Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#29901 Re: Liverpool FC
Da bi se pobijedio City, mora se odigrati sa 100 % mogućnosti i zalaganja, ako se Salah i Mane budu šetkali po terenu i u duele budu ulazili mlako te počnu peglativno meljati loptu, poraz je siguran. Maximalan napor se mora uložiti, gegenpresing bez pardona, ulog je ogroman, pobjeda bi ih digla u nebesa, poraz bi okuražio sljedeće protivnike a Salahovu lošu formu bi svi isticali kao glavni uzrok loših rezultata. Ovaj tim nije one man tim i moraju to danas i pokazati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29902 Re: Liverpool FC
Evo šta kaže Maddock.

Znači za malo jače od dva sata ćemo ili pričati o Jurgenovom genijalnom umu ili totalnom failu, nema ovdje sredineKlopp analysed Napoli performance forensically, with stats back up. Trent's energy levels down, understandable for young player during hugely intensive period. Needs brief respite, gets it. Simple decision. Keita didn't train Thurs, Fri; simple again #LFC
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29903 Re: Liverpool FC
Skoro 50km trke u veznom redu u teoriji, samo je pitanje mogu li nakon ovog strašnog niza uzeti im mjeru. I Pep je vjerujem sve proučio, neće ponovo proći isti fazon sigurno. Igra i Mendy, naša trojka naprijed nije ni blizu one proljetne, sumnjam da će to tako lako ići.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#29904 Re: Liverpool FC
A skeptičnih ljudi... 
Danas će napadački trio proraditi. Valjda.
Danas će napadački trio proraditi. Valjda.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29905 Re: Liverpool FC
King podlego atmosferi medju navijacima u Skendi 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29906 Re: Liverpool FC
Bježi Kenny gledaj tekmu u Cosmopolitanu među vodenim lulama 
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#29907 Re: Liverpool FC
Evo me u ovom podrumu što ga Kućom zovu. I niko ne navija za City, kako mi se čini. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29908 Re: Liverpool FC
Brate u Manchesteru niko ne navija za City, a ne u KućiKing_Kenny wrote:Evo me u ovom podrumu što ga Kućom zovu. I niko ne navija za City, kako mi se čini.
Pozdravi raju
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29909 Re: Liverpool FC
Hivemind znaciKing_Kenny wrote:Evo me u ovom podrumu što ga Kućom zovu. I niko ne navija za City, kako mi se čini.
Neka, pozdravi Redse od nas sa foruma
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#29910 Re: Liverpool FC
ekipa
kom opanci kom obojci 
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#29912 Re: Liverpool FC
u jeste stisli, dahnut ne mogu, jedva preko centra.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29913 Re: Liverpool FC
Ko kad drzis sprint u Fifi
Ako iz ovoga ne zabiju slijedi malo zesca kazna, bojim se.
Ako iz ovoga ne zabiju slijedi malo zesca kazna, bojim se.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#29914 Re: Liverpool FC
Dohavizali se plavci. Posljednjih 10 minuta je njihovo.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29917 Re: Liverpool FC
Povreda
Za trenera koji ne trenira startove, Pepovi ubise po nogama. Vidjeli kod Napolija neku noc da prolazi

Za trenera koji ne trenira startove, Pepovi ubise po nogama. Vidjeli kod Napolija neku noc da prolazi
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#29918 Re: Liverpool FC
keljaju i jedni i drugi. ovdje gol treba za potpalit vatru pod guzove.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29919 Re: Liverpool FC
Ništa od ovog.
Za Milnera nije čudo, igra čovjek sve minute jebote.
Za Milnera nije čudo, igra čovjek sve minute jebote.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29920 Re: Liverpool FC
Ponistili se, canceled each other out sto bi rekli Englezi. Ne zato sto su losi nego sto su spremni, znaju, proucili protivnika. Nije da se ne pokusava doci do gola. Meni je ovo najbolja utakmica sezone.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29921 Re: Liverpool FC
Ništa od ovog u napadačkom smislu, previše se forsira.
I da, Virgile jebi me <333
I da, Virgile jebi me <333
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#29922 Re: Liverpool FC
Dobro je ovo.
Sturridge ulazi u 78. i rješava tekmu.
Sturridge ulazi u 78. i rješava tekmu.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#29923 Re: Liverpool FC
Ova formacija već u nekoliko utakmica otkriva svoje slabosti, Pep je to skužio i neutralisao napad. Jednostavno tri napadača stoje kilometar jedan od drugog i lako ih je izolovati i učiniti bezopasnim. Očito je da u startnih 11 nema AMF-a, jer konstantno fali ta ubitačna lopta prema naprijed/dribling koji će raspametiti protivnika i stvoriti višak prostora. Postoji samo jedan igrač koji bi to mogao igrati a to je Boby kojeg nažalost traćimo u napadačkoj postavci a koja je pročitana. Formaciju bi trebalo promijeniti, Firmina postaviti na ofanzivnog veznog, iza dva napadača, Salaha i Manea koji bi trebali stajati bliže jedan drugom i pokušavati dupli pas između sebe i sa Firminom iz poadine. Trojicu ostaviti na sredini, da zatvaraju njihove napade i slati lopte prema naprijed što je moguće brže, njihova odbrana ima mana ali trenutna postavka jednostavno nije ta koja funkcioniše.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29924 Re: Liverpool FC
Ovaj Klpp bas handri Sturridgea 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#29925 Re: Liverpool FC
Presingom na sredini sa četvoricom sjeći njihove akcije i slati brze lopte brema dvojici napadača naprijed, bez puno peglanja, na prvu.
Ne znam zašto se raja toliko istresa na Hendersonu, momak igra dosta dobro, kao i obično nekoliko je dobrih lopti poslao prema naprijed, defanzivno dobar. S druge strane Keita iz utakmice u utakmicu sve lošiji, katastrofalna pas igra, od početka sezone imao je lik jedno deset velikih grešaka. Na njegovu sreću, odbrana nakon dugo godina u Livčiju zaista izgleda jako dobro, te uspješno rješava Keitine brljotine.
Ne znam zašto se raja toliko istresa na Hendersonu, momak igra dosta dobro, kao i obično nekoliko je dobrih lopti poslao prema naprijed, defanzivno dobar. S druge strane Keita iz utakmice u utakmicu sve lošiji, katastrofalna pas igra, od početka sezone imao je lik jedno deset velikih grešaka. Na njegovu sreću, odbrana nakon dugo godina u Livčiju zaista izgleda jako dobro, te uspješno rješava Keitine brljotine.
