Sirija vol. 2

Locked
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3001 Re: Sirija vol. 2

Post by Freamon Lester »

Kako je? :lol:
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#3002 Re: Sirija vol. 2

Post by tututuuuu »

Udbas wrote:@tututuuuu budi spreman, ko zna možda fejslifting kepec poludi pa ti udari na braću Turke :D
kakva ja veze imam s Tursima a i Putinom? Stovisise suradnike terorista ne zalim i uz to dvolicne suradnike kao sto je ova turska vlast.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3003 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
User avatar
sjedi 1
Posts: 1296
Joined: 26/10/2015 17:58

#3004 Re: Sirija vol. 2

Post by sjedi 1 »

Kikibombona wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
+1
:lol:
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#3005 Re: Sirija vol. 2

Post by Bodkin »

duh_sa_sjekirom wrote:Baš me zanima kakvi komentari bili da je kojim slučajem turski avion ušao u ruski zračni prostor i da je oboren?
Mogu mislit kako bi "analitićari" rikali kako Rusija ima pravo da štiti svoj prostor, kako Turski avioni tu nemaju šta da traže itd.
Dakle, otkud ta mržnja prema Turskoj? Je li to posljedica 500-godišnjeg jebavanja pretkinja?
Pogled suzen kao kad konju stavis ono na oci. Prvo rusija nije bila u tuskom zracnom prostoru da napdne tursku. Dakle to bi bilo kao da turska gadja mongoliju i zakaci ruski prostor na 15 sekundi. Niko normalan ne bi tekao svaka cast rusima
User avatar
arman1
Posts: 7230
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#3006 Re: Sirija vol. 2

Post by arman1 »

Kikibombona wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
SJEDI 5 ko kuća
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3007 Re: Sirija vol. 2

Post by duh_sa_sjekirom »

Kikibombona wrote:
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
Aj' ne lupaj, živ bio.
Kakve veze ima nečije uvlačenje Turcima ili Rusima sa onim što ja pitam?
Jesi li ti uopće shvatio šta sam napisao gore?
User avatar
sjedi 1
Posts: 1296
Joined: 26/10/2015 17:58

#3008 Re: Sirija vol. 2

Post by sjedi 1 »

Dok je svijet na ivici ambisa
Obama pomilovao dvije ćurke uoči dana zahvalnosti :shock:
Ko da gledam ide prijedlog za još jednu nobelovu nagradu za mir :D
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#3009 Re: Sirija vol. 2

Post by tututuuuu »

Kikibombona wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...

:lol:

kralj. :lol:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3010 Re: Sirija vol. 2

Post by duh_sa_sjekirom »

Bodkin wrote:
Pogled suzen kao kad konju stavis ono na oci. Prvo rusija nije bila u tuskom zracnom prostoru da napdne tursku. Dakle to bi bilo kao da turska gadja mongoliju i zakaci ruski prostor na 15 sekundi. Niko normalan ne bi tekao svaka cast rusima
Ajde? Jesi bistar, rodio te tata.
Prvo, Rusi jesu ušli u zračni prostor Turske.
Drugo, na osnovu čega tvrdiš da nečiji avion ne bi bio oboren da uđe u ruski zračni prostor? Rusi poštenjačine, dobri ljudi, tolerantni, šta li...?
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#3011 Re: Sirija vol. 2

Post by muhafuca »

gledam po twittery od jutros masa slika SAA dobila izgleda T-90A i voze ih u Aleppo

Bice interesantno vidjeti kako ce se pokazati na ratistu

Ako su i uopla opasni ko sto se predstavlja u medijima , nece biti lahko rebelsima u narednom periodu

edit : to su ovi

Code: Select all

https://twitter.com/2Rook14/status/669862872625868800
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3012 Re: Sirija vol. 2

Post by jastuk1 »

Kikibombona wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...




A TI U KURDOFILIJI SI IH NADMAŠIO SVE NEKOLIKO SVJETLOSNIH GODINA. :lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3013 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

duh_sa_sjekirom wrote: Aj' ne lupaj, živ bio.
Kakve veze ima nečije uvlačenje Turcima ili Rusima sa onim što ja pitam?
Jesi li ti uopće shvatio šta sam napisao gore?
Pa kazem ti covjece, nema mrznje prema Turskoj i turskom narodu kod Bosnjaka. To je glupost. Ljudi KONTRIRAJU zato sto im se gadi lizanje Erdoganovog supka od strane pojedinih. Kontriraju, provociraju one koji se uvlace. Razumijes?

Dosta je Bosnjaka koji se sprdaju sa onim Bosnjacima koji se uvlace Turcima, posebno Bosnjacima koji su simpatizeri SDA. I to je po meni pokazatelj kakve-takve zrelosti naroda i nacionalnog ponosa.

Prijateljstvo - da, podanicki odnos - ne. Niko ne voli uvlakace, zetone.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#3014 Re: Sirija vol. 2

Post by kritichar »

sjedi 1 wrote:Dok je svijet na ivici ambisa
Obama pomilovao dvije ćurke uoči dana zahvalnosti :shock:
Ko da gledam ide prijedlog za još jednu nobelovu nagradu za mir :D
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3015 Re: Sirija vol. 2

Post by duh_sa_sjekirom »

Kikibombona wrote:
duh_sa_sjekirom wrote: Aj' ne lupaj, živ bio.
Kakve veze ima nečije uvlačenje Turcima ili Rusima sa onim što ja pitam?
Jesi li ti uopće shvatio šta sam napisao gore?
Pa kazem ti covjece, nema mrznje prema Turskoj i turskom narodu kod Bosnjaka. To je glupost. Ljudi KONTRIRAJU zato sto im se gadi lizanje Erdoganovog supka od strane pojedinih. Kontriraju, provociraju one koji se uvlace. Razumijes?

Dosta je Bosnjaka koji se sprdaju sa onim Bosnjacima koji se uvlace Turcima, posebno Bosnjacima koji su simpatizeri SDA. I to je po meni pokazatelj kakve-takve zrelosti naroda i nacionalnog ponosa.

Prijateljstvo - da, podanicki odnos - ne. Niko ne voli uvlakace, zetone.
:-)
Ne ide.
Odustajem...
:run:
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#3016 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Kikibombona wrote:
Pa kazem ti covjece, nema mrznje prema Turskoj i turskom narodu kod Bosnjaka. To je glupost. Ljudi KONTRIRAJU zato sto im se gadi lizanje Erdoganovog supka od strane pojedinih. Kontriraju, provociraju one koji se uvlace. Razumijes?

Dosta je Bosnjaka koji se sprdaju sa onim Bosnjacima koji se uvlace Turcima, posebno Bosnjacima koji su simpatizeri SDA. I to je po meni pokazatelj kakve-takve zrelosti naroda i nacionalnog ponosa.

Prijateljstvo - da, podanicki odnos - ne. Niko ne voli uvlakace, zetone.
To sto meni neko polize supak je povod da se mene vrijeda kojekakvim nadimcima s namjerom da se provocira onog koji je lizO?? Hell yeah :shock:
Last edited by Mlohavi on 26/11/2015 14:27, edited 1 time in total.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3017 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#3018 Re: Sirija vol. 2

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

jastuk1 wrote:
Kikibombona wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?

Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.

Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...

Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.

Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...




A TI U KURDOFILIJI SI IH NADMAŠIO SVE NEKOLIKO SVJETLOSNIH GODINA. :lol:
Ja sam i dalje ubijeđen da je Kiki etnički Kurd ili da ima Kurde u porodici. :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3019 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

jastuk1 wrote:
A TI U KURDOFILIJI SI IH NADMAŠIO SVE NEKOLIKO SVJETLOSNIH GODINA. :lol:
Gdje si bio neki dan kada sam postavljao izjavu guvernera Kirkuka u kojoj kaze da niko od dosljaka nece imati pravo glasa na referendumu o pripajanju Kirkuka Kurdistanu i da ce sve izbjeglice biti vracene u provincije iz kojih su dosli!? :D

E moj Jastuce, mislis da je neko budala... :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93805
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3020 Re: Sirija vol. 2

Post by Truba »

Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3021 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Ja sam i dalje ubijeđen da je Kiki etnički Kurd ili da ima Kurde u porodici. :mrgreen:
Uskoro...

UK ex-Foreign Secretary: Partition Iraq and Syria

http://www.basnews.com/index.php/en/news/world/245508

Image


:bih: :D :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#3022 Re: Sirija vol. 2

Post by AleksoMKD »

muhafuca wrote:gledam po twittery od jutros masa slika SAA dobila izgleda T-90A i voze ih u Aleppo

Bice interesantno vidjeti kako ce se pokazati na ratistu

Ako su i uopla opasni ko sto se predstavlja u medijima , nece biti lahko rebelsima u narednom periodu

edit : to su ovi

Code: Select all

https://twitter.com/2Rook14/status/669862872625868800
Mislim da je ovo T-72 B3.

Svakako unapredjena verzija ali opet sve zavisi od posada, inace djabe i da ima daju Armatu.
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#3023 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Evo jedna pjesmica, nije njima namjenjena al' odgovara i ISILu :serbo: :serbo:



Ljudi ja cu pokusat bit' fin par dana i svima ici niz dlaku a onda poput patka onomad stati uz bracu iz FSA :lol:
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#3024 Re: Sirija vol. 2

Post by Bodkin »

duh_sa_sjekirom wrote:
Bodkin wrote:
Pogled suzen kao kad konju stavis ono na oci. Prvo rusija nije bila u tuskom zracnom prostoru da napdne tursku. Dakle to bi bilo kao da turska gadja mongoliju i zakaci ruski prostor na 15 sekundi. Niko normalan ne bi tekao svaka cast rusima
Ajde? Jesi bistar, rodio te tata.
Prvo, Rusi jesu ušli u zračni prostor Turske.
Drugo, na osnovu čega tvrdiš da nečiji avion ne bi bio oboren da uđe u ruski zračni prostor? Rusi poštenjačine, dobri ljudi, tolerantni, šta li...?
Prvo, ja nisam tvrdio da nisu. Dajle ne znam jer nemam dovoljno informacija. Ljudi obicno zauzmu stranu pa vjeruju. Ti si vjerovatno siguran da jesu.
Drugo, ne kazem da ih rusi ne bi oborili nego da niko normalan ne bi pravdao taj potez rusa
firebird
Posts: 160
Joined: 11/04/2008 14:23

#3025 Re: Sirija vol. 2

Post by firebird »

Gotovo je sa nesmetanim ulascima turskih konvoja u Siriju.

http://www.liveleak.com/view?i=a1f_1448544811
Locked