na principovom mostu, druga od apoteke. Tamo sam kupila pidjamu, mantil tanji od frotira i odlicno je. Imaju divnih muskih pidjama i mantila.
Extreme intimo ima finih stvari, sad da li se skupe ne znam. Meni se donji ves nije skupio.
pidzame u Extreme Intimo su oooodlicne..moje su vecinom od tamo (nakon sto sa ostalim prodavnicama sam imala lose iskustvo)..ugl i muske su im divne i jako kvalitetne
vidim da se neko na mzt pozalio da su skupe, ja kupujem na snizenjima (zato sto obozvam pidzame pa da bankrotiram) tako da obicno zimi kupujem ljetne a ljeti zimske
za zenske pidjame, u lindexu je jedno vrijeme bio set zimska pidjama za 30KM, jos dodje upakovana u nekakve satenske trakice i nesto, a preslatka. i vrijedi vise od 30KM (jer je super kvalitet).