veella wrote:12min 12sec i kakav spektakl na Westfalenstadionu...
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3001 Re: Bundesliga
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3002 Re: Bundesliga
E moj Wolfgang Stark, gadis mi se!!!
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3003 Re: Bundesliga
Šta je ovo, Borusia kući gubi od uvijek neugodnog Wolfsburga
I još imaju crveni karton...
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3004 Re: Bundesliga
Kakav je moron ovaj Stark, da ne povjerujes. Ali prolazi mu vec godinama, i u BL i u evropskim utakmicama.
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3005 Re: Bundesliga
Pa šta je uradio Stark? Šta je bilo? Nije bilo penala,ili šta..
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3006 Re: Bundesliga
Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3007 Re: Bundesliga
sranje,navijac sam Bayerna ali nelimvo nepravduvicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3008 Re: Bundesliga
Bez potrebe se dešavaju gluposti svakodnevno. Jednostavno neka uvedu gol tehnologiju na utakmicama i nestaje problem. Možda se onda i našem Emiru Alečkoviću malo posreći na međunarodnoj sceni 
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3009 Re: Bundesliga
Nije poenta u samoj ruci,mislim da se domaći i nisu bunili zbog penala već zbog ovog crvenog koji je baš bespotrebno pokazan. A do svega nebi došlo da je pomoćni pokazao da je bilo zaleđe u toj akciji wolfsburga.vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
Izgubili su sad i živce,teško će šta napravit. Školski primjer kako sudija samo jednom odlukom upravi cijeli meč u jednom pravcu!Al to je Stark,opet će dobiti dobre ocjene
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3010 Re: Bundesliga
Evo sad ovaj penal za bvb, cista kompenzacija.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3012 Re: Bundesliga
Kako ba nije poenta u ruci, ako ce svirati tu ruku na gol liniji mora dati i crveni! Ali u pravu si i za ofsajd prije toga, samo to je greska pomocnog, nije direktno Starkova...studeni76 wrote:Nije poenta u samoj ruci,mislim da se domaći i nisu bunili zbog penala već zbog ovog crvenog koji je baš bespotrebno pokazan. A do svega nebi došlo da je pomoćni pokazao da je bilo zaleđe u toj akciji wolfsburga.vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
Izgubili su sad i živce,teško će šta napravit. Školski primjer kako sudija samo jednom odlukom upravi cijeli meč u jednom pravcu!Al to je Stark,opet će dobiti dobre ocjene
- fortaleza
- Posts: 6182
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#3013 Re: Bundesliga
A prije toga bilo nesvirano zaleđe, Stark totalno uništio utakmicu.vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3014 Re: Bundesliga
Kakvo djubre, majko draga. WOB napravio jedno 20 taktickih faulova, ali nema zutog. I onda daje karton Goetzeu zbog brzog izvodjenja slobodnog 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3015 Re: Bundesliga
Fuj kakvo govno od covjeka, isto Hitler hebo sve svoje. Najgadniji njemacki sudija bez premca, jos od one tekme sa Portugalom! Fura se na Merka a ne moze Merku ne pomocnik biti, vec mu kopacke vezati!!!

- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3016 Re: Bundesliga
kako god,-14,hladno 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3017 Re: Bundesliga
Nema ludje ekipe od Bremena u BL
, zadnje tri tekme 4:1-1:4

- bachje
- Posts: 856
- Joined: 21/05/2012 13:03
#3018 Re: Bundesliga
hajd jos deset puta se citiraj mozda nesto i postignes 
- Logovan
- Posts: 102815
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3019 Re: Bundesliga
Pa mora iskazati svoje nezadovoljstvo. 
- bachje
- Posts: 856
- Joined: 21/05/2012 13:03
#3020 Re: Bundesliga
nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3022 Re: Bundesliga
i meni se borusija ogadi,povališe meveella wrote:E moj Wolfgang Stark, gadis mi se!!!veella wrote:E moj Wolfgang Stark, gadis mi se!!!
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3023 Re: Bundesliga
Nema opustanja, najozbiljniji konkurent za titulu Leverkuzen je uporan. Ako ovako nastave do kraja ce razlika u bodovima biti jednocifrena, a to je realno sramota.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3024 Re: Bundesliga
Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se...bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
Nur der BVB!!!
- bachje
- Posts: 856
- Joined: 21/05/2012 13:03
#3025 Re: Bundesliga
posalji jedan mail starku, mozda pomogneveella wrote:Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se...bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda![]()
Nur der BVB!!!
evo izvinio se stark
Stark se ispričao svima u Borussiji
http://sportsport.ba/ino_fudbal/stark-s ... siji/93647
Last edited by bachje on 09/12/2012 12:48, edited 3 times in total.
