Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 06/10/2018 18:00
A deal for Lucas Pacqueta looks more likely than Fekir at the moment.
PSG talks have stalled but Liverpool are in pole position for the Brazilian sensation.
Pacqueta very keen on Anfield move.
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 06/10/2018 22:31
Naby Keita is fit for tomorrow’s game against City.
King_Kenny
Posts: 4850 Joined: 03/01/2010 10:41
Post
by King_Kenny » 07/10/2018 08:24
Valjda danas odigramo najbolju tekmu sezone.
King_Kenny
Posts: 4850 Joined: 03/01/2010 10:41
Post
by King_Kenny » 07/10/2018 12:13
Opet ja i gledanje utakmice u kafani. Hoće li biti, zna li ko, u Johnny Pubu na Malti?
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 12:15
King_Kenny wrote: Opet ja i gledanje utakmice u kafani. Hoće li biti, zna li ko, u Johnny Pubu na Malti?
Mislim da se sad skupljaju u onoj Kući sporta na Skenderiji, al nisam siguran ne krećem se na tim okupljanjima
King_Kenny
Posts: 4850 Joined: 03/01/2010 10:41
Post
by King_Kenny » 07/10/2018 12:18
AmiĐa_Idriz wrote: King_Kenny wrote: Opet ja i gledanje utakmice u kafani. Hoće li biti, zna li ko, u Johnny Pubu na Malti?
Mislim da se sad skupljaju u onoj Kući sporta na Skenderiji, al nisam siguran ne krećem se na tim okupljanjima
Hvala. Ovaj Pub je dobar, nekad je puštao tekme. Broj telefona ne postoji, našao neki stari, nazvao, čovjek već unaprijed odgovara: nije to više njihov broj.
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 12:21
King_Kenny wrote: AmiĐa_Idriz wrote: King_Kenny wrote: Opet ja i gledanje utakmice u kafani. Hoće li biti, zna li ko, u Johnny Pubu na Malti?
Mislim da se sad skupljaju u onoj Kući sporta na Skenderiji, al nisam siguran ne krećem se na tim okupljanjima
Hvala. Ovaj Pub je dobar, nekad je puštao tekme. Broj telefona ne postoji, našao neki stari, nazvao, čovjek već unaprijed odgovara:
nije to više njihov broj .
Dobar je Džoni, dole svako jutro šmrčem kafu
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 07/10/2018 12:24
Ako ćeš sa navijačima onda u Kuću sporta, a ako ne onda će bit prenos u svakom pubu koji drži do sebe pa ti je svejedno
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 07/10/2018 12:37
Loša pozicija za gledati utakmicu, stalno neko ide u WC
Bio jednom i nikad više.
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 07/10/2018 13:10
King_Kenny wrote: Odoh, onda, u Kuću sporta.
Amidja ima li kakvih glasina oko sastava? Igra li Keita ili ce Sacir poceti?
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 13:25
Koliko vidim, jedina je nedoumica Keita. Ako bude fit počinje, mada ja mislim da hoće,trenirao je regularno.
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 07/10/2018 13:27
Gledam Fulhama, ovaj Seri bas bombonica
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 13:31
Nathaniel Clyne is a January transfer target for Leicester. [Mirror]
Mirror jeste ali Maddock još nije ništa rekao, tak da ono
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 16:33
E jebo ga Gomez na beku. Silovao ga Sane prošle godine.
HarunKovac
Posts: 854 Joined: 07/02/2015 12:42
Post
by HarunKovac » 07/10/2018 16:38
AmiĐa_Idriz wrote:
E jebo ga Gomez na beku. Silovao ga Sane prošle godine.
Ali Sane nije starting line-up
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 07/10/2018 16:39
Dosta umornih 11, nisam previše optimističan.
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 16:40
Nije, ali poenta je da mi Joe na beku ne ulijeva puno samopouzdanja.
zomri wrote: Dosta umornih 11, nisam previše optimističan.
+1, bojim se bolnog prizemljenja od patos.
Ali, lets go
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 07/10/2018 16:44
Treba neko da handri Fernandinha, ko će pritrčavat iz veznog pored njega i pridruživat se napadu. Vidjeli smo kako su se Oxa bojali, sada nema ko. Možda uđe Šaćir ili TAA u drugom u tu rolu, možda Keita.
A možda bude kasno da iko ulazi
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 07/10/2018 16:46
Fernandinho je svakako target uvijek, još nije Ćelo naučio