Izrael je opet pocinio zlocin!
- kockica_kockica
- Posts: 4654
- Joined: 04/07/2008 20:06
- Location: Iza ormara skupljam prasinu
#3001 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Iranski predsjednik Mahmud Ahmedinedžad čestitato je Hamasu na njegovoj "pobjedi" protiv Izraela u Gazi, pozivajući ga da nastavi svoj otpor, rekao je on u telefonskom razgovoru Khaledu Mechaalu, šefu Hamasa u egzilu u Damasku, izvještava agencija Isna.
vecu glupost odavno nisam procitala...
vecu glupost odavno nisam procitala...
-
legendo_moja
- Posts: 440
- Joined: 24/07/2006 15:37
#3002 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Nešto kontam, koji bi mogao biti stvarni broj poginulih izraelskih vojnika. Ova cifra od 9, od kojih su 3 poginula od friendly fire, i to sve u prvih par dana kopnenog napada je smiješna.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3003 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Protiv Hizbolaha cifra je bila tacna u +/- 2 covjeka.legendo_moja wrote:Nešto kontam, koji bi mogao biti stvarni broj poginulih izraelskih vojnika. Ova cifra od 9, od kojih su 3 poginula od friendly fire, i to sve u prvih par dana kopnenog napada je smiješna.
Ne mogu sebi dopustit da se ispostavi da ih je vise poginulo pred izbore, to bi bio politicki skandal.
- osa
- Posts: 10669
- Joined: 16/03/2007 14:08
#3004 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
nisu li i srbi poazili nato, onako lijevom rukom, pa im dali kosovo tek nakon što su pokazali" kako se bije".karanana wrote:hahaha,
izraelski debakl.
znao sam da ce se neki javljati sa ovakvim zakljuccima
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3005 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Moramo pod hitno prespitat i ostale Izrealske ratove.
Nisam ni znao kolko su ih nasutali oni arapi, svaka drzava jos postoji.
Nisam ni znao kolko su ih nasutali oni arapi, svaka drzava jos postoji.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#3006 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
dok god se ne promijeni retorika i ne prizna Izrael,Izrael neće promjeniti stav.Međusobno priznavanje tek je prvi korak ka postizanju mira.Oni koji pozivaju na rat ne žele dobro Palestinskom narodu.
- osa
- Posts: 10669
- Joined: 16/03/2007 14:08
#3007 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
i egipat se bori protiv terorizma.
Uhićeno 350 Muslimanske braće
KAIRO - Egipatska policija uhitila je najmanje 350 pripadnika opozicijske grupe "Muslimanska braća", priopćili su danas ta grupa i jedan policijski službenik.
Neimenovani policijski službenik procjenjuje kako je 620 pripadnika te grupe uhićeno u subotu i nedjelju, i oni su zadržani zbog sumnje da su poticali proteste i pripadnost ilegalnoj organizaciji.
S najnovijim uhićenjima, trenutno se u zatvoru nalazi više od 1.050 članova "Muslimanske braće", priopćila je ta grupa.
Uhićeni su iz nekoliko provincija došli u Kairo kako bi učestvovali u demonstracijama.
"Muslimanska braća", najjača opozicijska grupa u Egiptu, ima povijesne veze sa Hamasom.
Ova grupa predvodila je kampanju protiv izaelske ofanzive u pojasu Gaze, u kojoj je tijekom tri tjedna poginulo više od 1.300 Palestinaca
Uhićeno 350 Muslimanske braće
KAIRO - Egipatska policija uhitila je najmanje 350 pripadnika opozicijske grupe "Muslimanska braća", priopćili su danas ta grupa i jedan policijski službenik.
Neimenovani policijski službenik procjenjuje kako je 620 pripadnika te grupe uhićeno u subotu i nedjelju, i oni su zadržani zbog sumnje da su poticali proteste i pripadnost ilegalnoj organizaciji.
S najnovijim uhićenjima, trenutno se u zatvoru nalazi više od 1.050 članova "Muslimanske braće", priopćila je ta grupa.
Uhićeni su iz nekoliko provincija došli u Kairo kako bi učestvovali u demonstracijama.
"Muslimanska braća", najjača opozicijska grupa u Egiptu, ima povijesne veze sa Hamasom.
Ova grupa predvodila je kampanju protiv izaelske ofanzive u pojasu Gaze, u kojoj je tijekom tri tjedna poginulo više od 1.300 Palestinaca
- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#3008 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Po toj logici Možda su i djeca kriva, ko zna niko ih nebi dirao da nisu ...Lincoln-Burrows wrote:Drago mi je čuti za ovo, ali ne vjerujem da bi ih itko dirao da su oni ok.ld wrote:
pa vidis hamas otvara skole,bolnice i radna mjesta od pocetka 80-tih
i pruzaju pomoc socijalno ugrozenim,i postali su poznati po svojoj nepotkupljivosti i postenju
to im svi priznaju cak i izraelci
to je i glavni razlog sto su prije 2 godine na izborima u gazi pobijedili fatah,koji je struho od korpucije i kriminala
Izrael vodi lošu politiku prema Palesti ... e izazove.
Sad da ne ulazimo u raspravu o već prežvakanim stvarima, pitam te nešto drugo.
Pošto znaš dosta o političkoj situaciji u Gazi, reci mi koliko Fatah ima
predstavnika u parlamentu Gaze?
I kada su slijedeći izbori?
Shvataš li ti da je cilj izraela da u budućnosti otjera palestince ... a kad znaš svoj strateški cilj onda ti nije teško naći povod,
Uostalom kako možeš izazvati nekog da pobije 1000 civila ?
- kockica_kockica
- Posts: 4654
- Joined: 04/07/2008 20:06
- Location: Iza ormara skupljam prasinu
#3009 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
tako sto ti njihove civile pobijes i osakatis... A hamas je taj koji to radi u Izraelu: bombe po trznim centrima, skolskim autobusima, kaficima .... a to trenutno nikoga i ne zanima.... zasto???saibaba wrote:Po toj logici Možda su i djeca kriva, ko zna niko ih nebi dirao da nisu ...Lincoln-Burrows wrote:Drago mi je čuti za ovo, ali ne vjerujem da bi ih itko dirao da su oni ok.ld wrote:
pa vidis hamas otvara skole,bolnice i radna mjesta od pocetka 80-tih
i pruzaju pomoc socijalno ugrozenim,i postali su poznati po svojoj nepotkupljivosti i postenju
to im svi priznaju cak i izraelci
to je i glavni razlog sto su prije 2 godine na izborima u gazi pobijedili fatah,koji je struho od korpucije i kriminala
Izrael vodi lošu politiku prema Palesti ... e izazove.
Sad da ne ulazimo u raspravu o već prežvakanim stvarima, pitam te nešto drugo.
Pošto znaš dosta o političkoj situaciji u Gazi, reci mi koliko Fatah ima
predstavnika u parlamentu Gaze?
I kada su slijedeći izbori?
Shvataš li ti da je cilj izraela da u budućnosti otjera palestince ... a kad znaš svoj strateški cilj onda ti nije teško naći povod,
Uostalom kako možeš izazvati nekog da pobije 1000 civila ?
djeca zene i svi drugi civili nisu krivi ni za sto.... meni je zao sto se u danasnje vrijeme ratovi vode na jedan prljav i nehuman nacin... to su radili srbi, to rade hamasovci i izraelci... a za sta? radi cega? radi vlasti, komada zemlje, nafte... e pa nema te nafte i nema te zemlje koja je vrijednija od jednog djecijeg zivota
- osa
- Posts: 10669
- Joined: 16/03/2007 14:08
#3010 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
lako, pogledaj irak.saibaba wrote:Po toj logici Možda su i djeca kriva, ko zna niko ih nebi dirao da nisu ...Lincoln-Burrows wrote:Drago mi je čuti za ovo, ali ne vjerujem da bi ih itko dirao da su oni ok.ld wrote:
pa vidis hamas otvara skole,bolnice i radna mjesta od pocetka 80-tih
i pruzaju pomoc socijalno ugrozenim,i postali su poznati po svojoj nepotkupljivosti i postenju
to im svi priznaju cak i izraelci
to je i glavni razlog sto su prije 2 godine na izborima u gazi pobijedili fatah,koji je struho od korpucije i kriminala
Izrael vodi lošu politiku prema Palesti ... e izazove.
Sad da ne ulazimo u raspravu o već prežvakanim stvarima, pitam te nešto drugo.
Pošto znaš dosta o političkoj situaciji u Gazi, reci mi koliko Fatah ima
predstavnika u parlamentu Gaze?
I kada su slijedeći izbori?
Shvataš li ti da je cilj izraela da u budućnosti otjera palestince ... a kad znaš svoj strateški cilj onda ti nije teško naći povod,
Uostalom kako možeš izazvati nekog da pobije 1000 civila ?
-
JBL
- Posts: 1179
- Joined: 17/08/2004 00:06
#3011 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Gaza je i prije napada bila okupirana i pod embargom. Zbog toga i zive od humanitarne pomoci zadnjih nn godina. Hamasove ljude su i prije ubijali. Infrastruktura je u skladu sa prije navedenim. Izrael je dobio sigurnostne garancije od SAD (koje vec imaju btw) i blamazu pred citavim planetom. Hamas ce dobiti novac, ljude, oruzje, ...madner wrote:JBL wrote:Jel unisten? Nijemadner wrote:Ako ovo neko doziviljava kao pobjedu Hamasa, treba pod hitno na lobotomiju.![]()
13 vs 1300.
Moze li ispaljivati rakete na Izrael? Moze
Usput su dobili kredibilitet, generaciju boraca, finacije, porazili Fatah, ... Jos samo fali konkretna kisa raketa uoci izbora da izraelski debkl zavrsi sa tackom na i.![]()
Kakav kredibilitet, vise Izrealaca bi poginulo u saobracajnim nesrecama da ih nisu mobilizovali.![]()
Okupirali im Gazu, presjekli ih, treba im humanitarna pomoc da imaju sta jest, srusili im ono malo infrastrukture sto su imali, pobili im pola celnih ljudi i to pobjeda Hamasa.
Sta bi onda bio poraz?
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3012 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#3013 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
[JBL
moj JBL,srećom da nemaš uticaj,inače bi riješio problem-nestalo bi Palestinaca.Samo malo više da si pratio forum,kada nešto ozbiljnije ne čitaš znao bi da to što ti propagirađ je ludost.Ovde je okršaj moderne svjetske armije sa nenaoružanim grupama.Grupe koje se snabdijevaju oružjem,mogu terorizirati ograničeni prostor,ali oni nisu vojni faktor,jer su uvijek izloženi volji snabdjevača.Problem je i servisiranje i obuka.Izrael to sve ima i to na vrhunskom nivou.Priča o ljudstvu,ne znam kako da ti objasnim.Od 1948,1956g,1967g,1973,1982g ljudstvo je bilo uvijek na strani neprijatelja Izraela i to višestruko,i pretrpjeli su uvijek bolan poraz.O lovi kada je riječ,kao i priča o oružju.Uvijek je veće i jače ono koje si spossoban zaraditi,nego koje dobiješ.Moj dečko,još ti pure moraš pojesti,sišao si tek sa flašice.
moj JBL,srećom da nemaš uticaj,inače bi riješio problem-nestalo bi Palestinaca.Samo malo više da si pratio forum,kada nešto ozbiljnije ne čitaš znao bi da to što ti propagirađ je ludost.Ovde je okršaj moderne svjetske armije sa nenaoružanim grupama.Grupe koje se snabdijevaju oružjem,mogu terorizirati ograničeni prostor,ali oni nisu vojni faktor,jer su uvijek izloženi volji snabdjevača.Problem je i servisiranje i obuka.Izrael to sve ima i to na vrhunskom nivou.Priča o ljudstvu,ne znam kako da ti objasnim.Od 1948,1956g,1967g,1973,1982g ljudstvo je bilo uvijek na strani neprijatelja Izraela i to višestruko,i pretrpjeli su uvijek bolan poraz.O lovi kada je riječ,kao i priča o oružju.Uvijek je veće i jače ono koje si spossoban zaraditi,nego koje dobiješ.Moj dečko,još ti pure moraš pojesti,sišao si tek sa flašice.
-
JBL
- Posts: 1179
- Joined: 17/08/2004 00:06
#3014 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Od Josipa Broza.... Poslije 20+ dana izraelskog divljanja na TV skupljanja $ ili ljudi za Hamas na tom dijelu planeta nece biti problem.madner wrote:Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3015 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Pa jesi li ti pratio ista imalo objektivno. Komsije Hamas mrze isto kolko i Izrealci. Egipcani ih haman nogama sutaju kad predju granicu. Nemaju luku, nemaju aerodrom, oruzje mora nekud proc...JBL wrote:Od Josipa Broza.... Poslije 20+ dana izraelskog divljanja na TV skupljanja $ ili ljudi za Hamas na tom dijelu planeta nece biti problem.madner wrote:Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
- cartman
- Posts: 1110
- Joined: 02/12/2004 13:31
#3016 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
JBL wrote:Od Josipa Broza.... Poslije 20+ dana izraelskog divljanja na TV skupljanja $ ili ljudi za Hamas na tom dijelu planeta nece biti problem.madner wrote:Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
Izrael je pojeo govno s ovim ratom, al jos vece govno je pojeo Hamas. Dokazali su samo da su skupina nesposobnjakovicha, koji pretezno bockaju Izrael raketama i gadjaju ih kamenjima. Da su imalo pametniji ,shutili bi nekih 10ak godina, djelovali politicki, smirili strasti kod svojih, prestali biti pod sankcijama i embargom, i onda lagano pocet prikupljat materijal za rat. a ne ovako ko zadnje fukare, ispale tri rakete i onda se kamenjima gadjaju.
- kockica_kockica
- Posts: 4654
- Joined: 04/07/2008 20:06
- Location: Iza ormara skupljam prasinu
#3017 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
madner wrote:Pa jesi li ti pratio ista imalo objektivno. Komsije Hamas mrze isto kolko i Izrealci. Egipcani ih haman nogama sutaju kad predju granicu. Nemaju luku, nemaju aerodrom, oruzje mora nekud proc...JBL wrote:Od Josipa Broza.... Poslije 20+ dana izraelskog divljanja na TV skupljanja $ ili ljudi za Hamas na tom dijelu planeta nece biti problem.madner wrote:Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
ako se mrzi hamas zasto se onda protestima njihova zastava vijori ?????
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3018 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Kojim protestima?kockica_kockica wrote: ako se mrzi hamas zasto se onda protestima njihova zastava vijori ?????
U Saudiji hapse te sto protestuju u Egiptu hapse te sto protestuju...
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3019 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
braca arapi su uvijek velikodusni bili sto se gaze tice. dobro, kad je fudbal u pitanju,ipak malo vise trose nego na gazu, ali isplati se . ipak kaka nije svako pa da ne dobije 200 miliona evrica.JBL wrote:Od Josipa Broza.... Poslije 20+ dana izraelskog divljanja na TV skupljanja $ ili ljudi za Hamas na tom dijelu planeta nece biti problem.madner wrote:Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
aha, izrael ce jedva docekati da krene oruzje za gazu. a prije 2 dana kao preduslov za primirje potpisali dogovor sa amerikom o kontroli granice sa egiptom. ovo primirje je kapitulacija i osim izraelskog i egipatskog obruca, sada ce tu biti jos jedan u formi nekih un ili nato promatraca ili snaga. ma mozda je i bolje, stvaro bi to tamo i trebalo demilitarizovati jer nemaju sanse oruzano i da im sada dodje brod oruzja.
-
JBL
- Posts: 1179
- Joined: 17/08/2004 00:06
#3020 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Tebi se moze bas sve prodati..... Sve to je Izrael vec imao, SAD su Egipt cak dodatno tehnicki opremile za kontrolu granice.karanana wrote:aha, izrael ce jedva docekati da krene oruzje za gazu. a prije 2 dana kao preduslov za primirje potpisali dogovor sa amerikom o kontroli granice sa egiptom. ovo primirje je kapitulacija i osim izraelskog i egipatskog obruca, sada ce tu biti jos jedan u formi nekih un ili nato promatraca ili snaga. ma mozda je i bolje, stvaro bi to tamo i trebalo demilitarizovati jer nemaju sanse oruzano i da im sada dodje brod oruzja.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#3021 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
JBL
odgovori na moj post,daj da i ja nešto naučim
odgovori na moj post,daj da i ja nešto naučim
- _veleposlanik
- Posts: 998
- Joined: 23/02/2008 02:14
#3022 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
ali ne zaboravimo ko je prekrsio primirje, ko je napravio humanitarnu blokadu... sta da chini vladajuci Hamas pod takvim uslovima? ili da im djeca umiru od gladi, ili da ginu od bijelog fosfora, sta biste vi izabrali???cartman wrote:JBL wrote:Od Josipa Broza.... Poslije 20+ dana izraelskog divljanja na TV skupljanja $ ili ljudi za Hamas na tom dijelu planeta nece biti problem.madner wrote:Od koga ce dobiti novac, oruzje, ljude?
Stavili su im do znanja sta ce biti ako budu ispaljivali rakete i opet se povukli.
I sta sad, bice kuleri ako opet ubiju 10 Izrealaca i pogine 1500?
Izrael je pojeo govno s ovim ratom, al jos vece govno je pojeo Hamas. Dokazali su samo da su skupina nesposobnjakovicha, koji pretezno bockaju Izrael raketama i gadjaju ih kamenjima. Da su imalo pametniji ,shutili bi nekih 10ak godina, djelovali politicki, smirili strasti kod svojih, prestali biti pod sankcijama i embargom, i onda lagano pocet prikupljat materijal za rat. a ne ovako ko zadnje fukare, ispale tri rakete i onda se kamenjima gadjaju.
ovakvim performansom Izrael je samo nabacio neprijatelja za jos koju generaciju, nije valjda da nisu racunali na to. kriviti Palestinu i Hamas zato sto nemaju infrastrukturu poput "normalne" razvijene zemlje je neumjesno, ljudi mozda to ne zele, da li nemaju pravo na svoje samoopredjeljenje na ono malo zemlje sto im cionisti nisu ukrali?
stvar nije jednostavna, ali se zna ko je negativac u ovoj prichi da je jos 100 frakcija poput Hamasa...
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#3023 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Moguće je da Izrael sam šalje oružje Hamasu i to ono koje je Izraelu postalokaranana wrote: aha, izrael ce jedva docekati da krene oruzje za gazu. a prije 2 dana kao preduslov za primirje potpisali dogovor sa amerikom o kontroli granice sa egiptom. ovo primirje je kapitulacija i osim izraelskog i egipatskog obruca, sada ce tu biti jos jedan u formi nekih un ili nato promatraca ili snaga. ma mozda je i bolje, stvaro bi to tamo i trebalo demilitarizovati jer nemaju sanse oruzano i da im sada dodje brod oruzja.
staro i neučinkovito te imaju zaštitu od njega. Nije nemoguće, ali realnije
je ipak da se hoće zaustaviti dotok oružja.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#3024 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
[veleposlanik]
pa izneseni osvrti,nisu u smislu,spočitavanja ko je negativac,već se jednostavno od kakofonije i odušljevljenja Hamasom,nerazložno diskutuje.Poenta je u nejedinstvu među Palestincima,pored Hamasa i Fataha imaš i Palestince,koliko,toliko integrirane u Izraelsko društvo.Ljudi su stalno naseljeni,rade i drukčiju imaju optiku,od ovih drugih.Znači imamo,najmanje 3 struje,lijep broj za manipulaciju i činjenje stvari koja odgovara Izraelu.Druga notorna glupost je,da Izrael namjerno ubija.Žrtve su im bile kontraproduktivne,jer su digle javno mjenje širom svijeta,a o namjeri govoriti,onda valjda se tvrdi da nisu mogli učiniti i veče zlo.Bez obzira na emocije u diskusiji,koja pretenduje da bude smislena,treba više uključiti mozak,a ne srce.
pa izneseni osvrti,nisu u smislu,spočitavanja ko je negativac,već se jednostavno od kakofonije i odušljevljenja Hamasom,nerazložno diskutuje.Poenta je u nejedinstvu među Palestincima,pored Hamasa i Fataha imaš i Palestince,koliko,toliko integrirane u Izraelsko društvo.Ljudi su stalno naseljeni,rade i drukčiju imaju optiku,od ovih drugih.Znači imamo,najmanje 3 struje,lijep broj za manipulaciju i činjenje stvari koja odgovara Izraelu.Druga notorna glupost je,da Izrael namjerno ubija.Žrtve su im bile kontraproduktivne,jer su digle javno mjenje širom svijeta,a o namjeri govoriti,onda valjda se tvrdi da nisu mogli učiniti i veče zlo.Bez obzira na emocije u diskusiji,koja pretenduje da bude smislena,treba više uključiti mozak,a ne srce.
-
priroda
- Posts: 21
- Joined: 28/08/2008 21:08
#3025 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!
Šta sve nećeš ovdje pročitat...
Nije mi čudno što postoje ljudi u nekim zapadnim zemljama koji misle da su Palestinci okupirali Izrael i da se Izrael brani od terorističkog okupatora, ali mi je još uvijek čudno što ima u Bosni ljudi koji misle nešto slično tome i koji osuđuju otpor Palestinaca. Šta je s vama, jeste li slijepi pored očiju?
Bilo nam je isto, jesmo li to i mi krivi što smo se branili pa su četnici pobili 200000 ljudi, a nisu 2 miliona? Govorim "mi", možda vi i niste od "nas"? Što mi jedino ne bi bilo čudno u svemu ovome.
Jok, mi smo pobili 200000 ljudi, jer smo nabavili puškice, četnici su samo radili šta im je posao. I Hammas je kriv, kakav Izrael, kakvi bakrači
Fakat, jeste li vi neki opaki podlaci ili šta?
Nije mi čudno što postoje ljudi u nekim zapadnim zemljama koji misle da su Palestinci okupirali Izrael i da se Izrael brani od terorističkog okupatora, ali mi je još uvijek čudno što ima u Bosni ljudi koji misle nešto slično tome i koji osuđuju otpor Palestinaca. Šta je s vama, jeste li slijepi pored očiju?
Bilo nam je isto, jesmo li to i mi krivi što smo se branili pa su četnici pobili 200000 ljudi, a nisu 2 miliona? Govorim "mi", možda vi i niste od "nas"? Što mi jedino ne bi bilo čudno u svemu ovome.
Jok, mi smo pobili 200000 ljudi, jer smo nabavili puškice, četnici su samo radili šta im je posao. I Hammas je kriv, kakav Izrael, kakvi bakrači
Fakat, jeste li vi neki opaki podlaci ili šta?
