Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
haman_isto
Posts: 5
Joined: 19/09/2014 08:59

#301 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by haman_isto »

Jel ova tema aktivna od izbora do izbora? Men' s' čini da ljudi počinju pokazivati nemoć tastaturom. Još malo, pa ćete u grad na Ilidžu dolaziti :D
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#302 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

.
Last edited by RahatHurmašica on 20/03/2015 15:27, edited 1 time in total.
haman_isto
Posts: 5
Joined: 19/09/2014 08:59

#303 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by haman_isto »

RahatHurmašica wrote:
haman_isto wrote:Jel ova tema aktivna od izbora do izbora? Men' s' čini da ljudi počinju pokazivati nemoć tastaturom. Još malo, pa ćete u grad na Ilidžu dolaziti :D
jel se to javljaš direktno iz memićevog prihvatilišta (šup.a) za ulizice?

Jesi se to prepao što ćeš vrlo brzo od nas ovisiti? Majstore, ne beri brigu, ne dijelimo ljude ni po kojoj osnovi, svi ste dobrodošli!

Okrećući se duž Kantona vidim da takvi, sa takvim vokabularom vrlo malo mogu učiniti :)
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#304 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

StupskaBitanga wrote:Ilidža po mjeri S.Memića
Udarna vijest ovo
http://www.ilidzanski.com/index.php/vij ... ani-ilidza
Šućur Allahu
MashAllah
Jel to SDA napravila u sajt u svrhu promocije svojih kvazi kandidata, odnosno familija.
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#305 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

.
Last edited by RahatHurmašica on 20/03/2015 15:24, edited 1 time in total.
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#306 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

_Reds_ wrote:
StupskaBitanga wrote:Ilidža po mjeri S.Memića
Udarna vijest ovo
http://www.ilidzanski.com/index.php/vij ... ani-ilidza
Šućur Allahu
MashAllah
Jel to SDA napravila u sajt u svrhu promocije svojih kvazi kandidata, odnosno familija.
Nisam znao da su mu ovi Šabanovići dajdžići. Imaju vugla ko i Memić, moš tenk s njom uništiti

Image
haman_isto
Posts: 5
Joined: 19/09/2014 08:59

#307 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by haman_isto »

jon_jovi wrote:
_Reds_ wrote:
StupskaBitanga wrote:Ilidža po mjeri S.Memića
Udarna vijest ovo
http://www.ilidzanski.com/index.php/vij ... ani-ilidza
Šućur Allahu
MashAllah
Jel to SDA napravila u sajt u svrhu promocije svojih kvazi kandidata, odnosno familija.
Nisam znao da su mu ovi Šabanovići dajdžići. Imaju vugla ko i Memić, moš tenk s njom uništiti

Image
Očito je dovoljno reći, da zadnji put na Ilidži niste vidjeli ništa sem sadnica :) Bojim se da su Vam trn u oku, ima te li šta drugo prikazati? Ili bih trebao početi nabrajati? Budite gospoda, doći ćete nam kako god, i onako postajemo grad za sebe :)

Druga stvar je što, Općina Ilidža nije prostor poluperčnika oko zgrade Općine 3 km, slobodno proširite vidike. Ali trebate biti spremni susretati se sa građevinskim mašinama i radnicima. Nažalost, čime se drugi hvale ne pije vode, jer očito je izgrađen autoput za "čovjeka" uništavajući hiljade drugih, kao npr.

http://ilidzanski.com/index.php/vijesti ... ra-hadzica

http://ilidzanski.com/index.php/vijesti ... -autoceste

Trebamo li još?
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#308 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by fidoremilienko »

Koji si ti trol, jarane, a memić debilčina i ublehaš.


Tendenciozan članak, ovaj vezan za izgradnju i propuste autocesta. Zašto konjina ne kaže da on blokira odvodnju vode sa trase? Sve radove je obustavio.


Sve vas treba istrijebiti da nikad više zemljom takav ološ od ljudi ne hoda.
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#309 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mayab »

A sta mu dodje Velida Memić? :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#310 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

mayab wrote:A sta mu dodje Velida Memić? :-)
žena
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#311 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mayab »

Vidim sada njena slika u jumbo formatu na ulazu u Ilidju, za sljedece izbore se dakle ocekuju slike djece, bem ti N.Koreju :-x
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#312 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

.
Last edited by RahatHurmašica on 20/03/2015 15:27, edited 2 times in total.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#313 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by OldMayor »

U MAD BRO?

Image


Hahaa..ko nama politiku vodi... :lol: :lol: :lol:
haman_isto
Posts: 5
Joined: 19/09/2014 08:59

#314 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by haman_isto »

Razumijem vas, u potpunosti! Znam da Vam je izuzetno tesko kada znate da će vaša politička partija biti uvijek i zauvijek opozicija! Čak i u ovom trenutku dok ste imali "poziciju" opet ste sebi bili opozicija! Sreća pa ljudi razonuju stvari! Nisu podložni da slušaju vaše plaćeničke izjave! Btw. bojim se da uopšte i ne mislite stvari koje pišete, ako mislite, teško onima oko vas. Uuuuu
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#315 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by OldMayor »

haman_isto wrote:Razumijem vas, u potpunosti! Znam da Vam je izuzetno tesko kada znate da će vaša politička partija biti uvijek i zauvijek opozicija! Čak i u ovom trenutku dok ste imali "poziciju" opet ste sebi bili opozicija! Sreća pa ljudi razonuju stvari! Nisu podložni da slušaju vaše plaćeničke izjave! Btw. bojim se da uopšte i ne mislite stvari koje pišete, ako mislite, teško onima oko vas. Uuuuu
đesi senaide jes to prikljucio adsl
haman_isto
Posts: 5
Joined: 19/09/2014 08:59

#316 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by haman_isto »

OldMayor wrote:
haman_isto wrote:Razumijem vas, u potpunosti! Znam da Vam je izuzetno tesko kada znate da će vaša politička partija biti uvijek i zauvijek opozicija! Čak i u ovom trenutku dok ste imali "poziciju" opet ste sebi bili opozicija! Sreća pa ljudi razonuju stvari! Nisu podložni da slušaju vaše plaćeničke izjave! Btw. bojim se da uopšte i ne mislite stvari koje pišete, ako mislite, teško onima oko vas. Uuuuu
đesi senaide jes to prikljucio adsl
Đesi kućo stara, jesi to postao duhovit?
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#317 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Prave novi zatvor u Kuli
User avatar
Haris033
Posts: 5096
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#318 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris033 »

Vrhunac primitivizma. Prodaja svega i svačega u naseljenom mjestu (Stup) ispred kontejnera!!! Ovi su se pijačari BAŠ raširili! Užas :twisted: Iduće nedelje očekujem ciganku kako prodaje ispred mog kućnog praga. Načelnik Memić ih je fino pogurao. Fuj, gdje živim! :(
Image
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#319 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »


jest da ga ne podnosim,a li ovdje su upravu 100%

šatro napredak,ali uništiše lokalnu zajednicu.
Naročito ako se ima u vidu cijean kilometra auto-puta na ovoj dionici….
katastroflalno…

opet ista prića u bošnja/balija: s vana gladac, unutra jadac. :(
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#320 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Hajvan baš si dolazao značenje svog imena
Radovi još nisu gotovi jer kada se pusti saobraćaj onda se lokalni putevi popravljaju, moderniziraju i vraćaju u prvobitno stanje
Haris033 wrote:Vrhunac primitivizma. Prodaja svega i svačega u naseljenom mjestu (Stup) ispred kontejnera!!! Ovi su se pijačari BAŠ raširili! Užas :twisted: Iduće nedelje očekujem ciganku kako prodaje ispred mog kućnog praga. Načelnik Memić ih je fino pogurao. Fuj, gdje živim! :(
Image
Tu na igralištu se viore SDA zastave tu iza zgrade je SDA kafić sa nesuvislim eksterijerom i baš tu je Memić otvarao plohu koja je do jučer bila kamene ploče a sada asfalt i to ni na šta liči
SDA SDA idemooo :thumbup:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#321 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by VjecitiStudent »

Zar pijaca ne pripada Novom gradu?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#322 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

ona da i komplet CTS baza ali ja govorim o prostoru ovdje na Stupu
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#323 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

StupskaBitanga wrote:Hajvan baš si dolazao značenje svog imena
Radovi još nisu gotovi jer kada se pusti saobraćaj onda se lokalni putevi popravljaju, moderniziraju i vraćaju u prvobitno stanje
:lol:

nije kao gotovo, a ovi otvoriše dionicu?!
volio bih ja da imam tu ničim izazvanu optimističnost da će ove propuste s link ko biva sada riješiti!
hoće, samo u slućaju a ih lokalna zajednica prisili na to… (!)


simptomatično je da prošlog proljća bi poplavljeno gladno polje- lokacija koja nije plavila barem 50 zadnjih godina…

koncidencija sa prolaskom rute auto-puta ili ne?!?



Hajvan wrote:esdeaovčad….
esdepederčad….

sve ista govna- iz istog sjemena zla iznikla!
Last edited by Hajvan on 20/10/2014 12:06, edited 1 time in total.
proljeceudecembru
Posts: 41
Joined: 18/02/2014 15:10

#324 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by proljeceudecembru »

haman_isto wrote:
OldMayor wrote:
haman_isto wrote:Razumijem vas, u potpunosti! Znam da Vam je izuzetno tesko kada znate da će vaša politička partija biti uvijek i zauvijek opozicija! Čak i u ovom trenutku dok ste imali "poziciju" opet ste sebi bili opozicija! Sreća pa ljudi razonuju stvari! Nisu podložni da slušaju vaše plaćeničke izjave! Btw. bojim se da uopšte i ne mislite stvari koje pišete, ako mislite, teško onima oko vas. Uuuuu
đesi senaide jes to prikljucio adsl
Đesi kućo stara, jesi to postao duhovit?
Razonuju je od Raz on Ju, Raise on You?
Jesam dobro ovo preveo ili si mislio rezonuju? :run:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#325 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Trebam te »

Haris033 wrote:Vrhunac primitivizma. Prodaja svega i svačega u naseljenom mjestu (Stup) ispred kontejnera!!! Ovi su se pijačari BAŠ raširili! Užas :twisted: Iduće nedelje očekujem ciganku kako prodaje ispred mog kućnog praga. Načelnik Memić ih je fino pogurao. Fuj, gdje živim! :(
Image

Zivis u siromasnoj drzavi, svaka siromasna drzava ima buvljak a i treba da ga ima...

Bosna je siromasna drzava, kad se nema ko brinuti o ljudima kako da zarade hljeb, onda ih ne diraj ako se snalaze sami na svoj nacin!!! :(

Zamisli da mozda jedan od ovih sutra budes i ti :roll:

:bih:
Post Reply