Vidi, vidi 'drzavnicki snaga' sto su urotile da ospore sveReal Khan wrote:asadaspektakl wrote:nije suplja, niti konspiracija, nego ozbiljno pitam - sta ako se ne ide u eu, ima li neko neki plan B ili se ide 'inshalah metodologijom' i 'ako bogda strategijom' ?Ajooj tebe...
Pa gdje ćeš im takva pitanja postavljati
Zar uopće smiješ sumnjati u vizionarstvo Bajića&Co...heretiče jedan
Čuj plan B...ma daaaj
Mi losu ekonomsku, poljoprivrednu, infrastrukturnu... politiku trebamo rjesavat radi sebe, a ne radi EU. EU ce nas primit ako postanemo normalna drzava, a i ako ne dodje do toga, znat cemo da smo napravili neke pozitivne korake naprijed. Ne trebamo mi previse mislit o EU, nego trebamo mislit o svakodnevnim problemima koje ova drzava stvara svakom njenom gradjaninu, a EU ce doci sama po sebi kada mi postanemo 'vrijedni' njihovog clanstva.
