Alfons Kauders wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-tk- ... /170422042
Nego, nismo nista o ovom raspravljali.
Kuko ipak ima muda, i grize minderase koji ga ruse, a gricka i Baketa...
Sta god mislio o njemu, Kuko je jeben operativac, o cemu mogu posvjedociti ljudi koji su organizovali otpor u Banovicima. Ali sta o tome znaju Neonko od trezora i njegove minder-funjare?
Sto se tice kapaciteta i sposobnosni, radije bih imao Bakira za neprijatelja neko Kuku. U bilo kojoj varijanti, na bilo kom polju, Kuko bi Bakira smoto ko burek, pojeo, pa onda drugi, i treci, cetvrti...
uhhhh uhhh uhhhhh de malo odvadi
debelo potcjenjuješ Izmetbeye i to tamo đe su najjaču, u igri svilenog gajtana s mindera
samo da te podsjetim da su do sada odradili Adila. Fikreta, Harisa, Mušana, i dva Ramiza

