"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3001 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

zonbirile wrote:e jebi ga nije CSI.Pa valja imati PC,pa ući na PIK.ba,pa se registrovati,pa logovati,pa jebote ne bi ko klovnovi hodali u onim uniformama da to znaju.

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#3002 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ins »

zaluzinna wrote:Image

ovako parkira uvazeni zastupnik, borac protiv nepravde, prvi covjek Nase stranke... gospodin Danis Tanovic.
sigurno je ovako ostavljao motor i u Parizu dok je zivio!
U Parizu je ovako parkirano 75% skutera!

Poenta skutera u gradovima je da se parkiraju tamo gdje se ne moze autom...

Al oni koji nisu dalje od Makarske otisli tesko da o tome mogu nesto vise znati... :run:

Image

ili

Image

Isto tako u Rimu, Milanu, Barseloni, itd...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3003 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Hoćeš meni platiti da odem dalje od Makarske i da vidim bijeloga svijeta?
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#3004 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sunrise00 »

testovi wrote:on kad vec ima dvije plate od kojih je jedna 6-7 hiljada km moze vala i da odvoji pare za parking mjesto
zato mi smeta
zato sto ga stite a bilo kome on nas bi napisali kaznu
ne znam sto stite to smece obicno je smece i on i njegov oskar koji je dobio radi reda
svi se raduju tome a niko on raje od toga nema koristi samo on
kakva nama korist od njihovi filmova osim sto ce sad purivatra da mazne para od festivala kao i svake godine
a vidio sam ga prilazi kiosku gdje se prodaju kokice i pita koliko su prodavac mu kaze 1km a on ce uuuuuuuu 1km
................................xxxxxxxxxxxx
ma ja, tako se oskari inace dijele, radi reda :-) jebo ti nas...
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#3005 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ins »

johntra wrote:Hoćeš meni platiti da odem dalje od Makarske i da vidim bijeloga svijeta?
Necu, ali ako ces mi pokositi travu oko kuce to cu ti platiti kako treba, pa ce ti i put dalje od Makarske biti izvjesniji.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3006 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

ins wrote:
johntra wrote:Hoćeš meni platiti da odem dalje od Makarske i da vidim bijeloga svijeta?
Necu, ali ako ces mi pokositi travu oko kuce to cu ti platiti kako treba, pa ce ti i put dalje od Makarske biti izvjesniji.
Nek ti je kosi ko je navikao, ja samo kosim oko svoje čune...Nego, najviše volim takve kao ti što obiđu pola bijelog svijeta i onda dođu na forum da mrse muda...Danis je u ovom slučaju ispao papak, jer se sam sebi pokakio u usta...
Nije bitno što po SA ima bruka skutera parkiranih ko gdje stigne, ali on je taj koji insisitra da se uvede red od najsitnijih stvari, pa čak i kod najlonskih kesa (što podržavam), a svoj skuter prisloni gdje stigne...Je li to problem bio parkirati ga na parking ispred zgrade Kantona?
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#3007 Re: "Majstori" parkiranja

Post by metar_drva »

Sunrise00 wrote:
testovi wrote:on kad vec ima dvije plate od kojih je jedna 6-7 hiljada km moze vala i da odvoji pare za parking mjesto
zato mi smeta
zato sto ga stite a bilo kome on nas bi napisali kaznu
ne znam sto stite to smece obicno je smece i on i njegov oskar koji je dobio radi reda
svi se raduju tome a niko on raje od toga nema koristi samo on
kakva nama korist od njihovi filmova osim sto ce sad purivatra da mazne para od festivala kao i svake godine
a vidio sam ga prilazi kiosku gdje se prodaju kokice i pita koliko su prodavac mu kaze 1km a on ce uuuuuuuu 1km
................................xxxxxxxxxxxx
ma ja, tako se oskari inace dijele, radi reda :-) jebo ti nas...
ccc, šampioni smo pljuvanja, fakat!

mislim, ne branim njegovo parkiranje, ali ovakvi komentari uvijek me tjeraju na povraćanje.
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#3008 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dottore »

ako te nervira je*eni skuter, daj 3KM za litar benzina, zalij ga i zapali :thumbup:

nece ti niko nista, a on ostade bez skutera :thumbup:
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#3009 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vnm »

ja sam za to da kao ostali normalni politicari kupi kakvu limuzinu od 50.000+ KM koja guta 15+ litara gradske, da gorivo i mjesecni stiker za parkinge naplati od budzeta i da zavrsimo ovu debilnu pricu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3010 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Chmoljo »

mene Danis također razočarao... a baš mi je bio simpatičan...

naime, čuo sam da reže nokte u akšam... i to one na nogama...

a ovamo sereš Danise, po skupštini... sram te i stid bilo... da si sto Oscara osvojio, ne može te to sada oprati u mojim očima.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3011 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Ja sam za to da se doticni uhvati, namaze katranom i pospe perjem, te sveze na pomenuti moped i to naopacke i tako posalje u Pariz, pa nek tamo parkira kao i ostali francuzi. Nece on nama ovdje te francuske navade provoditi, pa nismo mi tamo neka vukojebina....
I Oskara mu nabiti, zna se vec gdje... kako ga nije stid da se ponasa... jadna zena uznemirila se eno jos pije Persene.
A i ovom @testovi skocio pritisak, eno ga jos obaraju... sve zbog ovog papcine sto glumi rezisera...


(idi Danise, koji ti je q. trebao da dolazis ovamo, pa znas da ovdje pametnom nema napretka...)
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3012 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Koshpa »

danas u importaneu 10 slobodnih mjesta na 1 spratu a ja se nemogu parkirat ni ja jedno :x :x e j..bo sam sve na kamaru papcima na 4 tocka :x sve lole po 2 mjesta zauzele
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#3013 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

Chmoljo wrote:mene Danis također razočarao... a baš mi je bio simpatičan...

naime, čuo sam da reže nokte u akšam... i to one na nogama...

a ovamo sereš Danise, po skupštini... sram te i stid bilo... da si sto Oscara osvojio, ne može te to sada oprati u mojim očima.
ma smece obicno kakav oskar dali mu radi reda evo i za bosnu jedan pa vidjeli ste film

on je isto kao i drugi politicari sve se kao bori za nas za narod a sve foluska bori se samo za svoju platu 5000 do 7000 km
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3014 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

testovi wrote:
Chmoljo wrote:mene Danis također razočarao... a baš mi je bio simpatičan...

naime, čuo sam da reže nokte u akšam... i to one na nogama...

a ovamo sereš Danise, po skupštini... sram te i stid bilo... da si sto Oscara osvojio, ne može te to sada oprati u mojim očima.
ma smece obicno kakav oskar dali mu radi reda evo i za bosnu jedan pa vidjeli ste film

on je isto kao i drugi politicari sve se kao bori za nas za narod a sve foluska bori se samo za svoju platu 5000 do 7000 km
jadan ne bio, ti i ne znas sta pricas... film je odlican i te godine i jeste bio najbolji i zasluzio je nagradu. I nije samo Oskar, nego sve nagrade redom za koje je konkurisao.
Danis od tantijema ima vise nego sto je ta plata i sigurno nije zbog para tu. Jeftinije bi mu bilo biti u Parizu a ne letiti svako malo. Prigovori mu bilo sta normalno, ako ga licno poznajes, ali ovako pljuvanje je fuj...
nego hajde da prekinemo OT.
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#3015 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

dosta vise o danisu i njegovom skuteru :-)

da vidimo ko ce da nadmasi ovog majstora

Image
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3016 Re: "Majstori" parkiranja

Post by madner »

Svaka mu dala.
SPQR.SA
Posts: 175
Joined: 22/05/2007 15:54

#3017 Re: "Majstori" parkiranja

Post by SPQR.SA »

Brankovic Jr.
Image
User avatar
DJe_Nana
Posts: 104
Joined: 10/11/2009 00:21
Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...

#3018 Re: "Majstori" parkiranja

Post by DJe_Nana »

Naletih na netu na ovu, neki bas doslovno shvataju znak P :lol:

Image
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3019 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

holowey wrote:dosta vise o danisu i njegovom skuteru :-)

da vidimo ko ce da nadmasi ovog majstora

Image
ovome je malo i led pomogao da se ''majstorski'' parkira.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3020 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

vnm wrote:autogol sa 20 metara :mrgreen:

Image
ovaj nas zahebava :x

Image

Image

Image
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3021 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Jel se ovo ne moze upaliti pa ne mrda s mjesta?
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3022 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

A koliko je siroko po tvojoj mjeri?
Ima standard arhitektonski i sve se tako radi. Ko zna parkirati, ostane cca. 50 cm izmedju auta.
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#3023 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kockica_kockica »

Grievous wrote:
Koshpa wrote:danas u importaneu 10 slobodnih mjesta na 1 spratu a ja se nemogu parkirat ni ja jedno :x :x e j..bo sam sve na kamaru papcima na 4 tocka :x sve lole po 2 mjesta zauzele

preuska su mjesta i sve su nekakvi zidovi okolo, nije ni cudo sto se tako parkiraju...

Nisu mjesta preuska, vec narod ne zna parkirati.. a i oni koji znaju strahuju od ovih koji ne znaju... :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3024 Re: "Majstori" parkiranja

Post by madner »

Preuska su mjesta, 70cm izmedju je standard. Mozda sa nekim malim pored nekog malog se moze to postici ali ne sa dva prava auta.
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#3025 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dr.Mr.Fr. »

holowey wrote:dosta vise o danisu i njegovom skuteru :-)

da vidimo ko ce da nadmasi ovog majstora

Image

Kako, jedino viljuškarem :lol: :lol: :lol:
Locked