Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#29826 Re: Liverpool FC

Post by zipoo »

staeeeeee picke :gunjastajl:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29827 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Apsolutno zasluženo. Horor od utakmice.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#29828 Re: Liverpool FC

Post by Nadzorna_ploca »

Neka se spuste na zemlju. Subota bi im mogla biti prekretnica na neki nacin.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#29829 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

AmiĐa_Idriz wrote:Apsolutno zasluženo. Horor od utakmice.
Zbog cega sam ja cek'o srijedu :run:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#29830 Re: Liverpool FC

Post by MarlboroGold »

Napoli kad ima svoj dan može svakog dobiti... ali znaju strašno kiksati.
Potpuno zasluženo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29831 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Napoli - Liverpool 1:0
3. Poraz Liverpoola

U slučaju poraza ćemo birati tri flopa + dodatne bodove za JEDNOG igrača utakmice:

1) FLOP UTAKMICE - 3b
2) FLOP UTAKMICE - 2b
3) FLOP UTAKMICE - 1b

Igrač utakmice - 3b


*Igrača utakmice u slučaju poraza Liverpoola nije obavezno birati!
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29832 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Potpuno zasluzen poraz, Napoli je bio bolji cijelu tekmu da je neposteno bilo ocekivati i bod ovdje. Bez postenog suta u 90 minuta, dovoljno receno.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#29833 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Flopovi/Morenovi

1. TAA 3 boda
2. Mane 2 boda
3. Salah 1 bod
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29834 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Potpuno zasluzen poraz, Napoli je bio bolji cijelu tekmu da je neposteno bilo ocekivati i bod ovdje. Bez postenog suta u 90 minuta, dovoljno receno.
4 pokušaja, 0 u okvir.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#29835 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Do sada najlosija utakmica sezone. Teren, talijanska taktika ili lagano umor/procitana taktika od iste postavke citavu sezonu, vidjet ćemo.
Dobra stvar je kiks Napolija u Beogradu i pobjeda protiv PSG-a u prvoj .
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29836 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MORENO

1. TAA - 3b
2. Salah - 2b
3. Mane - 1b

Top

Alisson - 3b

Dvoumio sam se između njega i Gomeza, al kontam da ne bi Beckera lično bila bi još veća katastrofa.

I da,

Klopp - 0 (NULA) B
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29837 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I još nešto, posebni hvalospjevi za vezni red, sramotan nastup.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#29838 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

1. TAA
2. Firmino
3. Salah

Igrac tekme Alisson
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29839 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Moreno utakmice: TAA - 5ca ko kuća, zalutao dečko večeras iako gol nije prošao sa njegove strane
Robertson - 3b patio se cijelu noć, imaće noćne more od ovog gostovanja
Wijnaldum - 1b

Igrač utakmice: Gomez 3b
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#29840 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

AmiĐa_Idriz wrote:I još nešto, posebni hvalospjevi za vezni red, sramotan nastup.
Nmg da vjerujem da nas ovako ubise, prije svega takticki. Na svakog igraca njihova trojica.

Jel moguce da se Klopp odlucio za slab ritam i presing?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29841 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma sve u svemu moralo je ovo doći. Hem drkanje istih 11, hem užasno kasne izmjene, da Bog sačuva.

Al eto, slabo se ko naigrao na ovom stadionu, izbrisati što prije iz memorije i spremiti se za nedjelju. Mlatnu plasrikanere, i ovoga se niko neće sjećati. Simple as that.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29842 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Imali su domaćinsko suđenje, ali i pored toga bili smo loši, bezvoljni i nikakvi ko onaj popov heroin :mrgreen: Je li ovo namjerno? Vjerovatno dijelom jest ako ne od Kloppa onda od igrača, pokušali se provući, bilo je nekoliko alarma pred kraj ali nisu se uozbiljili i uslijedila je kazna.

Sad je samo pitanje mogu li se oporaviti do nedjelje kad valja opet paliti pressing mašinu?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29843 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Klopp: The defeat is deserved. Too often the formation was not right. We moved in the wrong spaces. The 3 midfielders, the job was nearly impossible
.
Klopp: We made a big tactical mistake before the goal, we conceded already like that this season (vs Chelsea)
.
zomri wrote: Sad je samo pitanje mogu li se oporaviti do nedjelje kad valja opet paliti pressing mašinu?
Mogu :mrgreen:
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#29844 Re: Liverpool FC

Post by Vitoo »

Vitoo wrote:Bojim se daste se previse uzdigli tek je 1 kolo ali neka pa da Liverpula dobije po picki u Napoliju.
:izet: samo laganice
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29845 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sorry, od večeras ćemo te pitati kad se smijemo uzdići i šta smijemo pisati, naučio sam lekciju, pi*ka me baš boli.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#29846 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ma pusti Vita krivo mu što su dali gol tek kad je Hamšik izašao :lol: :lol: :lol:
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#29847 Re: Liverpool FC

Post by Vitoo »

Mali LORENZO je novi D10S :izet:
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#29848 Re: Liverpool FC

Post by Vitoo »

AmiĐa_Idriz wrote:Sorry, od večeras ćemo te pitati kad se smijemo uzdići i šta smijemo pisati, naučio sam lekciju, pi*ka me baš boli.
Samo laganice :mrgreen: fakat bi volio da osvj. Premier ali u LP ove sezone :maca:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29849 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa vidjećemo. Sad tek sa nestrpljenjem očekujem vikend, da vidim reakciju. Neka malo i spuštanja na zemlju, nije to loše.

Naby je odma u bolnici na snimanju završio, nema nikakvih vijesti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#29850 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Naby Keïta was taken to a local hospital with reported heart problems. [Di Marzio]
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Edit

Loš prevod paćenika, testovi jesu urađeni ali su srećom bili negativni. Mati mila, tačno koljena zaklecaše.
Post Reply