Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3001 Re: Manchester United FC
Sviraj kraj
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#3002 Re: Manchester United FC
eto probali suBetter Man wrote:Kakva golcina Fletchera! Hajmo sad probati sta uraditi!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3003 Re: Manchester United FC
Oooooo
dernek
Jos im i Dzeko zabiberi
Jos im i Dzeko zabiberi
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3004 Re: Manchester United FC
Trebali ste probati se braniti.Better Man wrote:Kakva golcina Fletchera! Hajmo sad probati sta uraditi!
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3005 Re: Manchester United FC
Manchester United, vi ste najslabija karika. Zbogom 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3006 Re: Manchester United FC
Dzontra Volta wrote:+1rashtiman wrote:Sviraj kraj
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#3008 Re: Manchester United FC
lako je djecu iz Arsenala derati 
-
mikelandjelo
- Posts: 407
- Joined: 13/06/2009 12:18
- Location: Sarajevo
#3009 Re: Manchester United FC
izivljavanje
manutd je za ovo bio zreo vec neko vrijeme samo sto su se nekako provlacili
manutd je za ovo bio zreo vec neko vrijeme samo sto su se nekako provlacili
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3010 Re: Manchester United FC
Eeee taman tako ...mikelandjelo wrote:izivljavanje
manutd je za ovo bio zreo vec neko vrijeme samo sto su se nekako provlacili
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3014 Re: Manchester United FC
auh kako vas satra banda plaćenika
nije ni City bio toliko dobar koliko je United bio dno dna
koliko vidi ovo je početak kraja jedne ere
nije ni City bio toliko dobar koliko je United bio dno dna
koliko vidi ovo je početak kraja jedne ere
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3015 Re: Manchester United FC
Paa... jos se moze situacija popraviti . I to u Januaru ... Drugog nacina nema ...JoseMujica wrote:auh kako vas satra banda plaćenika![]()
nije ni City bio toliko dobar koliko je United bio dno dna![]()
koliko vidi ovo je početak kraja jedne ere
- Acheron
- Posts: 523
- Joined: 16/10/2011 19:23
#3017 Re: Manchester United FC
Fergusonov poraz. Katastrofalna odluka da igra rahljavi Evans, pored zdravog Vidica i Jonesa. Zaboli me kurac sto onaj panj vise nece sekunde zaigrat do kraja sezone, ali ova blamaza je na Fergijev racun.
Ugasio sam stream nakon drugog gola Balonje.
Ugasio sam stream nakon drugog gola Balonje.
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3018 Re: Manchester United FC
Valjda su navikli na "malu" protekciju kod sudija. Pa gdje ce kod kuce da ih kartoniraju?LSD wrote:I ovaj Evans je poglup momak, igra baš ko diletant...kako mu se onako ofirno Balo uvali i iznudi crveni
A nemojte sad po Fergiju. Pa do neki dan je bio genije, bog, tito, master, gazda, visocanstvo, ne znam ni ja sta sve...
Nek se sad Utd. malo otrijezni. Lako je bilo Arsenalov treci tim nalupati krvnicki. Sad nek su svjesni da se isto moze desiti uvijek kad se konci ispuste.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3019 Re: Manchester United FC
Ma dobro neko rece, ovo se samo cekalo... zadnjih 5 utakmica se provlace i jedva dobijajju ... Cekamo januar i 3-4 nova igraca !
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#3020 Re: Manchester United FC
Bitno je učestvovati, hajmo ba, manite se pesimizma, gdje vam je olimpijski duh..
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#3021 Re: Manchester United FC
Bez Skolsa, Vidica i Gigsa - druga ekipa. S Fergusonom ocigledno nesto nije uredu, dok nije nista mijenjao na kraju, nego je pustio da ih onako gaze... 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3022 Re: Manchester United FC
JoseMujica wrote: koliko vidi ovo je početak kraja jedne ere
smijesno
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3023 Re: Manchester United FC
ma ima i on neki svoj konto...s ovim je začepio usta mnogima u svlačionici što su se isturali da vazda igraju....Nadam se da će u novembru oba puta Nani, isto nako popišano, izaći s terena 
Leet more tebi smiješno biti ali za United je do danas City bio isto što je za Real M. Rayo
Leet more tebi smiješno biti ali za United je do danas City bio isto što je za Real M. Rayo
Last edited by JoseMujica on 23/10/2011 16:51, edited 1 time in total.
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3024 Re: Manchester United FC
I to je lekcija igracima. Sta je mogao uraditi sa igracem manje i nabrijanim protivnikom?Creasy wrote:Bez Skolsa, Vidica i Gigsa - druga ekipa. S Fergusonom ocigledno nesto nije uredu, dok nije nista mijenjao na kraju, nego je pustio da ih onako gaze...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3025 Re: Manchester United FC
Ma hajd ba sve je ovo fudbal, boli al idemo dalje , dobar samar al na vrijeme. Procepilo i katanaco, aö se mora priznati da su ga dobro odigrali.
