Neelix wrote:ma vidi ti analiticara![]()
jel to Vedran Princ?sta ce ti crtice poslije imena kroz padeze?
ko je Billaps
i Zid?
![]()
![]()
ne valja ti analiza hashimu
nije nista licno, majke mi![]()
error,oris-greska
lapsus,i
Desi se greska u kucanju,a i sam znas da je rijec o Billups-u.
Ako imas svoje misljenje iznesi ga.
Medutim nije ti lahko,kako primjetih navijas za ManUtd,"Torpedo"-Galatasaray,Ferrari i LAL.
Nije ti lahko.Gdje li su ti starci samo pogrijesili?
