pa zato sto ih se sve vise okuplja ondje na parkingu od bosmala,prave nekakav divlji standpathyeshme wrote:Neko je danas uhvaćen![]()
Sarajevski taksisti- dno dna
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#3001 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3002 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Na Grbavici kod pilica isto prave divlji standazdralovic wrote:pa zato sto ih se sve vise okuplja ondje na parkingu od bosmala,prave nekakav divlji standpathyeshme wrote:Neko je danas uhvaćen![]()
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3003 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Jutros sam na posao sa taxijem, nisam se vozio ne pamtim od kad. Sjeo, molim vas tu i tu. Nije problem, upali taximetar, radio city lagano svirao taman da cujes, nije pocinjao nikakvu pricu, bas ugodna voznja, 4,7KM bilo, dao 5KM. Ne vidjeh broj, znam da je golf 4 sivi stand kod dobrinje 5. U glavnom, nisu svi losi.
- Coppertone
- Posts: 780
- Joined: 19/10/2011 18:49
#3004 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
nedavno se vozio sa sa-tax cini mi se oznaka 289, plavi karavan golf ili pasat. kroz glavu mi prosao "ljeto u zlatnoj dolini". 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#3006 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Komentari sve govore, narod dolazi do pameti! 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3007 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
ko su sad ovi Kuki pacijenti? Kad god vidim ispis odvalim se smijati 
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#3008 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
da su se ponasali normalno ne bi im "krali" musterije,jednostavno
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3009 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#3010 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Joj inspekcija dodje da lovi rent-a-car firme, a nikada se nisu sjetili da provjere ove legalce sa aerodroma.
Najiskrenije zelim inspektorima da zaglave na svom poslu, ostanu bez prevoza i da moraju uzeti sarejevo taksi sa aerodroma. Ode nekoliko dnevnica za cas
Do Otoke, a za ostalo ce se dogovorit'.
Najiskrenije zelim inspektorima da zaglave na svom poslu, ostanu bez prevoza i da moraju uzeti sarejevo taksi sa aerodroma. Ode nekoliko dnevnica za cas
Do Otoke, a za ostalo ce se dogovorit'.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3011 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
vrbas1979 wrote:Joj inspekcija dodje da lovi rent-a-car firme, a nikada se nisu sjetili da provjere ove legalce sa aerodroma.
Najiskrenije zelim inspektorima da zaglave na svom poslu, ostanu bez prevoza i da moraju uzeti sarejevo taksi sa aerodroma. Ode nekoliko dnevnica za cas
Do Otoke, a za ostalo ce se dogovorit'.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#3012 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevs ... /130318043
Bujrum ako ste hrabri
Vec su vas gradjani stavili na "pik" i ako ispastaju radi koga, to ste vi
Nikada ni jedan nelegalac nece naplatiti kao vi 
Bujrum ako ste hrabri
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3013 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Ilegalci barem ne zakidaju na voznjama sa aerodroma i zeljeznicke staniceun1ted wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevs ... /130318043
Bujrum ako ste hrabriVec su vas gradjani stavili na "pik" i ako ispastaju radi koga, to ste vi
Nikada ni jedan nelegalac nece naplatiti kao vi
-
zvrk
- Posts: 1710
- Joined: 19/08/2008 13:00
#3014 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
njima malo dosadno pa da opet blokiraju grad, da se nesto desava.
pola clanova njihovog udruzenja bjezi od inspekcije i revnosno obavjestava kolege da se sklone ako primijete inspekciju
a sad bi malo da blokiraju grad jos jednom
MAFIJA
pola clanova njihovog udruzenja bjezi od inspekcije i revnosno obavjestava kolege da se sklone ako primijete inspekciju
a sad bi malo da blokiraju grad jos jednom
MAFIJA
- Ziogu
- Posts: 84
- Joined: 03/03/2013 15:57
#3015 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Za probleme za koje su sami krivi, traze od drzave da im rjesava. Sami su pustili ilegalce, znaju sve jednog, i sute ko picke. Od aerodroma, zeljeznicke, do vozila bez TA tabli na standovima. I da im neko to rjesava. Mrs u pm. Ako blokiraju grad, policija treba auta da im polupa-
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#3016 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Kako ne shvataju ni oni ni GRASovci ni slicni da samo raji idu na qrac ovim satro protestima i blokiranjem. 
-
kojeime
- Posts: 3624
- Joined: 11/11/2010 13:03
#3017 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
U slucaju blokade treba svaki gradjanin koji zakasni na posao ili neku obavezu tuziti udruzenje Sa taksi a time i sve clanove udruzenja. Svaki gradjanin koji ima problem dolaska u bolnicu da uradi isto. A ne zelim ni da zamislim sta bi neko bio u stanju taksistima da uradi ako bi mu clan porodice bio zdravstveno ugrozen zbog blokade.
Da taksisti blokiraju institucije koje ne sankcionisu ilegalne taksiste i da naprave problem zaposlenicma/rukovodstvu tih institucija to bi bilo u redu. Na primjer fizicki blokiraju zgradu u kojoj je ta institucija i ljudi ne mogu izaci i otici kuci. A blokirati i dostavu hrane i ostalog. Pa ko duze izdrzi. Taj nacin borbe protiv institucija koje ne rade svoj posao bih podrzao. Medjutim taksisti su isuvise velike kukavice da to urade, ne smiju na vlast, pa ce se izivljavati na gradjanima. Da blokiraju grad i ljude koji sa njihovim problemom nemaju nista? Ako u ovom kantonu postoji imalo vlasti, u tom slucaju im treba poslati specijalce, rulju rastjerati vodenim topovima, a od gradjevinskih firmi iznajmiti teska vozila, pa i od vojske posuditi tenkove i rascistiti taksi vozila koja blokiraju grad. Troskove iznajmljivanja i eventulanog ostecenja opreme koristene za rasciscavanje vozila isporuciti udruzenju Sa taksi, a ako ne plati oduzeti mu dozvolu i oduzeti licence taksistima koji su clanovi udruzenja. A ako dodje do ostecenja taksi vozila pri rasciscavanju, sami su taksisti krivi, neka sami popravljaju vozila.
Javni interes slobodnog kretanja gradjana je vazniji od interesa privatnika, tako da zakonsko uporiste za upotrebu sile postoji.
Da taksisti blokiraju institucije koje ne sankcionisu ilegalne taksiste i da naprave problem zaposlenicma/rukovodstvu tih institucija to bi bilo u redu. Na primjer fizicki blokiraju zgradu u kojoj je ta institucija i ljudi ne mogu izaci i otici kuci. A blokirati i dostavu hrane i ostalog. Pa ko duze izdrzi. Taj nacin borbe protiv institucija koje ne rade svoj posao bih podrzao. Medjutim taksisti su isuvise velike kukavice da to urade, ne smiju na vlast, pa ce se izivljavati na gradjanima. Da blokiraju grad i ljude koji sa njihovim problemom nemaju nista? Ako u ovom kantonu postoji imalo vlasti, u tom slucaju im treba poslati specijalce, rulju rastjerati vodenim topovima, a od gradjevinskih firmi iznajmiti teska vozila, pa i od vojske posuditi tenkove i rascistiti taksi vozila koja blokiraju grad. Troskove iznajmljivanja i eventulanog ostecenja opreme koristene za rasciscavanje vozila isporuciti udruzenju Sa taksi, a ako ne plati oduzeti mu dozvolu i oduzeti licence taksistima koji su clanovi udruzenja. A ako dodje do ostecenja taksi vozila pri rasciscavanju, sami su taksisti krivi, neka sami popravljaju vozila.
Javni interes slobodnog kretanja gradjana je vazniji od interesa privatnika, tako da zakonsko uporiste za upotrebu sile postoji.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51176
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3018 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Sto se ne obrate vladajucoj stranci, onoj cije su predizborne skupove redovno podrzavali krkanskim kolonama kroz grad.
Nego blokirati grad.... svaki smrdo misli da smije blokirati grad.
Nego blokirati grad.... svaki smrdo misli da smije blokirati grad.
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#3019 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Mrvu si pretjerao, ali u sustini slazem se.kojeime wrote:U slucaju blokade treba svaki gradjanin koji zakasni na posao ili neku obavezu tuziti udruzenje Sa taksi a time i sve clanove udruzenja. Svaki gradjanin koji ima problem dolaska u bolnicu da uradi isto. A ne zelim ni da zamislim sta bi neko bio u stanju taksistima da uradi ako bi mu clan porodice bio zdravstveno ugrozen zbog blokade.
Da taksisti blokiraju institucije koje ne sankcionisu ilegalne taksiste i da naprave problem zaposlenicma/rukovodstvu tih institucija to bi bilo u redu. Na primjer fizicki blokiraju zgradu u kojoj je ta institucija i ljudi ne mogu izaci i otici kuci. A blokirati i dostavu hrane i ostalog. Pa ko duze izdrzi. Taj nacin borbe protiv institucija koje ne rade svoj posao bih podrzao. Medjutim taksisti su isuvise velike kukavice da to urade, ne smiju na vlast, pa ce se izivljavati na gradjanima. Da blokiraju grad i ljude koji sa njihovim problemom nemaju nista? Ako u ovom kantonu postoji imalo vlasti, u tom slucaju im treba poslati specijalce, rulju rastjerati vodenim topovima, a od gradjevinskih firmi iznajmiti teska vozila, pa i od vojske posuditi tenkove i rascistiti taksi vozila koja blokiraju grad. Troskove iznajmljivanja i eventulanog ostecenja opreme koristene za rasciscavanje vozila isporuciti udruzenju Sa taksi, a ako ne plati oduzeti mu dozvolu i oduzeti licence taksistima koji su clanovi udruzenja. A ako dodje do ostecenja taksi vozila pri rasciscavanju, sami su taksisti krivi, neka sami popravljaju vozila.
Javni interes slobodnog kretanja gradjana je vazniji od interesa privatnika, tako da zakonsko uporiste za upotrebu sile postoji.
I sta bi na kraju, blokirase li sta, vozikaju li se po gradu?
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#3020 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
kojeime wrote:U slucaju blokade treba svaki gradjanin koji zakasni na posao ili neku obavezu tuziti udruzenje Sa taksi a time i sve clanove udruzenja. Svaki gradjanin koji ima problem dolaska u bolnicu da uradi isto. A ne zelim ni da zamislim sta bi neko bio u stanju taksistima da uradi ako bi mu clan porodice bio zdravstveno ugrozen zbog blokade.
Da taksisti blokiraju institucije koje ne sankcionisu ilegalne taksiste i da naprave problem zaposlenicma/rukovodstvu tih institucija to bi bilo u redu. Na primjer fizicki blokiraju zgradu u kojoj je ta institucija i ljudi ne mogu izaci i otici kuci. A blokirati i dostavu hrane i ostalog. Pa ko duze izdrzi. Taj nacin borbe protiv institucija koje ne rade svoj posao bih podrzao. Medjutim taksisti su isuvise velike kukavice da to urade, ne smiju na vlast, pa ce se izivljavati na gradjanima. Da blokiraju grad i ljude koji sa njihovim problemom nemaju nista? Ako u ovom kantonu postoji imalo vlasti, u tom slucaju im treba poslati specijalce, rulju rastjerati vodenim topovima, a od gradjevinskih firmi iznajmiti teska vozila, pa i od vojske posuditi tenkove i rascistiti taksi vozila koja blokiraju grad. Troskove iznajmljivanja i eventulanog ostecenja opreme koristene za rasciscavanje vozila isporuciti udruzenju Sa taksi, a ako ne plati oduzeti mu dozvolu i oduzeti licence taksistima koji su clanovi udruzenja. A ako dodje do ostecenja taksi vozila pri rasciscavanju, sami su taksisti krivi, neka sami popravljaju vozila.
Javni interes slobodnog kretanja gradjana je vazniji od interesa privatnika, tako da zakonsko uporiste za upotrebu sile postoji.
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#3021 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
a ti vrli taksisti koji naplacuju po 20 maraka voznju od aerodroma do alipasina? dabogda propali
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#3022 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
U gradu haos, a vrle Sarajlije, šute i teško uzdišu.
-
RS6_BI_TURBO
- Posts: 137
- Joined: 28/06/2010 14:01
#3023 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Sad svako ko je isfrustriran zbog posla ili neceg treceg moze izaci na ulicu i blokirati saobracaj?
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3024 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
a najveća mi je šega da protestuju i taksisti koji nemaju TA tablice, čak se i na ovim slikama na klixu to vidi... 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3025 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
johntra wrote:a najveća mi je šega da protestuju i taksisti koji nemaju TA tablice, čak se i na ovim slikama na klixu to vidi...
