upravo tako ovakvo predstavljanje naše zemlje vrše smo naši novinariSequoia wrote:Kada neka strana tv stanica izvjestava o zemljotresu ili bilo cemu o Bosni i Hercegovini nikad ali bas nikad nisam vidio ovu odvratnu krivudavu krvavu liniju koja ozbacava tzv rs . A na nasim portalima je ima . Zasto ? Entitet nije drzava . Ako zapad ne prikazuje administrativne granice nastale genocidom i nevidjenim klanjima zasto bas mi moramo .
evo prava slika ovog zemljotresa:

