Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29951 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

sve_ovo_ja wrote: Cist ko suza, nije VvD loptu tako. !
Jeste :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#29952 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gandalf wrote:U nastavku sezone više minuta za Sturridgea, Fabihna i Šaćira, malo manje minuta za neke druge igrače, ponekad treba i promijeniti formaciju, u januaru pod moranje je da se dovede ofanzivni veznjak. Jednostavno, fali nam kreativnosti na sredini, borce imamo ali majstora nemamo, City recimo ima 4 ofanzivna vezna, od kojih dvojica mogu biti i krila, tu je ta razlika, koju na srećom obuzdavamo još uvijek.
Ma nije slučajno nikada prestala priča Fekir/Paqueta.
User avatar
Gandalf
Posts: 11173
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#29953 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

AmiĐa_Idriz wrote:
Gandalf wrote:U nastavku sezone više minuta za Sturridgea, Fabihna i Šaćira, malo manje minuta za neke druge igrače, ponekad treba i promijeniti formaciju, u januaru pod moranje je da se dovede ofanzivni veznjak. Jednostavno, fali nam kreativnosti na sredini, borce imamo ali majstora nemamo, City recimo ima 4 ofanzivna vezna, od kojih dvojica mogu biti i krila, tu je ta razlika, koju na srećom obuzdavamo još uvijek.
Ma nije slučajno nikada prestala priča Fekir/Paqueta.
Kada vidim tu širinu kod Pepa, koliko ima majstora iza napadača, poželim da dovedu barem obojicu ( jesam skroman ).
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#29954 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Raskinuću se na sve strane ako Džaferović pobjedi nema me uzimam bolovanje za vrijeme pauze jebem ti joooj pa neće valjda :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#29955 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Salahu ne ide,Dažferović na pragu pobjede,dovoljno da Amiđa dobije trajni nervni slom sa nesagledivim posljedicama. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#29956 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa ne daj Bože da ga je još Mahrez zabio
User avatar
Sanjarko
Posts: 28396
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#29957 Re: Liverpool FC

Post by Sanjarko »

Na malim ekipama ce se titula izgleda dobiti. Ko bude na njima kiksao gubi.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29958 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Gandalf wrote:U nastavku sezone više minuta za Sturridgea, Fabihna i Šaćira, malo manje minuta za neke druge igrače, ponekad treba i promijeniti formaciju, u januaru pod moranje je da se dovede ofanzivni veznjak. Jednostavno, fali nam kreativnosti na sredini, borce imamo ali majstora nemamo, City recimo ima 4 ofanzivna vezna, od kojih dvojica mogu biti i krila, tu je ta razlika, koju na srećom obuzdavamo još uvijek.
J... ga, igrali su puno teskih utakmica u kratkom vremenskom periodu, Tottenham, PSG, Chelsea dva puta, Napoli i danas Man City.

Sada moze drugi tim igrati protiv Zvezde :D i Huddersfielda. Sturridge definitvno treba dobiti vise minuta, premda je vjerovatno nespreman za cijelu utakmicu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29959 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Vizionar 1985 wrote:Na malim ekipama ce se titula izgleda dobiti. Ko bude na njima kiksao gubi.
Pogotovo u gostima, Chelsea razvaljuje covjece. :roll:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28396
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#29960 Re: Liverpool FC

Post by Sanjarko »

Edin H. wrote:
Vizionar 1985 wrote:Na malim ekipama ce se titula izgleda dobiti. Ko bude na njima kiksao gubi.
Pogotovo u gostima, Chelsea razvaljuje covjece. :roll:
Pisao sam ja da je konkurent pravi. Hazard bas igra. Salah slabo. Jb-ga.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#29961 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Englezi su obicna slina od onako fudbalske nacije, ciju ligu jakom cine inostrani igraci. Pod ovim mislim prvenstveno na sudije. Atkinsone jebem ti familiju. Kakva qrcina od sudije.

Inace zadnje 4 utakmice pad forme, ispuhalo se evidentno.
Ofanzivni trio impotentan, van forme totalno.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#29962 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Dobro je. Još smo u vrhu.

Bodovanje

VVD - 3 (nije bio penal)
Lovren - 2
Henderson - 1

Iako mi je Gomez najbliže flopu, neću mu dati 3 boda, jednostavno: ob je stoper, ne bek.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29963 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Lovren 3
VVD 2
Henderson 1
Last edited by Edin H. on 07/10/2018 21:24, edited 1 time in total.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29964 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#29965 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
Edituj samo da mi se ne omakne kad bude CIK brojao sutra
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29966 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Nadia Atique - modna dizajnerica iz Liverpoola, inspirisana sljubavi prema klubu, Muhamedom Salahom i Kloppom izbacila umjerene kreacije za muslimanke.

Nadia Atique is a fashion designer from Liverpool who has designed a line of modest wear for female Muslim football fans inspired by her love of the Reds, Mohamed Salah and Jurgen Klopp. :oops:

https://www.bbc.co.uk/sport/av/football/45753356
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29967 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
Edituj samo da mi se ne omakne kad bude CIK brojao sutra
done!

sretno sa džaferom :thumbup: sad će glasovi iz tk gdje je razorio :wink:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#29968 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
Edituj samo da mi se ne omakne kad bude CIK brojao sutra
done!

sretno sa džaferom :thumbup: sad će glasovi iz tk gdje je razorio :wink:
Čekamo da se pređe na prebrojavanje glasova sa asfalta :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29969 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Evo sam i ja korigovao, lomio sam se izmedju VVD i odmornog Lovrena.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28396
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#29970 Re: Liverpool FC

Post by Sanjarko »

Ja foldam ovaj put. :-D
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#29971 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

1.VVD
2.Lovren
3.Alisson

Flopa necemo ovaj put
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#29972 Re: Liverpool FC

Post by missko »

I na treningu ga jebu
Ricardo Quaresma mit dem Rabona-Tor gegen Karius …: https://youtu.be/r-x9tVJGbiQ
User avatar
Gandalf
Posts: 11173
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#29973 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

AmiĐa_Idriz wrote:Raskinuću se na sve strane ako Džaferović pobjedi nema me uzimam bolovanje za vrijeme pauze jebem ti joooj pa neće valjda :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
ne sekiraj se Amiđa, to je izborna prevara, Inzko će evo sada da izrazi zabrinutost :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#29974 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gandalf wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Raskinuću se na sve strane ako Džaferović pobjedi nema me uzimam bolovanje za vrijeme pauze jebem ti joooj pa neće valjda :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
ne sekiraj se Amiđa, to je izborna prevara, Inzko će evo sada da izrazi zabrinutost :D
Uzeo ga Denis u Zavidovićima pada razlika na 7%.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29975 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Sta uradi Mbappe Lyonskoj nejaci :shock:
Samo stavlja u perspektivu koga smo mi nadigrali prije manje od mjesec :izet:
Post Reply