napolitanac100 wrote:
opet mijenjas teze,,,vecina naroda je na izborima izglasala janukovica,ovi u zapadnoj ukrajini su ga nasilno smijenili,
namjerno kazem zapadna jel ukrajina je podijelena zemlja istocni dio ukrajine ne priznaje sadasnju vlast u ukrajini
mozda ce rusi kod pola ukrajine biti agresori,ali drugoj polovici ce biti oslobodioci,,
i bolje je sto rusi dolaze jel ce sprijeciti gradjanski rat u ukrajini,,sirom istocne ukrajine se skidaju ukrajinske zastave i stavljaju ruske,
da nema rusa ovi iz zapadne ukrajine bi reagovali i izbio bi gradjanski rat
to nije pitanje samo rusa i ukrajica
vec i ukrajinaca sa 2 ideleogije,i ne bi bilo prvi put da jedan narod izmedju sebe ratuje ,
uostalom ratovali su i bosnjaci izmedju sebe u zadnjem ratu,zbog unutrasnje ne koncezusa.
pa zar ti nevidiš da Rusija huška te ljude da mašu Ruskim zastavama i ohrabruje ih u tome?
zašto to radi?
naravno da bi intervenirala i okupirala zemlje
opet ponavljam srušena je jedna korumpirana vlada, novi izbori su ubrzo
u čemu je problem tih Rusa u Ukrajini, osim da su dobili nadu da bi se mogli pripojiti majčici Rusiji?
sada da je srušena vlada u nedavnim demonstracijama u BiH, znači u istom slučaju bi mogla uči Srpska vojska u Bosnu
pod izlikom da spašavaju Srbe iz republike Srpske?
daj se malo saberite, dosta te Ruske propagande
