SDA-All about

Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29976 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

O'zone wrote:"Kakav start u šesnestercuuuuu!!! Sokolović sa brojem 3 na leđima se opasno igra sa glavnim sudcem Izetbegovićem koji mu je već pokazao žuti karton i večeras pokazuje da nema milostiiiiiiii. Nakon isključenja Šepića iz tima SDA sve oči su uprte u glavnog sudiju ovog meča i gledaju kako se laća za džep sa kartonimaaaaaa..koji će povućiiii..."

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sokolov ... /170425062
Strategija SDA da prodaju bodove, izgube utakmicu i osvoje prvo mjesto uvođenjem svježih igrača u finišu prvenstva. :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29977 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

uplatili ljudi kladionicu i jebe im se....ko god pobjedi na izborima imaće ih u vlasti
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#29978 Re: SDA-All about

Post by O'zone »

User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#29979 Re: SDA-All about

Post by pici »


PUČE TIKVA! :bih:

sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd

imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka :bih:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#29980 Re: SDA-All about

Post by O'zone »

pici wrote:

PUČE TIKVA! :bih:

sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd

imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka :bih:
Samo da uvećam da ne promakne poenta "raspada" :thumbup:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#29981 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

pici wrote:

PUČE TIKVA! :bih:

sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd

imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka :bih:
Mozda. Jedino ako Bakir i njegove ulizice odu iz SDA, u suprotnom smijesi im se sudbina SDP-a.

Bakir boluje od iste bolesti kao i Lagumdzija a znamo kako se to odrazili na ljevicu.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29982 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

pici wrote:

PUČE TIKVA! :bih:

sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd

imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka :bih:
Ocekivano. SDA sama sebi pravi opoziciju, a nakon sto su isisali krv SDP-u, DF-u, SBiH i SBB-u, ostaje im jedino da sami sebi glume opoziciju, kao i sa "nezavisnim" kandidatima na proslim izborima.

Dogodine ce najlakse pokupiti glasove na prici protiv Bakira i stranke, a onda nakon izbora... Bakir u drugi red, i stranka ponovo na okupu.

SDA ne mora praviti unutarstranacke izbore. Oni ce to rijesiti na opstim izborima.

Sepic uleti u Predsjednistvo, kao "pobunjeni" i "nezavisni" protiv establismenta... I onda samo nastave gdje su stali.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29983 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29984 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

I po ko zna koji put, Sarajevo potcjenjuje Kukica...

:kokice:
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#29985 Re: SDA-All about

Post by malamirha »

Banksy wrote:Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
:thumbup: nema dalje.
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#29986 Re: SDA-All about

Post by GoldenSpoon »

Vladavina nepravde, pljacke i nepotizma su direktna posljedica 25ogodisnjeg jahanja mafijasa iz SDA
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#29987 Re: SDA-All about

Post by rajvosa1 »

Da je ovo normalna država i stranka, sad bi Bakir, Sebija i Fadil dali ostavke, za mjesec dana bi se odrzao vanredni kongres. Stranku da preuzme Zvizdic i opet bi pobijedili bez p'o mukr
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#29988 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Ovo vam je jedan od rezultata rada SDA:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ukinut- ... /170425099
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29989 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

ASDA jeste strogo regionalna stranka, ali je sda mnogo u toj regiji izgubila sa njom. formiranje neke takve i u tuzlanskoj regiji ne bi bilo beznačajno.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#29990 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

rajvosa1 wrote:Da je ovo normalna država i stranka, sad bi Bakir, Sebija i Fadil dali ostavke, za mjesec dana bi se odrzao vanredni kongres. Stranku da preuzme Zvizdic i opet bi pobijedili bez p'o mukr
Ako clanstvo ne natjera Bakira da se odrzi vanredni kongres, izgubit ce dobar dio glasaca, a mozda jos gore ce biti po njih, raspad unutar stranke. Ovo je zadnji voz Bakiru da sprijeci debakl na izborima 2018. Vruc kesten drzi u rukama.

Krajinu su izgubili, Zenica im je okrenula ledja, Hercegovina je uvijek tezila nekoj vrsti socijalizma, Tuzla ima i lijevice i desnice, dok trenutno jedino SDA vlada u Sarajevu. U RS-u su izgubili Srebrenicu. Blize su opoziciji nego jakoj poziciji.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#29991 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Banksy wrote:Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
Tačno tako.Šta bi silne boračke organizacije (kažu ima ih u Federaciji preko 1400) radile da im nije državne sise? Šta bi krezava Munira bez donacija,službenih putovanja,govora,poklona itd da joj nije SDA? Pa nikad joj nije bilo bolje u životu mater joj jebem lopovsku i one je cvjetove unovčila.Neko će reći " pa jadna žena ubili joj sina i muža" .Pa šta? Mnogi su ostali bez svojih najmilijih pa ih nisu unovčavali.Šta bi Budnjo,prijeratni električar a sad vlasnik pola Ilidže da mu nije bilo SDA? Otvorio građevinsku firmu preko koje su išle donacije za kuće,povjerenici što su pravili spiskove bili SDA-ovci i kud ćeš bolje.Dobiješ 10 000 donacije u materijalu,on ti da 5000 keša i dobro svima.Jebeš kuću u Bratuncu ili Strgačini,uzmi 200 kvadrata na Ilidži ili u Novom Gradu,dobićeš drugu donaciju a tvoje je samo da zaokružujueš one za koje ti "nadležni" kažu.Ili Zukić,prijeratni šugo kao i bravče Sarajlić.To nije imalo čestitih civara.I ovi friško istjerani.Ma sve je to uzelo lopatom a sad vidjelo da brod tone pa ko biva- ja fin.Mamu im jebem svima.

Takvih ima na hiljade.Lijepi Tito.On bi to sve pobio ko paščad.Oni prije se nisu bojali Boga ali jesu Golog otoka.Ovi se ne boje ni Boga ni Golog otoka.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#29992 Re: SDA-All about

Post by rajvosa1 »

megaman4 wrote:
rajvosa1 wrote:Da je ovo normalna država i stranka, sad bi Bakir, Sebija i Fadil dali ostavke, za mjesec dana bi se odrzao vanredni kongres. Stranku da preuzme Zvizdic i opet bi pobijedili bez p'o mukr
Ako clanstvo ne natjera Bakira da se odrzi vanredni kongres, izgubit ce dobar dio glasaca, a mozda jos gore ce biti po njih, raspad unutar stranke. Ovo je zadnji voz Bakiru da sprijeci debakl na izborima 2018. Vruc kesten drzi u rukama.

Krajinu su izgubili, Zenica im je okrenula ledja, Hercegovina je uvijek tezila nekoj vrsti socijalizma, Tuzla ima i lijevice i desnice, dok trenutno jedino SDA vlada u Sarajevu. U RS-u su izgubili Srebrenicu. Blize su opoziciji nego jakoj poziciji.
Potpisujem
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#29993 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

PM72 wrote:
Banksy wrote:Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
Tačno tako.Šta bi silne boračke organizacije (kažu ima ih u Federaciji preko 1400) radile da im nije državne sise? Šta bi krezava Munira bez donacija,službenih putovanja,govora,poklona itd da joj nije SDA? Pa nikad joj nije bilo bolje u životu mater joj jebem lopovsku i one je cvjetove unovčila.Neko će reći " pa jadna žena ubili joj sina i muža" .Pa šta? Mnogi su ostali bez svojih najmilijih pa ih nisu unovčavali.Šta bi Budnjo,prijeratni električar a sad vlasnik pola Ilidže da mu nije bilo SDA? Otvorio građevinsku firmu preko koje su išle donacije za kuće,povjerenici što su pravili spiskove bili SDA-ovci i kud ćeš bolje.Dobiješ 10 000 donacije u materijalu,on ti da 5000 keša i dobro svima.Jebeš kuću u Bratuncu ili Strgačini,uzmi 200 kvadrata na Ilidži ili u Novom Gradu,dobićeš drugu donaciju a tvoje je samo da zaokružujueš one za koje ti "nadležni" kažu.Ili Zukić,prijeratni šugo kao i bravče Sarajlić.To nije imalo čestitih civara.I ovi friško istjerani.Ma sve je to uzelo lopatom a sad vidjelo da brod tone pa ko biva- ja fin.Mamu im jebem svima.

Takvih ima na hiljade.Lijepi Tito.On bi to sve pobio ko paščad.Oni prije se nisu bojali Boga ali jesu Golog otoka.Ovi se ne boje ni Boga ni Golog otoka.
Vidim da si ljut. I razumijem te jer su nam ovi uzeli buducnost. Ne trebas se nervirati radi ovih. Dosao je djavo po svoje. Poceli su se izmedju sebe klati i optuzivati a kada do toga dodje, to je znak propadanja.

Drago mi je sto MMF zavrce pipu. Sad cemo vidjeti ko ce dici sidro i pobjeci sa broda tj. SDA koja tone.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#29994 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#29995 Re: SDA-All about

Post by KatarinaKosaca »

MMF HVALA
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#29996 Re: SDA-All about

Post by iz Mostara »

PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#29997 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

KatarinaKosaca wrote:MMF HVALA
Iako mrzim zelenase, ovo im je za lajk. :thumbup:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#29998 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

iz Mostara wrote:
PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.

Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...

Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
User avatar
muha_sa
Posts: 140410
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29999 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

PM72 wrote:
iz Mostara wrote:
PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.

Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...

Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#30000 Re: SDA-All about

Post by iz Mostara »

PM72 wrote:
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
Ne zaboravimo sutrašnje zeničko onanisanje i mahanje turskim zastavama, skupe djecu iz cijele BiH i mahanje turskim zastavama, spetakl.
Post Reply