Kineski mobiteli

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
muxa
Posts: 503
Joined: 07/10/2014 23:09

#3001 Re: Kineski mobiteli

Post by muxa »

Kako vam se čine ove ponude:
http://www.giztop.com/neo-m1.html
http://www.coolicool.com/foxconn-infocu ... ne-g-33650
http://www.minideal.net/jiayu-g4c-smart ... white.html

Osim samih telefona zanima me i kakvi su shopovi. Što se mene tiče kupio bih odmah ovaj M1 ali mi je ovaj shop totalno nepoznat a cijena je previše niska u odnosu na ostale shopove (1949deal 165 dolara).
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#3002 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

muxa wrote:Kako vam se čine ove ponude:
http://www.giztop.com/neo-m1.html
http://www.coolicool.com/foxconn-infocu ... ne-g-33650
http://www.minideal.net/jiayu-g4c-smart ... white.html

Osim samih telefona zanima me i kakvi su shopovi. Što se mene tiče kupio bih odmah ovaj M1 ali mi je ovaj shop totalno nepoznat a cijena je previše niska u odnosu na ostale shopove (1949deal 165 dolara).
sto se tice ovog shopa, provjeri shipping, vjerovatno ti placas pa su cijene jeftinije...
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3003 Re: Kineski mobiteli

Post by zippoo87 »

eno na piku iNew v3 nov vec po 260 KM....jeftinije nego da se narucuje sa neta,plus brza dostava
i to od provjerenog prodavaca
http://www.pik.ba/artikal/14855894/thl- ... /#detaljno
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#3004 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

zippoo87 wrote:eno na piku iNew v3 nov vec po 260 KM....jeftinije nego da se narucuje sa neta,plus brza dostava
i to od provjerenog prodavaca
www.pik ba/artikal/14855894/thl-xiaomi-inew-v3-plus/#detaljno
ima neki i u banjaluci prodaje te modele i ima coolpad f1
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3005 Re: Kineski mobiteli

Post by vješalica »

Lobox Superior S
Verso Quattro 5

Koji da uzmem od ova dva?

Zapravo drugi sam imala i razbila ga tako da nije za upotrebu a bio mi je sasvim dovoljan i jako je dobro radio bez ikakvih zamjerki stvarno ekstra telefon bio
Kupljen je u radnji (da ne reklamiram)

Ima li neko iskustva sa ovim Loboxom

hvala
User avatar
boogy
Posts: 961
Joined: 28/04/2005 13:02

#3006 Re: Kineski mobiteli

Post by boogy »

XIAOMI Redmi Note - 131.99€
- 5.5 inch IPS screen, 1280 × 720 pixel display
-Qualcomm Snapdragon MSM8928 1. 6 GHz quad core
- Band: GSM 850/900/1800 / 1900MHz;WCDMA 850/900/1900 / 2100MHz;FDD-LTE 1800/2100 TDD-LTE 2600 MHz, Supports 3G & 4G Network
-2 GB RAM + 8 GB ROM
- 13MPmain camera + 5MP front camera
- The latest Android 4.4 system (MIUI V5)
http://en.efox-shop.com/xiaomi-redmi-ho ... 4-g-296376

260 KM, čini mi se povoljno. Koliko li će da ovi naši opale carinu na ovo?
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#3007 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

boogy wrote:XIAOMI Redmi Note - 131.99€
- 5.5 inch IPS screen, 1280 × 720 pixel display
-Qualcomm Snapdragon MSM8928 1. 6 GHz quad core
- Band: GSM 850/900/1800 / 1900MHz;WCDMA 850/900/1900 / 2100MHz;FDD-LTE 1800/2100 TDD-LTE 2600 MHz, Supports 3G & 4G Network
-2 GB RAM + 8 GB ROM
- 13MPmain camera + 5MP front camera
- The latest Android 4.4 system (MIUI V5)
http://en.efox-shop.com/xiaomi-redmi-ho ... 4-g-296376

260 KM, čini mi se povoljno. Koliko li će da ovi naši opale carinu na ovo?

ma platiti ces nekih 85 km sve ukupno sigurno...

neo zna li neko nesto za grijenje ovog mog elephona g6, previse se grije u podrucju kamere...
Didis74
Posts: 44
Joined: 27/09/2012 21:14

#3008 Re: Kineski mobiteli

Post by Didis74 »

Zna li neko slučajno gdje u koju carinu ide roba ako je adresa Tešanj?
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3009 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

vješalica wrote:Lobox Superior S
Verso Quattro 5

Koji da uzmem od ova dva?

Zapravo drugi sam imala i razbila ga tako da nije za upotrebu a bio mi je sasvim dovoljan i jako je dobro radio bez ikakvih zamjerki stvarno ekstra telefon bio
Kupljen je u radnji (da ne reklamiram)

Ima li neko iskustva sa ovim Loboxom

hvala
Koliko planiraš platiti telefon? Evo, pogledao sam specifikacije, i, koliko sam vidio, radi se o sličnim uređajima. Nisam pogledao kakve su kamere, ali, po meni je Lobox bolja varijanta zbog boljeg ekrana.
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3010 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

Didis74 wrote:Zna li neko slučajno gdje u koju carinu ide roba ako je adresa Tešanj?
Sve što dolazi poštom carini se u Sarajevo ako je krajnja adresa Tešanj ;)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3011 Re: Kineski mobiteli

Post by vješalica »

SONY_91 wrote:
vješalica wrote:Lobox Superior S
Verso Quattro 5

Koji da uzmem od ova dva?

Zapravo drugi sam imala i razbila ga tako da nije za upotrebu a bio mi je sasvim dovoljan i jako je dobro radio bez ikakvih zamjerki stvarno ekstra telefon bio
Kupljen je u radnji (da ne reklamiram)

Ima li neko iskustva sa ovim Loboxom

hvala
Koliko planiraš platiti telefon? Evo, pogledao sam specifikacije, i, koliko sam vidio, radi se o sličnim uređajima. Nisam pogledao kakve su kamere, ali, po meni je Lobox bolja varijanta zbog boljeg ekrana.
ne bi uzimala na keš nego na rate
nisam još vidjela fizički telefon lobox meni recimo nije bitna kamera nego da je stabilan i tako to nešto ne pucam da bude neki aman zaman al eto kofol moderan :P

kod ovog verso je dobra baterija surfanje na chrome,mozila je bilo ekstra,al eto sjebo se dibiduz
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3012 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

Sutra u 10:00h na GeekBuying.com 30 komada Landvo L200s uređaja po cijeni od samo 64 USD :wink: . Pa, ko želi, neka pokuša kupiti uređaj :wink:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3013 Re: Kineski mobiteli

Post by zippoo87 »

SONY_91 wrote:Sutra u 10:00h na GeekBuying.com 30 komada Landvo L200s uređaja po cijeni od samo 64 USD :wink: . Pa, ko želi, neka pokuša kupiti uređaj :wink:
dok meni refreshuje stranicu...pise SOLD :D haha
dzaba se pripremao nekoliko puta,nema sanse :D
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3014 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

zippoo87 wrote:
SONY_91 wrote:Sutra u 10:00h na GeekBuying.com 30 komada Landvo L200s uređaja po cijeni od samo 64 USD :wink: . Pa, ko želi, neka pokuša kupiti uređaj :wink:
dok meni refreshuje stranicu...pise SOLD :D haha
dzaba se pripremao nekoliko puta,nema sanse :D
Ja sam uspio kupiti na GeekBuying Elephone P6i za 53 USD :wink:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3015 Re: Kineski mobiteli

Post by zippoo87 »

SONY_91 wrote:
zippoo87 wrote:
SONY_91 wrote:Sutra u 10:00h na GeekBuying.com 30 komada Landvo L200s uređaja po cijeni od samo 64 USD :wink: . Pa, ko želi, neka pokuša kupiti uređaj :wink:
dok meni refreshuje stranicu...pise SOLD :D haha
dzaba se pripremao nekoliko puta,nema sanse :D
Ja sam uspio kupiti na GeekBuying Elephone P6i za 53 USD :wink:
cak noris i ti...ostalo niko vise :D
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#3016 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

Sony ima veze u geekbuying, kao i na carini :D . Daju li oni kakve bodove, ako npr banggood?
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#3017 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

dinooh wrote:Sony ima veze u geekbuying, kao i na carini :D . Daju li oni kakve bodove, ako npr banggood?
Covjek ima veze, sta si ljubomoran
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#3018 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

sta je ovo, ne smijes biti ni ljubomoran danas :D
User avatar
muxa
Posts: 503
Joined: 07/10/2014 23:09

#3019 Re: Kineski mobiteli

Post by muxa »

SONY_91 wrote: Ja sam uspio kupiti na GeekBuying Elephone P6i za 53 USD :wink:
Kakvi su ti slovnovi P6i i P6l?
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3020 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

dinooh wrote:Sony ima veze u geekbuying, kao i na carini :D . Daju li oni kakve bodove, ako npr banggood?
Ne, ne dobiješ ništa nakon kupovine :sad:
muxa wrote:
SONY_91 wrote: Ja sam uspio kupiti na GeekBuying Elephone P6i za 53 USD :wink:
Kakvi su ti slovnovi P6i i P6l?
Ne znam. Ja ih do sad nisam kupovao, ali, trebalo bi da su u 'rangu' sa Doogee, Cubot,... i sličnim 'brendovima'
User avatar
muxa
Posts: 503
Joined: 07/10/2014 23:09

#3021 Re: Kineski mobiteli

Post by muxa »

Ima li neko kupon za Bangood?
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#3022 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

Evo TCL (Alcatel) sa finom baterijom
http://www.pandawill.com/tcl-s720-smart ... 96866.html
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#3023 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

SONY evo gledao sam ove bodove na banggood i isplati se za neke sitnice, narucivati kod njih i dobiti popuste. Ali ne i za mobitele, jer najveci popust je 5$ na kupovinu od 10$
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3024 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

dinooh wrote:SONY evo gledao sam ove bodove na banggood i isplati se za neke sitnice, narucivati kod njih i dobiti popuste. Ali ne i za mobitele, jer najveci popust je 5$ na kupovinu od 10$
Kupovao sam na ChinaBuye.com, i, oni također daju bodove, ali, nije sve u bodovima :D . GeekBuying.com po meni ima najbolju podršku i zbog toga se držim njih još uvijek :wink:
User avatar
muxa
Posts: 503
Joined: 07/10/2014 23:09

#3025 Re: Kineski mobiteli

Post by muxa »

Kakvi su Jiake telefoni. Evo ima na Pandi veliko snizenje mobitela. Jiake JK10 za 100 dolara a redovna cijena mu je oko 170 dolara
Post Reply