Jestesve_ovo_ja wrote: Cist ko suza, nije VvD loptu tako. !
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29951 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29952 Re: Liverpool FC
Ma nije slučajno nikada prestala priča Fekir/Paqueta.Gandalf wrote:U nastavku sezone više minuta za Sturridgea, Fabihna i Šaćira, malo manje minuta za neke druge igrače, ponekad treba i promijeniti formaciju, u januaru pod moranje je da se dovede ofanzivni veznjak. Jednostavno, fali nam kreativnosti na sredini, borce imamo ali majstora nemamo, City recimo ima 4 ofanzivna vezna, od kojih dvojica mogu biti i krila, tu je ta razlika, koju na srećom obuzdavamo još uvijek.
- Gandalf
- Posts: 11173
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#29953 Re: Liverpool FC
Kada vidim tu širinu kod Pepa, koliko ima majstora iza napadača, poželim da dovedu barem obojicu ( jesam skroman ).AmiĐa_Idriz wrote:Ma nije slučajno nikada prestala priča Fekir/Paqueta.Gandalf wrote:U nastavku sezone više minuta za Sturridgea, Fabihna i Šaćira, malo manje minuta za neke druge igrače, ponekad treba i promijeniti formaciju, u januaru pod moranje je da se dovede ofanzivni veznjak. Jednostavno, fali nam kreativnosti na sredini, borce imamo ali majstora nemamo, City recimo ima 4 ofanzivna vezna, od kojih dvojica mogu biti i krila, tu je ta razlika, koju na srećom obuzdavamo još uvijek.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29954 Re: Liverpool FC
Raskinuću se na sve strane ako Džaferović pobjedi nema me uzimam bolovanje za vrijeme pauze jebem ti joooj pa neće valjda

- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#29955 Re: Liverpool FC
Salahu ne ide,Dažferović na pragu pobjede,dovoljno da Amiđa dobije trajni nervni slom sa nesagledivim posljedicama. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29956 Re: Liverpool FC
Pa ne daj Bože da ga je još Mahrez zabio
- Sanjarko
- Posts: 28396
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#29957 Re: Liverpool FC
Na malim ekipama ce se titula izgleda dobiti. Ko bude na njima kiksao gubi.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29958 Re: Liverpool FC
J... ga, igrali su puno teskih utakmica u kratkom vremenskom periodu, Tottenham, PSG, Chelsea dva puta, Napoli i danas Man City.Gandalf wrote:U nastavku sezone više minuta za Sturridgea, Fabihna i Šaćira, malo manje minuta za neke druge igrače, ponekad treba i promijeniti formaciju, u januaru pod moranje je da se dovede ofanzivni veznjak. Jednostavno, fali nam kreativnosti na sredini, borce imamo ali majstora nemamo, City recimo ima 4 ofanzivna vezna, od kojih dvojica mogu biti i krila, tu je ta razlika, koju na srećom obuzdavamo još uvijek.
Sada moze drugi tim igrati protiv Zvezde
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29959 Re: Liverpool FC
Pogotovo u gostima, Chelsea razvaljuje covjece.Vizionar 1985 wrote:Na malim ekipama ce se titula izgleda dobiti. Ko bude na njima kiksao gubi.
- Sanjarko
- Posts: 28396
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#29960 Re: Liverpool FC
Pisao sam ja da je konkurent pravi. Hazard bas igra. Salah slabo. Jb-ga.Edin H. wrote:Pogotovo u gostima, Chelsea razvaljuje covjece.Vizionar 1985 wrote:Na malim ekipama ce se titula izgleda dobiti. Ko bude na njima kiksao gubi.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#29961 Re: Liverpool FC
Englezi su obicna slina od onako fudbalske nacije, ciju ligu jakom cine inostrani igraci. Pod ovim mislim prvenstveno na sudije. Atkinsone jebem ti familiju. Kakva qrcina od sudije.
Inace zadnje 4 utakmice pad forme, ispuhalo se evidentno.
Ofanzivni trio impotentan, van forme totalno.
Inace zadnje 4 utakmice pad forme, ispuhalo se evidentno.
Ofanzivni trio impotentan, van forme totalno.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#29962 Re: Liverpool FC
Dobro je. Još smo u vrhu.
Bodovanje
VVD - 3 (nije bio penal)
Lovren - 2
Henderson - 1
Iako mi je Gomez najbliže flopu, neću mu dati 3 boda, jednostavno: ob je stoper, ne bek.
Bodovanje
VVD - 3 (nije bio penal)
Lovren - 2
Henderson - 1
Iako mi je Gomez najbliže flopu, neću mu dati 3 boda, jednostavno: ob je stoper, ne bek.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29963 Re: Liverpool FC
Lovren 3
VVD 2
Henderson 1
VVD 2
Henderson 1
Last edited by Edin H. on 07/10/2018 21:24, edited 1 time in total.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29964 Re: Liverpool FC
joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29965 Re: Liverpool FC
Edituj samo da mi se ne omakne kad bude CIK brojao sutrazomri wrote:joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29966 Re: Liverpool FC
Nadia Atique - modna dizajnerica iz Liverpoola, inspirisana sljubavi prema klubu, Muhamedom Salahom i Kloppom izbacila umjerene kreacije za muslimanke.
Nadia Atique is a fashion designer from Liverpool who has designed a line of modest wear for female Muslim football fans inspired by her love of the Reds, Mohamed Salah and Jurgen Klopp.
https://www.bbc.co.uk/sport/av/football/45753356
Nadia Atique is a fashion designer from Liverpool who has designed a line of modest wear for female Muslim football fans inspired by her love of the Reds, Mohamed Salah and Jurgen Klopp.
https://www.bbc.co.uk/sport/av/football/45753356
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29967 Re: Liverpool FC
done!AmiĐa_Idriz wrote:Edituj samo da mi se ne omakne kad bude CIK brojao sutrazomri wrote:joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
sretno sa džaferom
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29968 Re: Liverpool FC
Čekamo da se pređe na prebrojavanje glasova sa asfaltazomri wrote:done!AmiĐa_Idriz wrote:Edituj samo da mi se ne omakne kad bude CIK brojao sutrazomri wrote:joj ja dao gomezu 3 boda a konto lovrenu, amiđa reaguj.
sretno sa džaferomsad će glasovi iz tk gdje je razorio
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29969 Re: Liverpool FC
Evo sam i ja korigovao, lomio sam se izmedju VVD i odmornog Lovrena.
- Sanjarko
- Posts: 28396
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#29970 Re: Liverpool FC
Ja foldam ovaj put. 
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#29971 Re: Liverpool FC
1.VVD
2.Lovren
3.Alisson
Flopa necemo ovaj put
2.Lovren
3.Alisson
Flopa necemo ovaj put
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#29972 Re: Liverpool FC
I na treningu ga jebu
Ricardo Quaresma mit dem Rabona-Tor gegen Karius …: https://youtu.be/r-x9tVJGbiQ
- Gandalf
- Posts: 11173
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#29973 Re: Liverpool FC
ne sekiraj se Amiđa, to je izborna prevara, Inzko će evo sada da izrazi zabrinutostAmiĐa_Idriz wrote:Raskinuću se na sve strane ako Džaferović pobjedi nema me uzimam bolovanje za vrijeme pauze jebem ti joooj pa neće valjda![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29974 Re: Liverpool FC
Uzeo ga Denis u Zavidovićima pada razlika na 7%.Gandalf wrote:ne sekiraj se Amiđa, to je izborna prevara, Inzko će evo sada da izrazi zabrinutostAmiĐa_Idriz wrote:Raskinuću se na sve strane ako Džaferović pobjedi nema me uzimam bolovanje za vrijeme pauze jebem ti joooj pa neće valjda![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29975 Re: Liverpool FC
Sta uradi Mbappe Lyonskoj nejaci
Samo stavlja u perspektivu koga smo mi nadigrali prije manje od mjesec
Samo stavlja u perspektivu koga smo mi nadigrali prije manje od mjesec
