Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
BiHusrcu88
Posts: 112
Joined: 25/02/2013 12:29

#3001 Re: Zemljotres maloprije..

Post by BiHusrcu88 »

Sequoia wrote:Kada neka strana tv stanica izvjestava o zemljotresu ili bilo cemu o Bosni i Hercegovini nikad ali bas nikad nisam vidio ovu odvratnu krivudavu krvavu liniju koja ozbacava tzv rs . A na nasim portalima je ima . Zasto ? Entitet nije drzava . Ako zapad ne prikazuje administrativne granice nastale genocidom i nevidjenim klanjima zasto bas mi moramo .
upravo tako ovakvo predstavljanje naše zemlje vrše smo naši novinari :-x
evo prava slika ovog zemljotresa:
Image
Sequoia
Posts: 176
Joined: 14/10/2013 23:44

#3002 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Sequoia »

Nije mi namjera da vodim temu u pogresnom pravcu . mogu da razumijem da Srbija tako crta Bi H ali mi sami da crtamo nepostojecu granicu u srcu vlastite drzave ....pa to moze samo malouman covjek .
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3003 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Logovan »

Sequoia wrote:Kada neka strana tv stanica izvjestava o zemljotresu ili bilo cemu o Bosni i Hercegovini nikad ali bas nikad nisam vidio ovu odvratnu krivudavu krvavu liniju koja ozbacava tzv rs . A na nasim portalima je ima . Zasto ? Entitet nije drzava . Ako zapad ne prikazuje administrativne granice nastale genocidom i nevidjenim klanjima zasto bas mi moramo .
Zato što smo glupi, kratko i jasno.
User avatar
stiv33
Posts: 379
Joined: 12/11/2013 10:20

#3005 Re: Zemljotres maloprije..

Post by stiv33 »

Logovan wrote:
Sequoia wrote:Kada neka strana tv stanica izvjestava o zemljotresu ili bilo cemu o Bosni i Hercegovini nikad ali bas nikad nisam vidio ovu odvratnu krivudavu krvavu liniju koja ozbacava tzv rs . A na nasim portalima je ima . Zasto ? Entitet nije drzava . Ako zapad ne prikazuje administrativne granice nastale genocidom i nevidjenim klanjima zasto bas mi moramo .
Zato što smo glupi, kratko i jasno.
koji hebeni entiteti, u SAD ne znaju ni gdje se nalazi BiH, školstvo im je loše, a ljudi neobrazovani. :roll:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3006 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Avetinho »

stiv33 wrote:
Logovan wrote:
Sequoia wrote:Kada neka strana tv stanica izvjestava o zemljotresu ili bilo cemu o Bosni i Hercegovini nikad ali bas nikad nisam vidio ovu odvratnu krivudavu krvavu liniju koja ozbacava tzv rs . A na nasim portalima je ima . Zasto ? Entitet nije drzava . Ako zapad ne prikazuje administrativne granice nastale genocidom i nevidjenim klanjima zasto bas mi moramo .
Zato što smo glupi, kratko i jasno.
koji hebeni entiteti, u SAD ne znaju ni gdje se nalazi BiH, školstvo im je loše, a ljudi neobrazovani. :roll:
A u nas sve sami doktori nauka, koji na prste jedne ruke mogu nabrojati svih 50 drzava SAD.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3007 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Logovan »

stiv33 wrote: koji hebeni entiteti, u SAD ne znaju ni gdje se nalazi BiH, školstvo im je loše, a ljudi neobrazovani. :roll:
Ne znamo ni mi dosta toga a što je još gore mislimo da znamo. :skoljka:
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3008 Re: Zemljotres maloprije..

Post by starii »

jutros smo se malo tresli u 5 :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3009 Re: Zemljotres maloprije..

Post by SmokingMan »

starii wrote:jutros smo se malo tresli u 5 :-)
Gdje,šta,kako...?
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3011 Re: Zemljotres maloprije..

Post by starii »

z1xter wrote:
starii wrote:jutros smo se malo tresli u 5 :-)
Gdje,šta,kako...?
Magnitude ML 3.0
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2014-01-14 04:08:20.0 UTC
Location 43.80 N ; 18.86 E
Depth 9 km
Distances 41 km E of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 05:08:20.0 2014-01-14
11 km W of Rogatica, Bosnia and Herzegovina / pop: 4,947 / local time: 05:08:20.0 2014-01-14
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#3012 Re: Zemljotres maloprije..

Post by mefistofilis »

starii wrote:
z1xter wrote:
starii wrote:jutros smo se malo tresli u 5 :-)
Gdje,šta,kako...?
Magnitude ML 3.0
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2014-01-14 04:08:20.0 UTC
Location 43.80 N ; 18.86 E
Depth 9 km
Distances 41 km E of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 05:08:20.0 2014-01-14
11 km W of Rogatica, Bosnia and Herzegovina / pop: 4,947 / local time: 05:08:20.0 2014-01-14
ja nista osjetio nisam a bio sam budan
User avatar
Deeney
Posts: 151
Joined: 27/02/2009 21:49

#3013 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Deeney »

Fino se osjetilo, ono, da nemas sumnje da je zemljotres.
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3014 Re: Zemljotres maloprije..

Post by manki »

Je li osjetio iko u području Krajine maloprije?! :shock: :run:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3015 Re: Zemljotres maloprije..

Post by bingov buraz »

Epicentar kod Laktasa, da nam se Mile nije zapio :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3016 Re: Zemljotres maloprije..

Post by spreca »

da nije glavom(onolikom)derno od ledinu :lol: ko meteorit :lol:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3017 Re: Zemljotres maloprije..

Post by hAZNADAR »

Uhh, da hoce srusit oni zgradu vlade, nebi zalio i da moja kuca usput ode,.... :evil:
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#3018 Re: Zemljotres maloprije..

Post by area51 »

hAZNADAR wrote:Uhh, da hoce srusit oni zgradu vlade, nebi zalio i da moja kuca usput ode,.... :evil:
:roll:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3019 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

manki wrote:Je li osjetio iko u području Krajine maloprije?! :shock: :run:
ma, nista to. neki su i prespavali. :D

ali stvarno. prijateljica mi je javila da je sve ok. nadam se ipak da nije bilo velike stete.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#3020 Re: Zemljotres maloprije..

Post by vjesticanametli »

opicilo je fino u 1:05 :-) u BL sinoc
kontam sta se snaĐŽe :run:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3021 Re: Zemljotres maloprije..

Post by hAZNADAR »

area51 wrote:
hAZNADAR wrote:Uhh, da hoce srusit oni zgradu vlade, nebi zalio i da moja kuca usput ode,.... :evil:
:roll:
Sta kolutas ocima!? Ta zgrada vlade u BL je simbol politike koju sam itekako osjetio i koju itekako osjecam. Ne prizivam nikome nesrecu, povredu, matrijalna ostecenja,....obicnim ljudima - ali zgrada te vlade neka padne ko kula od karata(naravno prazna). Makar samo moja kuca u BL stradala pored - al neka.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3022 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Nuken »

Zemljotres u Ze i drugdje u Bosni 10 stranica u pet minuta.Zemljotres u Krajini,jedva stranica :lol:

Kod nas su zemljotresi "domaći"...Stvarno je sinoć dobro treslo.Straha Božija :|
dunkemm3
Posts: 423
Joined: 07/02/2014 06:00

#3023 Re: Zemljotres maloprije..

Post by dunkemm3 »

Ko da je nešto uzdrmalo prije par minuta. :lol:
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3024 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

i meni se ucini... zato svratih ovdje :D
dunkemm3
Posts: 423
Joined: 07/02/2014 06:00

#3025 Re: Zemljotres maloprije..

Post by dunkemm3 »

Skyfox wrote:i meni se ucini... zato svratih ovdje :D
Ja mislim da sam bio pomješo sa ovim vjetrom što odnese sve. :lol:
Post Reply