Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#29826 Re: Liverpool FC
staeeeeee picke 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29827 Re: Liverpool FC
Apsolutno zasluženo. Horor od utakmice.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#29828 Re: Liverpool FC
Neka se spuste na zemlju. Subota bi im mogla biti prekretnica na neki nacin.
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#29829 Re: Liverpool FC
Zbog cega sam ja cek'o srijeduAmiĐa_Idriz wrote:Apsolutno zasluženo. Horor od utakmice.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#29830 Re: Liverpool FC
Napoli kad ima svoj dan može svakog dobiti... ali znaju strašno kiksati.
Potpuno zasluženo.
Potpuno zasluženo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29831 Re: Liverpool FC
Napoli - Liverpool 1:0
3. Poraz Liverpoola
U slučaju poraza ćemo birati tri flopa + dodatne bodove za JEDNOG igrača utakmice:
1) FLOP UTAKMICE - 3b
2) FLOP UTAKMICE - 2b
3) FLOP UTAKMICE - 1b
Igrač utakmice - 3b
*Igrača utakmice u slučaju poraza Liverpoola nije obavezno birati!
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29832 Re: Liverpool FC
Potpuno zasluzen poraz, Napoli je bio bolji cijelu tekmu da je neposteno bilo ocekivati i bod ovdje. Bez postenog suta u 90 minuta, dovoljno receno.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#29833 Re: Liverpool FC
Flopovi/Morenovi
1. TAA 3 boda
2. Mane 2 boda
3. Salah 1 bod
1. TAA 3 boda
2. Mane 2 boda
3. Salah 1 bod
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29834 Re: Liverpool FC
4 pokušaja, 0 u okvir.zomri wrote:Potpuno zasluzen poraz, Napoli je bio bolji cijelu tekmu da je neposteno bilo ocekivati i bod ovdje. Bez postenog suta u 90 minuta, dovoljno receno.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#29835 Re: Liverpool FC
Do sada najlosija utakmica sezone. Teren, talijanska taktika ili lagano umor/procitana taktika od iste postavke citavu sezonu, vidjet ćemo.
Dobra stvar je kiks Napolija u Beogradu i pobjeda protiv PSG-a u prvoj .
Dobra stvar je kiks Napolija u Beogradu i pobjeda protiv PSG-a u prvoj .
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29836 Re: Liverpool FC
MORENO
1. TAA - 3b
2. Salah - 2b
3. Mane - 1b
Top
Alisson - 3b
Dvoumio sam se između njega i Gomeza, al kontam da ne bi Beckera lično bila bi još veća katastrofa.
I da,
Klopp - 0 (NULA) B
1. TAA - 3b
2. Salah - 2b
3. Mane - 1b
Top
Alisson - 3b
Dvoumio sam se između njega i Gomeza, al kontam da ne bi Beckera lično bila bi još veća katastrofa.
I da,
Klopp - 0 (NULA) B
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29837 Re: Liverpool FC
I još nešto, posebni hvalospjevi za vezni red, sramotan nastup.
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#29838 Re: Liverpool FC
1. TAA
2. Firmino
3. Salah
Igrac tekme Alisson
2. Firmino
3. Salah
Igrac tekme Alisson
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29839 Re: Liverpool FC
Moreno utakmice: TAA - 5ca ko kuća, zalutao dečko večeras iako gol nije prošao sa njegove strane
Robertson - 3b patio se cijelu noć, imaće noćne more od ovog gostovanja
Wijnaldum - 1b
Igrač utakmice: Gomez 3b
Robertson - 3b patio se cijelu noć, imaće noćne more od ovog gostovanja
Wijnaldum - 1b
Igrač utakmice: Gomez 3b
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#29840 Re: Liverpool FC
Nmg da vjerujem da nas ovako ubise, prije svega takticki. Na svakog igraca njihova trojica.AmiĐa_Idriz wrote:I još nešto, posebni hvalospjevi za vezni red, sramotan nastup.
Jel moguce da se Klopp odlucio za slab ritam i presing?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29841 Re: Liverpool FC
Ma sve u svemu moralo je ovo doći. Hem drkanje istih 11, hem užasno kasne izmjene, da Bog sačuva.
Al eto, slabo se ko naigrao na ovom stadionu, izbrisati što prije iz memorije i spremiti se za nedjelju. Mlatnu plasrikanere, i ovoga se niko neće sjećati. Simple as that.
Al eto, slabo se ko naigrao na ovom stadionu, izbrisati što prije iz memorije i spremiti se za nedjelju. Mlatnu plasrikanere, i ovoga se niko neće sjećati. Simple as that.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29842 Re: Liverpool FC
Imali su domaćinsko suđenje, ali i pored toga bili smo loši, bezvoljni i nikakvi ko onaj popov heroin
Je li ovo namjerno? Vjerovatno dijelom jest ako ne od Kloppa onda od igrača, pokušali se provući, bilo je nekoliko alarma pred kraj ali nisu se uozbiljili i uslijedila je kazna.
Sad je samo pitanje mogu li se oporaviti do nedjelje kad valja opet paliti pressing mašinu?
Sad je samo pitanje mogu li se oporaviti do nedjelje kad valja opet paliti pressing mašinu?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29843 Re: Liverpool FC
.Klopp: The defeat is deserved. Too often the formation was not right. We moved in the wrong spaces. The 3 midfielders, the job was nearly impossible
.Klopp: We made a big tactical mistake before the goal, we conceded already like that this season (vs Chelsea)
Moguzomri wrote: Sad je samo pitanje mogu li se oporaviti do nedjelje kad valja opet paliti pressing mašinu?
-
Vitoo
- Posts: 784
- Joined: 10/08/2018 00:58
#29844 Re: Liverpool FC
Vitoo wrote:Bojim se daste se previse uzdigli tek je 1 kolo ali neka pa da Liverpula dobije po picki u Napoliju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29845 Re: Liverpool FC
Sorry, od večeras ćemo te pitati kad se smijemo uzdići i šta smijemo pisati, naučio sam lekciju, pi*ka me baš boli.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#29846 Re: Liverpool FC
Ma pusti Vita krivo mu što su dali gol tek kad je Hamšik izašao

-
Vitoo
- Posts: 784
- Joined: 10/08/2018 00:58
#29848 Re: Liverpool FC
Samo laganiceAmiĐa_Idriz wrote:Sorry, od večeras ćemo te pitati kad se smijemo uzdići i šta smijemo pisati, naučio sam lekciju, pi*ka me baš boli.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29849 Re: Liverpool FC
Pa vidjećemo. Sad tek sa nestrpljenjem očekujem vikend, da vidim reakciju. Neka malo i spuštanja na zemlju, nije to loše.
Naby je odma u bolnici na snimanju završio, nema nikakvih vijesti.
Naby je odma u bolnici na snimanju završio, nema nikakvih vijesti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#29850 Re: Liverpool FC
Naby Keïta was taken to a local hospital with reported heart problems. [Di Marzio]
Edit
Loš prevod paćenika, testovi jesu urađeni ali su srećom bili negativni. Mati mila, tačno koljena zaklecaše.
