Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#29901 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Da bi se pobijedio City, mora se odigrati sa 100 % mogućnosti i zalaganja, ako se Salah i Mane budu šetkali po terenu i u duele budu ulazili mlako te počnu peglativno meljati loptu, poraz je siguran. Maximalan napor se mora uložiti, gegenpresing bez pardona, ulog je ogroman, pobjeda bi ih digla u nebesa, poraz bi okuražio sljedeće protivnike a Salahovu lošu formu bi svi isticali kao glavni uzrok loših rezultata. Ovaj tim nije one man tim i moraju to danas i pokazati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#29902 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Evo šta kaže Maddock.
Klopp analysed Napoli performance forensically, with stats back up. Trent's energy levels down, understandable for young player during hugely intensive period. Needs brief respite, gets it. Simple decision. Keita didn't train Thurs, Fri; simple again #LFC
Znači za malo jače od dva sata ćemo ili pričati o Jurgenovom genijalnom umu ili totalnom failu, nema ovdje sredine :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29903 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Skoro 50km trke u veznom redu u teoriji, samo je pitanje mogu li nakon ovog strašnog niza uzeti im mjeru. I Pep je vjerujem sve proučio, neće ponovo proći isti fazon sigurno. Igra i Mendy, naša trojka naprijed nije ni blizu one proljetne, sumnjam da će to tako lako ići.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#29904 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

A skeptičnih ljudi... :D

Danas će napadački trio proraditi. Valjda. :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29905 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

King podlego atmosferi medju navijacima u Skendi :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#29906 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Bježi Kenny gledaj tekmu u Cosmopolitanu među vodenim lulama :oops:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#29907 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Evo me u ovom podrumu što ga Kućom zovu. I niko ne navija za City, kako mi se čini. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#29908 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

King_Kenny wrote:Evo me u ovom podrumu što ga Kućom zovu. I niko ne navija za City, kako mi se čini. :D
Brate u Manchesteru niko ne navija za City, a ne u Kući :mrgreen:


Pozdravi raju :izet: :izet:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29909 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

King_Kenny wrote:Evo me u ovom podrumu što ga Kućom zovu. I niko ne navija za City, kako mi se čini. :D
Hivemind znaci :)

Neka, pozdravi Redse od nas sa foruma :thumbup:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#29910 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

ekipa :D kom opanci kom obojci :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29911 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Gini u Ox roli
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#29912 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

u jeste stisli, dahnut ne mogu, jedva preko centra.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29913 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ko kad drzis sprint u Fifi :skoljka:
Ako iz ovoga ne zabiju slijedi malo zesca kazna, bojim se.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#29914 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Dohavizali se plavci. Posljednjih 10 minuta je njihovo.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29915 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Millie :cry:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#29916 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

sta mu bi?
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29917 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Povreda :cry:

Za trenera koji ne trenira startove, Pepovi ubise po nogama. Vidjeli kod Napolija neku noc da prolazi :evil: :evil: :evil:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#29918 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

keljaju i jedni i drugi. ovdje gol treba za potpalit vatru pod guzove.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#29919 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ništa od ovog.

Za Milnera nije čudo, igra čovjek sve minute jebote.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29920 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ponistili se, canceled each other out sto bi rekli Englezi. Ne zato sto su losi nego sto su spremni, znaju, proucili protivnika. Nije da se ne pokusava doci do gola. Meni je ovo najbolja utakmica sezone.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#29921 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ništa od ovog u napadačkom smislu, previše se forsira.

I da, Virgile jebi me <333
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#29922 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Dobro je ovo. :thumbup:

Sturridge ulazi u 78. i rješava tekmu.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#29923 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ova formacija već u nekoliko utakmica otkriva svoje slabosti, Pep je to skužio i neutralisao napad. Jednostavno tri napadača stoje kilometar jedan od drugog i lako ih je izolovati i učiniti bezopasnim. Očito je da u startnih 11 nema AMF-a, jer konstantno fali ta ubitačna lopta prema naprijed/dribling koji će raspametiti protivnika i stvoriti višak prostora. Postoji samo jedan igrač koji bi to mogao igrati a to je Boby kojeg nažalost traćimo u napadačkoj postavci a koja je pročitana. Formaciju bi trebalo promijeniti, Firmina postaviti na ofanzivnog veznog, iza dva napadača, Salaha i Manea koji bi trebali stajati bliže jedan drugom i pokušavati dupli pas između sebe i sa Firminom iz poadine. Trojicu ostaviti na sredini, da zatvaraju njihove napade i slati lopte prema naprijed što je moguće brže, njihova odbrana ima mana ali trenutna postavka jednostavno nije ta koja funkcioniše.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29924 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Ovaj Klpp bas handri Sturridgea :-x
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#29925 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Presingom na sredini sa četvoricom sjeći njihove akcije i slati brze lopte brema dvojici napadača naprijed, bez puno peglanja, na prvu.
Ne znam zašto se raja toliko istresa na Hendersonu, momak igra dosta dobro, kao i obično nekoliko je dobrih lopti poslao prema naprijed, defanzivno dobar. S druge strane Keita iz utakmice u utakmicu sve lošiji, katastrofalna pas igra, od početka sezone imao je lik jedno deset velikih grešaka. Na njegovu sreću, odbrana nakon dugo godina u Livčiju zaista izgleda jako dobro, te uspješno rješava Keitine brljotine.
Post Reply