Strategija SDA da prodaju bodove, izgube utakmicu i osvoje prvo mjesto uvođenjem svježih igrača u finišu prvenstva.O'zone wrote:"Kakav start u šesnestercuuuuu!!! Sokolović sa brojem 3 na leđima se opasno igra sa glavnim sudcem Izetbegovićem koji mu je već pokazao žuti karton i večeras pokazuje da nema milostiiiiiiii. Nakon isključenja Šepića iz tima SDA sve oči su uprte u glavnog sudiju ovog meča i gledaju kako se laća za džep sa kartonimaaaaaa..koji će povućiiii..."
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sokolov ... /170425062
SDA-All about
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#29976 Re: SDA-All about
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#29977 Re: SDA-All about
uplatili ljudi kladionicu i jebe im se....ko god pobjedi na izborima imaće ih u vlasti
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#29979 Re: SDA-All about
PUČE TIKVA!
sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd
imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#29980 Re: SDA-All about
Samo da uvećam da ne promakne poenta "raspada"pici wrote:
PUČE TIKVA!![]()
sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd
imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#29981 Re: SDA-All about
Mozda. Jedino ako Bakir i njegove ulizice odu iz SDA, u suprotnom smijesi im se sudbina SDP-a.pici wrote:
PUČE TIKVA!![]()
sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd
imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka
Bakir boluje od iste bolesti kao i Lagumdzija a znamo kako se to odrazili na ljevicu.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#29982 Re: SDA-All about
Ocekivano. SDA sama sebi pravi opoziciju, a nakon sto su isisali krv SDP-u, DF-u, SBiH i SBB-u, ostaje im jedino da sami sebi glume opoziciju, kao i sa "nezavisnim" kandidatima na proslim izborima.pici wrote:
PUČE TIKVA!![]()
sad ide SDA-A, B, C, D, E...itd
imade cu za koga glasovat a onda u klupama poslije izbora ponovno ujedinjenje i jedina straMka u bOsnjaka
Dogodine ce najlakse pokupiti glasove na prici protiv Bakira i stranke, a onda nakon izbora... Bakir u drugi red, i stranka ponovo na okupu.
SDA ne mora praviti unutarstranacke izbore. Oni ce to rijesiti na opstim izborima.
Sepic uleti u Predsjednistvo, kao "pobunjeni" i "nezavisni" protiv establismenta... I onda samo nastave gdje su stali.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#29983 Re: SDA-All about
Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#29984 Re: SDA-All about
I po ko zna koji put, Sarajevo potcjenjuje Kukica...
:kokice:
:kokice:
- malamirha
- Posts: 180
- Joined: 29/03/2015 20:45
#29985 Re: SDA-All about
Banksy wrote:Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
- GoldenSpoon
- Posts: 391
- Joined: 07/10/2014 01:22
#29986 Re: SDA-All about
Vladavina nepravde, pljacke i nepotizma su direktna posljedica 25ogodisnjeg jahanja mafijasa iz SDA
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#29987 Re: SDA-All about
Da je ovo normalna država i stranka, sad bi Bakir, Sebija i Fadil dali ostavke, za mjesec dana bi se odrzao vanredni kongres. Stranku da preuzme Zvizdic i opet bi pobijedili bez p'o mukr
-
DonieBrasco
- Posts: 20076
- Joined: 31/08/2016 16:09
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#29989 Re: SDA-All about
ASDA jeste strogo regionalna stranka, ali je sda mnogo u toj regiji izgubila sa njom. formiranje neke takve i u tuzlanskoj regiji ne bi bilo beznačajno.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#29990 Re: SDA-All about
Ako clanstvo ne natjera Bakira da se odrzi vanredni kongres, izgubit ce dobar dio glasaca, a mozda jos gore ce biti po njih, raspad unutar stranke. Ovo je zadnji voz Bakiru da sprijeci debakl na izborima 2018. Vruc kesten drzi u rukama.rajvosa1 wrote:Da je ovo normalna država i stranka, sad bi Bakir, Sebija i Fadil dali ostavke, za mjesec dana bi se odrzao vanredni kongres. Stranku da preuzme Zvizdic i opet bi pobijedili bez p'o mukr
Krajinu su izgubili, Zenica im je okrenula ledja, Hercegovina je uvijek tezila nekoj vrsti socijalizma, Tuzla ima i lijevice i desnice, dok trenutno jedino SDA vlada u Sarajevu. U RS-u su izgubili Srebrenicu. Blize su opoziciji nego jakoj poziciji.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#29991 Re: SDA-All about
Tačno tako.Šta bi silne boračke organizacije (kažu ima ih u Federaciji preko 1400) radile da im nije državne sise? Šta bi krezava Munira bez donacija,službenih putovanja,govora,poklona itd da joj nije SDA? Pa nikad joj nije bilo bolje u životu mater joj jebem lopovsku i one je cvjetove unovčila.Neko će reći " pa jadna žena ubili joj sina i muža" .Pa šta? Mnogi su ostali bez svojih najmilijih pa ih nisu unovčavali.Šta bi Budnjo,prijeratni električar a sad vlasnik pola Ilidže da mu nije bilo SDA? Otvorio građevinsku firmu preko koje su išle donacije za kuće,povjerenici što su pravili spiskove bili SDA-ovci i kud ćeš bolje.Dobiješ 10 000 donacije u materijalu,on ti da 5000 keša i dobro svima.Jebeš kuću u Bratuncu ili Strgačini,uzmi 200 kvadrata na Ilidži ili u Novom Gradu,dobićeš drugu donaciju a tvoje je samo da zaokružujueš one za koje ti "nadležni" kažu.Ili Zukić,prijeratni šugo kao i bravče Sarajlić.To nije imalo čestitih civara.I ovi friško istjerani.Ma sve je to uzelo lopatom a sad vidjelo da brod tone pa ko biva- ja fin.Mamu im jebem svima.Banksy wrote:Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
Takvih ima na hiljade.Lijepi Tito.On bi to sve pobio ko paščad.Oni prije se nisu bojali Boga ali jesu Golog otoka.Ovi se ne boje ni Boga ni Golog otoka.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#29992 Re: SDA-All about
Potpisujemmegaman4 wrote:Ako clanstvo ne natjera Bakira da se odrzi vanredni kongres, izgubit ce dobar dio glasaca, a mozda jos gore ce biti po njih, raspad unutar stranke. Ovo je zadnji voz Bakiru da sprijeci debakl na izborima 2018. Vruc kesten drzi u rukama.rajvosa1 wrote:Da je ovo normalna država i stranka, sad bi Bakir, Sebija i Fadil dali ostavke, za mjesec dana bi se odrzao vanredni kongres. Stranku da preuzme Zvizdic i opet bi pobijedili bez p'o mukr
Krajinu su izgubili, Zenica im je okrenula ledja, Hercegovina je uvijek tezila nekoj vrsti socijalizma, Tuzla ima i lijevice i desnice, dok trenutno jedino SDA vlada u Sarajevu. U RS-u su izgubili Srebrenicu. Blize su opoziciji nego jakoj poziciji.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#29993 Re: SDA-All about
Vidim da si ljut. I razumijem te jer su nam ovi uzeli buducnost. Ne trebas se nervirati radi ovih. Dosao je djavo po svoje. Poceli su se izmedju sebe klati i optuzivati a kada do toga dodje, to je znak propadanja.PM72 wrote:Tačno tako.Šta bi silne boračke organizacije (kažu ima ih u Federaciji preko 1400) radile da im nije državne sise? Šta bi krezava Munira bez donacija,službenih putovanja,govora,poklona itd da joj nije SDA? Pa nikad joj nije bilo bolje u životu mater joj jebem lopovsku i one je cvjetove unovčila.Neko će reći " pa jadna žena ubili joj sina i muža" .Pa šta? Mnogi su ostali bez svojih najmilijih pa ih nisu unovčavali.Šta bi Budnjo,prijeratni električar a sad vlasnik pola Ilidže da mu nije bilo SDA? Otvorio građevinsku firmu preko koje su išle donacije za kuće,povjerenici što su pravili spiskove bili SDA-ovci i kud ćeš bolje.Dobiješ 10 000 donacije u materijalu,on ti da 5000 keša i dobro svima.Jebeš kuću u Bratuncu ili Strgačini,uzmi 200 kvadrata na Ilidži ili u Novom Gradu,dobićeš drugu donaciju a tvoje je samo da zaokružujueš one za koje ti "nadležni" kažu.Ili Zukić,prijeratni šugo kao i bravče Sarajlić.To nije imalo čestitih civara.I ovi friško istjerani.Ma sve je to uzelo lopatom a sad vidjelo da brod tone pa ko biva- ja fin.Mamu im jebem svima.Banksy wrote:Neće ovi silni odlasci i raskoli nimalo naškoditi SDA. Njihovi glasači glasaju po inerciji, navici, za radno mjesto i silne beneficije koje nosi pripadnost ili naklonost stranci. Znaju da padne li SDA, padaju i budžetska radna mjesta, naštimane stipendije, lažne invalidnine, besplatan ogrjev, bespravne kuće i priključci. Glasaće svi oni opet za SDA taman da Bakir ostane sam ili na njegovo mjesto sjedne portir iz Centrale, koga briga ko je došao, a ko otišao.
Glede otpadnika, otpali su, ni prvi ni zadnji, biće BSDA, CSDA, Stranka za SDA, itd, uglibiće se već negdje, ne brinem za njih.
Takvih ima na hiljade.Lijepi Tito.On bi to sve pobio ko paščad.Oni prije se nisu bojali Boga ali jesu Golog otoka.Ovi se ne boje ni Boga ni Golog otoka.
Drago mi je sto MMF zavrce pipu. Sad cemo vidjeti ko ce dici sidro i pobjeci sa broda tj. SDA koja tone.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#29994 Re: SDA-All about
Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#29995 Re: SDA-All about
MMF HVALA
-
iz Mostara
- Posts: 456
- Joined: 08/04/2017 17:40
#29996 Re: SDA-All about
Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#29997 Re: SDA-All about
Iako mrzim zelenase, ovo im je za lajk.KatarinaKosaca wrote:MMF HVALA
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#29998 Re: SDA-All about
iz Mostara wrote:Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
- muha_sa
- Posts: 140410
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#29999 Re: SDA-All about
PM72 wrote:iz Mostara wrote:Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
-
iz Mostara
- Posts: 456
- Joined: 08/04/2017 17:40
#30000 Re: SDA-All about
Ne zaboravimo sutrašnje zeničko onanisanje i mahanje turskim zastavama, skupe djecu iz cijele BiH i mahanje turskim zastavama, spetakl.PM72 wrote:
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
