..a kako bi mu babuka bio ponosanMan of steel wrote:Bakir ovo, Bakir ono..
Od 1. stranice gdje smo čitali kako je Bakir neelokventan, neobrazovan i kako se ne zna izražavati, dogurali smo do 12. gdje se piše da je čak i narkoman.
Aferim, Fahro bi bio ponosan
BAKIRE ODLAZI
- Panzer_Daddy
- Posts: 240
- Joined: 07/09/2013 08:08
- Location: na vrhu me(n)talne kupole
#301 Re: BAKIRE ODLAZI
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#302 Re: BAKIRE ODLAZI
Jesi sigurna da nisu opet nekog glumca doveli?KatarinaKosaca wrote:I onda mi kažu, nisu prosvjedi ništa donijeli. Evo, kako se zna raditi (poslije agitacije Patkovića i ostalih uhljebljenika za spašavanje fotelje, naravno), kad se hoće
http://www.klix.ba/biznis/privreda/izet ... /140311109
I da se ovako i ovo radilo 4 godine, umjesto gdje ću smjestit zeta, gdje sestru, gdje ženu, gdje drugog zeta, da su se iskoristile veze sa arapima, kakvi god arapi bili, danas bi bilo puno, puno bolje
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
#304 Re: BAKIRE ODLAZI
Informaciju o 12 kg pronađenog speeda je u javnost došla nakon pres konferencije MUP-a Kantona Sarajevo gdje je glasnogovornik nespretno na kraju pressice o neredima nonšalantno dodao da je za vrijeme protesta zaplijenjeno 12 kg speeda. Ta droga uistinu jeste zaplijenjena za vrijeme protesta ali skroz na drugom kraju grada, što je glasnogovornik propustio reći i zbog čega je došlo do nesporazuma. Siguran sam da se Nikšić i Izetbegović sigurno ne bi diskreditovali izmišljotinama o stvarima koje se mogu provjeriti za 2 minute da su znali čitavu priču. Novinari Avaza su naravno sve to dočekali na volej i iskoristili priliku da iskonstruišu svoju priču.Aspekt wrote:ja ne vjerujem da bi jedan ,, posteni musliman ,, bio narkoman . ali kada smo kod droge gledam bakira na BHT u dnevniku kako kaze da su demonstarcije organizirali centri moci i da je nadjeno 12 kg droge u jednom autu . to biva droga , 12 kg droge insspriralo gradjane na demonsrtracije .Man of steel wrote:Bakir ovo, Bakir ono..
Od 1. stranice gdje smo čitali kako je Bakir neelokventan, neobrazovan i kako se ne zna izražavati, dogurali smo do 12. gdje se piše da je čak i narkoman.
Aferim, Fahro bi bio ponosan
Sto se tice investicija koje spominjes![]()
![]()
![]()
SDA bagra je ukrala 10 milijardi dolara za oruzje i hranu kada je ovaj narod bio na rubu nestanka . SDA bagra ne moze privuci nikakve investicije . Ona moze iz pecine dovesti nekog Abu Hilu Hamida kojemu ce SDA dati ukradene pare i prikazati ih kao investicije . to se zove pranje novca . Ako si na strani Bakira onda si mu ili rod ili su u talu sa njim . Covjek posten , bez posla i bez kruha sigurno nisi . Ja to garantiram zivotom da ako branis Bakira nisi castan ni posten covjek . Imao si koristi od izdajnicke i lopovske bagre i zato branis mafiju . Nisi, cist dok branis SDA !!!!!!!!!!!!! dok branis covjeka koji je rekao ,, Nije kriv SDA , kriv je narod sto nije slijedio SDA ,, Dok branis covjeka koji je to rekao crn ti obraz . Crn ko ugarak . a ti sada nastavi
![]()
Ovaj ostali dio o ukradenim milijardama koje Bakir danas putem "Arapa iz pećine" investira su ništa drugo nego Avazovština koju ne treba ni komentarisati.
Bakira branim zato što on za sebe kaže da ima jednu kuću i jedno auto, zbog investicije u City Centar Sarajevo od 170 miliona i turskog kredita povratnicima od 100 miliona eura i nekih drugih stvari. Možda nekome ne zvuči puno ali daj da vidimo je li iko drugi uradio više. Ovi drugi govore kako je on ukrao milijarde, kako je naručivao ubistva, kako ima vile na Poljinama, kako je ratni profiter...i kako je Bakir za sve kriv pa da trebamo glasati za njih jer su puni govana a ništa uradili nisu. E zbog toga branim Bakira, a ako me želiš upoznati da vidiš koliko si me precijenio i promašio sa ocjenom javi mi se na pp pa ti možda i pošaljem slikanu radnu knjižicu sa redovnim javljanima na biro.
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
#305 Re: BAKIRE ODLAZI
Opet lažete i izmišljate.Styling wrote:Malo izborna godina, malo strah od novih protesta i eto akcijeKatarinaKosaca wrote:I onda mi kažu, nisu prosvjedi ništa donijeli. Evo, kako se zna raditi (poslije agitacije Patkovića i ostalih uhljebljenika za spašavanje fotelje, naravno), kad se hoće
http://www.klix.ba/biznis/privreda/izet ... /140311109
I da se ovako i ovo radilo 4 godine, umjesto gdje ću smjestit zeta, gdje sestru, gdje ženu, gdje drugog zeta, da su se iskoristile veze sa arapima, kakvi god arapi bili, danas bi bilo puno, puno bolje
Samo da ne bude šuplja na kraju.

Ova slika je nastala još prošle godine a današnji sastanak nije ništa drugo nego nastavak tih aktivnosti koje su započete mnogo prije protesta.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#306 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir se slika, a arapske pare odlaze u Srbiju, kako to tumačiš?Man of steel wrote: Opet lažete i izmišljate.
Ova slika je nastala još prošle godine a današnji sastanak nije ništa drugo nego nastavak tih aktivnosti koje su započete mnogo prije protesta.
Serbian Finance Minister Lazar Krstic and the president of the Abu DhabiSecretariat of Finance, Hamad al Hur al Suvaidi, signed today in Abu Dhabi an agreement on a USD 1 billion loan from the United Arab Emirates for the budget of Serbia. The Abu Dhabi Secretariat of Finance has announced that the loan "will contribute to the strengthening of cooperation and relations between the UAE and the Republic of Serbia, serving the interests of both countries and encouraging both private and public sector in the UAE to seek investment opportunities in Serbia".
http://www.ekapija.com/website/en/page/ ... -agreement
- Platformas
- Posts: 1323
- Joined: 07/08/2011 09:45
- Location: /public_html
- Contact:
#307 Re: BAKIRE ODLAZI
Davno sam pročitao negdje da je New York Times proglasio Kirbu najbogatijim čovjekom u BiH, ujedno sa tim otprilike i najvećim kriminalcem. Bakir je zato tužio NYT (plaćajući advokate iz budzeta), da bi mu oni savjetovali da odustane od tužbe jer NYT nije iznosio te teze po 'rekla - kazala' principu nego je valjda imao i dokaze.
Sad baš i ne mogu da izguglam, bio je tekst na Danima i Slobodnoj Bosni i prilično je star.
Sad baš i ne mogu da izguglam, bio je tekst na Danima i Slobodnoj Bosni i prilično je star.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#308 Re: BAKIRE ODLAZI
Evo originalaPlatformas wrote:Davno sam pročitao negdje da je New York Times proglasio Kirbu najbogatijim čovjekom u BiH, ujedno sa tim otprilike i najvećim kriminalcem. Bakir je zato tužio NYT (plaćajući advokate iz budzeta), da bi mu oni savjetovali da odustane od tužbe jer NYT nije iznosio te teze po 'rekla - kazala' principu nego je valjda imao i dokaze.
Sad baš i ne mogu da izguglam, bio je tekst na Danima i Slobodnoj Bosni i prilično je star.
http://www.nytimes.com/1999/08/17/world ... llion.html
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#309 Re: BAKIRE ODLAZI
To je slicno objavi agencije iz Singapura o broju multimilionera u bosniPlatformas wrote:Davno sam pročitao negdje da je New York Times proglasio Kirbu najbogatijim čovjekom u BiH, ujedno sa tim otprilike i najvećim kriminalcem. Bakir je zato tužio NYT (plaćajući advokate iz budzeta), da bi mu oni savjetovali da odustane od tužbe jer NYT nije iznosio te teze po 'rekla - kazala' principu nego je valjda imao i dokaze.
Sad baš i ne mogu da izguglam, bio je tekst na Danima i Slobodnoj Bosni i prilično je star.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#311 Re: BAKIRE ODLAZI
Man of steel wrote:Opet lažete i izmišljate.
Ova slika je nastala još prošle godine a današnji sastanak nije ništa drugo nego nastavak tih aktivnosti koje su započete mnogo prije protesta.
-
Anita29
- Posts: 7
- Joined: 06/03/2014 23:26
#312 Re: BAKIRE ODLAZI
Zaključajte temu. Bakir je preminuo večeras malo iza ponoći...
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#313 Re: BAKIRE ODLAZI
Cuj ovo, ozbiljno?Anita29 wrote:Zaključajte temu. Bakir je preminuo večeras malo iza ponoći...
- XXS
- Posts: 1702
- Joined: 29/11/2009 19:32
#314 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir i Nailova matera.Logovan wrote:Cuj ovo, ozbiljno?Anita29 wrote:Zaključajte temu. Bakir je preminuo večeras malo iza ponoći...
Frajer ima 8 postova do sada.
Nismo mi te srece.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#315 Re: BAKIRE ODLAZI
Kad su studenti demonstrirali 1968. Tito je izišao pred njih i rekao "Studenti su u pravu".
Nakon bosanskih demontracija 2014., Bakir je sav uplašen izašao na TV, slagao ne trepnuvši za 12kg droge i onda zatražio od međunarodne zajednice dodatne pendreke i gumene metke za policiju.
Nakon bosanskih demontracija 2014., Bakir je sav uplašen izašao na TV, slagao ne trepnuvši za 12kg droge i onda zatražio od međunarodne zajednice dodatne pendreke i gumene metke za policiju.
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#316 Re: BAKIRE ODLAZI
Te dvije situacije nisu uporedive, niti je moguće porediti Broza i Bakira Izetbegovića. Radi se o dijametralno suprotnim karakterima i intelektima, u dijametralno suprotnim situacijama. Bakira treba porediti sa njegovim direktnim konkurentima u borbi za vlast, dakle sa Lagumdžijom i Radončićem. Upravo čitam aktuelne američke statistike...američka berza obara sve rekorde, ali 3/4 Amerikanaca žive lošije nego prije godinu dana. Dakle imamo univerzalnu situaciju gdje 1/4 stanovništva apsorbuje društveno bogatstvo, ili kako je Bakir to jednostavno rekao, postoje oni koji su se snašli (1/4) i oni koji se nisu snašli (3/4). Dakle Bakir ništa nije slagao, istina na zapadu tu 1/4 sretnika čine sposobni i poduzetni biznismeni, dok kod nas privilegovani sloj predstavljaju stranački lopovi i destruktivci. On jeste pokvaren i korumpiran ali ništa manje nego što su pokvareni i korumpirani Lagumdžija i Radončić, ali za razliku od njih dvojice Bakir ima kredibilitet u islamskom svijetu pa sporadično dovede koju investiciju ili injekciju kapitala, dok ova dvojica ne mogu ništa da urade po tom pitanju. U današnjem svijetu sve ovisi o prilivu kapitala koji je izuzetno mobilan ali i strašljiviji od zeca. Moćni biznismeni koji imaju kapital gledaju perspektive profita i tamo gdje se pojavi kapital tamo se realizira ekonomska dinamika, novac se vrti i otvaraju se radna mjesta. Tragedija našeg naroda leži u činjenici da imamo izgubljenu generaciju starosne dobi od 15-39 godina koja se u ekonomskoj teoriji smatra lokomotivom biznisa, a koja nije uključena u ekonomski život. U takvom društvu nema selameta bez obzira na fantastične ideje sa plenuma. Na plenumima neoboljševici mogu uputiti zahtjev prema bankrotiranoj vlasti da svima isplaćuje 1000 eura ili da dekretom uspostavi besplatno zdravstvo i školstvo za sve građane, ali to jednostavno nije realno, jer nema se para. Jedini izlaz je u masovnom povratku na selo i bavljenju poljoprivredom i stoćarstvom ali to mladi ljudi ne žele..žele da se bave biznisom u gradu iako su obektivno osuđeni na propast jer niti imaju vještine niti imaju kapitala da pokrenu biznis. generacija od 15-39 godina pretvorena je u zakržljali i narkotizirani lumpen proleterijat nesposoban da se uključi u ekonomski život.VjecitiStudent wrote:Kad su studenti demonstrirali 1968. Tito je izišao pred njih i rekao "Studenti su u pravu".
Nakon bosanskih demontracija 2014., Bakir je sav uplašen izašao na TV, slagao ne trepnuvši za 12kg droge i onda zatražio od međunarodne zajednice dodatne pendreke i gumene metke za policiju.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#317 Re: BAKIRE ODLAZI
NIje riječ o karakterima, nego o odnosu prema građanima, ili odnosu prema strahu za vlast. Dok je jedan daleko moćniji, inteligentniji rekao imate pravo, drugi je prkosio i prkosi do beskonačnosti, nesvjestan potpuno , jadan, da prkos, osveta, sila ne rješavaju problem. Ovo potpuno neovisno o političkom predznaku, ideologiji itd. Ovaj drugi je i nema, a Titov fun nisam. Ovaj drugi je, po sinošnjoj izjavi već bivšeg ministra sigurnosti tražio da se Šerbedžija i neki belgijski glumac protjeraju iz zemlje.Lokman wrote:Te dvije situacije nisu uporedive, niti je moguće porediti Broza i Bakira Izetbegovića. Radi se o dijametralno suprotnim karakterima i intelektima, u dijametralno suprotnim situacijama. Bakira treba porediti sa njegovim direktnim konkurentima u borbi za vlast, dakle sa Lagumdžijom i Radončićem. Upravo čitam aktuelne američke statistike...američka berza obara sve rekorde, ali 3/4 Amerikanaca žive lošije nego prije godinu dana. Dakle imamo univerzalnu situaciju gdje 1/4 stanovništva apsorbuje društveno bogatstvo, ili kako je Bakir to jednostavno rekao, postoje oni koji su se snašli (1/4) i oni koji se nisu snašli (3/4). Dakle Bakir ništa nije slagao, istina na zapadu tu 1/4 sretnika čine sposobni i poduzetni biznismeni, dok kod nas privilegovani sloj predstavljaju stranački lopovi i destruktivci. On jeste pokvaren i korumpiran ali ništa manje nego što su pokvareni i korumpirani Lagumdžija i Radončić, ali za razliku od njih dvojice Bakir ima kredibilitet u islamskom svijetu pa sporadično dovede koju investiciju ili injekciju kapitala, dok ova dvojica ne mogu ništa da urade po tom pitanju. U današnjem svijetu sve ovisi o prilivu kapitala koji je izuzetno mobilan ali i strašljiviji od zeca. Moćni biznismeni koji imaju kapital gledaju perspektive profita i tamo gdje se pojavi kapital tamo se realizira ekonomska dinamika, novac se vrti i otvaraju se radna mjesta. Tragedija našeg naroda leži u činjenici da imamo izgubljenu generaciju starosne dobi od 15-39 godina koja se u ekonomskoj teoriji smatra lokomotivom biznisa, a koja nije uključena u ekonomski život. U takvom društvu nema selameta bez obzira na fantastične ideje sa plenuma. Na plenumima neoboljševici mogu uputiti zahtjev prema bankrotiranoj vlasti da svima isplaćuje 1000 eura ili da dekretom uspostavi besplatno zdravstvo i školstvo za sve građane, ali to jednostavno nije realno, jer nema se para. Jedini izlaz je u masovnom povratku na selo i bavljenju poljoprivredom i stoćarstvom ali to mladi ljudi ne žele..žele da se bave biznisom u gradu iako su obektivno osuđeni na propast jer niti imaju vještine niti imaju kapitala da pokrenu biznis. generacija od 15-39 godina pretvorena je u zakržljali i narkotizirani lumpen proleterijat nesposoban da se uključi u ekonomski život.
A što se tiče privatne incijative, poljoprivrede itd, samo registriraj firmu, ili naplati poljoprivrednu subvenciju. Iz aviona se vidi da pišeš na daljinski.
Nego, čekam nove medijske proljeve ovog političkog pobačaja Bakira I. Čudi me da nije izašao da kaže sinoć da je Ketrin Ešton upravo ponovila za šta se on zalaže. Ili ga je u tome pretekao brat po meteri korupciji SDP
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#318 Re: BAKIRE ODLAZI
Zaslijepljena si mržnjom prema Bakiru Izetbegoviću tako da ne možeš objektivno sagledati situaciju. Bakir I. nigdje ne odlazi, nego upravo suprotno, on tek dolazi. Iz SDA je izbacio notornog kriminalca Bakira Alispahića za kojim njegova medijska prostitutka Vildana Selimbegović lije krokodilske suze, pada čitava mafija iz namjenske industrije na čelu sa Trhuljem, zatim uspješno je organizovao smjenu i poniženje arogantnog kameleona Radončića. Dakle SDA se čisti, dobija pravac i odlučnost za reforme. Glasačko tijelo SDA je homogenizirano i pobjeda je neupitna, između 250 i 300 hiljada glasova. Politički opstanak Lagumdžije i Radončića ovisiće od toga koga će od njih dvojice za koalicionog partnera uzeti SDA. Dakle tvoje širenje histerije nije zasnovano na realnom stanju stvari. I bolje da se pita Bakir Izetbegović koji ima socijalni kapital da se konektuje na katarski, saudijski ili turski kapital, nego prazna priča i poziranje njegove konkurencije koja je gora od njega...
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#319 Re: BAKIRE ODLAZI
Lokman wrote:Zaslijepljena si mržnjom prema Bakiru Izetbegoviću tako da ne možeš objektivno sagledati situaciju.
Bakir jeste rekao da će biti čistke unutar SDA, ali gled slučajnosti, to je rekao poslije kamenica u nekoliko zgrada, ne dan prije, ne mjesec prije, ne predhondnu deceniju. Što ide u prilog tezi da će prodati sve i dati svakog za fotelju. Da sa mržnjom u očima govori o svojim građanima.
Za Vildanu se slažem što si napisao, no nije puno bolje ni novinarstvo na ostalim nivoima i segmentima. Posebna priča.
Da je gora ipak od javne kuće novinarstva, pokazuje to što je Vildana školski primjer islamofobičara. I to sam pisala uvijek kad se pisalo o njoj. Ali, to nema veze sa činjenicom da Bakir nije u namanju ruku dorastao svom poslu, da nije ni za direktora zavoda za izgradnju, da je i to mjesto dobio preko štele.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#320 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir se konektuje, a Arapi loše nišaneLokman wrote:Zaslijepljena si mržnjom prema Bakiru Izetbegoviću tako da ne možeš objektivno sagledati situaciju. Bakir I. nigdje ne odlazi, nego upravo suprotno, on tek dolazi. Iz SDA je izbacio notornog kriminalca Bakira Alispahića za kojim njegova medijska prostitutka Vildana Selimbegović lije krokodilske suze, pada čitava mafija iz namjenske industrije na čelu sa Trhuljem, zatim uspješno je organizovao smjenu i poniženje arogantnog kameleona Radončića. Dakle SDA se čisti, dobija pravac i odlučnost za reforme. Glasačko tijelo SDA je homogenizirano i pobjeda je neupitna, između 250 i 300 hiljada glasova. Politički opstanak Lagumdžije i Radončića ovisiće od toga koga će od njih dvojice za koalicionog partnera uzeti SDA. Dakle tvoje širenje histerije nije zasnovano na realnom stanju stvari., nego prazna priča i poziranje njegove konkurencije koja je gora od njega...I bolje da se pita Bakir Izetbegović koji ima socijalni kapital da se konektuje na katarski, saudijski ili turski kapital
Arapi su očito davno skontali sa kakvim su seoskim varalicama kod nas imali posla.Serbian Finance Minister Lazar Krstic and the president of the Abu DhabiSecretariat of Finance, Hamad al Hur al Suvaidi, signed today in Abu Dhabi an agreement on a USD 1 billion loan from the United Arab Emirates for the budget of Serbia. The Abu Dhabi Secretariat of Finance has announced that the loan "will contribute to the strengthening of cooperation and relations between the UAE and the Republic of Serbia, serving the interests of both countries and encouraging both private and public sector in the UAE to seek investment opportunities in Serbia".
http://www.ekapija.com/website/en/page/ ... -agreement
-
fxchrez34z
- Posts: 1
- Joined: 13/03/2014 19:23
#321 Re: BAKIRE ODLAZI
Lokman wrote:Zaslijepljena si mržnjom prema Bakiru Izetbegoviću tako da ne možeš objektivno sagledati situaciju. Bakir I. nigdje ne odlazi, nego upravo suprotno, on tek dolazi. Iz SDA je izbacio notornog kriminalca Bakira Alispahića za kojim njegova medijska prostitutka Vildana Selimbegović lije krokodilske suze, pada čitava mafija iz namjenske industrije na čelu sa Trhuljem, zatim uspješno je organizovao smjenu i poniženje arogantnog kameleona Radončića. Dakle SDA se čisti, dobija pravac i odlučnost za reforme. Glasačko tijelo SDA je homogenizirano i pobjeda je neupitna, između 250 i 300 hiljada glasova. Politički opstanak Lagumdžije i Radončića ovisiće od toga koga će od njih dvojice za koalicionog partnera uzeti SDA. Dakle tvoje širenje histerije nije zasnovano na realnom stanju stvari. I bolje da se pita Bakir Izetbegović koji ima socijalni kapital da se konektuje na katarski, saudijski ili turski kapital, nego prazna priča i poziranje njegove konkurencije koja je gora od njega...
-
dno
- Posts: 35
- Joined: 09/11/2012 22:43
#322 Re: BAKIRE ODLAZI
Sekina seka

Po zanimanju je arhitekta, no svi koji prate dešavanja u savremenoj umjetnosti znaju je kao umjetnicu, ali i kustosa. U intervjuu za Graciju, Izeta Građević, umjetnička direktorica Sarajevo Film Festivala, između ostalog govori o sceni Sarajeva osamdesetih godina, o slavnim gostima SFF-a, te kako je biti majka jednog pubertetlije
...
Sve slučajnosti.
RIVA FILM D.O.O.
Established: 2008
Statistic number: 2397455
MBS: 090024630
OIB: 14284766888
Activity:
Real estate agencies
Management: Izeta Građević-Purivatra
Address: GRGURIĆI 14 HR 20232 SLANO
Last available data for year: 2012

Po zanimanju je arhitekta, no svi koji prate dešavanja u savremenoj umjetnosti znaju je kao umjetnicu, ali i kustosa. U intervjuu za Graciju, Izeta Građević, umjetnička direktorica Sarajevo Film Festivala, između ostalog govori o sceni Sarajeva osamdesetih godina, o slavnim gostima SFF-a, te kako je biti majka jednog pubertetlije
...
Sve slučajnosti.
RIVA FILM D.O.O.
Established: 2008
Statistic number: 2397455
MBS: 090024630
OIB: 14284766888
Activity:
Real estate agencies
Management: Izeta Građević-Purivatra
Address: GRGURIĆI 14 HR 20232 SLANO
Last available data for year: 2012
-
dno
- Posts: 35
- Joined: 09/11/2012 22:43
#323 Re: BAKIRE ODLAZI
Princeza, Baketova i Sekina, tetkinim stazama
MBS 65-01-0059-11
Naziv "FabCat Creative" Društvo sa ograničenom odgovornošću Sarajevo
Naziv (skraćeno) "FabCat Creative" d.o.o. Sarajevo
Adresa Sarajevo-Centar, Sarajevo, ul. Maršala Tita broj 2
Oblik organizovanja DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU
Status (u stečaju -DA/NE) Nije u steeaju/likvidaciji
JIB 4201622520001
Carinski broj

Uprava - članovi
Ime IZETBEGOVIĆ JASMINA
Ovlaštenja\ograničenja bez ograničenja ovlaštenja
Položaj Direktor
ci] IZETBEGOVIĆ , JASMINA , ul. Slatina broj 9B , Bosna I Hercegovina
Kapital [ukupno] 2,000.00
Kapital 2,000.00
Je li na ovoj adresi stanovao "babo" nacije ili je princeza zaradila svojim trudom? Kod Princa nije na popisu imovine.
MBS 65-01-0059-11
Naziv "FabCat Creative" Društvo sa ograničenom odgovornošću Sarajevo
Naziv (skraćeno) "FabCat Creative" d.o.o. Sarajevo
Adresa Sarajevo-Centar, Sarajevo, ul. Maršala Tita broj 2
Oblik organizovanja DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU
Status (u stečaju -DA/NE) Nije u steeaju/likvidaciji
JIB 4201622520001
Carinski broj
Uprava - članovi
Ime IZETBEGOVIĆ JASMINA
Ovlaštenja\ograničenja bez ograničenja ovlaštenja
Položaj Direktor
ci] IZETBEGOVIĆ , JASMINA , ul. Slatina broj 9B , Bosna I Hercegovina
Kapital [ukupno] 2,000.00
Kapital 2,000.00
Je li na ovoj adresi stanovao "babo" nacije ili je princeza zaradila svojim trudom? Kod Princa nije na popisu imovine.
- Platformas
- Posts: 1323
- Joined: 07/08/2011 09:45
- Location: /public_html
- Contact:
#324 Re: BAKIRE ODLAZI
Boris Dežulović: Kako je Newton zajebo Bakira
Zahvaljujući njemu, Bosna i Hercegovina dobija tako gizdave nove džamije - eno ih u Sarajevu točno jedna po kvadratnom kilometru - a Srbija pare. Ozbiljan je to, priznat ćete, diplomatsko-poslovni genij. Poznavajući ga, jebite me ako na kraju - po isteku grejs perioda od deset godina - Bosni i Hercegovini ne stigne na naplatu i onih milijardu dolara kredita što ga je Vučić dobio na Njutnu po kvadratnom metru.
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#325 Re: BAKIRE ODLAZI
30 marta u Turskoj se održavaju izbori na kojima se odlučuje politička sudbina Erdogana. Uprkos svim napadima i pokušajima obaranja koje organizuju neprijatelji Turske, prema svim prognozama AKP uzima 45-50% glasova. Đaba im kada ga turski narod voli. Nakon toga niko neće moći zaustaviti ni Bakira Izetbegovića jer pripadaju istom ideološkom diskursu...internacionalnoj organizaciji Muslimansko Bratstvo. Alija Izetbegović je jedan od najcjenjenijih mislilaca tog pokreta i Bakirov kapital je zbog toga od neprocjenjive važnosti za bošnjački narod. Bakir će iza sebe imati Tursku i Katar moćne i bogate američke saveznice. Koga iza sebe ima Adil Osmanović? Budnju, Bakira Alispahića i Vildanu Selimbegović... Koga imaju i šta konkretno mogu uraditi Komšić, Radončić i Lagumdžija? Ne mogu ništa osim prazne priče i šupljiranja. To su prazne puške koje nikada neće puknuti.

