Sirija vol. 2
- tututuuuu
- Posts: 2600
- Joined: 28/08/2015 22:58
#3002 Re: Sirija vol. 2
kakva ja veze imam s Tursima a i Putinom? Stovisise suradnike terorista ne zalim i uz to dvolicne suradnike kao sto je ova turska vlast.Udbas wrote:@tututuuuu budi spreman, ko zna možda fejslifting kepec poludi pa ti udari na braću Turke
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#3003 Re: Sirija vol. 2
Kako ne razumijes u cemu je caka?duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
- sjedi 1
- Posts: 1296
- Joined: 26/10/2015 17:58
#3004 Re: Sirija vol. 2
+1Kikibombona wrote:Kako ne razumijes u cemu je caka?duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#3005 Re: Sirija vol. 2
Pogled suzen kao kad konju stavis ono na oci. Prvo rusija nije bila u tuskom zracnom prostoru da napdne tursku. Dakle to bi bilo kao da turska gadja mongoliju i zakaci ruski prostor na 15 sekundi. Niko normalan ne bi tekao svaka cast rusimaduh_sa_sjekirom wrote:Baš me zanima kakvi komentari bili da je kojim slučajem turski avion ušao u ruski zračni prostor i da je oboren?
Mogu mislit kako bi "analitićari" rikali kako Rusija ima pravo da štiti svoj prostor, kako Turski avioni tu nemaju šta da traže itd.
Dakle, otkud ta mržnja prema Turskoj? Je li to posljedica 500-godišnjeg jebavanja pretkinja?
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#3006 Re: Sirija vol. 2
SJEDI 5 ko kućaKikibombona wrote:Kako ne razumijes u cemu je caka?duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#3007 Re: Sirija vol. 2
Aj' ne lupaj, živ bio.Kikibombona wrote:
Kako ne razumijes u cemu je caka?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
Kakve veze ima nečije uvlačenje Turcima ili Rusima sa onim što ja pitam?
Jesi li ti uopće shvatio šta sam napisao gore?
- sjedi 1
- Posts: 1296
- Joined: 26/10/2015 17:58
#3008 Re: Sirija vol. 2
Dok je svijet na ivici ambisa
Obama pomilovao dvije ćurke uoči dana zahvalnosti
Ko da gledam ide prijedlog za još jednu nobelovu nagradu za mir
Obama pomilovao dvije ćurke uoči dana zahvalnosti
Ko da gledam ide prijedlog za još jednu nobelovu nagradu za mir
- tututuuuu
- Posts: 2600
- Joined: 28/08/2015 22:58
#3009 Re: Sirija vol. 2
Kikibombona wrote:Kako ne razumijes u cemu je caka?duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
kralj.
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#3010 Re: Sirija vol. 2
Ajde? Jesi bistar, rodio te tata.Bodkin wrote:
Pogled suzen kao kad konju stavis ono na oci. Prvo rusija nije bila u tuskom zracnom prostoru da napdne tursku. Dakle to bi bilo kao da turska gadja mongoliju i zakaci ruski prostor na 15 sekundi. Niko normalan ne bi tekao svaka cast rusima
Prvo, Rusi jesu ušli u zračni prostor Turske.
Drugo, na osnovu čega tvrdiš da nečiji avion ne bi bio oboren da uđe u ruski zračni prostor? Rusi poštenjačine, dobri ljudi, tolerantni, šta li...?
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#3011 Re: Sirija vol. 2
gledam po twittery od jutros masa slika SAA dobila izgleda T-90A i voze ih u Aleppo
Bice interesantno vidjeti kako ce se pokazati na ratistu
Ako su i uopla opasni ko sto se predstavlja u medijima , nece biti lahko rebelsima u narednom periodu
edit : to su ovi
Bice interesantno vidjeti kako ce se pokazati na ratistu
Ako su i uopla opasni ko sto se predstavlja u medijima , nece biti lahko rebelsima u narednom periodu
edit : to su ovi
Code: Select all
https://twitter.com/2Rook14/status/669862872625868800-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#3012 Re: Sirija vol. 2
Kikibombona wrote:Kako ne razumijes u cemu je caka?duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
A TI U KURDOFILIJI SI IH NADMAŠIO SVE NEKOLIKO SVJETLOSNIH GODINA.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#3013 Re: Sirija vol. 2
Pa kazem ti covjece, nema mrznje prema Turskoj i turskom narodu kod Bosnjaka. To je glupost. Ljudi KONTRIRAJU zato sto im se gadi lizanje Erdoganovog supka od strane pojedinih. Kontriraju, provociraju one koji se uvlace. Razumijes?duh_sa_sjekirom wrote: Aj' ne lupaj, živ bio.
Kakve veze ima nečije uvlačenje Turcima ili Rusima sa onim što ja pitam?
Jesi li ti uopće shvatio šta sam napisao gore?
Dosta je Bosnjaka koji se sprdaju sa onim Bosnjacima koji se uvlace Turcima, posebno Bosnjacima koji su simpatizeri SDA. I to je po meni pokazatelj kakve-takve zrelosti naroda i nacionalnog ponosa.
Prijateljstvo - da, podanicki odnos - ne. Niko ne voli uvlakace, zetone.
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#3014 Re: Sirija vol. 2
sjedi 1 wrote:Dok je svijet na ivici ambisa
Obama pomilovao dvije ćurke uoči dana zahvalnosti![]()
Ko da gledam ide prijedlog za još jednu nobelovu nagradu za mir
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#3015 Re: Sirija vol. 2
Kikibombona wrote:Pa kazem ti covjece, nema mrznje prema Turskoj i turskom narodu kod Bosnjaka. To je glupost. Ljudi KONTRIRAJU zato sto im se gadi lizanje Erdoganovog supka od strane pojedinih. Kontriraju, provociraju one koji se uvlace. Razumijes?duh_sa_sjekirom wrote: Aj' ne lupaj, živ bio.
Kakve veze ima nečije uvlačenje Turcima ili Rusima sa onim što ja pitam?
Jesi li ti uopće shvatio šta sam napisao gore?
Dosta je Bosnjaka koji se sprdaju sa onim Bosnjacima koji se uvlace Turcima, posebno Bosnjacima koji su simpatizeri SDA. I to je po meni pokazatelj kakve-takve zrelosti naroda i nacionalnog ponosa.
Prijateljstvo - da, podanicki odnos - ne. Niko ne voli uvlakace, zetone.
Ne ide.
Odustajem...
- Mlohavi
- Posts: 1539
- Joined: 12/11/2015 08:49
- Location: Hairy is good for you
#3016 Re: Sirija vol. 2
To sto meni neko polize supak je povod da se mene vrijeda kojekakvim nadimcima s namjerom da se provocira onog koji je lizO?? Hell yeahKikibombona wrote:
Pa kazem ti covjece, nema mrznje prema Turskoj i turskom narodu kod Bosnjaka. To je glupost. Ljudi KONTRIRAJU zato sto im se gadi lizanje Erdoganovog supka od strane pojedinih. Kontriraju, provociraju one koji se uvlace. Razumijes?
Dosta je Bosnjaka koji se sprdaju sa onim Bosnjacima koji se uvlace Turcima, posebno Bosnjacima koji su simpatizeri SDA. I to je po meni pokazatelj kakve-takve zrelosti naroda i nacionalnog ponosa.
Prijateljstvo - da, podanicki odnos - ne. Niko ne voli uvlakace, zetone.
Last edited by Mlohavi on 26/11/2015 14:27, edited 1 time in total.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#3018 Re: Sirija vol. 2
Ja sam i dalje ubijeđen da je Kiki etnički Kurd ili da ima Kurde u porodici.jastuk1 wrote:Kikibombona wrote:Kako ne razumijes u cemu je caka?duh_sa_sjekirom wrote:Simptomatično je što pojedini "analitićari" na ovom forumu ne podržavaju Rusiju zato što je vole već zato što mrze Tursku.
Naravno da je jasno odakle dolazi to njakanje, no zbog čega ta mržnja?
Zivis li u BiH?
Niko od Bosnjaka ne mrzi Tursku i Turke. To je suludo. Mnogim Bosnjacima se gadi podanicki odnos koji neki Bosnjaci gaje prema Turskoj, posebno ovi koji su vezani za SDA. Dakle, to se odnosi prvenstveno na bosnjacko uvlacenje Erdoganu i turskoj politici. Jedan moj jaran redovno ide u Tursku na odmor, voli Tursku ili Turke, ali cesto govori da mu se gadi taj podanicki odnos i lizanje supka Erdoganu od strane pojedinih. Zbog toga ovakvi komentari koji su cesto kontriranje uvlakacima a niposto mrznja prema Turskoj i Turcima.
Isto tako imas u Srbiji, pretezno Vojvodini, dosta Srba kojima se gadi podanicki odnos koji vecina Srba gaji prema Rusiji. Zar nije gadljivo bjesomucno uvlacenje Putinu? Sve to izgleda kao neuzvracena ljubav, kao kada momak curi 100 puta kaze da je voli, a ona njemu odgovori jednom iz kurtoazije kada joj postane neugodno...
Potpuno je razumljivo da je mnogim ljudima to odvratno i gadno.
Srbi su svojim uvlacenjem Rusima nadmasili sve. Slijede Bosnjaci sa uvlacenjem Turcima. Hrvati su najmanje zglajzali po ovom pitanju. Albanci se uvlace Amerima iz cistog interesa i oni od toga itekako profitiraju. Njihovo uvlacenje ima smisla i dobrih rezultata, pa i hrvatsko u dobroj mjeri... Srbi i Bosnjaci? Kukuu, jadno, odvratno...
A TI U KURDOFILIJI SI IH NADMAŠIO SVE NEKOLIKO SVJETLOSNIH GODINA.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#3019 Re: Sirija vol. 2
Gdje si bio neki dan kada sam postavljao izjavu guvernera Kirkuka u kojoj kaze da niko od dosljaka nece imati pravo glasa na referendumu o pripajanju Kirkuka Kurdistanu i da ce sve izbjeglice biti vracene u provincije iz kojih su dosli!?jastuk1 wrote:
A TI U KURDOFILIJI SI IH NADMAŠIO SVE NEKOLIKO SVJETLOSNIH GODINA.
E moj Jastuce, mislis da je neko budala...
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#3021 Re: Sirija vol. 2
Uskoro...Drvosjeca iz Dejcica wrote: Ja sam i dalje ubijeđen da je Kiki etnički Kurd ili da ima Kurde u porodici.
UK ex-Foreign Secretary: Partition Iraq and Syria
http://www.basnews.com/index.php/en/news/world/245508
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#3022 Re: Sirija vol. 2
Mislim da je ovo T-72 B3.muhafuca wrote:gledam po twittery od jutros masa slika SAA dobila izgleda T-90A i voze ih u Aleppo
Bice interesantno vidjeti kako ce se pokazati na ratistu
Ako su i uopla opasni ko sto se predstavlja u medijima , nece biti lahko rebelsima u narednom periodu
edit : to su oviCode: Select all
https://twitter.com/2Rook14/status/669862872625868800
Svakako unapredjena verzija ali opet sve zavisi od posada, inace djabe i da ima daju Armatu.
- Mlohavi
- Posts: 1539
- Joined: 12/11/2015 08:49
- Location: Hairy is good for you
#3023 Re: Sirija vol. 2
Evo jedna pjesmica, nije njima namjenjena al' odgovara i ISILu
Ljudi ja cu pokusat bit' fin par dana i svima ici niz dlaku a onda poput patka onomad stati uz bracu iz FSA
Ljudi ja cu pokusat bit' fin par dana i svima ici niz dlaku a onda poput patka onomad stati uz bracu iz FSA
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#3024 Re: Sirija vol. 2
Prvo, ja nisam tvrdio da nisu. Dajle ne znam jer nemam dovoljno informacija. Ljudi obicno zauzmu stranu pa vjeruju. Ti si vjerovatno siguran da jesu.duh_sa_sjekirom wrote:Ajde? Jesi bistar, rodio te tata.Bodkin wrote:
Pogled suzen kao kad konju stavis ono na oci. Prvo rusija nije bila u tuskom zracnom prostoru da napdne tursku. Dakle to bi bilo kao da turska gadja mongoliju i zakaci ruski prostor na 15 sekundi. Niko normalan ne bi tekao svaka cast rusima
Prvo, Rusi jesu ušli u zračni prostor Turske.
Drugo, na osnovu čega tvrdiš da nečiji avion ne bi bio oboren da uđe u ruski zračni prostor? Rusi poštenjačine, dobri ljudi, tolerantni, šta li...?
Drugo, ne kazem da ih rusi ne bi oborili nego da niko normalan ne bi pravdao taj potez rusa
-
firebird
- Posts: 160
- Joined: 11/04/2008 14:23
#3025 Re: Sirija vol. 2
Gotovo je sa nesmetanim ulascima turskih konvoja u Siriju.
http://www.liveleak.com/view?i=a1f_1448544811
http://www.liveleak.com/view?i=a1f_1448544811


