NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3001 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Neelix wrote:ma vidi ti analiticara :lol:

jel to Vedran Princ? :D sta ce ti crtice poslije imena kroz padeze? :D ko je Billaps :D i Zid? :lol: :D

ne valja ti analiza hashimu :D

nije nista licno, majke mi :-D :D

error,oris-greska
lapsus,i

Desi se greska u kucanju,a i sam znas da je rijec o Billups-u.
Ako imas svoje misljenje iznesi ga.
Medutim nije ti lahko,kako primjetih navijas za ManUtd,"Torpedo"-Galatasaray,Ferrari i LAL.
Nije ti lahko.Gdje li su ti starci samo pogrijesili? 8-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3002 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

haj da je jedna greska. citaj malo jarane. vjeruj, pomaze :)

http://msn.foxsports.com/nba/story/9401 ... postseason

gudbaj, o o o o ou, zbogom ljubaviiii gudbaaaaj.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3003 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Neelix wrote:haj da je jedna greska. citaj malo jarane. vjeruj, pomaze :)

http://msn.foxsports.com/nba/story/9401 ... postseason

gudbaj, o o o o ou, zbogom ljubaviiii gudbaaaaj.
E,jesi frajer.
Svaka cast.

Vidi kad sam pisao post.
Znao sam da se povrijedio,ali sam mislio da je laksa ozljeda i da ce se oporaviti,al' nejse.
Ustvari boli me briga i onako ne navijam za njih.
Upravu si da sam fulao parove,jer sam pretpostavio da Chicago nece ispustit 6. mjesto u zadnjem kolu al' sta ces.
Evo moje prognoze za vikend,pomalo navijacki:

LAL-UTH-2
DEN-NOH-1
SAS-DAL-1
POR-HOU-1
CLE-DET-1
BOS-CHI-2
ORL-PHI-1
ATL-MIA-2

Prenosil onaj OBN ista?
Najvjerovatnije ce LAL. :(
dosta_mi_je_svega
Posts: 106
Joined: 16/09/2008 19:04

#3004 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by dosta_mi_je_svega »

Ako dobro vidim : pon/uto 1h Boston- Chicago (21.4)
sri/cet 2h Atlanta-Miami (23.4)
sub/ned 00:30 Miami-Atlanta (26.4)
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3005 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

dosta_mi_je_svega wrote:Ako dobro vidim : pon/uto 1h Boston- Chicago (21.4)
sri/cet 2h Atlanta-Miami (23.4)
sub/ned 00:30 Miami-Atlanta (26.4)
Fino, fino , steta jedino sto nista sa zapada nema, mislim da se mogla ubacit jedna tekma iz serije por-hou, ipak je por jedno od najpozitivnijih iznenadjenja ove sezone, sa dosta mladih igraca, pa bi ih lijepo bilo vidjeti, al eto ako i ovo bude kako su obecali super ce biti.
btw. steta za garnetta, ovako cemo 99% gledati finale cle - lal, gubitnike iz dva zadnja finala.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3006 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

nek si ti protiv lakersa odigro... :roll:
pa mislim...budimo realni... :skoljka:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3007 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

imal dje onog shadowa i kompanije :D :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3008 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

sa obnove stranice

00:00 NBA: Boston -Cleveland / izravan prijenos
:D
dosta_mi_je_svega
Posts: 106
Joined: 16/09/2008 19:04

#3009 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by dosta_mi_je_svega »

Neelix wrote:sa obnove stranice

00:00 NBA: Boston -Cleveland / izravan prijenos
:D
Bar im na txt pise "snimka utakmice" i to je napredak za njih :D
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#3010 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

nevjerovatno. pustaju povratak u buducnos po 10. put a tekma lakersi-utah ide u ovo vrijeme uzivo.
ne kontam, znaci pustit ce onu cleveland-boston tekmu od proslog vikenda kao reprizu a playoff poceo i imaju jos 3 tekme koje su na programu veceras bas oko ponoci.

fuj jesu seljacine, a ja taman maksuz otvorio temu da ih pohvalim radi onog novog reality show-a sa onim trebama sto hoce da budu modelke. fuuuuj, povlacim pohvale.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3011 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

http://www.justin.tv/cadinho4

evo ovdje se mogu lakersi i utah gledat.

39-23 :)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3012 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

hohoho + 22 na poluvremenu

ko je predvidio pobjedu jazza ne treba da zivi
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3013 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

ovo je bruka šta Lakersi rade Juti :roll: ...ocekivao sam koliko-toliko jaci otpor Jazzera,ali sve su prilike da ce ovdje biti metla.
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#3014 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

jeli obn nema pravo prenosa prve runde? vidim da je u americi prva runda na tnt-u pa kontam jeli to ili su oni fakat debili da ne prenose nista uzivo nego reprizu one razvaljotine od proslog vikenda?
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#3015 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by pOZz »

76-ersi se za sada dobro čuvaju kod Magica. Prati li ko? :mrgreen:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3016 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

karanana wrote:jeli obn nema pravo prenosa prve runde? vidim da je u americi prva runda na tnt-u pa kontam jeli to ili su oni fakat debili da ne prenose nista uzivo nego reprizu one razvaljotine od proslog vikenda?
Sutra ima u 01.00 direktno Boston - Chicago :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#3017 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

shaqqa wrote:
karanana wrote:jeli obn nema pravo prenosa prve runde? vidim da je u americi prva runda na tnt-u pa kontam jeli to ili su oni fakat debili da ne prenose nista uzivo nego reprizu one razvaljotine od proslog vikenda?
Sutra ima u 01.00 direktno Boston - Chicago :thumbup:
odlicno.

pratim tekmu orl-philla na yahoo-u. cekam orlando za 50 maraka. sad kad skontam bas su malu kvotu na orlando dali a mogla bi to biti gusta serija.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3018 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

Lakers-Utah 113:100 na kraju,Utah se malo popravio u drugom poluvrmenu.
Orlando-Phila 50:46 na poluvremenu,Lewis i Hedo katastrofalni zasad.
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#3019 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

fuj smradovi orlandanshki. vodili 18-19 razlike i popushishe. karine jedne.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3020 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

lakersi unistili utah,ovi se ko malo popravili na kraju,al nista posebno...
ocekujem lagano metlu ili eventualno jednu pobjedu jazz-a...
P.S.iznenadio me Shanon Brown pravo...po meni je bolji od Farmara...
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#3021 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by pOZz »

Ja neMrem vjerovat' da je Orlando izgubio. :shock: Ja leg'o spavat' kad je bilo +15. :|
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3022 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Ma prve utakmice su vazda aklimatizacija na seriju,nego

Denver :dance:
Billups :dance:
Birdman :dance:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3023 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Sta mislite moze li CHI veceras opet dobit?

Ono sta sam primjetio je da je CHI u prvoj utakmici rotirao "samo" 8 igraca.
Opet,mislim da Boston u ovoj seriji tesko moze bez Kevina,a mali Rose razvaljuje Ronda.Ono je sega gledati.
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3024 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

cikcanga wrote:Sta mislite moze li CHI veceras opet dobit?

Ono sta sam primjetio je da je CHI u prvoj utakmici rotirao "samo" 8 igraca.
Opet,mislim da Boston u ovoj seriji tesko moze bez Kevina,a mali Rose razvaljuje Ronda.Ono je sega gledati.
Ja kontam da ce veceras ipak Boston da pobijedi,jer mislim da je nemoguce da onaj mahnitov Rose odigra jos jednu onakvu utakmicu u samo tri dana.
Boston iako bez Garnetta moze odigrati samo bolje nego u subotu.
Samo da se zna,nisam navijac Bostona,ovo je analiza cisto onako za kladionicu :D

I da,i ja sam se stvarno iznenadio kada sam vidio da je Chicago protiv Bostona rotirao samo osam igraca :shock:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3025 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

Ne podnosim Boston ali će večeras uzeti 15 razlike...
Post Reply