sudinica.Chmoljo wrote:sudinicin sin.Thorgerson wrote:I ovih 69 sto su vratili sigurno od nekih guzonja. Pa se morali dodatno potrudit.
Ko onomad sto nadjose mobitel od one gospodje. Ne sjecam se sta tacno bi. Znam samo da su mobitel ekspresno pronasli.
A ova kradja automobila je cista obijest i besqrac vladajucih struktura i policije. Na ovako malo prostoru toliko automobila da se ukrade. Zalosno. Bukvalno divlji zapad.
vraćala se s pijace na ap
edit:
i to su još našli dvojicu i lopova i onoga kojem je prodan ukradeni mobitel
