SDA-All about

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29901 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Alfons Kauders wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-tk- ... /170422042

Nego, nismo nista o ovom raspravljali.

Kuko ipak ima muda, i grize minderase koji ga ruse, a gricka i Baketa...

Sta god mislio o njemu, Kuko je jeben operativac, o cemu mogu posvjedociti ljudi koji su organizovali otpor u Banovicima. Ali sta o tome znaju Neonko od trezora i njegove minder-funjare?

Sto se tice kapaciteta i sposobnosni, radije bih imao Bakira za neprijatelja neko Kuku. U bilo kojoj varijanti, na bilo kom polju, Kuko bi Bakira smoto ko burek, pojeo, pa onda drugi, i treci, cetvrti...

uhhhh uhhh uhhhhh de malo odvadi

debelo potcjenjuješ Izmetbeye i to tamo đe su najjaču, u igri svilenog gajtana s mindera

samo da te podsjetim da su do sada odradili Adila. Fikreta, Harisa, Mušana, i dva Ramiza
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29902 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

megaman4 wrote:
Ima jos jebeniji igrac kojeg Evropa zeli na celu SDA a to je Denis Zvizdic. Gacani polako preuzimaju konce igre. Dok se Bakir i Kukic kolju, Zvizdic sebi kopa put do vrha piramide.
Tačno.
Samo im ŽMK može pomrsiti račune...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29903 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

kuko je za bakira vili brant i toto rina u jednom. bakir dođe na noge da moli ove da glasaju za akcize, rezultat: ne glasaju, plus još jedan (kukin) koji nije sa njima - ne dođe nikako...

smirio se i tabor bakir je mudriji nego što izgleda...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29904 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Ne ide to sve na zajednički račun SDA, nije političke protivnike eliminirao Bakir, već su to vrlo uspješno radili Alija i Tihić...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29905 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:
Alfons Kauders wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-tk- ... /170422042

Nego, nismo nista o ovom raspravljali.

Kuko ipak ima muda, i grize minderase koji ga ruse, a gricka i Baketa...

Sta god mislio o njemu, Kuko je jeben operativac, o cemu mogu posvjedociti ljudi koji su organizovali otpor u Banovicima. Ali sta o tome znaju Neonko od trezora i njegove minder-funjare?

Sto se tice kapaciteta i sposobnosni, radije bih imao Bakira za neprijatelja neko Kuku. U bilo kojoj varijanti, na bilo kom polju, Kuko bi Bakira smoto ko burek, pojeo, pa onda drugi, i treci, cetvrti...

uhhhh uhhh uhhhhh de malo odvadi

debelo potcjenjuješ Izmetbeye i to tamo đe su najjaču, u igri svilenog gajtana s mindera

samo da te podsjetim da su do sada odradili Adila. Fikreta, Harisa, Mušana, i dva Ramiza
Ali ne potcjenjujem sposobnost Izmetbeya da potcijene protivnika.

A kako rekoh, Kuko je strucan kada je u pitanju odbrana i prezivljavanje. Ako odvaga da mu opstanak ovisi od toga, nece mu faliti muda da krene na jaceg protivnika, a ni lokalpatriotskih ledja, ukljucujuci na one iz drugih politickih opcija. :wink:

U tom scenariju, i ja cu rado pustiti naseg banovickog gonica na sarajevske minderase. Necu biti jedini u TK.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29906 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JThomas wrote:kuko je za bakira vili brant i toto rina u jednom. bakir dođe na noge da moli ove da glasaju za akcize, rezultat: ne glasaju, plus još jedan (kukin) koji nije sa njima - ne dođe nikako...

smirio se i tabor bakir je mudriji nego što izgleda...
To je problem sa minderasima u Seheru i poskocima u Stolnom - Misle da mi "odozgo" ne znamo nista nego lopatat cumur. :D

Kao prvo, znamo... Drugo, kad nesto fakat ne znamo, barem znamo lopatama po bubrezima, a puno nas je. Pravo puno. To je Kukicev kapital - ne glasaci SDA, vec cijeli TK.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29907 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

haj da ne prejudiciram ishod...reću samo da mi je drago da je stigo i taj vakat da se hobini pipci međusobno dave......no to baš i nije golema sreća za ostatak lena, jer je pokazatelj da su svaki kamen i prevrnuli i iscjedili
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29908 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

I tako, kad se Bakiru zaklima stolica, ko će drugi priskočiti nego vjerni Mićko. Nije prvi put da jedan drugom daju lopovsku.

Kad našeg Baketa udari Majkićka, šta može reći prosječan Bošnjak nego ''To Bakire, sokole, neka si, pokloni joj ga sad skroz!'' :lol:


Majkić: Službeno vozilo Predsjedništva BiH nema nikakve veze sa sigurnošću Sebije Izetbegović

Članica Komisije za odbranu i sigurnost Parlamentarne skupštine BiH Dušanka Majkić kazala je kako član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović nema pravo da dodjeluje policijsku zaštitu svojoj supruzi te da opravdanje o upotrebi službenog automobila Predsjedništva BiH nema nikakve veze sa sigurnošću Sebije Izetbegović.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/majkic- ... /170424120

User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29909 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

naravno. e vidite da su to četnici što nas kritikuju...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29910 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:haj da ne prejudiciram ishod...reću samo da mi je drago da je stigo i taj vakat da se hobini pipci međusobno dave......no to baš i nije golema sreća za ostatak lena, jer je pokazatelj da su svaki kamen i prevrnuli i iscjedili
Zavisi od Kukica i opcija koje su jake na TK (SDP, DF). Ne znam kakav je on sa SBB, ali ne vjerujem da bi se slizao s njima na TK, jer mu nemaju sta ponuditi.

Opozicija ima, ali tu je pitanje koliko se pita Sarajevo, a koliko domaci ljudi. Tu se interesi bas i nece poklapati s centralom, narocito ako se bude gurala lokal-patriotska prica... Trenutno, upravo na takvoj prici ce se dobiti i gubiti izbori u TK, i svako kuhanje sa Sarajevom ce donositi glasove.

Juce i danas s nekoliko ljudi pricao o Kukicu, i svi otprilike kazu isto: "jest mafijas, ali barem je nas - nek ih jebe!"

Istog sam misljenja, iz nekih svojih razloga. :)
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#29911 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Tuzlanski kanton najvise gubi zbog ovakve politike Izetbegovica i SDA,tacnije zbog politicara okupljenih oko Bakira,kojima je samo Sarajevo vazno a sve ostalo bi prodali i za male pare
TK uz Krajinu decenijama ne dobija nista od politickog Sarajeva...nego upravo od nas iz TK i uzimaju najvise haraca,koji ide njima u Sarajevo,za kriminal i korupciju
i kao sto neko primjeti,vecina u TK ce podrzati Kukica i iz drugih tabora,na racun lokalpatriotizma u odnosu na Izetbegovica

ali moramo ostati prisebni i razumjeti da neke sustinske razlike izmedju Kukica i Izetbegovica i ostalih dupelizaca iz SDA i nema i da nam zajednicki cilj treba biti unistenje ove kriminalne organizacije a ne biranje koji ce kriminalac preuzeti tron stranke
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#29912 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

Image
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#29913 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

zippoo87 wrote:Tuzlanski kanton najvise gubi zbog ovakve politike Izetbegovica i SDA,tacnije zbog politicara okupljenih oko Bakira,kojima je samo Sarajevo vazno a sve ostalo bi prodali i za male pare
TK uz Krajinu decenijama ne dobija nista od politickog Sarajeva...nego upravo od nas iz TK i uzimaju najvise haraca,koji ide njima u Sarajevo,za kriminal i korupciju
i kao sto neko primjeti,vecina u TK ce podrzati Kukica i iz drugih tabora,na racun lokalpatriotizma u odnosu na Izetbegovica

ali moramo ostati prisebni i razumjeti da neke sustinske razlike izmedju Kukica i Izetbegovica i ostalih dupelizaca iz SDA i nema i da nam zajednicki cilj treba biti unistenje ove kriminalne organizacije a ne biranje koji ce kriminalac preuzeti tron stranke
Dok se oni isklase za vlast, Krajina se polako i u tisini prazni. Maloprije gledam dramatican apel premijera USK Bihac, koji govori da ljudi odlaze glavom bezobzira, jer ne znaju sta uciniti da sprijece demografsku katastrofu Krajine.

Kada sam cuo koliko je ljudi otislo, sve se oko mene okrenulo. :(
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#29914 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#29915 Re: SDA-All about

Post by madner »

Cuj ovih mitova. KS finacira ove mnogoljudne i slabasne kantone a oni neki harac spominju.

Slaba vam industrija :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29916 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Banksy wrote:I tako, kad se Bakiru zaklima stolica, ko će drugi priskočiti nego vjerni Mićko. Nije prvi put da jedan drugom daju lopovsku.

Kad našeg Baketa udari Majkićka, šta može reći prosječan Bošnjak nego ''To Bakire, sokole, neka si, pokloni joj ga sad skroz!'' :lol:


Majkić: Službeno vozilo Predsjedništva BiH nema nikakve veze sa sigurnošću Sebije Izetbegović

Članica Komisije za odbranu i sigurnost Parlamentarne skupštine BiH Dušanka Majkić kazala je kako član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović nema pravo da dodjeluje policijsku zaštitu svojoj supruzi te da opravdanje o upotrebi službenog automobila Predsjedništva BiH nema nikakve veze sa sigurnošću Sebije Izetbegović.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/majkic- ... /170424120


uhodano, razrađeno, a ruka ruku mije ;-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29917 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

pici wrote:Image

Image

a vidi Don Neonku na oba ramena meleći sletitli...biče da je i on istiharu klanjo :lol: :lol: :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29918 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:
pici wrote:Image

Image

a vidi Don Neonku na oba ramena meleći sletitli...biče da je i on istiharu klanjo :lol: :lol: :lol:
eminentni strućnjaci za 'eroin i nekretnine
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#29919 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

megaman4 wrote:
zippoo87 wrote:Tuzlanski kanton najvise gubi zbog ovakve politike Izetbegovica i SDA,tacnije zbog politicara okupljenih oko Bakira,kojima je samo Sarajevo vazno a sve ostalo bi prodali i za male pare
TK uz Krajinu decenijama ne dobija nista od politickog Sarajeva...nego upravo od nas iz TK i uzimaju najvise haraca,koji ide njima u Sarajevo,za kriminal i korupciju
i kao sto neko primjeti,vecina u TK ce podrzati Kukica i iz drugih tabora,na racun lokalpatriotizma u odnosu na Izetbegovica

ali moramo ostati prisebni i razumjeti da neke sustinske razlike izmedju Kukica i Izetbegovica i ostalih dupelizaca iz SDA i nema i da nam zajednicki cilj treba biti unistenje ove kriminalne organizacije a ne biranje koji ce kriminalac preuzeti tron stranke
Dok se oni isklase za vlast, Krajina se polako i u tisini prazni. Maloprije gledam dramatican apel premijera USK Bihac, koji govori da ljudi odlaze glavom bezobzira, jer ne znaju sta uciniti da sprijece demografsku katastrofu Krajine.

Kada sam cuo koliko je ljudi otislo, sve se oko mene okrenulo. :(
pa vec sam rekao da je Bakiru i ljudima oko njega bitno samo Sarajevo...Krajina ih ne zanima ni 1% kao ni TK
a najvise ljudi upravo i jest otislo iz drzave iz TK i USK...dok hercegovci prirodno gravitiraju Hrvatskoj i rade u tuzimu preko ljeta a neki su isto otisli u EU,oni sa pasosom
nije pretjerana brojka ako kazemo da je u zadnjih 10 godina iz FBiH otislo minimalno 200 000 ljudi
zadnje 3 je otislo pola od ovog broja

@madner
ne pisi gluposti :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#29920 Re: SDA-All about

Post by madner »

Shvatam da je to prirodni refleks, ali najozbiljnije vam kazem. Tanke uzasno plate u realnom sektoru, na stranu drzavni.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#29921 Re: SDA-All about

Post by bingov buraz »

Banksy wrote:

Izetbegović: Supruzi sam dao automobil Predsjedništva BiH da bih je zaštitio

"Otkako sam član Predsjedništva BiH dobio sam više od 30 prijetnji, od toga devet smrtnih, gdje je pronađen
eksploziv kod čovjeka koji je prijetio ili je snajperista bio u blizini moje kuće. Nisam samo ja ugrožen nego i moja porodica, sve je dokumentovano. Moja supruga doživljava razne neprijatnosti i nemam je namjeru pustiti nezaštićenu.

Ako je neće štititi država kao što štiti supruge onih koji dolaze u posjetu BiH, onda ću se ja snaći i privatno je zaštiti", rekao je Izetbeogović.


Ako je sve dokumentirano, onda postoji pisani trag u nadležnim službama. Ovo su prekrupne i preozbiljne stvari da bi službe sigurnosti ostale bez komentara. Očekujemo reakciju i odgovor nadležnih.

Ako je utvrđeno da postoje realne prijetnje, onda gđa Izetbegović mora imati posebnu, odgovarajuću zaštitu 24/7.

Uz napomenu da bi gdinu Izetbegoviću neko trebao objasniti da ''privatna zaštita'' ne podrazumijeva korištenje automobila državnih organa, već vlastitog, privatnog, zbog čega duguje izvinjenje javnosti. Najtužnije je što on to uopće ne razumije, pa kako cijelu državu uzima kao sopstvenu privatnu prćiju, tako valjda gleda i službeni automobil. Begovat, naravno.
Kako uopste automobilom zastitis nekoga,vjerujem da Transformersi ne postoje zaista :mrgreen:

Ridjobradi govnar.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#29922 Re: SDA-All about

Post by __Phoenix__ »

Šepić SDA-ovsko kukavičje jaje na izborima naredne godine, predviđam mu barem 250 hiljada glasova za člana predsjedništva...
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#29923 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

madner wrote:Shvatam da je to prirodni refleks, ali najozbiljnije vam kazem. Tanke uzasno plate u realnom sektoru, na stranu drzavni.
pa Sarajevo ima index 2 pri raspodjeli prihoda...a iz Sarajeva ne dolazi nista u TK ,cak ni za puteve i infrastrukturu
pa dovoljno je samo reci kakav put povezuje Tuzlu i Sarajevo i pametnom dosta
a da ne pricam o drugim stvarima i privredi koja je najjaca u TK a u Sarajevu je bukvalno i nema
tamo se trosi ono sto se po ostatku FBiH zaradi...zato politickom sljamu iz Sarajeva i nije briga ni za koga drugog ,samo za sebe

e jbga,nekima uvijek ima neko kukavicje jaje :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#29924 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

__Phoenix__ wrote:Šepić SDA-ovsko kukavičje jaje na izborima naredne godine, predviđam mu barem 250 hiljada glasova za člana predsjedništva...
Ne poznajete genezu problema. Trenutno je SDA-u bliži i Komšić i cijeli SDP nego Šepić.
Veselim se što će u kampanji informacijama iznutra razvaliti Bakira i SDA.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29925 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

kakva god da je geneza, poslije izbora će biti sinteza...
Post Reply