Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3001 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:12min 12sec i kakav spektakl na Westfalenstadionu... :thumbup:

:thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3002 Re: Bundesliga

Post by veella »

E moj Wolfgang Stark, gadis mi se!!!
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3003 Re: Bundesliga

Post by Mali_Vuk »

Šta je ovo, Borusia kući gubi od uvijek neugodnog Wolfsburga :D I još imaju crveni karton...
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3004 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Kakav je moron ovaj Stark, da ne povjerujes. Ali prolazi mu vec godinama, i u BL i u evropskim utakmicama.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3005 Re: Bundesliga

Post by Mali_Vuk »

Pa šta je uradio Stark? Šta je bilo? Nije bilo penala,ili šta..
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3006 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3007 Re: Bundesliga

Post by simonese »

vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
sranje,navijac sam Bayerna ali nelimvo nepravdu :x
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3008 Re: Bundesliga

Post by Mali_Vuk »

Bez potrebe se dešavaju gluposti svakodnevno. Jednostavno neka uvedu gol tehnologiju na utakmicama i nestaje problem. Možda se onda i našem Emiru Alečkoviću malo posreći na međunarodnoj sceni :D
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#3009 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
Nije poenta u samoj ruci,mislim da se domaći i nisu bunili zbog penala već zbog ovog crvenog koji je baš bespotrebno pokazan. A do svega nebi došlo da je pomoćni pokazao da je bilo zaleđe u toj akciji wolfsburga.
Izgubili su sad i živce,teško će šta napravit. Školski primjer kako sudija samo jednom odlukom upravi cijeli meč u jednom pravcu!Al to je Stark,opet će dobiti dobre ocjene :-)
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3010 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Evo sad ovaj penal za bvb, cista kompenzacija.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3011 Re: Bundesliga

Post by karanana »

Vedo 3 - 1 Schalke
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3012 Re: Bundesliga

Post by vicious »

studeni76 wrote:
vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
Nije poenta u samoj ruci,mislim da se domaći i nisu bunili zbog penala već zbog ovog crvenog koji je baš bespotrebno pokazan. A do svega nebi došlo da je pomoćni pokazao da je bilo zaleđe u toj akciji wolfsburga.
Izgubili su sad i živce,teško će šta napravit. Školski primjer kako sudija samo jednom odlukom upravi cijeli meč u jednom pravcu!Al to je Stark,opet će dobiti dobre ocjene :-)
Kako ba nije poenta u ruci, ako ce svirati tu ruku na gol liniji mora dati i crveni! Ali u pravu si i za ofsajd prije toga, samo to je greska pomocnog, nije direktno Starkova...
User avatar
fortaleza
Posts: 6182
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#3013 Re: Bundesliga

Post by fortaleza »

vicious wrote:Schmelzer na gol liniji skinuo loptu koljenom/nogom, a ovaj levat svira ruku - penal i crveni.
A prije toga bilo nesvirano zaleđe, Stark totalno uništio utakmicu.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3014 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Kakvo djubre, majko draga. WOB napravio jedno 20 taktickih faulova, ali nema zutog. I onda daje karton Goetzeu zbog brzog izvodjenja slobodnog :grin:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3015 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Fuj kakvo govno od covjeka, isto Hitler hebo sve svoje. Najgadniji njemacki sudija bez premca, jos od one tekme sa Portugalom! Fura se na Merka a ne moze Merku ne pomocnik biti, vec mu kopacke vezati!!! :x :x :x
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3016 Re: Bundesliga

Post by simonese »

kako god,-14,hladno :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3017 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Nema ludje ekipe od Bremena u BL :lol: , zadnje tri tekme 4:1-1:4 :mrgreen: :thumbup:
User avatar
bachje
Posts: 856
Joined: 21/05/2012 13:03

#3018 Re: Bundesliga

Post by bachje »

hajd jos deset puta se citiraj mozda nesto i postignes :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3019 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

Pa mora iskazati svoje nezadovoljstvo. :D
User avatar
bachje
Posts: 856
Joined: 21/05/2012 13:03

#3020 Re: Bundesliga

Post by bachje »

nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3021 Re: Bundesliga

Post by Kinaski »

Vedo kreno da prekucava soker
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3022 Re: Bundesliga

Post by and »

veella wrote:
veella wrote:E moj Wolfgang Stark, gadis mi se!!!
E moj Wolfgang Stark, gadis mi se!!!
i meni se borusija ogadi,povališe me
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3023 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Nema opustanja, najozbiljniji konkurent za titulu Leverkuzen je uporan. Ako ovako nastave do kraja ce razlika u bodovima biti jednocifrena, a to je realno sramota.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3024 Re: Bundesliga

Post by veella »

bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se... :thumbup:
Nur der BVB!!!
User avatar
bachje
Posts: 856
Joined: 21/05/2012 13:03

#3025 Re: Bundesliga

Post by bachje »

veella wrote:
bachje wrote:nek salje protestna pisma fudbalskom savezu njemacke. korisnije mu je nego da kuka ovuda
Nema kukanja, samo casno i posteno. Uvijek sam znao sportski podnijeti poraz i cestitati protivniku, a ono juce je bila cista kradja i zato kazem W.S. gadis mi se... :thumbup:
Nur der BVB!!!
posalji jedan mail starku, mozda pomogne
evo izvinio se stark

Stark se ispričao svima u Borussiji

http://sportsport.ba/ino_fudbal/stark-s ... siji/93647
Last edited by bachje on 09/12/2012 12:48, edited 3 times in total.
Post Reply