StupskaBitanga wrote:Prodat je vlasnicki udio Art Company nekada jake firme, nema prepreke u smislu koncentracije tako kažu iz konkurentskog vijeća i ovo da se finalizira i Telemach će imati područje Travnika, Novog Travnika, Vareša, Jablanice, Viteza, Kreševa, Fojnice u globalu središnja Bosna izuzev Jablanice gdje je Telemach već prisutan
Uz te nabrojane Travnik, Novi Travnik, Vareš, Jablanica, Vitez, Kreševo, Fojnica, Jablanica, Kiseljak te neslužbeno Vinet iz Visokog i Kaknja.. uz dosadašnje Konjic, Čapljina, Breza, Mostar, Zenica, Sarajevo što čini ukupno 17 mjesta diljem BiH, kako su se brzo proširili.

Još da kupe Eltu i eto ih u cijeloj državi.
Bosnianman wrote:Dali je neko uzeo ovaj "novi" resiver kod Telemacha (D3 v2.0), sto nude za 50 KM?

Valja li sta? koje su mu nove funkcije, ako ih ima? I vrijedili dati 50KM za taj "novi" resiver? Unaprijed hvala.

Vrijedi, koristiš jedan daljinski i za receiver i tv, imaš omogućenu opciju snimanja, povezivanje HDMI kablom, sat, bolji korisnički interfejs, bla bla... Ali im ne dam 50 KM čisto iz principa, ne tretiraju sve korisnike isto.