Gdje se ovo može naći?black wrote:
ovo mi je promaklo, pa sam tek veceras pogledao
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#3001 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
- mirza81
- Posts: 101
- Joined: 11/04/2007 20:21
- Location: druga liga zapad
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
-
nAN3
- Posts: 1070
- Joined: 26/08/2009 19:33
- Location: D-bol.
- Contact:
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#3006 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
u videoteciLoulou wrote: Gdje se ovo može naći?
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#3007 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Kojojblack wrote:u videoteciLoulou wrote: Gdje se ovo može naći?
-
shambho
- Posts: 989
- Joined: 30/04/2009 23:18
#3008 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Pinki (Cengic Vila)Loulou wrote:Kojojblack wrote:u videoteciLoulou wrote: Gdje se ovo može naći?
- trimi68
- Posts: 1615
- Joined: 11/03/2004 00:00
- Location: East Sarajevo
- Grijem se na: Plin
- Horoskop: Stirjelac
#3009 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
odličan DA težak NE ...jer to je način na koji se dolazi do informacija
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3010 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
kao što je već neko naveo ovaj film, HOT TUB TIME MACHINE, preporuka, dobra komedija za odgledati, ima dobrih i zanimljivih scena, i muzike, sve u svemu vrijedi odgledati!
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#3011 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Jedan mali lijepi film. Ima ono što mnogi "veliki" nemaju - istinsku emociju.
Boy

Boy

-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3012 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Gledao juče Speak i film mi je baš smor bio. Ne znam otkud mu 7.9, ali film je precijenjen. Barem, po mom stručnom mišljenju. Također gledah Ninja Assasin i film mi je baš legao. Oplako sam u par scena, pogotovo onoj prvoj, kad prvom liku onaj skine pola glave.
Film je za opuštanje, i ima dovoljno akcije i krvi da ne bude dosadan do kraja. 
-
zilla_
- Posts: 1093
- Joined: 20/08/2008 23:18
#3013 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Unthinkable.2010.DVDSCR.XviD
http://sharingmatrix.com/file/8058589/rx-unthinkable-scr.part1.rar
http://sharingmatrix.com/file/8030579/rx-unthinkable-scr.part2.rar
http://sharingmatrix.com/file/8022441/rx-unthinkable-scr.part3.rar
Dobar film, dobar snimak!
http://sharingmatrix.com/file/8058589/rx-unthinkable-scr.part1.rar
http://sharingmatrix.com/file/8030579/rx-unthinkable-scr.part2.rar
http://sharingmatrix.com/file/8022441/rx-unthinkable-scr.part3.rar
Dobar film, dobar snimak!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3014 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Nije los unthinkable..
Konacno jedna opali,ocu rec,dobri momci ne odradise posao u zadnjim sekundama ko u 24...
Konacno jedna opali,ocu rec,dobri momci ne odradise posao u zadnjim sekundama ko u 24...
- trimi68
- Posts: 1615
- Joined: 11/03/2004 00:00
- Location: East Sarajevo
- Grijem se na: Plin
- Horoskop: Stirjelac
#3015 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Esumirprimus wrote:Nije los unthinkable..
Konacno jedna opali,ocu rec,dobri momci ne odradise posao u zadnjim sekundama ko u 24...
kako samo pojedinci znaju da
ljut sam ko ris
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
-
shambho
- Posts: 989
- Joined: 30/04/2009 23:18
#3017 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Ovo mene po hiljaditi put zivcira. Ovdje ljudi nisu culi za SPOILER ALERTS-e (GOOGLAJTE).trimi68 wrote:Esumirprimus wrote:Nije los unthinkable..
Konacno jedna opali,ocu rec,dobri momci ne odradise posao u zadnjim sekundama ko u 24...![]()
![]()
![]()
![]()
ispričaj onda čitav film i šta ko radi i ko je dobar a ko loš jer zašto bi neko drugi gledao film..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.kad ti ispriča najbolji dio filma ....
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
kako samo pojedinci znaju da![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
(fekalijama unerede)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
gledanje filma drugim ljudima
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ljut sam ko ris
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ukoliko zelite reci nesto vezano za radnju iz filma, likove ili bilo sta sto moze pokvariti nekome ko nije gledao film ugodjaj, napisite prije toga SPOILER ALERT, kako oni koji nisu gledali ne bi dalje citali. Jednostavno. Mislim da bi admin ponekad trebao reagovati jer zaista se cesto desava.
- CarobLJak
- Posts: 46
- Joined: 30/03/2009 15:08
#3018 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Nisam bas listao sve postove od pocetka do kraja pa ne znam da li je neko vec predlozio ali evo predlozicu ljubiteljima horror filmova paranormal activity. Da ne bih "spojlovao" ukratko cu. Radnja se desava iz ruke, dakle kompletan film je radnja u kuci i snimano tako da imate osjecaj kao da ste tu. Ko je gledao Cloverfield (isto jako dobar film) znace o cemu govorim. Na reklamama pise "nocne more zagarantovane" sto mogu iz prve ruke potvrditi. 7 noci sam se trudio da mi noge ne vire ispod deke

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3019 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
a sta se nerviras kad svi ionako pisu da je film ustvari klicak.:ptrimi68 wrote:Esumirprimus wrote:Nije los unthinkable..
Konacno jedna opali,ocu rec,dobri momci ne odradise posao u zadnjim sekundama ko u 24...![]()
![]()
![]()
![]()
ispričaj onda čitav film i šta ko radi i ko je dobar a ko loš jer zašto bi neko drugi gledao film..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.kad ti ispriča najbolji dio filma ....
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
kako samo pojedinci znaju da![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
(fekalijama unerede)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
gledanje filma drugim ljudima
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ljut sam ko ris
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#3020 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Nije istina da svi pričaju kako je film kličak, ovaj forum je dokaz tome. A film ne da je kličak, nego nešto mnogo gore. O tome detaljnije OVDJE.johnnykola wrote:a sta se nerviras kad svi ionako pisu da je film ustvari klicak.:p
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3021 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
pogresno se izrazih. kad ga na imdb-u otvorih stoji 0 zvjezdica dole u random komentaru.Triple_XXX wrote:Nije istina da svi pričaju kako je film kličak, ovaj forum je dokaz tome. A film ne da je kličak, nego nešto mnogo gore. O tome detaljnije OVDJE.johnnykola wrote:a sta se nerviras kad svi ionako pisu da je film ustvari klicak.:p
sad sveukupno ima 7,4 ili tako nekako. zar su ljudi stvarno toliko oglupili u posljednje vrijeme?
btw, bilo mi je gust citati OVDJE.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#3022 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Death At a Funeral (2007)

http://www.imdb.com/title/tt0795368/
evo pregledao ovaj neki dan
Suvisni su komentari - odlican
edit: pogledajte amerikanci kopirali kompletan film, da se ne radi o nekoj parodiji? http://www.youtube.com/watch?v=c_VMzQ7R ... re=related

http://www.imdb.com/title/tt0795368/
evo pregledao ovaj neki dan
edit: pogledajte amerikanci kopirali kompletan film, da se ne radi o nekoj parodiji? http://www.youtube.com/watch?v=c_VMzQ7R ... re=related
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3023 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
nevjerojatno! garant su u pet deka. svasta!shiljak wrote:Death At a Funeral (2007)
http://www.imdb.com/title/tt0795368/
evo pregledao ovaj neki danSuvisni su komentari - odlican
edit: pogledajte amerikanci kopirali kompletan film, da se ne radi o nekoj parodiji? http://www.youtube.com/watch?v=c_VMzQ7R ... re=related
- vee-jay
- Posts: 9881
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#3024 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
steta
ali je orginal 
- open
- Posts: 69
- Joined: 10/11/2006 13:47
#3025 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima2005/2006/2007/2008
dobar.anais_nin wrote:toplo preporucujem![]()
njemacki film, ratna tematika (2. svjetski rat)...na engleskom je preveden kao THE COUNTERFEITERS
ima li neko titlove za bad day to go fishing ( moze i eng )?



